رفتن به مطلب

دانلود خودکار ویندوز 10

mohammad7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

امروز ویندوز شروع به دانلود خودکار کرده، قبلا اینطوری نمیشد اصلا

اسم برنامه‌ای که از اینترنت استفاده میکنه تو تسک‌منیجر service host: local system و آخرش یه پرانتز داره که توش عدد هست که تغییر میکنه از ۱۳ تا ۲۰

خواهشاً راهنمایی کنین چطوری جلوی دانلودش رو بگیرم، مودم رو خاموش کردم ، سیستم رو ریستارت کردم ولی دقیقا لحظه‌ای که نت رو وصل میکنم شروع میکنه به دانلود ، حجم زیادی از دست دادم، به خاطر دانلودش صفحه سایت هم به زور باز میشه، میخواستم برم آنلاین بازی کنم ولی به خاطر این موضوع پینگم رفته بالای هزار :|

خواهشاً بگین چطوری دانلودش رو متوقف کنم دیگه کلافه شدم، الآن هم کابل اینترنت رو از سیستم جدا کردم و با گوشی اومدم انجمن

لینک به دیدگاه

برو تو CONROROL PANEL و Windows update روسرچ کن بعد برو داخل سمت چپ یه قسمته windows update settings بعد حتما گزینه ای که یه سپر سبز هست جلوش نوشته  اتوماتیک اپدیت فعاله بزن رو گزینه اخریه که یه سپر قرمزه بعد تمومه.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

برو تو CONROROL PANEL و Windows update روسرچ کن بعد برو داخل سمت چپ یه قسمته windows update settings بعد حتما گزینه ای که یه سپر سبز هست جلوش نوشته  اتوماتیک اپدیت فعاله بزن رو گزینه اخریه که یه سپر قرمزه بعد تمومه.

تو کنترل پنل همچین گزینه‌ای ندارم!

ویندوزم قدیمیه و آپدیت نیست، تو آپدیت های جدید همچین گزینه‌ای اضافه شده؟

لینک به دیدگاه

دوستان با برنامه bwmeter تونستم جلوی دانلودش رو بگیرم ولی همینکه برنامه رو میبندم دوباره شروع به دانلود میکنه!

مشکل اصلی با این برنامه اینه که هر چیزی میخواد به نت وصل بشه ازم سوال میپرسه، راهی هست که به طور خودکار به بقیه برنامه‌ها اجازه استفاده از اینترنت بده ولی اون برنامه‌ای که میخوام دانلود نکنه رو بلاک کنه؟

خواهشاً راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سختیش یکی دو روز اوله که نرم افزارهایی که میخان وصل بشن رو ازت سوال میکنه. این نرم افزار عالیه

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با این راه 100% درست میشه.

اینو دانلود کن

OOSU10.exe

اینم راهنما.  گزینه شماره 2 رو بزن. بعد اوکی رو بزن بعد نرم افزارو ببند. بعد YES یا RESTART

New Bitmap Image.jpg

مشکلت 100% اوکی میشه.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

یه کاری میگم بکن 100% درست میشه.

اینو دانلود کن

OOSU10.exe

اینم راهنما.  گزینه شماره 2 رو بزن. بعد اوکی رو بزن بعد نرم افزارو ببند. بعد YES یا RESTART

New Bitmap Image.jpg

مشکلت 100% اوکی میشه.

این نرم افزار دقیقا چیکار میکنه؟!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohammad7 گفته است :

این نرم افزار دقیقا چیکار میکنه؟!

راه های جاسوسی ویندوز10 رو میبنده. اسمشو تو نت بزن معروفه اگه اعتماد نداری بهش

لینک به دیدگاه

من زیاد به این برنامه‌ها اعتماد ندارم

دوستان راهی هست که با فایروال خود ویندوز یا آنتی‌ویروس این برنامه‌ای که خود به خود دانلود میکنه اتصالش از اینترنت رو قطع کرد؟

لینک به دیدگاه

دادا بیا از روی عکس انجام بده البته برای من تو ویندوز 7 هست. همه چیزم کاملا مشخص کردم . مرحله ی سه یعنی باید رو اون گزینه که برای من الان هست بزاری.

