رفتن به مطلب

فروش gtx 750 ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد کارت گرافیک gtx 750 ti OC 2gb برند Galax تقدیم میشه 
خیلی کم استفاده کردم ماینینگ نکردم
با لوازم و کارتن و سیدی گارانتیش پارسال تموم شده ولی سالمِ سالم هست 
قیمت 350 

اول پرداخت هزینه ارسال با خودتون

با تشکر 

photo_2017-08-05_12-40-03.thumb.jpg.f24621a5cd6aea092c9e5b644de895cb.jpgphoto_2017-08-05_12-39-46.thumb.jpg.ff83def56931d60ddba0e69708c2b2dd.jpgphoto_2017-08-05_12-40-09.thumb.jpg.012908482a4d39c6028a2b7e22477314.jpgphoto_2017-08-05_12-40-15.thumb.jpg.a8c19ef9cc5a0e3a668b9e9e897ad731.jpgphoto_2017-08-05_12-39-56.thumb.jpg.e51384814dc680c2b3ec85bb6e844ae2.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amirs گفته است :

اول ارسال داری خریدارم

خیر عزیز امکانش نیست بدون دریافت هیچ چیز من کارت رو اول براتون ارسال کنم اگه تمایل دارید میتونم حضوری کارت رو براتون تست کنیم تا خیالتون راحت باشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، th3FT pUnK گفته است :

خیر عزیز امکانش نیست بدون دریافت هیچ چیز من کارت رو اول براتون ارسال کنم اگه تمایل دارید میتونم حضوری کارت رو براتون تست کنیم تا خیالتون راحت باشه

سلام 

دوست عزیز شما که تازه یک ساعت پیش عضو شدید یا باید معامله رو حضوری انجام بدید یا از طریق واسطه لیون یا اول ارسال وگرنه من بعید میدونم کسی اول مبلغ براتون واریز کنه بعد شما براش ارسال کنید

ویرایش شده توسط LEON1994
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، LEON1994 گفته است :

سلام 

دوست عزیز شما که تازه یک ساعت پیش عضو شدید یا باید معامله رو حضوری انجام بدید یا از طریق واسطه لیون یا اول ارسال 

دوست عزیز همینجا خیلی با سابقه بودن که سر مردم رو کلاه گذاشتن با 2سال سابقه و اصلا مدت ثبت نامی چه ربطی به موضوع داره!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، th3FT pUnK گفته است :

با سلام دوست عزیز من خودم دوبار اینکار رو انجام دادم  برای افرادی که امتیاز فروشگاهی بالایی رو دارند چون اصولا این افراد خیلی به اعتبارشون وابسطه هستن و حاضرن بمیرن ولی اعتبارشون خدشه دار نشه  و یکی که اعتبار کافی نداشت بهش گفتم بره یک نفری رو که اعتبار  بالایی رو داره بیاره ضامنش بشه شما هم میتونین همینکار رو بکنید 

البته نظر بنده هست خوب بفروشی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، th3FT pUnK گفته است :

دوست عزیز همینجا خیلی با سابقه بودن که سر مردم رو کلاه گذاشتن با 2سال سابقه و اصلا مدت ثبت نامی چه ربطی به موضوع داره!

اینجا هرکسی امتیاز فروشگاه داره برا خودش که همه میتونم ببینن و برای شما هم که تازه واردین صفره

کل حرف من اینه که توقع نداشته باشید براتون مبلغ اول واریز کنن و بعدش شما ارسال کنید جنستونو

و البته این هم باید درنظر داشت که شما صاحب اختیار مالت هستی به هرکس دوست داشته باشی و به هر روشی که خواستی میفروشی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، LEON1994 گفته است :

اینجا هرکسی امتیاز فروشگاه داره برا خودش که همه میتونم ببینن و برای شما هم که تازه واردین صفره

کل حرف من اینه که توقع نداشته باشید براتون مبلغ اول واریز کنن و بعدش شما ارسال کنید جنستونو

و البته این هم باید درنظر داشت که شما صاحب اختیار مالت هستی به هرکس دوست داشته باشی و به هر روشی که خواستی میفروشی

دوست عزیز این حرفی که میزنید اگه متوجهش نشدید یک توهین بزرگ و تهمت دزد بودن به فروشنده محترم هست

ایشون اگه میخواست کلاه بردار باشه تست حضوریشو قبول نمیکرد!

در ضمن استارتر یکی از دوستان نزدیک بنده هست و من ایشون رو تایید میکنم

شما هر تستی بگید میتونه براتون بذازه و در صورت تمایل حضوری برای خرید این کارت میتونید تشریف ببرید

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز این حرفی که میزنید اگه متوجهش نشدید یک توهین بزرگ و تهمت دزد بودن به فروشنده محترم هست

ایشون اگه میخواست کلاه بردار باشه تست حضوریشو قبول نمیکرد!

