رفتن به مطلب

کارت گرافیک Zotac 980ti amp omega(کلاهبرداری از طریق دیوار)

ahmadzadeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

هیچوقت و هیچوقت تو دیوار غیر حضوری معامله نکنید

هیچوقت گول قیمت پایین یک جنس رو نخورید مطمین باشید مشکلی داره که پایین میده

از ادم های معتبر خرید کنید

امیدوارم دوستان درک کنند که980tiرو هیچ کسی ۸۰۰تومن نمیده ۱۸۵۰کارکرده اش قیمتش هست

طرف اگر پول لازم باشه۱۵۰۰روهوا ازش میخرن پس احتیاجی نداره که ۸۰۰تومن بده

متاسفانه خیلی از دوستان دنبال جنس مفت هستن و این بلا ها سرشون میاد...

امیدوارم اینجور کلاهبردارا که خودمم تودامشون۱بار افتادم  هرچه زودتر ادب بشن به من که بخورن گردنشونو میشکنم به پلیس نمیرسن دیگه

و امیدوارم دوستان عزیز هیچوقت دنبال جنس مفت و اینجورداستاناش نباشن هرچیزی بهایی داره.

ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

وسایل تخصصی جاش تو دیوار نیست 

دوستان طمع نکنن

اگر کسی ریگی به کفشش نباشه اینجا معامله میکنه

استارتر محترم اسم تاپیکو عوض کن بذار کلاه برداری در دیوار آدم ذوق میکنه میبنه 980 Ti برا فروش گذاشتی

لینک به دیدگاه

این تایپیک رو که دیدم باز هم  ایمان بیشتری اوردم به اینکه ایرانی فقط حرف میزنه و به پای عمل که برسه یوووووخخخخخ

بنده حدود شش هفت سال پیش یه تبلت ازم دزدیدن که اون موقع حدود یک میلیون قیمت داشت!خودم رفتم مرکز ایرانسل خیابون افریقا و پیگیر شدم تا سیم کارت رو ردیابی کنم!شهر خودمونم مستقیم رفتم پیش قاضی شعبه تا بتونم حکم ردیابی نقطه ای رو بگیرم!در اون مدت که تحت ردیابی بود جناب اقای دزد تبلت رو روشن کرده بود و سیم کارت هم فعال بود!بهش گفتم بردار بیار فیلمتم دارم گفت نمیارم فلان جامم نمیتونی بخوری!!!

فیلمی که از اون مجتمع که درش تبلت دزدیده شده بود هم از مدیر مجتمع گرفتم ولی در سیستم من اجرا نمیشد!!رفتم سراغ چندتا مغازه که تو کار دوربین مدار بسته بودن و گفتن این فایل ها کدگذاریشون جوریه که فقط باید توسط همون سیستم باز بشه و تبدیل کنن!!!

دوباره رفتم مجتمع و گفتن مسئول فنی دوربینا فعلا نمیاد و ما هم سر در نمیاریم!!!

بعد اینکه مدت زمان ردیابی نقطه ای تموم شد پیگیر شدم گفتن طرف اصلا سیم کارتو روشن نکرده در حالی که من خودم بهش پیام داده بودمxD

بعد چند وقت مجبور شدم که بی خیال پرونده بشم چون بهم گیر داده بودن که چرا فیلمارو نمیاری و تکلیف پرونده رو مشخص نمیکنیxD

من که به شخصه  هیچوقت اینطوری خرید نمیکنم دوما اگر همچین اتفاقی بیوفته تا تهش میرم نه تنها به خاطر خودم بلکه چون در قبال دیگرانم مسئول هستیم!

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

این تایپیک رو که دیدم باز هم  ایمان بیشتری اوردم به اینکه ایرانی فقط حرف میزنه و به پای عمل که برسه یوووووخخخخخ

بنده حدود شش هفت سال پیش یه تبلت ازم دزدیدن که اون موقع حدود یک میلیون قیمت داشت!خودم رفتم مرکز ایرانسل خیابون افریقا و پیگیر شدم تا سیم کارت رو ردیابی کنم!شهر خودمونم مستقیم رفتم پیش قاضی شعبه تا بتونم حکم ردیابی نقطه ای رو بگیرم!در اون مدت که تحت ردیابی بود جناب اقای دزد تبلت رو روشن کرده بود و سیم کارت هم فعال بود!بهش گفتم بردار بیار فیلمتم دارم گفت نمیارم فلان جامم نمیتونی بخوری!!!

