رفتن به مطلب

فروش باندل 1155. کاهش دوباره قیمت به 449

Recommended Posts

درود.

مین

Asus p8z68 v pro

دارای کارتن و پنل. فقط کارت صدا مورد داره که یه کارت صدا usb میدم بهتون.

مین خوبیه بلوتوث داره ، دیباگر داره ، سویچ ریست و پاور داره و ... .

Cpu: i5 2400 بدون فن

قیمت 449

هزینه با خریدار

20170816_142807.jpg

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

قیمت خوبه cpu رو 250 و مین رو 220 حساب کردم. بخرید

لینک به دیدگاه

من مادر برد را جدا خریدارم.اگر میفروشی البته، سی پی یو هم قیمتت خوبه، دنبال سی پی یو ضریب بازم، البته سی پی یو را راحت میتونی جدا بفروشی.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ghmolavi گفته است :

من نخونده بودم کارت صدا مشکل داره،، عذر میخواهم،

کارت صدا usb دارم روش میدم کیفیتشم در حد همون کارت صدای خودشه. بازم اگه خواستی در خدمتم ولی در صورتی میدم که برای cpu هم خریدار باشه.

لینک به دیدگاه

باید خرابی کارت صدا معلوم باشه از چیه، از پین خم شده یا شکسته مادربرده، از ترک خوردگی روی برده،مثل اینه شما بخواهی ماشین بخری بگن یک بار چپ کرده،،مادر برد سالم سالم چیپ 1155همه نوعش زیر 250 تومنه، صرف نمیکنه خرابی هم داشته باشه،،

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، ghmolavi گفته است :

باید خرابی کارت صدا معلوم باشه از چیه، از پین خم شده یا شکسته مادربرده، از ترک خوردگی روی برده،مثل اینه شما بخواهی ماشین بخری بگن یک بار چپ کرده،،مادر برد سالم سالم چیپ 1155همه نوعش زیر 250 تومنه، صرف نمیکنه خرابی هم داشته باشه،،

نه داداش خرابی کارت صدا توی خیلی از مین ها اتفاق میوفته. نه ترک خوردگی داره نه خم شدگی پین نه شکستگی مین. ممکنه یه نوسان این مشکل رو ایجاد کنه. الان دو ساله که صداش خراب شد دارم از کارت صدا جدا استفاده میکنم هیچ موردی پیش نیومده .در ضمن اون مین نو که میگید مدل هایی مثل h61 یا p61 هست. z68 نو تو بازار نیست. الان h61 دس دو رو میدن 120 تا 140. بازم هر جور خودتون مایلید.

برای اخرین تخفیف هم قیمت رو 449 میزارم و ترجیح میدم خاک بخوره تا کمتر بدم

لینک به دیدگاه

دورد

دوست عزیز یه تخفیف بده تا بندل بردارم

اگر مقدوره

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Moien01 گفته است :

دورد

دوست عزیز یه تخفیف بده تا بندل بردارم

اگر مقدوره

با سپاس

سلام. والا یکی خارج از فروم به قیمت 500 درخواست کرد و قرار شد هفته بعد معامله انجام بشه. اگه به هر دلیلی انجام نشد من نهایت هزینه ارسالو میدم و کمتر هم منطقی نیست.

لینک به دیدگاه

باندل از دوست عزیزمون آقای بهرامن عزیز خریداری شد. انشالا مین و سی پی یو بیاد دستمون و سالم استفادش رو ببریم و به جونش دعا کنیم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Negrasombra گفته است :

باندل از دوست عزیزمون آقای بهرامن عزیز خریداری شد. انشالا مین و سی پی یو بیاد دستمون و سالم استفادش رو ببریم و به جونش دعا کنیم 

مبارک باشه. ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...