رفتن به مطلب

قیمت و طرح های اینترنت نامحدود اعلام شد

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

سلام و درود

نه عزیز، اگه این صورت بود، پس چه فرقی با اینترنت محدود داره؟ اونجا که گفتن حجم جداگانه بفروش میره، یعنی شما حجم جداگانه میگیری تا سرعت بالاتو حفظ کنی. وگرنه با پایان حجم عادلانه، اینترنت قطع نخواهد شد، بلکه سرعتش کمتر میشه.

با کمال احترام به همین خیال باشید!!!

من که امروز میرم همین سرویسمو تمدید یک ساله کنم!!!

شاید تا سال دیگه فرجی شد...

یاداوری کنم که  برگشتن گفتن با این سرویس  اگه روزی پنج ساعت محتوای رسانه ای ببینید باز ترافیک کم نمیارید!!فکر کنم سرویس 250 هزارتومنیه رو میگنxD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

توضیح رو بخونین دوستان جریان اصلی اینه که من گفتم لطفا بخونین.

عزیز شرکت خصوصی که نمیتونه بکشه رو قبض!!!فقط مخابراته که میتونه اینکارو انجام بده تازه قبلش تو متن قرارداد هست و اگه بخوای اجازشو میدی!!!من چند سال مشترک مخابرات بودم و از وقتی نامحدود رو برداشت اومدم شاتل

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تعریف نامحدود فعلی به این صورت هست در آسیاتک

سرویس نامحدود چیست؟

سرویس هایی هستند که دارای محدودیت حجمی نبوده، لیکن سرعت آنها بر اساس حداقل حجم تبادل درنظر گرفته شده تضمین می شوند. به عنوان مثال چنانچه سرویس نامحدود از ۵۱۲ تا ۲۰۴۸ و با حداقل حجم تبادل ۳۶ گیگ در ماه باشد،  روزانه ۱.۲گیگ حجم با سرعت ۲مگ و برای استفاده بیشتر از آن با سرعت ۵۱۲کیلوبیت  سرویس دهی می شود.

"اینترنت پرسرعت نامحدود نقره ای از ۵۱۲  تا ۲۰۴۸ کیلوبیت با امکان تبادل حداقل ۳۶گیگ درماه"

اگر به اینصورت باشه فکر کنم خیلی هم بد نباشه ولی خوبیش برای تعرفه های سرعت بالا هست وگرنه حجمی هنوز در جشنواره ها و ... نسبت به نامحدود به صرفه تره. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، g.z گفته است :

با کمال احترام به همین خیال باشید!!!

من که امروز میرم همین سرویسمو تمدید یک ساله کنم!!!

شاید تا سال دیگه فرجی شد...

یاداوری کنم که  برگشتن گفتن با این سرویس  اگه روزی پنج ساعت محتوای رسانه ای ببینید باز ترافیک کم نمیارید!!فکر کنم سرویس 250 هزارتومنیه رو میگنxD

چشم، به همین خیال می‌مونم تا ببینم این تعرفه‌ها چجوری هستن :D

والا شما کمتر سرویس ویئویی در داخل ایران میتونی پیدا کنی که ویدئوهاش با کیفیت 480p پیدا بشه، پس این اینترنت های زیرخاکی هم میتونن از پسش بربیان.

لینک به دیدگاه

ادم نمیدونه حرصشو سر کی خالی کنه!!!

بعد میگن چرا انقدر خشونت زیاد شده تو جامعه ما!!!xD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

بله، بنده یه مدتی اینترنت نامحدود داشتم و FUP هم برای من اعمال می‌شد... فکر کنم سه سال پیش اینترنت نامحدود با سرعت 512 کیلوبایت داشتم که حجم عادلانه‌اش 30 گیگابایت بود. اون موقع ماهی 60 تومن پرداخت میکردم.

ولی این تعرفه‌ها هم همچین بد هم نیست. مخصوصاََ تعرفه آخری. اگه ISPها واقعاََ بتونن 50 مگابیت بر ثانیه سرعت خالص تحویل بدن، واقعاََ تعرفه‌ی خیلی خوبی (حداقل برای من) میتونه باشه.

آه چه خوب خطی داشتید اگر پینگ هم مناسب می بود!

در مورد تعرفه ها نظر خاصی ندارم اما مدل دوم با سرعت ۲ تا ۶ مگ و حجم ۳۰ گیگ مناسب به نظر می رسه، در هر صورت باید صبر کرد و دید در عمل کیفیت و کمیت این اینترنت چگونه هستند...

