رفتن به مطلب

روشن نشدن کامپیوتر نو کمک فوری

koala
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گرامی

بنده دیروز مادربرد b250 و سی پی یو 7600 و دو عدد رم گرفتم و هارد و پاور رو از قبل داشتم

تمامی قطعات رو اسمبل کردم و سیم ها هم درست وصل شدند ولی کامپیوتر روشن نمیشه اصلا

چیکار کنم بنظرتون اشکال از کجاست لطفا راهنمایی کنید

دوستان اگه لینک درایور گرافیک مجتمع i7 6700hq برای ویندوز 8.1 دارید ممنون میشم بگذارید

ویرایش شده توسط koala
لینک به دیدگاه

• ارسال 89
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 دقیقه قبل، koala گفته است :

سلام دوستان گرامی

بنده دیروز مادربرد b250 و سی پی یو 7600 و دو عدد رم گرفتم و هارد و پاور رو از قبل داشتم

تمامی قطعات رو اسمبل کردم و سیم ها هم درست وصل شدند ولی کامپیوتر روشن نمیشه اصلا

چیکار کنم بنظرتون اشکال از کجاست لطفا راهنمایی کنید

دوستان اگه لینک درایور گرافیک مجتمع i7 6700hq برای ویندوز 8.1 دارید ممنون میشم بگذارید

وقتی کلید Power رو میزنید هیچ اتفاقی نمیوفته یا ویندوز بالا نمیاد؟

لینک به دیدگاه

درود

گاها پیش میاد که از روی حواس پرتی کابل های کلید پاور کیس اشتباه وصل بشه

چک کنید این موضوع رو

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

وقتی کلید Power رو میزنید هیچ اتفاقی نمیوفته یا ویندوز بالا نمیاد؟

سلام
کلا روشن نمیشه ...
پاورم مال سیستم قبلیمه و تا موقعی که برداشتم از روی سیستم کار میکرد و به احتمال زیاد از اون نیست

من قبلن با همین کیس و پاور سیستم قبلیمو روشن میکردم ....

میدونم یذره دلایلش زیاده ولی من همشو چک کردم و هیچ کدوم نبوده

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

گاها پیش میاد که از روی حواس پرتی کابل های کلید پاور کیس اشتباه وصل بشه

چک کنید این موضوع رو

سلام
از روی دفترچه خودش قسمت مشخص کرده وصل کردم ....
علاوه بر این من خیی از حالت های دگ هم امتحان کردم ولی باز روشن نشد ...
چون با سیستم قبلیم همین مشکلی که شم میفرمایید رو داشتم و چند بار سیم های پاور رو اشتباهی وصل کرده بودم . سر این سیستمم خیلی وقت گذاشتم و بارها امتحان کردم و لی هیچی به هیچی ////

ویرایش شده توسط koala
لینک به دیدگاه

....

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سلام دوست عزیز این اتفاق برای من هم افتاده 12 سالم بود پدرم کامپیتر خریده بود  اقا وصلش کردیم هرکاری کردم روشن نشد که نشد دو سه بار زدم تو سرش روشن شد  بخدا باید تو سرش میزدی تا روشن بشه بد از یک هفته صبح بلند شدم بازی کنم <<<نت فور اسپید1>>> هر کاری کردم روشن نشد اینقدر زدم تو سرش روشن نشد که نشد به بابام گفتم بیاد تو سرش بزنه  دو سه بار زد تو سرش د سه بار لقد هم زد دیدیم نه نمیشه بردیمش تعمیر کامپیتر بنده خدا تعجب کرده بود بابا چیکار کردین با این گرافیک از جاش در اومده بود فن کیس افتاه بود 2-3 از خازن هاش هم افتاده بود چقدر خندید بنده خدا مرد از خنده هیچوقت یادم نمیره:8_laughing::1_grinning::4_joy:

:|

لینک به دیدگاه

....

لینک به دیدگاه

....

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان اگه میشه این منفی هایی که دادین رو پس بگیرین غلت کردم دیگه تکرار نمیشه :41_pensive:

من که منفی ندادم _ولی  وقتی چیزی بلد نیستی نیازی نیستش  بیای اطلاعات غلط به استارتر  بدی

لینک به دیدگاه

....

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

من که منفی ندادم _ولی  وقتی چیزی بلد نیستی نیازی نیستش  بیای اطلاعات غلط به استارتر  بدی

سلام اقای بختیاری شما نمیدونید علت چیه ؟
تمام راه های سیم پاور رو چککردم پاور هم بنظر سالمه چون تا سیستم قبلیم کار میکرد ...
بقیه قطات هم نو هستند پس علت چی میتونه باشه ؟؟؟؟
سیم های cpu و و ... وصل کردم

ویرایش شده توسط koala
لینک به دیدگاه

شما در بیرون کیس روی یک سطح نارسا اسمبل رو انجام بدید تک تک قطعات رو کم کم وصل کنید تا ببینید که مشکل از کجاست، اسپیکر رو هم به مادربرد وصل کنید اگر روشن نمیشه اول باید پاور رو چک کرد شاید مادربرد مورد داشته باشه...