فیلمی که از اون مجتمع که درش تبلت دزدیده شده بود هم از مدیر مجتمع گرفتم ولی در سیستم من اجرا نمیشد!!رفتم سراغ چندتا مغازه که تو کار دوربین مدار بسته بودن و گفتن این فایل ها کدگذاریشون جوریه که فقط باید توسط همون سیستم باز بشه و تبدیل کنن!!!

دوباره رفتم مجتمع و گفتن مسئول فنی دوربینا فعلا نمیاد و ما هم سر در نمیاریم!!!

بعد اینکه مدت زمان ردیابی نقطه ای تموم شد پیگیر شدم گفتن طرف اصلا سیم کارتو روشن نکرده در حالی که من خودم بهش پیام داده بودمxD

بعد چند وقت مجبور شدم که بی خیال پرونده بشم چون بهم گیر داده بودن که چرا فیلمارو نمیاری و تکلیف پرونده رو مشخص نمیکنیxD

من که به شخصه  هیچوقت اینطوری خرید نمیکنم دوما اگر همچین اتفاقی بیوفته تا تهش میرم نه تنها به خاطر خودم بلکه چون در قبال دیگرانم مسئول هستیم!

به شخصه بی کفایتی مسعولین رو در پاسخ گویی دیدم .انگار ما حیونیم بلانسبت.هر کاری میکنن سریع قضیه رو ببندن

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/23, 19:09:20، king_of_kings گفته است :

سلام

هیچوقت و هیچوقت تو دیوار غیر حضوری معامله نکنید

هیچوقت گول قیمت پایین یک جنس رو نخورید مطمین باشید مشکلی داره که پایین میده

از ادم های معتبر خرید کنید

امیدوارم دوستان درک کنند که980tiرو هیچ کسی ۸۰۰تومن نمیده ۱۸۵۰کارکرده اش قیمتش هست

طرف اگر پول لازم باشه۱۵۰۰روهوا ازش میخرن پس احتیاجی نداره که ۸۰۰تومن بده

متاسفانه خیلی از دوستان دنبال جنس مفت هستن و این بلا ها سرشون میاد...

امیدوارم اینجور کلاهبردارا که خودمم تودامشون۱بار افتادم  هرچه زودتر ادب بشن به من که بخورن گردنشونو میشکنم به پلیس نمیرسن دیگه

و امیدوارم دوستان عزیز هیچوقت دنبال جنس مفت و اینجورداستاناش نباشن هرچیزی بهایی داره.

ممنون

طبق گفته دوستمون هیچ وقت غیر حظوری تو دیوار و اینجور سایتها بی واسطه معامله نکنین از سایت ایسام یا همین انجمن لیون کامپیوتر معامله کنید که مطمئنه 

لینک به دیدگاه

من دو هفته پیش دوچرخمو تو دیوار آگهی کرده بودم یارو اومد به بهانه تست کردن دوچرخه یک میلیونی رو سوار شد و فرار کرد چه برسه پول مفت کارت به کارت کنی حسابش

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amin1 گفته است :

من دو هفته پیش دوچرخمو تو دیوار آگهی کرده بودم یارو اومد به بهانه تست کردن دوچرخه یک میلیونی رو سوار شد و فرار کرد چه برسه پول مفت کارت به کارت کنی حسابش

O.o

گرفتیش یا نه؟

لینک به دیدگاه

نه بابا فرار کرد و اثری ازش نموند حتی گوشیشم دیگه روشن نکرد حتی دوربین ها هم نگرفتنش

ویرایش شده توسط amin1
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، amin1 گفته است :

:|

واقعا آدم شاخ در میاره چتو تو این مملکت خراب شده دزدی کردن اینقدر راهته ولی شکایت از دزد اینقدر بد بختی داره .

آین اقایان پلیس و قاضی و فتا و ..... هم فقط دنباله اینن که یجوری طرفو از شکایت کردن پشیمون کنن.

