رفتن به مطلب

کمک برای اتصال pc به tv به صورت 4k@60hz

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه دوستان گرامی

دوستان عزیز من میخوام pc رو به تلویزیون متصل کنم و تصویر رو به صورت 4k و با نرخ تازه سازی تصویر 60HZ داشته باشم. تلویزیون ورودی displayport نداره و فقط ورودی HDMI نسخه ۲ داره. کارت گرافیک من هم (amd 7950) خروجی hdmi داره ولی ورژن ۲ نیست و مجبورم از خروجی displayport کارت گرافیک استفاده کنم.توی نت جست و جو کردم و تبدیل های زیادی برای تبدیل displayport به hdmi پیدا کردم ولی نمیدونم این تبدیل ها پهنای باند لازم رو برای این کار دارن یا خیر!!!برای همین گفتم از دوستانی که آگاهی دارن این سوال را داشته باشم که یه تبدیل که خروجی displayport را به hdmi تبدیل کنه و بتونه 4k@60HZ  بهم بده را از کجا میشه تهیه کرد و از کجا باید بدونم به درستی میتونه این کار رو انجام بده...

تبدیل هایی که پیدا کردم:

http://digik.ir/cable-main/display-port/مبدل-Display-Port-به-HDMI

https://www.digikala.com/Product/DKP-70245

ممنون.

ویرایش شده توسط omid.gh
لینک به دیدگاه

تلوزیونتون اصلا قابلیت این رو داره که شما میخوای اینکارو انجام بدی!؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ببین اصلا تلویزیونت قابلیت پخش 60Hz رو داره؟؟بعد یه نکته مهم تر ؛ اونم اینکه اگه برای گیم میخوای که اصلا با این کارت گرافیکی نمیتونی 4K بازی کنی . اگه برای فیلم و ... میخوای با تبدیل مشکلت حل میشه . 

چون اکثرا 24Hz هستن . از سایت شرکت سازنده پیدا کن .

در ضمن تو کابلهای HDMI ورژن 2 هم برند بافو خوبه .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

تلوزیونتون اصلا قابلیت این رو داره که شما میخوای اینکارو انجام بدی!؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

والا یه فیلم 4k که با سرعت 60 فریم تهیه شده بود رو از طریق فلش اجرا کردم و بدون مشکل کار کرد.از طرفی توی تنظیماتش یه گزینه داره برای انتخاب hdmi 2 یا hdmi 1.4 برای همین گفتم احتمالا بتونه این کار رو انجام بده.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

شما اون اخریه تو سایت دیجیک bafu مدل اکتیو رو بگیرین

خیلی ممنون از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

ببین اصلا تلویزیونت قابلیت پخش 60Hz رو داره؟؟بعد یه نکته مهم تر ؛ اونم اینکه اگه برای گیم میخوای که اصلا با این کارت گرافیکی نمیتونی 4K بازی کنی . اگه برای فیلم و ... میخوای با تبدیل مشکلت حل میشه . 

چون اکثرا 24Hz هستن . از سایت شرکت سازنده پیدا کن .

در ضمن تو کابلهای HDMI ورژن 2 هم برند بافو خوبه .

نه ....برای گیم که کارت گرافیک بدبختم اصلا زورش نمیرسه.:4_joy:   فقط برای اتصال به pc میخوام و اینکه تصویر رو به صورت روون داشته باشم. چون روی 30 hz موس به شدت تاخیر داره و خیلی ازاردهندست.خیلی ممنون از راهنمایی شما

پس طبق راهنمایی شما و جناب grandam همون مارک بافو رو میگیرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...