رفتن به مطلب

کارت گرافیک Zotac 980ti amp omega(کلاهبرداری از طریق دیوار)

ahmadzadeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

پلیس فتا نمیتونید شکایت کنید

باید با مدارک تشریف ببرید دادسرا اونجا درخواست بدید برای پیگیری صاحب حساب و درخواست پیگیری از طریق جرایم اینترنتی و تو در خواست بخواید نامه بدن برای پلیس فتا

پلیس فتا تا نامه نباشه هیچ کاری نمیکنه زنگم بزنید میگه برید دادسرا نامه بیارید

شما متن نامتونتو دادسرا سه چیز رو شامل بشه

1-درخواست پیگری صاحب خط تلفن

2-در خواست مسدود کردن حساب کلاه بردار و گرفتن مشخصات مجرم و یا کلاه بردار از بانک و  تمام جا به جایی مبلغ پول های حساب تو چند ماه اخیر

3- در خواست برای پیگیری از طریق پلس فتا

چند نفر باشین باهم برین بهتر

اگر هم تهران تشریف ندارید از هر جای کشور شما شکایت کنید به مرکز ابلاغ میشه و دسته جمعی پیگیری میشه

مدارک هم فیش واریز و اگهی های این فرد رو ببرید

ویرایش شده توسط banex
لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من حتما پیگیر میشم،تا این بی ناموس حرومزاده رو نندازم زندون ول کن نیستم.شما هم حتما پیگیر شید به خاطر خودتون و بقیه،اگه بیشتر باشیم حتما جواب میده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sam.moradi.4444 گفته است :

من حتما پیگیر میشم،تا این بی ناموس حرومزاده رو نندازم زندون ول کن نیستم.شما هم حتما پیگیر شید به خاطر خودتون و بقیه،اگه بیشتر باشیم حتما جواب میده

دوستمون درست میگن ...دوستان جدیدا خیلی خیلی زیاد شدن این اشخاص اون هم بخاطر کوتاهی خود ما هست اگر 4 تاشون دست گیر بشن ادب بشن بهتر از اینه که هر روز بیشتر بشن

لینک به دیدگاه

بزنید دنبالش پول خودتونو چند نفر دیگرو از حلقش بکشید بیرون

فتا و پلیس خیلی به این چیزا اهمیت نمیدن من خود داداشم تبلت 1 میلیون تومنیشو دزدیدن نرفت دنبالش نشست حساب کرد دید از سر کارش بزنه بره دنبال کارای پس گرفتنش بیشتر ضرر میکنه |:

شماهم اگه واقعا براتون مهمه برید دنبالش ولی موی دماغشون بشید تا از سر اعصاب خوردی هم که شده کارتونو راه بندازن

لینک به دیدگاه

دوستان شرمنده ها ، یه ماهه داره  تایپیک خلاف کاری این بشر پیش میره یکی بلند نشده بره شکایت کنه . خودتون در گرفتن حق خودتون تنبلید بعد می گید چرا مملکت فلان نمیشه . کدوم شما رفته پلیس فتا شکایت کرده و پیگیر حق باشه.

این کار رو بکنید همه دوستان هماهنگ بشن و برن باهم شکایت کنن . استارتر می تونه هماهنگ کنه. ینی جدا از پولتون . وظیفه اجتماعی شما این هست که این فرد رو سرجاش بشونید. ثواب هم داره و فقط فکر نکنید 400 تومن ارزش پیگیری نداره. با یکجا نشینی و ناله کردن درست نمیشه . پیگیری کنید. خدا خیرتون بده هر چندروز یکبار این صفحه میاد بالا اما دریغ از یک پیگیری، همش ناله که مملکت فلانه اما یکی نرفته شکایت کنه. اینم آدرس دفاتر پلیس فتا رو هر استان کلیک کنید  آدرس ها رو میده. ای بابا قانونی پیگیری کنید دیگه.

https://www.cyberpolice.ir/page/24181

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

دقیقا من هم این آگهی رو دیدم و قیمتش واسم خیلی عجیب بود

تماس گرفتم باهاش

اول گفتم عکس از کارت بفرست ، گفت کارتو باز کردم گفتم خوب بزار رو سیستم واسم عکس بگیر کلا 10 دقیقه هم نمیشه

میگفت اگه تهرانی حضوری بیا ، گفتم حضوری هم بیام باید بزاری رو سیستم یه گیم هم باهاش بزنی من ببینم :4_joy:

کلا خودش دیگه بیخیال شد

شما به قول دوستمون شک نکردید با این قیمت ؟؟ در ثانی چطور اعتماد کردی نصف پول رو ریختی حداقل چک میفرستادی واسش

لینک به دیدگاه

اقا یه سوال،به نظر شما این مدارک و کار عابر واسه خودشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sam.moradi.4444 گفته است :