در 20 دقیقه قبل، g.z گفته است :

نه جناب این اقای صادق عباسی گفتن که دو روش امکان پذیر بود یکی اینکه بعد اتمام حجم سرعت کم بشه و دومی اینکه دوباره ترافیک بخرن!و ما دومی رو انتخاب کردیم!!!

این یعنی اینکه سرویس بدون ترافیک کلا قطع میشه!

کجا گفته شده؟ فعلا چیزی که مهم هست مفاد این مصوبه هست که گفته شده اما انگار به طور واضح اشاره نشده...

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، g.z گفته است :

عزیز شرکت خصوصی که نمیتونه بکشه رو قبض!!!فقط مخابراته که میتونه اینکارو انجام بده تازه قبلش تو متن قرارداد هست و اگه بخوای اجازشو میدی!!!من چند سال مشترک مخابرات بودم و از وقتی نامحدود رو برداشت اومدم شاتل

شما ازکجا میدونی ؟ هیچ چیز قابل پیش بینی نیست!!! 

الان فردا ا یکاری میکنن پولا بیاد رو قبض.

همه اینترنتا الانشم از مخابرات میره شرکتای دیگه میبینی اصن کلا میشه مخابرات!

لینک به دیدگاه

اولین بار وقتی وزیر حرف از نامحدود شدن زد حرف از حجم دزدی و این حرفا بود که گفت چون ویدئو نیگا میکنین حجمتون میره نمیفهمین ...

دقت کنین حرف از حجم نامحدود زد . درست یا غلط بودن حرفش بماند

روز بعد کلا ورق برگشت

کی این وسط یه چی گفت که تعریف نامحدود عوض شد خدا میدونه !!!!

جناب وزیر اصلا ما هیچی ما نهفم. خودت برو جلو اینه بگو نامحدود بعد واسه خودت معنیش کن شاید به جایی رسیدی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Saman Taji گفته است :

در مورد تعرفه ها نظر خاصی ندارم اما مدل دوم با سرعت ۲ تا ۶ مگ و حجم ۳۰ گیگ مناسب به نظر می رسه، در هر صورت باید صبر کرد و دید در عمل کیفیت و کمیت این اینترنت چگونه هستند...

کجا گفته شده؟ فعلا چیزی که مهم هست مفاد این مصوبه هست که گفته شده اما انگار به طور واضح اشاره نشده...

فکر کنم بد توضیح دادم. تا وقتی این 30 گیگابایت رو داشتم، سرعتم 512 کیلوبایت بود (روزی میتونستم یک گیگابایت با سرعت 512 دانلود کنم. یک گیگ تموم میشد، سرعت به 128 کیلوبایت افت میکرد).

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

سلام و درود

نه عزیز، اگه این صورت بود، پس چه فرقی با اینترنت محدود داره؟ اونجا که گفتن حجم جداگانه بفروش میره، یعنی شما حجم جداگانه میگیری تا سرعت بالاتو حفظ کنی. وگرنه با پایان حجم عادلانه، اینترنت قطع نخواهد شد، بلکه سرعتش کمتر میشه.

من هم همین فکر رو میکردم اما برای من سرعت بعد از حجم عادلانه سوال شده که چه مقدار هست چون در جدول تعرفه ها ذکر نشده.

لینک به دیدگاه

من خودم خیلی نت پرسرعت نیاز دارم نت الانم 2مگ شاتل هست به نظرم سرعتش کمه . تو خارج سرعت10-20گیگ بر ثانیست بعد سالیانه ی میلیون و دویس سیصد به پول ایران بعد سرعت 20مگ رو میدن ماهی250???????? یعنی سالی سه میلیون!!!!! خداوکیلی این انصافه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Saman Taji گفته است :

من هم همین فکر رو میکردم اما برای من سرعت بعد از حجم عادلانه سوال شده که چه مقدار هست چون در جدول تعرفه ها ذکر نشده.

تا هفته بعد، اگه این مصوبه اعمال بشه، همه‌چی مشخص میشه. فعلاََ نمیشه هیچ نتیجه قطعی از این بابت گرفت.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

جناب همه سایتا زدن حرفای عباسی رو!!

همین سایت دیجیاتو برو نگاه کن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

فکر کنم بد توضیح دادم. تا وقتی این 30 گیگابایت رو داشتم، سرعتم 512 کیلوبایت بود (روزی میتونستم یک گیگابایت با سرعت 512 دانلود کنم. یک گیگ تموم میشد، سرعت به 128 کیلوبایت افت میکرد).

