رفتن به مطلب

توقف اجرای تعرفه های جدید اینترنت نامحدود به دلیل انتقاد تند کاربران

Matin96D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آره هنوز پولی که برا خود مردم هست موسسه ها بالا کشیدن نمیدن.هیچکی به هیچکیه طرف یه انار می دزده میره زندان.
بعد بازم نمیگنجه زیاد صدات در بیاد به علت اختلاال در نظم کشور و ..........میری زندان.
خودت و دیگران رو تو زحمت ننداز

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

Welp, Congratulations everyone! we rescued Iran's Internet from theses Evil beasts. But this doesn't mean we have to let our guard down, we must push up and take what we really deserve it

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، کیهان گفته است :

وقتی ساکتیم یعنی هر تصمیم بگیرن رو قبول داریم ولی اگه در تعامل باشیم دیگه نمیشه گفت قضیه یه طرفه است... سعی مون رو کردیم حداقل

مشکل واسطه ای به نام شرکت زیرساخت که همه شرکت ها مجبورا اینترنت از این شرکت بخرن وگرنه اگه این خون آشام بره کنار قیمت ۱ صدم میشه خیلی خوب گفتم با درنظر گرفتن دزدی خود شرکت ها دقت کنید اینترنت

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

الان میان 2 3 گیگ میزارن رو هر کدوم میگن تجدید نظر کردیم?

به نظر من اگه روش اول یعنی بعد از اتمام حجم سرعت کاهش پیدا کنه مثلا 2 تا 6 مگ بشه 2 مگ خیلی عالی میشه. یعنی ما با 35 تومن 2 مگ نامحدود داریم.

به کسایی فکر کنید که نمیتونن ماهی 35 و فقط پای اینترنت بدن باید توی تمام طرح ها کف سرعت 2mb باشه از اول هم قرار نبود قطع بشه قرار بود سرعت کاهش پیدا کنه 

لینک به دیدگاه

تمامی تصمیمات اینا بر خلاف منفعت ملته انگار یه عده دشمن ملت مسئول شدن،الان هنوز تغییری ایجاد نشده شاتل کاملا خراب کرده(قطی،پینگ بالا).

در ضمن اینا اینقدر به ندای مردم گوش میدن که از تصمیمشون برگردن؟فکر نکنم،حتما نمیتونستن سود هنگفت اختلاس غظیم داشته باشن با این تصمیمشون

لینک به دیدگاه

اخبار همین الآن گفت میخواستن اینترنت بدون محدودیت سرعت و حجم بدن کاربرا نخواستن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

به کسایی فکر کنید که نمیتونن ماهی 35 و فقط پای اینترنت بدن باید توی تمام طرح ها کف سرعت 2mb باشه از اول هم قرار نبود قطع بشه قرار بود سرعت کاهش پیدا کنه 

10 تومنی و 20 تومنی هم داره. 

البته گفتن طرح جایگذین. احتمالا یکم حجمشو میبرن بالا ولی نامحدود رو من که میگم به هیچ وجه نمیزارن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M-yousef گفته است :

اخبار همین الآن گفت میخواستن اینترنت بدون محدودیت سرعت و حجم بدن کاربرا نخواستن

تلویزیون ایران جدی نگیر کلن فان

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

10 تومنی و 20 تومنی هم داره. 

البته گفتن طرح جایگذین. احتمالا یکم حجمشو میبرن بالا ولی نامحدود رو من که میگم به هیچ وجه نمیزارن

داره ولی سرعت کف 512mb یعنی اگه بخوای یه فیلم دانلود کنی توی دانلود منیجر نوشته 64KBs

لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم طرح در حد وزارت مطرح شده از قبل شکست خورده و غیر کارشناسی بعد بقیه هیچ جناب وزیر زیبنده وزاتخونه نیست اینطوری اجرایی کردن 

معلومه مسخره است و از پیش شکست خورده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

به نظرم طرح ها باید اینجوری باشه

سرعت:با حجم 6mb -اتمام حجم 2mb - حجم داخلی 40گیگ-خارجی-20گیگ-قیمت10000

سرعت:با حجم8mb-بدون حجم 2mb-حجم داخلی 60- حجم خارجی 30- قیمت 15000

سرعت: با حجم 8mb-بدون حجم2mb-حجم داخلی 100گیگ-خارجی 60گیگ-قیمت 30000

سرعت:با حجم 16mb-بدون حجم 2mb-حجم داخلی 100گیگ - حجم خارجی 60 گیگ-قیمت 35000

سرعت:با حجم 16mb-بدون حجم 2mb-حجم داخلی 150گیگ-حجم خارجی 100گیگ-قیمت 50000

فکر میکنم منصفانه باشه مثل طرح های قبلی اگه حجم تموم بشه سرعت انقدر نمیاد پایین که نشه استفاده کرد 

همین طرح ها رو ترکیه داره ولی با سرعت و حجم  بیشتر و هزینه پایینتر این طرح هایی کهش ما گفتی چه فرقی با قبلیا داشت الان؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

فکر میکنم منصفانه باشه مثل طرح های قبلی اگه حجم تموم بشه سرعت انقدر نمیاد پایین که نشه استفاده کرد 

همین طرح ها رو ترکیه داره ولی با سرعت و حجم  بیشتر و هزینه پایینتر این طرح هایی که شما گفتی چه فرقی با قبلیا داشت الان؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، pedram.alipur گفته است :

تمامی تصمیمات اینا بر خلاف منفعت ملته انگار یه عده دشمن ملت مسئول شدن،الان هنوز تغییری ایجاد نشده شاتل کاملا خراب کرده(قطی،پینگ بالا).