من خودم هر وقت ازم دزدی شده و رفتم به کلانتری یا دادگاه جز پشیمونی هیچی نصیبم نشده انگار همشون  زیر میزی می خوان تا پیگیری کنن وگرنه که یه سرطانی تو وجودشون هست که نمیذاره کار مردمو راه بندازن.

مملکت دزد پروری داریم ....

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amin1 گفته است :

داداش شما دیگه خیلی کوتاهی کردی...حواست باید جمع باشه که نبوده جسارت نباشه اما با خوندن این مطلبت خنده ام گرفت...حق هم داری به عقل کسی چنین حرکتی نمیرسه..

ویرایش شده توسط king_of_kings
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/21, 18:27:15، ahmadzadeh گفته است :

مواظب باشید مثل من در دام این فرد نیفتید

کارت گرافیک Zotac 980ti amp omega    امیر حسین لطفی

مدارک

Untitled-2 copy.jpg

دوستان خواهشا از دادن بیعانه خودداری کنید!!!! جدیدا کلاس کار کلاه بردارا رفته بالا زیادم قیمتهای پایین و پرت نمیدن !!!

لینک به دیدگاه

درود

چرا این تاپیک رو در بازارچه زده‌اید؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

چرا این تاپیک رو در بازارچه زده‌اید؟

منم میخواستم همینو بگم.

یسره هم بالاست تاپیک...

لینک به دیدگاه

اینم یکی دیگه مراقب باشین حرص و طمع باعث نشه گولشو بخورید

Screenshot_20170818-183556.png

Screenshot_20170818-183601.png

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، king_of_kings گفته است :

اینم یکی دیگه مراقب باشین حرص و طمع باعث نشه گولشو بخورید

Screenshot_20170818-183556.png

Screenshot_20170818-183601.png

این همون حرومخور عوضیه،بابا خدایی همه جا پخشش کنید تو همه فروما،هرجوری هست جلوشو بگیرید

لینک به دیدگاه

دزد گرفتن خیلی سخته ما دزد اووومده خونمون بابام باهاش. درگیز شد دستشو شکست بعد اون ازمون شکایت کرد 15 میلیون دیه واسمون بریدن کجای کارین!؟ فقط باید کلاه خودتونو بچسبین!

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Redwolf10 گفته است :

دزد گرفتن خیلی سخته ما دزد اووومده خونمون بابام باهاش. درگیز شد دستشو شکست بعد اون ازمون شکایت کرد 15 میلیون دیه واسمون بریدن کجای کارین!؟ فقط باید کلاه خودتونو بچسبین!

حیفم اومد نگم

فکر کن متجاوز حمله کرده / اشتباهه بکشیش توی خونت ؟

ش ن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

درود عزیزم

خیلی سخت نیست فقط باید راه و روشش رو بلد باشید ^_^

بنده بشخصه ، شخصی رو که به عنوان دزد وارد خونه بشه به قصد کشت میزنم هیچ قانون و دادگاهی نمیتونه بنده رو ذره ای مورد معاخذه قرار بده .

مطابق قانون متجاوزان به جان و ناموس مردم حکم قصاص اعدام رو داره شما اون لحظه ای که شخصی  وارد خونه شده تو وضعیتی نیستی که بشینی تشخیص بدی ایشون فقط برای دزدی اومده یا عذر میخوام برای تجاوز به جان و ناموس شما ، چیزی که مسلمه به حریم شخصی شما تجاوز شده و حق هر کاری رو  برای حفاظت  از جان و ناموس خودت بنابرتشخیص خودتون دارید .

توی هر موردی یه رویه قضایی هست اگر رویه قضایی نتونه به موضوع جوابگو باشه به عرف مراجعه میشه وقتی شما نمیتونی دلایل دفاع از خودت رو با رویه قضایی تطبیق بدی قاضی میره سراغ عرف : و اونجاست که مسیر پرونده از دست شما تقریبا خارجه و تقریبا الان وقتی کسی وارد خونه شما میشه عرف میگه در درجه ای اول برای دزدی اومده 

البته ذکر این نکته لازمه  اجرای قوانین در مورد دزدی بنا به مصلحت سیاسی  کمی شل گرفته میشه

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

اتفاقا شما اشتباه میگی

دزد وارد خونه شه بلایی سرش بیاد شما مقصر شناخته میشی

اتفاقی ه برای یگ از اشنایان افتاد و اقا دزده دیه گرفت

لینک به دیدگاه

بله همونطور که دوستان فرمودند هستش! 

