رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب قطعات و اسمبل یک کیس با استفاده های متنوع

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان و سپاس از زمانی ک در راستای کمک به افرادی ک هنوز اطلاعات کافی در انتخاب بهترین قطعات متناسب با نیاز و بودجه ی خودشون ندارند:21_kissing_closed_eyes:

به نام خدا

من امید هستم و مدت زیادی نیست که عضو انجمن شدم و از اینکه در جمع شما هستم خوشحالم :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ، دانشجوی نرم افزار هستم . اما بعد..

راستش من به کار کردن روی نرم افزار های مختلف و تجربه ی کار با  برنامه های متنوع   و فعالیت در این زمینه همیشه علاقه داشتم و دارم ، با چند  لپ تاپ در طی سال هایی که گذشت کار کردم ک هیچکدوم توانایی پاسخگویی به نیاز هامو نداشتن آخری y5070  دوستم بود ک اونم جواب نداد.

اینه ک تصمیم دارم یک سیستم اسمبل کنم با کمک شما دوستای خوبم و البته خودمم مرحله ب مرحله تحقیق میکنم . اما با وجود این ک یکم بودجه ام با نیازم از سیستم همخوانی نداره :4_joy: میخام کمکم کنید ک بهترینا رو با قیمت خوب انتخاب کنم. بودجه ی من کلاً 3 تومن هست ک الآن 2 تومن دستم هست و اون یکی دیر تر بدستم میرسه حالا نمیدونم اون یک رو کلاً بذارم رو مانیتور و ... ، و 2 تومن رو واسه خود کیس یا این ک اگه بهتره بیشتر از 2 خود کیس بذارم راهنماییم کنید. ممنون:12_slight_smile:

در مورد کاری ک از سیستم میخام هم باید بگم: نرم افزار زیاد نصب میکنم  در زمینه های مختلف، پنجره های زیادی همزمان باز هست ، بین کارهام گیم همیشه بوده یعنی هر یک ساعت ک از درس بگذره ، نیم ساعت گیم :12_slight_smile:

برنامه نویسی ،سرور ، پایگاه داده  ، بعضی برنامه های طراحی گرافیکی و ساخت تیزر ، طراحی سایت ، آهنگسازی ،نرم افزار های ستاره شناسی مثل Space Engine  ،  و ... 

باز ی هم ک خوراکمه بین برنامه ها FIFA 18 , Mortal Kombat XL , MAFIA III , ...

بچه ها میدونم بودجه ام کمه ولی دیگه من این یکساله تلاشمو کردم همینقدر جور کردم شما دیگه بهترین کانفیگ ک با این بودجه میتونم داشته باشم رو بهم معرفی کنین ، یه دنیا دمتون گرم باد

در زمینه سی پی یو بین Ryzen 5 1400 vs Ryzen 5 1500X موندم لطفاً راهنماییم کنید.

در مورد بقیه قطعات هم کمکم کنید ، الآن یه هارد 500 gb فقط دارم پیشم ک یادگاری از لپ تاپمه 

در مورد بعضی قطعات میشه حالا بعداً ارتقا داد ک کم کم پول بیاد دستم ماه ب ماه دیگه خودتون در جریانید.

ویرایش شده توسط Tabnak7
لینک به دیدگاه

سلام

سی پی یو رو 1500X بردارید بهتر هست چون فرکانس کاری و کش بیشتری داره، مادربرد رو میتونم گیگابایت AB350-Gaming 3 پیشنهاد بدم که کارت صدای با کیفیت و کارت شبکه خوبی هم داره، رم هم اول ۸ گیگ بندازید اما بعدا میتونید یه ماژول دیگه  هم اضافه کنید... کیس رو هم از گرین مدل Z4 یا +Z2 یا Z+ و یا از دیپ کول DUKASE V3 بردارید، پاور گرین خوبه اما سعی کنید کولر مستر یا کورسیر بگیرید اون هم با گواهی گلد یا سیلور و با وات مورد نیاز سیستم... مانیتور هم بنکیو  مدلVZ2350HM عالیه، کارت گرافیک هم ای ام دی RX460 یا جی فورس GTX1050ti با برد گیگابایت پیشنهاد میدم و دست آخر ssd هم حداقل ۱۲۰ گیگ اگه پول تون رسید بخرید خیلی خوبه!

