رفتن به مطلب

اعتراض به مدیریت ضعیف فروشگاه لیون کامپیوتر

Recommended Posts

من نا حالا خریدهای روی تعداد پایین ام رو از اینجا انجام می دم علی الخصوص زمانی که طرح می زنند. انصافاً تا به حال با مشکل بر خوردم. حالا چی شده این مشکل براتون پیش آممده بهتر هست با آقای حسینی در جریان بگذارید.

لینک به دیدگاه

من تا حالا 3.4 بار خرید کردم ......  هر موقع هم سفارش ثبت کردم روی خطم تماس گرفتند ..اگر جواب ندادم.... پیامک  دادند .... ,و خیلی سریع هم تحویل دادند ...انصافا مشکلی نداشتم

لینک به دیدگاه

سلام.من چند باری از لیون خرید کردم البته بیش از یک سال میگذره از اخریش اما سرعت واقعا کمی داشتن که تماس هم که میگرفتم با زبون شیرینی میگفتن روز بعد ارسال میشه ! از دی جی کالا تا الان بیش از 50 بار خرید داشتم که به شدت راضیم

لینک به دیدگاه

من سال پیش یه هارد WD Blue 2TB سفارش دادم توی توضیحاتش نوشته بود 7200RPM  اما وقتی دستم رسید 5400  بود وقتی تماس گرفتم و موضع را مطرح کردم گفتن اشتباه تایپی بوده و اصلا مدل 7200 دور تولید نشده و تفاوتی با 5400 دور نداره 

اما گذشته از این حرفها من بیشتر با قیمت کالاهاش مشکل دارم به نظر خیلی بی مورد گرون هستن مثلا من می خواستم یه مادربرود msi x370 carbon و کارت گرافیک msi 1060 gaming x بخرم مادربوردش که ماشالله از دیروز تا حالا 60 تومان گرون شده کارت گرافیکش هم که 1449 قیمت زده در حالی که من از نمایندگی گرین توی شهر خودمون همین امروز صبح قیمت گرفتم مادربرود را 790 و کارت گرافیک هم 1380 قیمت بهم داد تازه هزینه پستم نمیگیرن به غیر از این خیلی از کالاهاش توی سایت های دیگه ارزون تره همین مادربورد توی مقداد آیتی 818 قیمت زده حالا چرا اینجا اینقدر گرون هست خدا میدونه 

ویرایش شده توسط amir9711
لینک به دیدگاه

بنده خریدای مختلفی واسه خودم و دوستام از سایت لیون داشتم به جز 1 مورد تماس نگرفتن تا جایی که یادمه

ولی بسیار دقیق و خوب همگی ارسال شده و بسیار راضی هستم

لینک به دیدگاه

من سال پیش یه هارد WD Blue 2TB سفارش دادم توی توضیحاتش نوشته بود 7200RPM  اما وقتی دستم رسید 5400  بود وقتی تماس گرفتم و موضع را مطرح کردم گفتن اشتباه تایپی بوده و اصلا مدل 7200 دور تولید نشده و تفاوتی با 5400 دور نداره 
اما گذشته از این حرفها من بیشتر با قیمت کالاهاش مشکل دارم به نظر خیلی بی مورد گرون هستن مثلا من می خواستم یه مادربرود msi x370 carbon و کارت گرافیک msi 1060 gaming x بخرم مادربوردش که ماشالله از دیروز تا حالا 60 تومان گرون شده کارت گرافیکش هم که 1449 قیمت زده در حالی که من از نمایندگی گرین توی شهر خودمون همین امروز صبح قیمت گرفتم مادربرود را 790 و کارت گرافیک هم 1380 قیمت بهم داد تازه هزینه پستم نمیگیرن به غیر از این خیلی از کالاهاش توی سایت های دیگه ارزون تره همین مادربورد توی مقداد آیتی 818 قیمت زده حالا چرا اینجا اینقدر گرون هست خدا میدونه 

با نظر این دوستمون خیلی موافقم من هفته ی پیش رفتم فروشگاه لیون قبلش از پاساژ ایران قیمت گرفتم کامل اکثرا جنساشون گرون بود اونم صد تومن نه ده بیس تومن تازه هزینه ی اسمبلشونم بالاس
در کل بد سر زدن ب فروشگاشون ب این نتیجه رسیدم از جای دیگ خرید کنم سنگین ترم
اما واقعا قبل مراجعه فکر نمی کردم انقد قیمت بالا تر بدن جنساشونو

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، amir9711 گفته است :