در ضمن استارتر یکی از دوستان نزدیک بنده هست و من ایشون رو تایید میکنم

شما هر تستی بگید میتونه براتون بذازه و در صورت تمایل حضوری برای خرید این کارت میتونید تشریف ببرید

چرا شلوغش میکنید من کاملا متوجه هستم که چی میگم و اینجا کسی به کسی توهین نکرده که شما پریدید وسط میگی تهمت میزنی

اگه با دید شما بخوایم نگاه کنیم پس استارتر محترم هم به دوستمون  گفتن تا پولی نگیرن جنس ارسال نمیکنن  تهمت زدن دیگه

اصلا این برداشت درست نیست

اینجا بحث اعتماد سازیه هم برای خریدار هم فروشنده

تحویل حضوری برای افرادیه که همشهری فروشنده هستن و برای شهر های دیگه میتونن از سیستم واسطه سایت استفاده کنن

همینطور که ایشون نمیتونن اعتماد کنن و اول جنس بفرستن و مبلغ دریافت کنن دیگران هم نمیتونن اعتماد کنن و مبلغ اول واریز کنن بعد ایشون براشون بفرسته

ویرایش شده توسط LEON1994
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، LEON1994 گفته است :

چرا شلوغش میکنید من کاملا متوجه هستم که چی میگم و اینجا کسی به کسی توهین نکرده که شما پریدید وسط میگی تهمت میزنی

اگه با دید شما بخوایم نگاه کنیم پس استارتر محترم هم به دوستمون  گفتن تا پولی نگیرن جنس ارسال نمیکنن  تهمت زدن دیگه

اصلا این برداشت درست نیست

اینجا بحث اعتماد سازیه نه فقط برای ایشون بلکه برای تمام کسایی که امتیازشون پایینه

تحویل حضوری برای افرادیه که همشهری فروشنده هستن و برای شهر های دیگه میتونن از سیستم واسطه سایت استفاده کنن

همینطور که ایشون نمیتونن اعتماد کنن و اول جنس بفرستن و مبلغ دریافت کنن دیگران هم نمیتونن اعتماد کنن و مبلغ اول واریز کنن بعد ایشون براشون بفرسته

بنده خودم توی فروش اولم به همین مشکل برخوردم جناب

شخص مورد نظر تهران نبودن و جنس بنده رو میخواستن

من هم گفتم نمیتونم براتون اول ارسال داشته باشم چون وضع این مملکت رو همه میدونن و نیاز به توضیح بیشتر نیست

ایشون هم یکی از دوستانشو فرستاد و ایشون جنس رو بررسی کردن و بعد مبلغشو کارت به کارت کردن

بنده هم توی تاپیک هیچ کس دخالت نمیکنم این بار این کارو کردم چون استارتر از دوستان نزدیک بنده هست و ازم درخواست راهنمایی کردن

شما یا هر کس دیگه اگه واقعا خریدار این مورد هستید راه های زیادی هست که تهیش کنید ، میتونید یکی از کاربرای مورد اطمینان خودتون رو معرفی کنید تا کارت رو در یک محل نزدیک به هردو طرف ببریم و تست کنیم بعد هم مبلغ کارت به کارت بشه

اما واقعا توقع اول ارسال کالا و بعد گرفتن مبلغش برای من که غیر منطقیه

و خب وقتی شما دوبار یک مطلب رو تکرا کنید بنظر من تهمت زدن به استارتر هست هرچند حرف شمارو هم قبول دارم و اشخاص زیادی بودن که به همین روش کلاه برداری کردن

در کل اگه ناراحت شدید بنده ازتون عذر خواهی میکنم ;)

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بنده خودم توی فروش اولم به همین مشکل برخوردم جناب

شخص مورد نظر تهران نبودن و جنس بنده رو میخواستن

من هم گفتم نمیتونم براتون اول ارسال داشته باشم چون وضع این مملکت رو همه میدونن و نیاز به توضیح بیشتر نیست

ایشون هم یکی از دوستانشو فرستاد و ایشون جنس رو بررسی کردن و بعد مبلغشو کارت به کارت کردن

بنده هم توی تاپیک هیچ کس دخالت نمیکنم این بار این کارو کردم چون استارتر از دوستان نزدیک بنده هست و ازم درخواست راهنمایی کردن

شما یا هر کس دیگه اگه واقعا خریدار این مورد هستید راه های زیادی هست که تهیش کنید ، میتونید یکی از کاربرای مورد اطمینان خودتون رو معرفی کنید تا کارت رو در یک محل نزدیک به هردو طرف ببریم و تست کنیم بعد هم مبلغ کارت به کارت بشه

اما واقعا توقع اول ارسال کالا و بعد گرفتن مبلغش برای من که غیر منطقیه

و خب وقتی شما دوبار یک مطلب رو تکرا کنید بنظر من تهمت زدن به استارتر هست هرچند حرف شمارو هم قبول دارم و اشخاص زیادی بودن که به همین روش کلاه برداری کردن

در کل اگه ناراحت شدید بنده ازتون عذر خواهی میکنم ;)

عزیزی شما  

باور کن من نه طالب این جنس هستم و نه از کسی توقع اول ارسال دارم 

البته کسایی هم بودن که لطف کردن و اول ارسال کردن جنسشونو برام

کلا این صحبت هارم کردم که فروشنده بتونه راحت تر جنسش بفروشه 

امیدوارم خوب و بی درسر بفروشه حالا روشش مهم نیست خیلی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام. گرافیک موجوده؟ بنده خریدارم. 09148591365 تلگرام.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...