رفتن به مطلب

استفاده از لپ تاپ بجای کامپیوتر خانگی؟(برای گیم)

Recommended Posts

سلام

نظرتون چیه بجای استفاده طولانی  مدت از کامپیوتر از یه لپ تاپ   قویتر استفاده  کنم؟

لپ تاپ  زیر رو  می خوام  از کسی بگیرم و بجای کامپیوتر فعلیم  استفاده کنم یه فن براش بخرم و  موس و  کیبورد و  کابل HDMIهم بزنم که تصویر بیاد تو مانیتور

در ضمن این  لپ تاپ  قبلا در هنگام اجرای بازی کوانتوم بریک گرافیکش سوخت الانم نمایندگی هست که بیاد می خوام ازش استفاده کنم

مدل Asus GL502 VS

1070GTX-16 Ram-CPU 7700

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

بجز اینکه خیلی خیلی آدم لپتاپ لازمی باشید و همش اینور اونور برید با لپتاپ برا کارتون یا حرفه اتون یا دانشگاهتون، توصیه نمیشه لپتاپ بگیرید برا گیم..  به شخصه کار دستی نمیدونم این کار رو.. لپتاپ استفاده اش مشخصه و ایده اصلیش هم مطمعنن گیم نبوده.. حالا برای جذب مشتری و بازار اومدن قدرتمند کردن لپتاپ رو که گیمر ها هم بتونن همیشه گیمشونو بزنن

منتهی انتخاب منطقی به شرایط شما بستگی داره.. اگه لپتاپ واجب نیست اموراتتون.. بنظرم نخرید.. استهلاک وسیله بالاس زیر بازی .. لپتاپای 1070 ایسوس یکیشونو خوندم که خیلی داغن گویا.. این یکی رو نمیدونم..

کلن خوب دودوتا چهار تا کنید چون این همه پولو میخوان بند یه وسیله کنین

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نظرتون چیه بجای استفاده طولانی  مدت از کامپیوتر از یه لپ تاپ   قویتر استفاده  کنم؟

توصیه نمیکنم

اگه هم خیلی اصرار دارید و دوست دارید خودتون تجربه کنید توصیه میکنم یه چیزی بگیرید که گارانتی قوی داشته باشه

لینک به دیدگاه

راستش مثلا یه لپ تاب 4 میلیونی بخوای بگیری همون 4 میلیونو مثلا بدی کامپیوتر اندازه یه لپ تاب 6 میلیونی در میاد. اما اگر بودجتون نامحدوده :ph34r:لپ تاب چون جابه جاییش راحت تره پیشنهاد میشه.

لینک به دیدگاه

به طور کلی لپ تاپ برای گیم پیشنهاد نمیشه .

مخصوصا طولانی مدت .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...