صرفا" این رو بگم، اولا" بسیاری از سایت ها ممکنه قیمتشون به روز نباشه، من اسم نمیبرم اما به وبسایتی تماس گرفتم فلان جنس رو بدن، طرف به محض اینکه چک کرد قیمت بازار بیشتره، اصن ناموجود کرد گفت ببخشید نداریم. (یعنی تا مرحله ی معامله وسط نیاد، نمیشه گفت کدوم وبسایت چه قیمتی میده)

دوم اینکه در شهر های دیگر ممکنه جنسی خرید قبلی باشه، در لیون تعداد خرید و فروش بالاست، به محض بالا رفتن قیمت روی کالا های اصلی، سریع تغییر قیمتی اعمال میشه، حالا 2 حالت داره، یا شما به عنوان خریدار ممکنه خوش شانس باشین از جایی که خرید قبل داشته خرید کنید(ممکنه اونجا خود لیون باشه کالایی رو خرید قبل داشته باشه یاجای دیگه). ویا اینکه از جایی که سورس و یا گارانتی دیگری دارد تهیه کنید. که در حالت دوم ریسک گارانتی متفرقه هم هست که لیون این ریسک رو نداره.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

درود
اول این که واقعا قصد تبلیغ ندارم ، ولی لیون واقعا تکه تو ایران .
دو سال قبل ، بدون اشنایی قبلی با لیون قطعات یه سیستم کامل رو ازشون گرفتم . صبح پنج شنبه هم بود و به من گفتن امکان ارسالش‌ واقعا نیست و می افته شنبه ، ولی‌ این قدر ارزش قائل شدن که نیم ساعت بعد زنگ زدن و گفتن اقا اگه بخوای امروز یه طوری برات میفرستیم . که یه ساعته هم فرستادن ...
سال بعدش یه هارد اکسترنال با قیمت ناچیز ازشون گرفتم ولی وقتی دریافت کردم بسته رو ، توش یه کارت هم بود با یه شعر و امضای جناب حسینی .
سه هفته پیش هم خدا خودش کمک کرد و نصفه شب از سایت لیون یه کارت گرافیک خریدم و ۱۰ صبح مامور پیک زنگ زد که اقا بیا دم در !!!
وقتی این طور هوای مشتریاشون رو دارن ، بعید میدونم کسی ریسک کنه و از جای دیگه ای خرید کنه .
انشاللّه که کسب و کارشون همیشه رونق داشته باشه :)
یا علی

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

منم مشکل خاصی نداشتم فقط این پیک. رایگان تهران شون بنده چندین بار خرید بالای ۱۰۰ تومن زدم ولی یک بارم رایگان ارسال نکردن و هر دفعه گفتن پیک نداریم،خب اینجوری خودمون بیایم بخریم که پایین تر میوفته و ضمنا تو خرید حضوری امکان دریافت تخفیف و قیمت کف  هم وجود داره که تو خرید اینترنتی همچین چیزی نیست و تنها دلخوشی سر همین پیک رایگان هست که اونم همش تموم شده

لینک به دیدگاه

من تا حالا چندین سفارش مثل کارت گرافیک کیس و کلی قطعات از لیون داشتم و هر بار به خوبی بدستم میرسید و بابت سر تایم رسیدن و بسته بندی خوب و ... از اقای حسینی تشکر میکنم 

اما این مسئله ملاک نیست که اگر من تجربه خوبی داشتم پس بقیه هم باید داشته باشن

خیلی از دوستان بنده زیاد از فروشگاه راضی نبودن و باید این انتقاد رو کنم که واقعا فروشگاه لیون مثل قبلا نیست و افت کرده 

امیدوارم مدیریت فروشگاه برنامه هایی برای بهبود فروشگاه داشته باشه تا زمانی که ما سفارش سایت  رو به دوستانمون میکنیم شرمنده نشیم

(البته میدونم این پست قدیمی هست اما در تاپیک انتقادات هر چی سعی میکردم پاسخ بدم مشکل داشت)

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

اااااااااهههههههههه. این پست چقد قدیمیه. [emoji44][emoji44]

من ک مشکلی تو خرید اخرم ندارم همه چی اوکی بود، ولی تو خرید قبلیم خیلی از دست لیون عصبانیم.
rx 560 2g
سفارش دادم و موجودی داشتن ولی واسم نفرستادن.

اینم ی فروشگاهه با اهداف فروشگاهی.
همین

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من یک سی پی یو خریدم سریع رسیددستم ولی ازدی جی کالا یک سی دی ویندوزخریدم باپست پیشتاز بعداز5روزرسیدم دستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...