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، koala گفته است :

سلام اقای بختیاری شما نمیدونید علت چیه ؟
تمام راه های سیم پاور رو چککردم پاور هم بنظر سالمه چون تا سیستم قبلیم کار میکرد ...
بقیه قطات هم نو هستند پس علت چی میتونه باشه ؟؟؟؟
سیم های cpu و و ... وصل کردم

سلام  پاورتون چند واته ؟ ترجیحا یه پاور دیگه گیر بیار وصل کن ببین روشن میشه سیستم -مطمئنید سیم هایی که از توی کیس اومده منظورم سیم powerو reset هستش درست روی مادربورد وصل کردید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم رو یه بار خارج کیس و بدون رم تست کنید . فقط مادر برد و سی پی یو و پاور رو سر هم کنید . با یه قطعه ی رسانا دو تا هدری که مربوط به سوییچ پاور هست اتصال بدید تا سیستم روشن شه . اگه روشن شه باید بوق ممتد بزنه (به خاطر نبود رم ) .

و اینکه شنیدم سیستم بدون سی پی یو اصلا استارت نمیخوره (خودم یه بار امتحان کردم ولی فن ها یه لحظه شروع به حرکت میکرد و وامیستاد ) شاید سی پی یو درست نصب نشده باشه (مثلا 90 درجه با محل قرارگیری درست تفاوت داشته باشه ) یا ممکنه که پین های سوکت ایراد داشته باشند .

برای اطمینان از سلامت پاور هم میشه با یه تستر عملکرد صحیح اون رو بررسی کرد . یا اگر تستر ندارید سیم سبز رنگ (فکر کنم چهارمی بشه ) رو با یکی از سیم های مشکی اتصال بدید که با این کار پاور باید روشن شه .

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

سلام

ممکنه مسخره بنظر بیاد ها ولی گفتنی هارو دوستان گفتن

شما یه چک کن ببین کلید پاور روی 0 نباشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم همونطور که دوستان توضیح دادن، شما کلا سیستمو از کیس خارج کن

اول دو تا هد سیاه و بنفش(یا سبز) رو طبق توضیحات اینترنت در مورد روشن کردن پاور، به هم وصل کن ببین پاور روشن میشه؟

اگر شد، سی پی یو رو دوباره نصب کن و یه رم هم بزار و کابل برق مادربورد و سی پی یو رو وصل کن، اگر روشن شد، رم دوم وهارد ها رو هم اضافه کن، اگر همه چیز درست بود( تا کارت گرافیک، اتصالات کیس به مادر بورد رو با دقت چک کن ببین از روی دفترچه درست زدی یا نه....

لینک به دیدگاه

سلام  از درست جا گذاشتن رم ها مطمن بشین و همینطور Cpu رو چک کنید !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hamedfazelm گفته است :

آیا فن سی پی یو حرکت می کنه؟

سلام
نه اصلا سیستم روشن نمیشه و هیچی

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Nima_061 گفته است :

سلام  از درست جا گذاشتن رم ها مطمن بشین و همینطور Cpu رو چک کنید !

سلام

رم ها رو تکی دوتایی همهه جا امتحان کردم ولی فکر کنم به رم ربطی نداشته باشه چون اصلا سیستم روشن نمیشه ...
cpu هم درست جا انداختم خیلی توو نت گشتم و درست ترین شکل انداختم همینطور فن کاملا سفت

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

اول دو تا هد سیاه و بنفش(یا سبز) رو طبق توضیحات اینترنت در مورد روشن کردن پاور، به هم وصل کن ببین پاور روشن میشه؟

اگر شد، سی پی یو رو دوباره نصب کن و یه رم هم بزار و کابل برق مادربورد و سی پی یو رو وصل کن، اگر روشن شد، رم دوم وهارد ها رو هم اضافه کن، اگر همه چیز درست بود( تا کارت گرافیک، اتصالات کیس به مادر بورد رو با دقت چک کن ببین از روی دفترچه درست زدی یا نه....

سلام

ببخشید میشه خواهش کنم قسمت پاور رو بیشتر توضیح بدید ... یعنی اول به هیچی دست نزنم فقط پاور رو تست کنم ؟؟
و هد یعنی چی

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

سلام

ببخشید میشه خواهش کنم قسمت پاور رو بیشتر توضیح بدید ... یعنی اول به هیچی دست نزنم فقط پاور رو تست کنم ؟؟
و هد یعنی چی

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام

ممکنه مسخره بنظر بیاد ها ولی گفتنی هارو دوستان گفتن

شما یه چک کن ببین کلید پاور روی 0 نباشه

سلام

کلید پاور رو هم 0 هم 1 میزنم و در حالت  های مختلف تست کردم ...
سیم ها کلید پاور یعنی power sw و... هم خیلی حالت ها و هم حالتی که تو دفترچه قید کرده امتحان کردم باز نشد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nasabam گفته است :

سلام  پاورتون چند واته ؟ ترجیحا یه پاور دیگه گیر بیار وصل کن ببین روشن میشه سیستم -مطمئنید سیم هایی که از توی کیس اومده منظورم سیم powerو reset هستش درست روی مادربورد وصل کردید ؟

سلام

پاور 430 واته و سیستمم خیلی ضعیفه و قدرت زیادی نیاز نداره گرافیکم ندارم
پاور با سیستم قبلی درست کار میکرد تا فروختمش و انداختم رو این سیستم .... سیم های پاور هم درست نصبیدم الان عکسشو میذارم خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...