رفتن به مطلب

بهترين كارت گرافيك تا سقف 450000 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها من ميخواستم گرافيك GAINWARD GTX 570 PHANTOM ‌بخرم اما موجود نيست لطفا همه نظر بدين چي بگيرم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگه مادبردتون SLI ساپورت میکنه من پیشنهادم دو تا GTX 460 هست.

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

مادربورد من asus p8p67 pro هست...ساپورت ميكنه SLI؟؟؟؟؟

بله ساپورت میکنه. sli دمای کارتی که رو اسلات بالاتر قرار میگیررو میبره بالا مصرف برقم نسبت به 570 بیشتر میشه. به ایناشم باید فکر کنید.

570 مارکای دیکه هم میتونید پیدا کنید مثله EVGA ولی از 450 تومن میزنه بالا من یکی از دوستام خرید 465.

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من هم دوتا 460 خيلي عالي هست و فقط مشكل دما و مصرف رو در نظر نگيريد بهترين گزينه هست با دوتا 460 به كارايي فوق 580 ميرسيد!

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم SLI دو عدد 460 دیگه انتخاب اینده نگرانه ای باشه .

پیشنهاد من Galaxy 570 هستش با قیمت 452 / 3 تومن .

866992121.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
smile.gif ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب من كمكتون ميكنم 570 تماما جوابگوي FullHD هست ولي از اون طرف 460 در كل فريم بيشتري ميگيره ولي بايد تاوان گرما و مصرفش رو بدين بنظرم بهترين گزينه همون 570 هست تازه به فرض اينكه نسلي جديد از بازي ها اومد و كار به جايي كشيد كه 570 20 فريم تو همه بازيها ميگرفت تا اون موقع بودجه شما هم جور ميشه و ميتونيد يه 570 ديگه بگيريد الان راحت تر انتخاب كنين اميدوارم كمك كرده باشم!smile.gif

لینک به دیدگاه

مرسي ازت دوست خوبم...اي كاش ميشد فانتوم پيدا كرد بدجور چشممو گرفته ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان چرا راهنمایی اشتباه میکنید.مادربورد ایشون تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط کراس فایر ساپورت میکنه.

وپیشنهاد من 2تا 6850 تو حالت کراس هست که از دوتا 460 ارزونتره وسریعتره و مصرف کمتری داره که از 570 هم خیلی قدرتمند تر میشه.برند XFX میتونه انتخاب خوبی باشه با قیمت حدود 230هزار تومان.فقط یه پاور 700 به بالا میخوای دیگه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسي ازت دوست خوبم...اي كاش ميشد فانتوم پيدا كرد بدجور چشممو گرفته ;)

خواهش ميكنم وظيفه است!آقاي حسيني موجود دارن از ايشون بگير!smile.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

اين مشخصات مادربورد منه :

Intel® Socket 1155 for Intel® 2nd Generation Core™ i7 Processor/Core™ i5 Processor/Core™ i3 Processor/

Support Intel® 32nm CPU / Max. 32 GB, DDR3 2200(O.C.)*/2133(O.C.)/1866(O.C.)/1600/1333/1066 /2 xSATA 6.0 /4 xSATA 3.0 /Bluetooth v2.1 + EDR ASUS BT GO! Utility /- 4 x USB 3.0 /- 12 x USB 2.0 /Supports NVIDIA® Quad-GPU SLI™ Technology /Supports ATI® Quad-GPU CrossFireX™ Technology

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته چک کردم برای شما اس ال ای ساپورته.آخه من P8p67 دارم فقط کرس هست.ولی در کال نظر من روی 6850 هست که مطمئنا از دوتا 460 بهتره شک نکن.

لینک به دیدگاه

مشكل دقيقا همينه چون آقاي حسيني موجود ندارن اين كارت گرافيك رو امروز باهاشون تماس گرفته شده فقط معموليشو دارن كه از نظر كولينگ با فانتوم قابل قياس نيست ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان چرا راهنمایی اشتباه میکنید.مادربورد ایشون تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط کراس فایر ساپورت میکنه.

وپیشنهاد من 2تا 6850 تو حالت کراس هست که از دوتا 460 ارزونتره وسریعتره و مصرف کمتری داره که از 570 هم خیلی قدرتمند تر میشه.برند XFX میتونه انتخاب خوبی باشه با قیمت حدود 230هزار تومان.فقط یه پاور 700 به بالا میخوای دیگه.

موفق باشید.

آقا من بميرم اشتباه بگم دقت كنيد Asus P8p67 PRO در ضمن بنظرتون حيف نيست Physx رو از دست بدن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

6850 فقط كمي از 460 سريع تر هست ولي physx حيفه از دست بره!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

منم p8p67 pro دارم.

این بورد سه تا اسلات فاصله گذاشته واسه دو تا گرافیک که تهویه راحت تر میشه.

در ثانی مصرف 460 در حالت عادی خیلی کمه و چیزی حدود 10-20 واته. و همچنین خنک.

در اوج مصرف هم حدودا 150 وات میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق سايتToms Hardware مصرف در حالت SLI 500 وات است! و يه 635 از پسش بر مياد!cool.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قاعده ی دو کارت ATI و Nvidia اینه! دلیلش این هست که یه سری بازیها که با آرم Nvidia شروع میشه با اون گرافیک بیشتر سازگاره نه اینکه AMD جوابگو نباشه عین قضیه انتخاب بین PS3 و 360 هست شما باید ببینی بازیای کدوم رو بیشتر دوست داری مثلا برعکس Witcher 2 بازی Metro 2033 هست که فریم 5850 با GTX480 مساوی هست قیمتشون خیلی فرق میکنه ولی به یه کارایی میرسند مثلا کرایسیس کلا با Nvidia بهتر بالا میاد و ATI حتی کارت های خیلی قویش نسبت به کارت های ضعیف Nvidia فریم کمتری در بازی Witcher 2 میگیره اکثر بازی ها هم Nvidia هستند اصول اصلیش اینه در ضمن شما که تصمیمتو رو 570 گذاشتی یه 1تا2 سال دیگه یدونه دیگه بگیر SLI کن پاور هم بالای 800 میخواد البته برای اینکه دستتون باز باشه!thinking.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیدوارم سازنده باشه!clapping.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...