نه متوجه شدم آقای حیدر زاده باز هم ممنون از شفاف سازی... :-)

لینک به دیدگاه

در جواب به دوستانی که میگن بعد از اتمام سقف فقط سرعت کاهش پیدا کرده کپس شده از یکی از سایت ها

در طرح جدید، هر گیگابایت ترافیک بین‌المللی مازاد بر سقف تعیین‌شده، ۳ هزار تومان و هر گیگابایت ترافیک داخلی ۱۵۰۰ تومان خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

شما ازکجا میدونی ؟ هیچ چیز قابل پیش بینی نیست!!! 

الان فردا ا یکاری میکنن پولا بیاد رو قبض.

همه اینترنتا الانشم از مخابرات میره شرکتای دیگه میبینی اصن کلا میشه مخابرات!

تو ایران هیچی غیر ممکن نیست ولی تا الان اینطوری بوده

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کلا یه جوری بیانیه دادن که همه رو گیج کردن خودشونم نمیدونن میخوان چیکار کنن.

لینک به دیدگاه

به همراه بسته های جدید اینترنتی مرگ موش و طناب هم توزیع کنیدxD

ما که خسته شدیم ازین زندگی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

کلا یه جوری بیانیه دادن که همه رو گیج کردن خودشونم نمیدونن میخوان چیکار کنن.

عزیزم بدترین برداشت ممکن رو ببین چیه از این طرحا!!مطمئن باش سرویس ها بر همون اساس ارائه میشهxD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کلا به نفع خودشونه  - 100 میدم 10000 میگیرن جمع کنین باو 

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال!

فروم لیون کامپیوترم جز ترافیک داخلیه یا فقط خود سایت؟!

اگه فقط خود سایت شاملش میشه بگید که دیگه من نیام اینجاxD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

راستیتش از روزه اول اسم این طرح اومد منم شک کردم چون هرجور حساب کردم دیم واقعا نمی تونن اوونجور نامحدودی رو بدن الان این هم ب نظرم عمدا یه شایعه(بهتره بگیم لایحه ی )شخمی دادن که مردم سطح انتظار بیاد پایین بعد دو هفته دیگه ورید میاد خودش رو لوس میکنه میگه من خیلی جنگیدم چون شما مردم هستین به جا 10 گیگ 15 گیگ

بعد همه مردمم ذوق میکنن با دست و جیغ هوووورا تشکر میکنن :45_persevere::45_persevere:

چرا میگم نت نامحدود نمیشه چون:
1-یه سری مفت خور هستن که حتی دولت تو مناظره جرات نداشت اسمشون هم بیاره وجود دارن تا اوونا سیر نشن نمیشه اصلا

2-زیر ساخت(البته بیشتر بهانس)اما واقعا زیر ساخت ترافیکی جالبی تو خیلی شهرا نداریم 
3-فازشونو نفهمیدم اساسا باید کم کم ترافیک داخلی رو رایگان کنن مثه خیلی از کشورا
4-هیچ طرح نسبتا بزرگی تو 3 هفته نمیشه بیان تا اجرا بشه ! فقط یه خود گوووز کنی بود نه بیشتر
5-متاسفانه اووون یه عده مفت خور تا نخورن نمیشه اصا راه نداره 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

تنها و تنها در یک صورت این تعرفه های جدید خوبه که پس از مصرف حجم، اینترنت قطع نشه. اگر به همون 512 واقعی هم سرعت کاهش پیدا کنه اما حجم نامحدود باشه من یکی که با کله همون تعرفه 10 هزار تومنی رو میخرم و خیلی هم خوشحال میمونم.

اما اگر نباشه که باید قید ADSL رو زد. قبلا اینترنت شبانه رایگان داشتم 1 تا 7 صبح با ماهی 15 تومن همه چی دانلود می کردیم امسال زدن کلا ساعت رایگان رو حذف کردن پست فطرتا.

چون حد اقل سرعت تعیین کردن قطع نمیشه دقیقا عین همین نامحدود های حجمی که الان دارن میدن.

والا دیگه بعضیا شورشو به نظرم در اوردن ( قصد توهین ندارم ولی خوب الا 2 مگ نامحدود یا 512 نامحدود واقعی با سرعت 35 و 10 تومن میدن بازم میگن خدا حافظ اینترنت ) قبلا با 10 تومن بزور 4 گیگ میشد خرید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...