رفتن به مطلب

کنسل شد

CPT.ZAKHAR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

قصد فروش تعداد محدودی از فن های NZXT AER رو دارم که برای استفاده حتما به HUE PLUS نیاز دارید، پس هر دو پک به صورت یکجا فروش میره و اکیدا برای خرید پک HUE PLUS به صورت مجزا درخواست ندید 

Untitled.thumb.jpg.e43c05a8e01db58e1f0e3df26df52b49.jpg

لازم به ذکر هست که این دو پک در مجموع شامل ۵ عدد فن و یک عدد HUE PLUS می باشد و در صورت نیاز به نوار led یه صورت سفارشی قابل تهیه هست، خود فن ها دقیقا مثل نوار led عمل میکنه و میتونید از ویدیو زیر عملکردش رو  مشاهده نمایید  

Introducing NZXT Aer RGB Fans - NZXT Aer RGB Fan Review/Demo

-----------------------------------------------------------------------------------------

قبل از مشخص نمودن قیمت خدمت دوستان عزیز اعلام میکنم که با توجه به تجربه قبلی از فروش فنهای RIING  اگه احساس کنم شخصی  بحثی رو مطرح کرد که باعث خروج تاپیک از مسیر خودش خواهد شد فورا امتیاز منفی به ایشون و اشخاص دخیل در قضیه خواهم داد و اکیدا در پیام خصوصی قیمت پایین تر پیشنهاد ندید که جواب نخواهم داد

-----------------------------------------------------------------------------------------

قیمت هر دو پک در مجموع ۱،۱۵۰ هزار تومان خواهد بود و هزینه ارسال طبق عرف به عهده خریدار می باشد

با SSD سامسونگ سری 960 Evo و 950 Pro هم معاوضه دارم

برای دسترسی راحت تر از طریق تلگرام هم در خدمتم https://t.me/CptZakhar

image.jpg    image.jpg    image.jpg

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

in 150 tomane ya 1150? inaro mishe soratesho ba socket fan control kard?

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

وصل میشه به خود HUE PLUS و از طریق نرم افزار مخصوص خود NZXT به اسم CAM رنگ و سرتش کنترل میشه 

این فن کاملترین فن از نظر RGB و کیفیت ساخت و امکانات هست، جدیدا بعضی از شرکت ها مثل ترمالتک و کورسیر همچین امکاناتی به فنهاش اضافه کرده 

محصولات این برند اکیدا تو بازار نیست مگر اینکه شخصی به صورت تعداد انگشت شماری وارد کرده باشه، به همین دلیل قیمت محصولات این شرکت نسبت به سایرین بالاتر هست 

قیمتش رو اشتباه خواندید، من ساکن بوشهر هستم، برای دسترسی راحت تر از طریق تلگرام هم در خدمتم https://t.me/CptZakhar

لینک به دیدگاه

این فن بسیار ارزش خرید بالایی داره دوستان

قیمتشو نبینید :

1 : فن های تک و خاصی هستن

2 : بسیار زیبا و قشنگ

3 : نورپردازی هماهنگ و عالی

4 : ....

قیمتش نسبت به فن ها عالیه

1.150.000 عالیه

دوستانی که واقعا میتونن خرج کنن بخرن

سیستم بسیار زیبایی پیدا میکنه .

لینک به دیدگاه

سلام، موجود نیست اما سفارشی میشه تهیه گرد، اگه دوست داشتی با تلگرام لینک محصول رو بفرست 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.
احمد جان دوباره رینگ نمیاری؟
یه تریپل پک 140 میخام من.

سلام داداش میشه اورد ولی خب 390 تومن در میادا

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

کلیپ لود نمیشه...؟!!دوباره میزارید ؟!

فن های شیک و خاصی هستن حیف یه خورده قیمتشون بالاست...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست عزیز

کلیپ لود نمیشه...؟!!دوباره میزارید ؟!

فن های شیک و خاصی هستن حیف یه خورده قیمتشون بالاست...

Introducing NZXT Aer RGB Fans

www.aparat.com/v/fzE1R

NZXT Aer RGB Fan Review/Dem

www.aparat.com/v/rNgOD

متاسفانه محصولات این برند هزینه حمل زیادی میخوره، بخاطر همین کسی حاظر نیست محصولاتش رو برای فروش عرضه کنه، اما از لحاظ کیفیت ساخت و امکانات جز بهترین ها هست 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به سلامتی بالاخره فروش رفت

حیف بود این فنای عروسک بلا استفاده بمونن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...