رفتن به مطلب

خرید ویا جمع کردن بهترین سیستم گیم با بودجه محدود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به اساتید بزرگوار ضمن تشکر از شما عزیزان خواهشمندم کمکم کنید در خرید ویا جمع کردن سیستم با بهترین امکانات گیم که بتوان با بودجه در حدود 5.5نهایت 6.5  از حداکثر بهروری بشود  

اساتید محترم کارت گرافیک مد نظرم 1080tiالبته با اجازه اساتید بزرگوارم خودم پاورم را میخواهم 1000 ئات ریل و 32 رم  سری 4 و داشتن ssd  حالا  چند وقت توی بازار چشمم به فروش بعضی از سیستمهای سرور  (2_پردازنده زئون چند هسته از 12 تا الی ... ویا سیستم برای کارهای گرافیکی که باز هم از2_ پردازنده زئون استفاده نموده ) ایا با ان سیستم سرور ویا این سیستم گیم با مانیتور 4k با بالاترین روزلوشن ودر بهترین حالت چند فریم میتوان از این سیستم گرفت   برای مادر برد اگر ازسیستم گیمینگ بخواهم استفاده کنم بنظر شما سری جدید مادر بردها بهتر ویا سوکت  1151 اساتید محترم خواهش میکنم بنده را راهنمایی کاملف بفرمایند وبا این بودجه بیشرین امکانات  و با کیفیت را بتوان  سر هم کرد از تمامی بزرگواران بی نهایت سپاسگزارم با تشکر 

لینک به دیدگاه

سلام.

بزرگوار خودت میتونی این متن رو بخونی؟

خیلی توضیحاتت مبهمه.

فهمیدیم که نهایتی 6.5 بودجه داری. دقیقا لیست قطعاتی که با این میخوای رو بگو. نمیدونیم الان Motherboard و CPU و RAM  و VGA می خوای یا با همین بودجه Case و Power و SSD و HDD و ... رو هم می خوای تامین کنی؟

ببین دوست عزیز برای ساپورت کردن 1080ti شما حد اقل باید یک پردازنده 7700K بگیری با یه مادربورد خوب. قیمت مادربورد و CPU خودش میشه حدود 2تومن و حد اقل برای پایینترین مدل 1080ti هم بایستی 3.5 پول بدی. از ماکسیموم بودجه ای که تدارک دیدی میمونه یه تومن که باهاش موفق به خرید 32GB رم هم نمیشی چه بماند برای سایر قطعات. به Xeon های دسته دوم بازار و ... هم اصلا فکر نکن اون دسته دو هایی که تو بازارها میبینی مدلهای فکستنی 3-4 سال بطور مداوم کارکرده و استوک اروپاست که هرگز چیز بدردبخوری نیست.

لینک به دیدگاه

با بودجه مدنظرت برای گیم بهترین پیشنهادی که میتونم بهت بکنم اینه:

screenshot-lioncomputer.ir 2017-08-05 22-34-56.png

لینک به دیدگاه

سلام به شما،بهترین پیشنهاد با بودجه شما کانفیگی هست که دوستمون پیشنهاد دادن،بالاخره بودجه شمام مبلغ کمی نیست ولی متاسفانه اخیرا جوری شده که اونجوری که بایدو شاید نمیشه مانور داد با پایین ۱۰ تومن

و اینکه برای گیم کلا قید زئون رو بزنید،زئون ها کاملا برعکس چیزی که گیما نیاز دارن عمل میکنن یعنی فرکانس پایین تعداد هسته های زیاد،در صورتی که بهترین پرازنده برای گیم پردازنده ای با ۴ هسته و فرکانس بالا هست مثل ۷۷۰۰k 

لینک به دیدگاه

598609563b0e0_screenshot-lioncomputer.ir2017-08-0522-34-56.thumb.png.af9b992a990c234dea42ce3135d7f9c6.png

با اجازه ی دوستمون رمو گیل اوو ایکس بردار

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اول عنوان زده بودی محدود فکر کردم درحد 500 هزارتومن هست فکر نمیکنم 7 میلیون محدود به حساب بیاد!

دوستانی هم که با زئون مخالفم راستش میدونم خیلی از زئون چیزای مختلف شنیدید که به درد گیم و اینا نمیخوره و...

ولی بنده الان خودم زئون 4 هسته ای دارم با یه 980 بتلفیلد 1 فریم 180 میگیرم تازه با مادربرد قدیمی و رم4 !!!

تعداد هسته هم دربازی نقش زیادی داره و اگه تعداد هسته کم باشه شما فرکانسو 10 بزار فایده نداره( مثلا 1 هسته ای)

پیشنهاد میکنم زئون بگیرین اما مادربرداش خیلی گرون هستند(2011) اگر تونستین دسته دو ویا ارزون تر پیدا کنید بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

پیشنهاد میکنم زئون بگیرین اما مادربرداش خیلی گرون هستند(2011) اگر تونستین دسته دو ویا ارزون تر پیدا کنید بهتر میشه.

پردازنده های زئون کاربری کاملا متفاوتی با گیم دارند! شاید شما تو بتللفیلد 1 فریم قابل قبولی گرفته باشید ولی با توجه به بنچمارک های منتشر شده از cpu های مختلف در برخی بازی هایی که به cpu وابستگی بیشتری دارند ، فرکانس پایه حرف اول رو میزنه و هرچی فرکانس بالاتر=> فریم بیشتر ... تعداد هسته و مقوله های دیگه هم مهمه ولی پردازنده های زئون با فرکانس کمشون برای بازی های امروز و آینده جالب عمل نمیکنند. منظورم از جالب عمل نکردن اینه که با صرف هزینه ی کمتر روی یه پردازنده که فرکانس بالاتری میپذیره پرفورمنس بهتری مشاهده خواهد شد. وگرنه میتونن gpu رو کاملا درگیر کنن و حداکثر 10 فریم با پردازنده ی مورد نظر شاید تفاوت داشته باشن.