اقا یه سوال،به نظر شما این مدارک و کار عابر واسه خودشه؟

عزیز برو پلیس فتا این لینک زیر رو هم نشون بده بگو منم یکی از این افراد مال باخته هستم. بگو یه فروم بزرگ ایرانی پیگیر هست. بعد رفتی خود اون پلیس ها کارشون رو بلدن و سریع کمکت می کنن. طرف رو گیر میندازن اگه بخوان.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

اونو که حتما فردا میرم،ولی دوستان خودشون هم باید همکاری کنن و برن،فقط میخوام بدونم چقدر کلاهبرداری عادی شده که طرف با مدارک شناسنامه ای اینجوری پول مردم رو بالا میکشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ahmadzadeh گفته است :

مواظب باشید مثل من در دام این فرد نیفتید

کارت گرافیک Zotac 980ti amp omega    امیر حسین لطفی

مدارک

Untitled-2 copy.jpg

عجب آدم بی شرفی :40_rage:

لینک به دیدگاه

عزیز من فقط یک راه داره 

اگه اوناییکه پول گنده ازشون برده شکایت کنه

استشهاد کلاهبردار کلی بگیره اینجا همکاری کنن بچه ها 

بابت استشهاد یک تایپیک بزنه  شخص شکایت کننده 

بچه ها همکاری کنن حدود ‌50نفر بعنوان استشهاد شمارشو نو بزارن برای استشهاد برای شخصی که شمایتو استارت زده 

اینجوری فقط میشه مادرشو عنایت قراربدیم 

لینک به دیدگاه

پلیس فتا هم نمیخاد بره 

دادسرا یا پاسگاه شکایت کنه خودلخود میره مسیر اگاهی تهران .اینجور میگید پلیس فتا طرف فکرمیکنه واسه شکایت باید بره حتما پلیس فتا ببینه کجاست بعدبره 

دادسرا منطقه و پاسگاه کافیه 

استشهاد کلی هم تایپیک جدا بزنه اینجا هم شمارشونو میدن بعنوان شاکی  تو پرونده اضافه میشه

لینک به دیدگاه

فک کنم این  آگهی هم مال همین باشه " ممنون از استارتر عزیز وگرنه منم میخواستم پول بریزم برام ارسال کنه"" 

vnxh_screenshot_(8).png

لینک به دیدگاه

این یارو هنوز داره فعالیت میکنه ؟

خیلی جالبه!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

اختمال 99%عکسش اینه

Screenshot_2017-04-13-15-28-54.png

چطور میگی اینه؟

لینک به دیدگاه

یکجا سوتی داد چهارماه پیش .یک اگهی با دوتا شماره  زد یکروز بعدش . سریع چندساعت بعدش پاکش کرد اون شمارشو 

با این شماره اگهی نزد دیگه

لینک به دیدگاه

اقایون لطفا کسایی که این حرومزاده ازشون کلاهبرداری کرده شمارشون رو برای بنده بفرستند برای استشهاد.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، OBLAK گفته است :

اگه تاپیک آپ نمی شد الآن من هم در دام این شیاد افتاده بودم 

حرف شما درسته دوست عزیز من گفتم جای این بحث اینجا نیست  

حتی خود من هم در اونجا فعالیت دارم و شما دارین قانون تاپیک رو زیر پا میزارین هر 24 ساعت دوبار باید اپ بشه چون اینجا بازارچس و حق خیلی هایی که میخوان محصولشون رو به فروش برسونن  ضایع میشه 

عذرخواهی میکنم قصد جسارت نداشتم

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که امیر حسین لطفی ازشون کلاهبرداری کرده لطفا به بنده یک پیامک بدند تا در گروه اددشون کنم،مطمعنا اگر ما با هم هماهنگ باشیم از لحاظ قانونی میتونیم حق خودمون و بقیه رو ازش بگیریم.09034095648

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/21, 19:27:15، ahmadzadeh گفته است :

مواظب باشید مثل من در دام این فرد نیفتید

کارت گرافیک Zotac 980ti amp omega    امیر حسین لطفی

مدارک

Untitled-2 copy.jpg

سلام داداش.منم یک نمونه دیگه سراغ دارم.منتها من خودم اصفهانم. ولی فامیلمون تهران بود.قرار حضوری گذاشتیم ولی نیامد.گفت نصف مبلغ را باید بهم بدی تا تیپاکس کنم.ولی من ندادم

photo_2017-08-14_01-55-31.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان تاحالا کسی از این گانال خرید کرده؟

https://telegram.me/zimaNET

لینک به دیدگاه

خواستم گرافیک از این کانال بخرم بهم گفت ارسال میکنم درب منزل پول بده

https://telegram.me/zimaNET

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، 5960x گفته است :

سلام داداش.منم یک نمونه دیگه سراغ دارم.منتها من خودم اصفهانم. ولی فامیلمون تهران بود.قرار حضوری گذاشتیم ولی نیامد.گفت نصف مبلغ را باید بهم بدی تا تیپاکس کنم.ولی من ندادم

photo_2017-08-14_01-55-31.jpg

ده بار گزارش کلاهبرداری دادم به دیوار   بازاین تبلیغ توش هست          دیوارم شده شریک کلاهبردارها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...