رفتن به مطلب

میز کیس، همه کاره Lian Li : کیس کامپیوتر شما ،میز کار شما !!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

1.thumb.jpg.aba821971b3bd3fbb8df987d2fd2bb4c.jpg

کمپانی Lian Li مفتخر است، که یک میز کیس جدید و زیبا به نام  DK-05 را برای کامپیوتر های دسکتاپ معرفی کند. DK-05 ترکیبی سفارشی، از یک میز کار آرگونومیک متحرک و بسیار زیبا ،به همراه یک کیس کامپیوتر است.این میزکیس ،بسته به شرایط استفاده قابلیت تنظیم تا 118 سانتی متر در حالت ایستاده و 69 سانتی متر در حالت نشسته را دارد .جنس این میز کیس از آلومینیوم است که سطح بالایی آن از نوعی شیشه حرارت دیده ساخته شده است .کیفیت ساخت و انعطاف پذیری در این میز کیس شرکت Lian Li  بسیار بالاست ،به طوری که این میز کیس توانایی نصب دو سیستم در سایز XL-ATX را فراهم میکند.پنل قرار گرفته در قسمت جلویی این میز کیس ، یک خروجی HDMI جهت مصارف VR و خروجی USB-TYPE C و خروجی USB 3.1 را فراهم میکند.

2.thumb.jpg.25e3c942f2678deada17660e275ec1d8.jpg

درون میز کیس DK-05 دو عدد سینی نصب مادربرد با سایز فرم فاکتور ATX (305x276) وجود دارد، که به شما اجازه میدهد یک ایستگاه کاری فوق العاده کارآمد ،بدون نیاز به استفاده از یک کیس بسیار بزرگ و به صورت جدا بر روی میز خود داشته باشید.این موضوع برای توسعه دهندگان و سازندگاه محتوا بسیار سودمند است ، زیرا آنها میتوانند یک میز کار بسیار غنی و بدون سر وصدا با فضای بسیار زیاد، جهت استفاده از چندین مانیتور ، و حتی آزادی عمل چه در حالت ایستاده و یا نشسته داشته باشند.هر سینی در این میز کیس توانایی نصب مادربردی با 8 اسلات توسعه PCI و یا PCI-EXPRESS به همراه یک منبع تغذیه و نصب دو عدد درایو 2.5 اینچی را دارد.

3.thumb.jpg.d935cd279e99fb0abb7df89279870389.jpg

آماده برای نصب خنک کننده های سفارشی مایع :

میز کیس DK-05 به دلیل وسعت فضای داخلی توانایی نصب هر گونه خنک کننده مایع سفارشی را دارد.شما میتوانید در بین سینی نصب مادربرد ها، فضای خالی برای نصب پمپ بلاک و فن ها و حتی رادیاتورهایی با ابعاد 360 و 480 میلیمتر را پیدا کنید.این شرایط ، این اجازه را به شما میدهد، تا یک ایستگاه کاری بسیار خنک با کارایی بالا و حتی یک رایانه شخصی گیمینگ بدون نگرانی از سیستم خنک سازی داشته باشید.

4.thumb.jpg.337c264a9d962acf02038b0a579f6aa5.jpg

کنترل همه جانبه مطابق با شرایط کاری :

میز کیس  DK-05 دارای یک پنل I/O در قسمت جلویی، با خروجی های USB 3.1 Type-c و USB 3.0 و HDMI و HD-Audio است که این اجازه را به شما میدهد، تا کنترل کامل بر رویه رایانه شخصی خود حتی در صورت استفاده از یک سینی نصب مادربرد داشته باشید.علاوه بر اینها، هر پنل I/O مجهز به کلید تنظیم سیستم نورپردازی RGB است و جهت تنظیمات دقیق سیستم RGB در اختیار قرا گرفته است.سمت راست این میز کیس نیز دارای یک پنل تنظیمات با دکمه های قابل برنامه ریزی در حالت ارتفاع است(جهت بالا و پایین ) که شما میتوانید با توجه به شرایط کاری ،به سطح ارتفاع مورد نظر آن را تنظیم کنید.

DK-05  هم اکنون در فروشگاه اینترنتی Newegg  و با قیمت 2099.99 دلار در دسترس قرار دارد.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

پارسال تو نمایشگاه دبی مدل dk-04 دیدم قشنگ بود حتی دیدم بالای 40 کیلو وزنو میبرد بالا و پایین بعدکه قیمتشو پرسیدم به پول خودمون میشد 5 میلیون بعدش حساب کتاب کردم کیس z4 که دارم قشنگتره :D

لینک به دیدگاه

۲۱۰۰ دلار؟ وای دد... گرونه!

البته این رو بگم که خیلی میز کیس بسیار زیبا و فوق العاده ای هست، طبیعیه که با این قیمت و کارایی مشتری خاص خودش رو داره!

پ.ن:

این از اون مدل کیس هاست که خیلی دوست دارم از نزدیک ببینم اگر چه بعید میدونم حتی در خواب ببینم!

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

جزو معدود قطعاتیه که فقط تو فانتزی ها آدم میتونه حضور داشته باشه.

دوزش دارم، ای کاش تو ایران بود و ای کاش گرون نبود. :x

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

جزو معدود قطعاتیه که فقط تو فانتزی ها آدم میتونه حضور داشته باشه.

دوزش دارم، ای کاش تو ایران بود و ای کاش گرون نبود. :x

داداش ای کاش نگو که ، این ای کاش ها تمومی نداره... :41_pensive:

لینک به دیدگاه

2000 دلار ؟!!!!

ببخشید ولی من پولم مفت هم باشه به این 2000 دلار !!! نمیدم

خب اینو ادم با کمک یک کابینت ساز و تغیرات روی یک میز و اوراق کردن دو تا کیس 300-400 تومنی میتونه بسازه !

درسته به زیبایی و شیکی این نمیشه ولی 2000 دلار ؟!!!!!!

ویرایش شده توسط Amir radmard
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Amir radmard گفته است :

2000 دلار ؟!!!!

ببخشید ولی من پولم مفت هم باشه به این 200 دلار !!! نمیدم

خب اینو ادم با کمک یک کابینت ساز و تغیرات روی یک میز و اوراق کردن دو تا کیس 300-400 تومنی میتونه بسازه !

درسته به زیبایی و شیکی این نمیشه ولی 2000 دلار ؟!!!!!!

۲۱۰۰ دلار...

الان شما نگاه کنید کیس های خوب لیان لی با متریال آلومینیوم بیشتر از ۳۰۰ دلار قیمت دارند، این مبلغ بیشتر برای کیفیت ساخت بالا و امکانات ویژه این میز کیس از همه مهمتر برند اون هست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...