رفتن به مطلب

خرید لپ تاپ غول گیمینگ برای هر استفاده ای(مشاوره)

Recommended Posts

سلام

بنده یک عدد Asus Rog G20AJدارم که قابل ارتقاء نیست  !و کلا راجع بهش هم تحقیق نکنید تنها راهم فروش این مورده و سوالمم در این رابطه نیست

مشخصات سیستم فعلی :

980GTX

16 Ram

4790

من  چون دانشجوی  نرم افزارم توی دانشگاه  خیلی به لپ تاپ احتیاج دارم و همیشه از این  و اون لپ تاپ میگیرم،می خوام این ROGرو ردش کنم بره یه لپ تاپ گیمینپ قدرتمند بگیریم و با موس و  کیبورد و  خودم و مانتیور وصلش کنم و روزایی که تو دانشگاه بهش نیاز دارم بتونم حمل و نقلش کنم

الان  بین دو  لپ تاپ گیمینگ زیر  کدوم یکی ارزش خرید رو داره و معایب و مزایاش چی هست؟دقت کنید که  کارت های سری 1000توی لپ تاپ  مثل سری900نیست که تفاوت خیلی زیادی داشته باشند

Asus Rog G752VS

Asus GL502VS

دوستان لپ تاپ دیگه ای مد نظرتون هست لطفا  معرفی  کنید هم برای گیم که عالی عمل  کنه  یعنی کاملا بتونه روی FullHDوULTRAفریم 60 بده یا اگه G-syncداشته باشه که چه بهتر xD اما من می  خوام  وصلش  کنم به  مانیتور فعلی خودم    که FullHD هست

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

سلام داداش

اینا جوجه کفترم نیستن چه برسه به غول

بابا بی خیال 1070 داره :))))))) نیست؟تو یکی  بگو که غول باشه  !

لینک به دیدگاه

The Best Gaming Laptop for 2017 - IGN

http://www.techradar.com/news/mobile-computing/laptops/best-gaming-laptops-top-5-gaming-notebooks-reviewed-1258471

دیگه واقعا نمیدونم چی بگم بهترینش 1080داره  حالا بحث رم هست که همین مدل هایی که معرفی کردم با مشخصات متفاوت تر مثل رم32 گیگ هم هستن بعد این چجوری جوجه کفتره معیار و مقایست از پهنا تو حلقم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...