قدیما یک کاناله تلگرامی نوشته بود در چه صورتی اگر کسی وارد خونه بشه میشه زد گردنشو شکوند و مقصر هم نبود

نوشته بود اگر چیزی از خونه برداشته شده باشه و تو حیاط بزنیم لتو پارش کنیم مشکل نداره و حکم دزدی رو داره در غیر این صورت اگر تو خیابون باشه حق نداریم تو خونه هم همینطور!

لینک به دیدگاه

متاسفانه شرایط جوریشده که ااز دزد شکایت سخت شده یعنی مراحلطاقت  فرسا که ادم مجبورمیشه برای 1 میلیون 5 میلیون هزینه کنه تا شاید اقا دزده جریمه بشه الان یه قضیه ای در این راستا که برای یکی از اقوام پیش اوومدهمیگ

یکی از اقوام که  چندینساله شوهرش مرده و خودش با 2 تا بچش 50 تومن پیش برای پیش خرید یک خونه تو کرمانشاه میده 100 تومن بقیش هم موقع تحویل که از قرار 8 ماه بود زمانقرار داد بابام ب دادش رسید یه سری شرایط تو قرار داد ذکر کرد مثلا بعد تاخیر دیگه ماهیانه سود 22 درصد بگیره و غیره ... طرف که سره 8 ماه تموم نکرد یه 6 ماه هم سوده این بیچاره رو داد اماببعدش پیچوند خونه رو هم تحویل نمی داد چون یه دفعه ارز خوونه رفته بود بالا درخواست 150 میلیون میکرد! اما دستش همبرای لغو بسته بود حالا اون متواری شده بود ما شکایت کردیم حالا بماند گفتن شما بگیرین بیارینش ما رسیدگی میکنیم! نزدیکه 9 میلیونهزینه وکیل و دادگاه و .. کردیم بعد 9 ماه حکم صادر شد ، حکم چی  باشه خوبه؟؟

حکم این بود 50 میلیون رو پس بده! و 45 میلیون جریمه بده دادگاه و 3 ماه حبس تعلیقی ! خو همون اول هم ما میتونستیم پول رو پس بگیریم!

لینک به دیدگاه

متاسفانه شرایط جوریشده که ااز دزد شکایت سخت شده یعنی مراحلطاقت  فرسا که ادم مجبورمیشه برای 1 میلیون 5 میلیون هزینه کنه تا شاید اقا دزده جریمه بشه الان یه قضیه ای در این راستا که برای یکی از اقوام پیش اوومدهمیگ

یکی از اقوام که  چندینساله شوهرش مرده و خودش با 2 تا بچش 50 تومن پیش برای پیش خرید یک خونه تو کرمانشاه میده 100 تومن بقیش هم موقع تحویل که از قرار 8 ماه بود زمانقرار داد بابام ب دادش رسید یه سری شرایط تو قرار داد ذکر کرد مثلا بعد تاخیر دیگه ماهیانه سود 22 درصد بگیره و غیره ... طرف که سره 8 ماه تموم نکرد یه 6 ماه هم سوده این بیچاره رو داد اماببعدش پیچوند خونه رو هم تحویل نمی داد چون یه دفعه ارز خوونه رفته بود بالا درخواست 150 میلیون میکرد! اما دستش همبرای لغو بسته بود حالا اون متواری شده بود ما شکایت کردیم حالا بماند گفتن شما بگیرین بیارینش ما رسیدگی میکنیم! نزدیکه 9 میلیونهزینه وکیل و دادگاه و .. کردیم بعد 9 ماه حکم صادر شد ، حکم چی  باشه خوبه؟؟

حکم این بود 50 میلیون رو پس بده! و 45 میلیون جریمه بده دادگاه و 3 ماه حبس تعلیقی ! خو همون اول هم ما میتونستیم پول رو پس بگیریم!

لینک به دیدگاه

و دوباره اگهی دیگری از این فرد شیاد در دیوار:

مراقب باشین اینبار با فروش۹۸۰

نظرتون چیه اینو گیر بندازیم ی کتک مشتی بزنیمش؟

Screenshot_20170819-015234.png

Screenshot_20170819-015230.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...