رفتن به مطلب

کابل برق پاور به گرافیک(عکس اضافه شد)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز 

بنده نیاز به کابل corsair پاور به گرافیک (یک به دو یعنی یه سر هشت پین به پاور وصل بشه یه سر دو عدد سوکت هشت پین برای گرافیک داشته باشه )  هستم  

در صورت پیدا شدن با مبلغ بالای خریدارم 

بند مشهد هستم  09383718331

photo_2017-08-02_00-14-48.jpg

photo_2017-08-02_00-14-04.jpg

ویرایش شده توسط alizanganeden
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، alizanganeden گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز 

بنده نیاز به کابل corsair پاور به گرافیک (یک به دو یعنی یه سر هشت پین به پاور وصل بشه یه سر دو عدد سوکت هشت پین برای گرافیک داشته باشه )  هستم  

اگر پیدا نکردی سوکت خام بگیر خودت درست کن

اگر سوکت پیدا نکردی پیام بده بگم از کجا بگیر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alizanganeden گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز 

سلام و درود عزیز اگه یه عکس ازش داری بزار شاید دوستان یا حتی خود بنده موجود داشته چون مال بنده مال شرکت کولر مستر هست و یه سر 6 پین و 2 سر دیگرش 8 پین هست با تشکر

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر شرکت گارانتی کننده تو مشهد نمایندگی داره ، به همونجا مراجعه کنید و یه کابل ازشون بگیرید . به احتمال خیلی زیاد دارن .

اگر هم نمایندگی نداره ، گرین نمایندگی داره فکر کنم ، کابل pci-e پاور های 850 وات به بالای سری oc+ کاملا مشابه همون کابلی هست که میخواهید .

لینک به دیدگاه

داداش کابل تبدبل ایدی به شیش پین دوتا بگیر ی دونه هم کابل تبدیل هشت پین

هشت پین یه سرش دوتا شیش پین میخوره

از اون تبدیل ایدی به شیش پین استفاده کن دوتا شیش پین میشه که میزنی به دوسر تبدیل هشت پین راحت کارتو راه میندازه تمام لوازم و قطعات کامپیوتری ها دارن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، woooo639 گفته است :

سلام و درود عزیز اگه یه عکس ازش داری بزار شاید دوستان یا حتی خود بنده موجود داشته چون مال بنده مال شرکت کولر مستر هست و یه سر 6 پین و 2 سر دیگرش 8 پین هست با تشکر

چشم در اولین فرصت میزارم 

ولای فکر نکنم مال کولر مستر رو جواب بده چون من کابل پاور گرین سری oc امتحان کردم چراغ قرمز بهم داد ولی سری hb گرین امتحان کردم جواب داد در کل باید تست بشه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

اگر شرکت گارانتی کننده تو مشهد نمایندگی داره ، به همونجا مراجعه کنید و یه کابل ازشون بگیرید . به احتمال خیلی زیاد دارن .

اگر هم نمایندگی نداره ، گرین نمایندگی داره فکر کنم ، کابل pci-e پاور های 850 وات به بالای سری oc+ کاملا مشابه همون کابلی هست که میخواهید .

نمی دونم باید در مورد نمایندگیش تو مشهد سوال کنم 

ولی همینطور که بالا عرض کردم سری oc گرین جواب نداد ولی سری hb جواب داد

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، king_of_kings گفته است :

داداش کابل تبدبل ایدی به شیش پین دوتا بگیر ی دونه هم کابل تبدیل هشت پین

هشت پین یه سرش دوتا شیش پین میخوره

از اون تبدیل ایدی به شیش پین استفاده کن دوتا شیش پین میشه که میزنی به دوسر تبدیل هشت پین راحت کارتو راه میندازه تمام لوازم و قطعات کامپیوتری ها دارن

ممنون داداش اره خودم این کارو کردم فعلا کارم راه افتاد ولی می خوام به صورت استاندارد باشه که خدای نکرده تو دراز مدت مشگلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

:40_rage: چه راحت پیشنهادات به این خطرناکی می دید آخه ؟!!!! حیف که تاپیک خرید و فروشه و نمی شه منفی داد !!!

آقا نکن !!! برادر من نکن !!! عزیز من نکن !!! وایییییییییی چه بلایی سر فروم اومده ؟!!!