1234.thumb.JPG.8b78563eaa7b848d1bf1b239a78aadf1.JPG

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammad7 گفته است :

من زیاد به این برنامه‌ها اعتماد ندارم

ببین همین چیز کوچیکی که میگی من اعتقاد ندارم من ۲ ماه بود درگیرش بودم و تحقیق کردم. در ضمن اون فایلی که داری میگی برمیگرده به فایل svhost که فایل اصلی سیستمی عه و اگه از فایروال اد کنی و بلاکش کنی کل کانکشنت با همه چی قطع میشه نه تنها ویندوز بلکه هر فایلی که به نت احتیاج داشته باشه. من کامنت اولم یک خط صریح و واضح توضیح دادم که نه سر خودمو در بیارم نه سر هیچ کس. وگرنه درمورد مزایا و معایب ویندوز ۱۰ و رفعشون ۵ صفحه واست مینویسم! چون واقعا عذابم داده و نزدیکه ۵ ماهه سرش تحقیق کردم. در مورد لگ بازی، مصرف اینترنتش، چه ورژنی از ویندوز۱۰ سبک ترین و بهترینه، سرعت بوت.

مشکل شما هم 30% با غیر فعال کردن سرویس background intelligent tranafer حل میشه (disable and stop بکنش) و ۱۰۰% هم با اون نرم افزار که معرفی کردم درست میشه. و اینکه اگه کانکشنت از وای فای عه میتونی بزاری روی metered conection. البته چون ورژن ویندوزت قدیمیه نمیتونی کانکشن از طریق کابل رو بزاری روی metered. حداقل ورژن  باید ۱۷۰۳ یا همون cretors update باشه که بتونی هر نوع کانکشنی رو بزاری رو metered.

موفق.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

دادا بیا از روی عکس انجام بده البته برای من تو ویندوز 7 هست. همه چیزم کاملا مشخص کردم . مرحله ی سه یعنی باید رو اون گزینه که برای من الان هست بزاری.

1234.thumb.JPG.8b78563eaa7b848d1bf1b239a78aadf1.JPG

دوست عزیز این مال ویندوز ۷ هست! ویندوز ۱۰ اصلا همچین قابلیتی نداره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

ببین همین چیز کوچیکی که میگی من اعتقاد ندارم من ۲ ماه بود درگیرش بودم و تحقیق کردم. در ضمن اون فایلی که داری میگی برمیگرده به فایل svhost که فایل اصلی سیستمی عه و اگه از فایروال اد کنی و بلاکش کنی کل کانکشنت با همه چی قطع میشه نه تنها ویندوز بلکه هر فایلی که به نت احتیاج داشته باشه. من کامنت اولم یک خط صریح و واضح توضیح دادم که نه سر خودمو در بیارم نه سر هیچ کس. وگرنه درمورد مزایا و معایب ویندوز ۱۰ و رفعشون ۵ صفحه واست مینویسم! چون واقعا عذابم داده و نزدیکه ۵ ماهه سرش تحقیق کردم. در مورد لگ بازی، مصرف اینترنتش، چه ورژنی از ویندوز۱۰ سبک ترین و بهترینه، سرعت بوت.

مشکل شما هم 30% با غیر فعال کردن سرویس background intelligent tranafer حل میشه (disable and stop بکنش) و ۱۰۰% هم با اون نرم افزار که معرفی کردم درست میشه. و اینکه اگه کانکشنت از وای فای عه میتونی بزاری روی metered conection. البته چون ورژن ویندوزت قدیمیه نمیتونی کانکشن از طریق کابل رو بزاری روی metered. حداقل ورژن  باید ۱۷۰۳ یا همون cretors update باشه که بتونی هر نوع کانکشنی رو بزاری رو metered.

موفق.

ممنون برای توضیحات

با برنامه bwmeter تونستم جلوی دانلود رو بگیرم، اگه دوباره در آینده مشکلی پیش اومد از نرم‌افزاری که شما گفتی استفاده میکنم

این راه‌هایی که برای جلوگیری از دانلود خودکار ویندوز گفتید و راه‌هایی که تو سایت‌ها گذاشتن همه رو انجام دادم همون زمانی که تازه ویندوز ۱۰ نصب کردم (بیش از ۴ ماه پیش) و از اون موقع هیچ مشکلی نداشته و اصلا دانلود نمیکرد ویندوز، ولی دیروز نمیدونم چی شد یدفعه که بعد از ۴ ماه ویندوز یادش افتاد که باید دانلود کنه!!! هر کاری هم کردم متوقف نشد ولی آخرش با bwmeter متوقفش کردم.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mohammad7 گفته است :

