رفتن به مطلب

گذاشتن گرافیک در اسلات دوم کاهش کارایی داره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

مادربرد بنده msi z270 carbon هست ، همونطور که میدونید این مادربرد نور rgb داره ، ولی گرافیک کلا جلوی زیبایی مادربرد رو گرفته 

من تصمیم گرفتم گرافیک رو توی اسلات دوم قرار برم به نظر شما کاهش کارایی دربر نداره؟

با تشکر

min z270 pro carbon

cpu 7700k

vga 1080

لینک به دیدگاه

سلام مادربورد شما 3 عدد اسلات PCI-E 3.0 x16 داره

Graphics Interface : 3 x PCI-E 3.0 x16 slots

که شما میتونین گرافیکتون را در هر کدام از اونها قرار بدین ...

لینک به دیدگاه

درود

مادربرد خود بنده Maximus VIII Hero هستش، تفاوت اسلات اول با اسلات دوم، x8 بودن اسلات دوم و x16. بودن اسلات اول هست

به صورتی که اگر با یک نور  به داخل اسلات نگاه کنید، مشاهده میکنید پین های اسلات اول بیشتر از اسلات دوم هست(لاقل برای بنده اینجوری‌بود) هرجند که تفاوت کارایی بسیار محدودی ایجاد میکند و قابل حس نیست

مورد دوم هم این هست که اسلات دوم به دلیل نزدیکتر بودن به کف کیس تهویه کارت رو یکم دشوار میکند البته اگر کیس شما بزرگ هست که گرافیک فاصله زیادی با کف کیس قرار میگیرد این مورد مشکلی ایجاد نمیکند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود

مادربرد خود بنده Maximus VIII Hero هستش، تفاوت اسلات اول با اسلات دوم، x8 بودن اسلات دوم و x16. بودن اسلات اول هست

به صورتی که اگر با یک نور  به داخل اسلات نگاه کنید، مشاهده میکنید پین های اسلات اول بیشتر از اسلات دوم هست(لاقل برای بنده اینجوری‌بود) هرجند که تفاوت کارایی بسیار محدودی ایجاد میکند و قابل حس نیست

مورد دوم هم این هست که اسلات دوم به دلیل نزدیکتر بودن به کف کیس تهویه کارت رو یکم دشوار میکند البته اگر کیس شما بزرگ هست که گرافیک فاصله زیادی با کف کیس قرار میگیرد این مورد مشکلی ایجاد نمیکند

درسته ، کارایی خیلی کم و نامحسوسه ، به چشم نمیاد من  با برد خودم تست کردم دقیق یادم نیست اما فکر کنم امتیاز 3dmark حدود 19 تا کمتر شد  یعنی ، فرقی ندارن ، اما با دانیال موافقم ، پینهای اسلات اول بیشتره ، خودت میتونی یه تست 3dmark بگیری ، اسلات اول و دوم ببینی چقدر فرق دارن

لینک به دیدگاه

اسلات دوم رو تست کردم

کارایم توی بازی خیلی کمتر شد

3 دی رو تست نگرفتم و لی کلا بتل 1 داشتم میزدم فریم  تا 45 پایین اومد در صورتی که توی اسلات اول زیر 75 فریم نمیاد سریع جابه جا کردم

یه نکته جالبی که بود توی اسلات دوم که تست گرفتم ویندوز که اومد بالا درایور رو نمیشناخت یک مقدار طول کشید تا درایورش مچ بشه

یک مقدار هم بالا اومدن ویندوز طول کشید .

الان باید جا به جا کنم تست بگیرم

اخه خیلی قشنگ شده بود کیسم ٰ کیس هم x9 هست مشکل فضا ندارم

لینک به دیدگاه

خوب یک رایزر x16 به x16 تهیه کنید و متصل کنید به اسلات اول و کارت رو بصورت عمودی کف کیس بذارید اینجوری هم زیباتره هم کارایی حفظ میشه

لینک به دیدگاه

سلام . این رایزرها رو از کجا میشه گیر آورد. تو پرفورمنس تاثیری ندارن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...