رفتن به مطلب

مشاوره خرید موس گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان .

قصد خرید یک موس گیمینگ رو دارم. قیمت نهایتش 300 هزار تومن باشه. پیشنهادی اگه دارین بفرمایید.

لینک به دیدگاه

logitec g502

http://gaming.logitech.com/en-us/product/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse

ویرایش شده توسط Haji Fatahi
لینک به دیدگاه

اره انصافا g502 logitec  یکی از بهترینهای دنیاست کمی گرونه اما ارزش اش داره  من یک سالیه دارمش،، sharjl  تلگرامم برات پیام خصوصی کردم تا  عکسهاش و اطلاعات چندین ماوس بهت  بدم 

لینک به دیدگاه

سلام.

درصورتی که دست بزرگی دارین و ماوس سنگین رو ترجیح میدین موردی که دوست عزیزمون پیشنهاد دادن بسیار مناسب هست و دقیق ترین سنسور موجود رو داره.

اما اگه دنبال ماوس خوش فرم تری هستین برای استفاده ی طولانی و راحتی بیشتر مچ دست با طراحی ergonomic تر g403 هم گزینه ی بسیار خوبی هست و سنسورش pmw3366 هست (مانند g900 و g502) که داخل بازار میتونین حدود 290تومن پیدا کنین g403 رو اگه جستجو کنین. مزیتش هم این هست که اگه بصورت claw یا palm ماوس رو تو دستتون میگیرین بسیار استفاده ازش راحت هست و لاجیتک سعی کرده ماوسی با طراحی شبیه razer deathadder ارایه بده که تقریبا شبیه شده اما بازهم میشه گفت deathadder از لحاظ ergonomic و راحتی طولانی مدت  بهتر هست اما g403 هم بسیار راحته و موجب مچ درد نمیشه.

در پایان razer deathadder elite هم بسیار گزینه ی خوبی هست اما قیمتش بالاتر از سقف بودجه ی شما هست(نمیدونم داخل بازار بتونین ارزان تر از لیون پیدا کنین یا نه) و مزیت خاصی نسبت به g403 نداره و کارایی سنسورهاشون یکی هست.اما deathadder کمی راحت تره و زیباتره در عوض g403 کلیک هاش کمی سریعتر هستند اما حس جالبی ندارن  و deathadder با اینکه در این نسخه نسبت به سری های قبلی امکان کلیک سریعتر فراهم شده اما بازهم کمی در کلیک های خیلی سریع پیاپی مشکل داره.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

از نظر من rapoo v16 که تو سایت لیون و دیجی دارن و قیمت 62تومن خیلی عالیه ...

من خیلی موس گیمینگ تجربه کردم ولی اگر خیلی خیلی حرفه ای نیستی زیاد هزینه نکن و همین rapoo کاملا کارتو راه میندازه

خیلی خوش فرم و عالی

لینک به دیدگاه

من چند ماهه rival 300 دارم واقعا عالیه

کیفیت بدنه، خوش دستی، امکانات هیچی کم نداره

led هم که روش داره و به هر رنگی تنظیم میشه و با نرم افزارش میتونی همه چیز رو برنامه ریزی کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...