دوست عزیز این مال ویندوز ۷ هست! ویندوز ۱۰ اصلا همچین قابلیتی نداره

دادا همه ویندوزا دارن . اگه میتونی من سه روز دیگه ویندوز 10 میریزم اصن.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/10, 18:06:21، mohammad7 گفته است :

سلام

اسم برنامه‌ای که از اینترنت استفاده میکنه تو تسک‌منیجر service host: local system و آخرش یه پرانتز داره که توش عدد هست که تغییر میکنه از ۱۳ تا ۲۰

خواهشاً راهنمایی کنین چطوری جلوی دانلودش رو بگیرم، مودم رو خاموش کردم ، سیستم رو ریستارت کردم ولی دقیقا لحظه‌ای که نت رو وصل میکنم شروع میکنه به دانلود ، حجم زیادی از دست دادم، به خاطر دانلودش صفحه سایت هم به زور باز میشه، میخواستم برم آنلاین بازی کنم ولی به خاطر این موضوع پینگم رفته بالای هزار :|

خواهشاً بگین چطوری دانلودش رو متوقف کنم دیگه کلافه شدم، الآن هم کابل اینترنت رو از سیستم جدا کردم و با گوشی اومدم انجمن

طبق عکس عمل کنید

Untitled.png

ویرایش شده توسط ح م ی د
لینک به دیدگاه

از فایل زیر هم میتونید استفاده کنید . یکی از دوستان همین انجمن این فایل رو ساختن

Disable Windows Update.reg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

دادا همه ویندوزا دارن . اگه میتونی من سه روز دیگه ویندوز 10 میریزم اصن.

ویندوز ۱۰ نداره!!! اگه داشت که خودم انجام میدادم

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، ح م ی د گفته است :

طبق عکس عمل کنید

Untitled.png

این کار رو همون زمانی که ویندوز ۱۰ نصب کردم انجام دادم ، و تا همین ۲ روز پیش هم اصلا آپدیت نمیکرد ولی یدفعه شروع کرد به دانلود کردن ، همین راهی که عکس دادین رو انجام دادم دوباره ولی آپدیت متوقف نشد ولی آخرش با bwmeter متوقفش کردم

در 41 دقیقه قبل، ح م ی د گفته است :

از فایل زیر هم میتونید استفاده کنید . یکی از دوستان همین انجمن این فایل رو ساختن

Disable Windows Update.reg

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/10, 18:06:21، mohammad7 گفته است :

سلام

من خیلی از برنامه ها رو امتحان کردم ولی هیچکدوم مثل BWMeter نشد

این برنامه رو نصب کن بعدش هرچیزی چه سیستمی چه غیر سیستمی باید ازت اجازه بگیره تا از شبکه استفاده کنه!!

میتونی مصرفتو به چند  بایت در ثانیه کاهش بدی

ویرایش شده توسط g.z
لینک به دیدگاه

دوستان توجه داشته باشن که در ویندوز 10 فقط آپدیت خود ویندوز نیست که ترافیک رو مصرف میکنه و چندین مورد به صورت همزمان از شبکه استفاده میکنن!

شما در هر صورت برای قطع کامل دسترسی این برنامه ها به شبکه مجبور به نصب برنامه ای مثلBWMeter هستید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، g.z گفته است :

من خیلی از برنامه ها رو امتحان کردم ولی هیچکدوم مثل BWMeter نشد

این برنامه رو نصب کن بعدش هرچیزی چه سیستمی چه غیر سیستمی باید ازت اجازه بگیره تا از شبکه استفاده کنه!!

میتونی مصرفتو به چند  بایت در ثانیه کاهش بدی

آره برنامه خیلی خوبیه، با همین برنامه جلوی آپدیت خودکار رو گرفتم، فقط یه مشکلی که داره اینه که وقتی میخواد ازت در مورد متصل شدن یا نشدن یه برنامه به اینترنت سوال کنه یه صدای به شدت ناهنجاری میده!!! دفعه اول هدفون‌ روی گوشم بود صدا هم بلند بود قلبم اومد تو دهنم! D: 

تو تنظیمات هم گزینه‌ای برای غیرفعال کردن این صدا پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...