عزیز دل فقط صرف اینکه اون کانکتور می ره توی اون سوکت دلیل بر درست کار کردنش نیست !!! این سمت ممکنه جای GND و ولتاژ 12 جابجا بشه و کارتت دود بشه !!! قطع به یقین شما می خوای با این تعداد کابل ماینینگ انجام بدی و اون که یه داستانه ولی از تبدیل هم نباید استفاده کنی !!! می خوای تبدیل استفاده کنی بفرما:

ip.bitcointalk5.jpg

1) تبدیل توی محل اتصال نویز و ریپل داخلی کابل رو بالا می بره !!!

2) با استفاده از تبدیل فشار 8 تا سیم می افته روی 4 تا سیم !!!

کانداکتیویتی (گذردهی و میزان اتصال) توی تبدیل 100% نیست (مثلاً 98%) باعث می شه دما توی اون نقطه به شکل زیادی افزایش پیدا کنه و کانکتورهات آب بشه !!!

هر کاری می کنی بکن، و ممکن به قول اون دوستمون هیچی نشه ولی اگه هر بلایی سر سیستمت اومد، بدون که کاری که کردی غیر استاندارد بوده و نرو یقه اون گارانتی بد بخت قطعاتت رو نگیر !!!

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

:40_rage: چه راحت پیشنهادات به این خطرناکی می دید آخه ؟!!!! حیف که تاپیک خرید و فروشه و نمی شه منفی داد !!!

آقا نکن !!! برادر من نکن !!! عزیز من نکن !!! وایییییییییی چه بلایی سر فروم اومده ؟!!!

عزیز دل فقط صرف اینکه اون کانکتور می ره توی اون سوکت دلیل بر درست کار کردنش نیست !!! این سمت ممکنه جای GND و ولتاژ 12 جابجا بشه و کارتت دود بشه !!! قطع به یقین شما می خوای با این تعداد کابل ماینینگ انجام بدی و اون که یه داستانه ولی از تبدیل هم نباید استفاده کنی !!! می خوای تبدیل استفاده کنی بفرما:

ip.bitcointalk5.jpg

کانداکتیویتی (گذردهی و میزان اتصال) توی تبدیل 100% نیست (مثلاً 98%) باعث می شه دما توی اون نقطه به شکل زیادی افزایش پیدا کنه و کانکتورهات آب بشه !!!

هر کاری می کنی بکن، و ممکن به قول اون دوستمون هیچی نشه ولی اگه هر بلایی سر سیستمت اومد، بدون که کاری که کردی غیر استاندارد بوده و نرو یقه اون گارانتی بد بخت قطعاتت رو نگیر !!!

درود دوست عزیز

ممنون بابت عکس ارسالی  و نگرانی شما

بنده خودم اصلا علاقه ای به استفاده از این روش ندارم با اینکه کابل های تبدیل هم موجود دارم ولی  فقط در حد امتحان استفاده کردم  دیدم مشگلی نداره اما احتمالا تو دراز مدت مشگل ساز بشه

سوالی داشتم از شما .شما از تبدیل ها برای ورودی هشت پین کارت گرافیک استفاده کرده اید ؟گرافیک شما چه مدلی هستش ؟

مشگل من فقط توی یه شیش پین دیگه ای گرافیک هستش یعنی  یه گرافیک من برق 8 پینش توسط کابل پاور تامین شده فقط یک ورودی شش پین خالی دارم 

ایا احتمال اینکه همین قضیه شما برای ورودی شیش پین من اتفاق بیفته هست ؟ خدا روشکر پاور بنده دارای راندمان بالای هستش و توسط برنامه CROSAIR LINK که مشاهد می کنم هنوز 400 وات دیگه خالی داره و میشه یه گرافیک دیگه هم اضافه کنم  ,ولی بنده به همین مقدار راضی هستم اما متاصفانه با مشگل کمبود کابل پاور مواجه شدم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

ویرایش شده توسط alizanganeden
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

ip.bitcointalk5.jpg

داداش انقدر سخت نگیر منفی چرا میخوای بدی

پاور قوی باشه چیزی نمیشه که 

من که داشتم و استفاده کردم مشکلی پیش نیومد

شمام انقدر حرص نخور داداش.

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
در در 1396/05/10, 20:22:30، ahmadzadeh گفته است :

اگر پیدا نکردی سوکت خام بگیر خودت درست کن

اگر سوکت پیدا نکردی پیام بده بگم از کجا بگیر

سلام

میشه راهنمایی کنید سوکت خام از کجا میشه تهیه کرد؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...