در 2 ساعت قبل، Magneto گفته است :

screenshot-lioncomputer.ir 2017-08-05 22-34-56.png

سیستمی که ایشون پیشنهاد دادند بهترین سیستمی هست که با این بودجه میشه بست .

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

پردازنده های زئون کاربری کاملا متفاوتی با گیم دارند! شاید شما تو بتللفیلد 1 فریم قابل قبولی گرفته باشید ولی با توجه به بنچمارک های منتشر شده از cpu های مختلف در برخی بازی هایی که به cpu وابستگی بیشتری دارند ، فرکانس پایه حرف اول رو میزنه و هرچی فرکانس بالاتر=> فریم بیشتر ... تعداد هسته و مقوله های دیگه هم مهمه ولی پردازنده های زئون با فرکانس کمشون برای بازی های امروز و آینده جالب عمل نمیکنند. منظورم از جالب عمل نکردن اینه که با صرف هزینه ی کمتر روی یه پردازنده که فرکانس بالاتری میپذیره پرفورمنس بهتری مشاهده خواهد شد. وگرنه میتونن gpu رو کاملا درگیر کنن و حداکثر 10 فریم با پردازنده ی مورد نظر شاید تفاوت داشته باشن.

راستش به نظرتون موافقم. ولی زئون هم بلاخره مدل های مختلفی داره که البته خیلی هم کم یاب هستند. مدل های مناسبی هم دارند که اگر جایی موجود باشه خیلی میشه نتیجه بهتری گرفت.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

اول عنوان زده بودی محدود فکر کردم درحد 500 هزارتومن هست فکر نمیکنم 7 میلیون محدود به حساب بیاد!

دوستانی هم که با زئون مخالفم راستش میدونم خیلی از زئون چیزای مختلف شنیدید که به درد گیم و اینا نمیخوره و...

ولی بنده الان خودم زئون 4 هسته ای دارم با یه 980 بتلفیلد 1 فریم 180 میگیرم تازه با مادربرد قدیمی و رم4 !!!

تعداد هسته هم دربازی نقش زیادی داره و اگه تعداد هسته کم باشه شما فرکانسو 10 بزار فایده نداره( مثلا 1 هسته ای)

داداش محمود توضیحات لازم رو دادن:)

منتها باید اضافه کنم زئون طیف گسترده ای از پردازنده ها هست واقعا گسترده،بینشون واسه گیم موردای مناسبی پیدا میشه ولی تا خود اینتل سری گیم داره (منظورم خرید قطعات نو هست)چرا زئون با فرکانس پایین؟ضمن اینکه تعداد هسته اتفاقا تا ۴ خیلیی هم خوبه حتی تا ۸ هم قابل قبول و خوبه ولی بیشتر از اون با فرکانس پایین مناسب نیست

راستی شما پردازنده وخصوووصاا رمت واسه گرافیکت کاملا گلوگاهه هااا،رم ۴ دیگه نیاز عادی ویندوز ۶۴ بیتی رو هم تامین نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Nima.Rampage گفته است :

داداش محمود توضیحات لازم رو دادن:)

منتها باید اضافه کنم زئون طیف گسترده ای از پردازنده ها هست واقعا گسترده،بینشون واسه گیم موردای مناسبی پیدا میشه ولی تا خود اینتل سری گیم داره (منظورم خرید قطعات نو هست)چرا زئون با فرکانس پایین؟ضمن اینکه تعداد هسته اتفاقا تا ۴ خیلیی هم خوبه حتی تا ۸ هم قابل قبول و خوبه ولی بیشتر از اون با فرکانس پایین مناسب نیست

راستی شما پردازنده وخصوووصاا رمت واسه گرافیکت کاملا گلوگاهه هااا،رم ۴ دیگه نیاز عادی ویندوز ۶۴ بیتی رو هم تامین نمیکنه

بله واقعا گلوگاه گلوگاهه.

سیستم رو گذاشتم برای فروش فعلا اگه مشتری بود که یکمم خود بنده پول میزارم سیستم جدید رو میگیرم وگرنه سال دیگه میخوام زئون 12 هسته ای بگیرم.

راستش الان 4 هسته ای کاملا برای بازی ها خوبه ولی تا همین 1-2 سال آینده دیگه بازیا میرن سمت 6-8 هسته و برای همین زئون رو انتخاب کردم.

سری زئون 7000 واقعا برای گیم فوق العاده هستند ولی منتها برد ها و خود سیپیو هاشون فوووووووق العاده کم یاب هستند.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بله واقعا گلوگاه گلوگاهه.

سیستم رو گذاشتم برای فروش فعلا اگه مشتری بود که یکمم خود بنده پول میزارم سیستم جدید رو میگیرم وگرنه سال دیگه میخوام زئون 12 هسته ای بگیرم.

راستش الان 4 هسته ای کاملا برای بازی ها خوبه ولی تا همین 1-2 سال آینده دیگه بازیا میرن سمت 6-8 هسته و برای همین زئون رو انتخاب کردم.

سری زئون 7000 واقعا برای گیم فوق العاده هستند ولی منتها برد ها و خود سیپیو هاشون فوووووووق العاده کم یاب هستند.

انشاا... که سیستم مورد نظرتون رو ببیندید و ازش لذت ببرید

موفق باشید ;)

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Nima.Rampage گفته است :

انشاا... که سیستم مورد نظرتون رو ببیندید و ازش لذت ببرید

موفق باشید ;)

باتشکر  شما هم موفق باشید:14_relaxed:.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...