در ضمن اینا اینقدر به ندای مردم گوش میدن که از تصمیمشون برگردن؟فکر نکنم،حتما نمیتونستن سود هنگفت اختلاس غظیم داشته باشن با این تصمیمشون

در مورد قطعی های جدید شاتل وقتی زنگ زدم گفت همچین  چیزی  گزارش نشده که کم  کمش از 5نفر پرسیدم  همین  مشکل قطعی اینترنت رو دارند یعنی اینترنت وصل ولی قطع میشه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

همین طرح ها رو ترکیه داره ولی با سرعت و حجم  بیشتر و هزینه پایینتر این طرح هایی کهش ما گفتی چه فرقی با قبلیا داشت الان؟

چه فرقی با قبلیا داره؟!؟!؟!؟!؟؟!؟؟!

پیشنهاد میکنم یه دور طرح های قبلی و بخونید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

داره ولی سرعت کف 512mb یعنی اگه بخوای یه فیلم دانلود کنی توی دانلود منیجر نوشته 64KBs

اگه اینم باشه خوبه ، الان من واسه نت 128 با سرعت 30 کیلوبایت ، ماهی 32 میدم البته روزی 500 مگابایت سرعت 130 کیلوبایت داره که بعد مصرفش به 30 کاهش پیدا میکنه ، واس من خوب میشه اما اینا جایی نمیخوابن که زیرش خیس بشه

مثل قبل که مصوبه دادن نت ارزونتر بشه ، واسه 3 ماه 53 میدادم الان 93 میدم نزدیک 2 برابر همون نت!

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

مردمو مسخره کردنند باز قرار طرح جدید بدنند ما میگیم نمی خواهیم این ها باز طرح میدنند یا خیلی شل خل هستنند و یا واقعا خودشون زدنند به شل خلی و جمله برای این ها کفایت می کنه ((نفهم،بفهم)):40_rage:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

با این طرحی که شما دادین من دلم برای  مخابرات و شرکت ها سوخت!!!   تو بهشت هم اینجوری نمیدن

بعد یه سوال الان کسی مگه خره طرح های دیگرو بگیره وقتی طرح آخری اینقدر باگه :D 

کره جنوبی هم اینقدر ارزون نیست دیگه 

من عذاب وجدان میگیرم اگر بخوام ازین طرح ها خریداری کنم

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

همین طرح ها رو ترکیه داره ولی با سرعت و حجم  بیشتر و هزینه پایینتر این طرح هایی که شما گفتی چه فرقی با قبلیا داشت الان؟

بعد شما کجا ترکیه همچین چیزی دیدین

دوستان لطفا قبل اینکه اینقدر الکی جوووو بدین یه سر به ارائه دهنده های خارجی بزنید و قیمت ها و تعرفه هارو ببینین

درست طرح های اینترنت ایران اصلا به نفع کاربر نیست ولی بعضی ها چیزایی میگن که تو بهشت هم غیرممکن هست

لینک به دیدگاه

از نظر بنده بهترین اینترنت تو ایران اینترنتیه که:

قیمت مثل hiweb    

کیفیت مثل shatel

سرعت مثل irancell 

باشه.  ن گرونه که مردم ضرر کنن

نه اونقدر مفت که شرکت ها نتونن جوابگو باشن

همه بهترین سود رو میبرنن

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

مردمو مسخره کردنند باز قرار طرح جدید بدنند ما میگیم نمی خواهیم این ها باز طرح میدنند یا خیلی شل خل هستنند و یا واقعا خودشون زدنند به شل خلی و جمله برای این ها کفایت می کنه ((نفهم،بفهم)):40_rage:

وقتی با اینا کارشون راه نمیوفته. اینو لغو کنن از اون ور بد ترشو میارن. 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

با این طرحی که شما دادین من دلم برای  مخابرات و شرکت ها سوخت!!!   تو بهشت هم اینجوری نمیدن

بعد یه سوال الان کسی مگه خره طرح های دیگرو بگیره وقتی طرح آخری اینقدر باگه :D 

کره جنوبی هم اینقدر ارزون نیست دیگه 

من عذاب وجدان میگیرم اگر بخوام ازین طرح ها خریداری کنم

قیمت پایین و برای سرعت پایین در نظر بگیر توی همین کره جنوبی دارن سرعت 100mbs ارائه میدن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

قیمت پایین و برای سرعت پایین در نظر بگیر توی همین کره جنوبی دارن سرعت 100mbs ارائه میدن

بله درسته ولی نه با این میزان حجم و این قیمت که شما پیشنهاد دادین

الان مخابرات فیبر نوری میده با سرعت 100mbs و هر گیگ حجم تقریبا 800تومان

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

احتمالا دیدن کلاه گشاد تری میتونن درست کنن...رفتن برای ..............

لینک به دیدگاه

از همون اول همینجوری بوده هر وقت میخواستن یه چیو گرون کنن اول مردم رو به مرگ میگرفتن که به تب راضی بشن اول یه چی وحشتناک میگفتن بعد یه وزیری چیزی میومد میگفت ما طرفدار مردمیم و اینا بعدشم قیمتو یکم میوردن پایین تر 

مثلا دلار ۸۰۰ بود بعد یهو شد ۱۲۰۰ گفتن همش جرم این دلال هاست و اینا :| بعد کردنش ۱۰۰۰ 

الانم این تعرفه ها رو دادن بیرون بعد دوباره یه چی دیگه میگن گرون تر از قبل |:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...