قطعات پیشنهادی من هم بدون ssd حدود ۳۰۰۰، ۳۴۰۰ میشه... موفق باشید :-)

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

سلام 

با اضافه کردن 100 تومن به مبلغ 2 میلیون قطعات زیر رو بگیرید ک خیلی سیستم قوی تری میشه  (پوسته کیس جا موند ک ترجیحا معمولی ترین چیز ممکن رو بگیرید )

و با بقیه پولتون میتونید 8گیگ رم دیگه و 120 گیگ اس اس دی اضافه کنید و بقیه پولتون رو بزارید یه مانیتور فول اچ دی ال جی بخرید 

Untitled.png

لینک به دیدگاه

سلام  خسته نباشید

با بودجه سه میلیون و صد می خوام ۵ قطعه بگیرم برا گیم

گرافیک و سی پی یو،رم،پاور،مادربورد

نظر خودم ۱۰۶۰  6g و cpu 7400 یا 7500 intel و 
MSI A320M BAZOOKA AM4 A320 Mainboard با رم ۱۶ یا ۸ فرکانس ۲۴۰۰

پاور ۵۳۰ کافیه؟

پیشنهادی برای تغییر قطعات دارید؟

لطفاً راهنمایی کنید؟

کارت صدا لازمه بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hossein.s گفته است :

سلام  خسته نباشید

پاور ۵۳۰ کافیه؟

لطفاً راهنمایی کنید؟

کارت صدا لازمه بگیرم؟

cpu 6400 کافیه با توجه به کارت گرافیکتون و عمرا گلو گاه نمیشه

گرافیک 1060 6gb خوبه

رم 16 بگیرید بهتره چون بازیا دارن سنگین میشن. الان بعضی بازی ها رم 8 جواب نمیده، اگه نمیتونید صبر کنید بعدا یه 8 دیگه هم بخرید

مادربورد هم میتونید با چیپ ست b150 بردارید و زیاد لازم نیست خرج مادربورد کنید

کارت  صدا هم رو خود مادربورد هست و لازم نیست بگیرید

پاور 600 وات من پیشنهاد میدم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hossein.s گفته است :

سلام  خسته نباشید

پاور ۵۳۰ کافیه؟

لطفاً راهنمایی کنید؟

کارت صدا لازمه بگیرم؟

با سلام خدمت شما 

شما برای مطرح کردن پرسش خودتون باید تاپیک جداگانه ایجاد کنید یا در تاپیک مربوط یعنی :

مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر

این اولین بار بود ک من داخل یک انجمن این موضوعو تذکر دادم :34_rolling_eyes:

جالب اینجاست ک پاسخ شما هم درون همین تاپیک داده شد :35_thinking:

بنظرم بهتر هست که این موارد با مشورت سازنده تاپیک انجام بشه در صورتی ک تاپیکی برای پرسش و پاسخ عمومی ایجاد نشده

ویرایش شده توسط Tabnak7
لینک به دیدگاه

سلام.

خدمت شما:

thumb_1495271654_AMD-RYZEN-5-1400-3.4-GHz-Socket-AM4-Processor-with-Wraith-Stealth-65W-cooler.jpg
سی پی یو ای ام دی Ryzen 5 1500X
وضعیت گارانتی : با گارانتی ماتریکس - 2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۷۱۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۷۱۵,۰۰۰ تومان
thumb_1501148446_13-144-020-V05.jpg
مادربرد ام اس آی A320M GAMING PRO
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین - 3 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۳۹,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۳۹,۰۰۰ تومان
thumb_1464597699_Value%20-%2001.jpg
رم کینگ استون DDR4 2133Mhz CL15 8GB
وضعیت گارانتی : با گارانتی اصلی - مادام العمر     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۲۴۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۲۴۵,۰۰۰ تومان
thumb_1501402637_1.jpg
کارت گرافیک ام اس آی RX 460 4G OC
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین - 36 ماه     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۵۹,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۵۵۹,۰۰۰ تومان
thumb_1456574078_ES%20430%20-%2001.jpg
پاور گرین 480 وات GP480A-ES
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین 37 ماه     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۱۷۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۱۷۵,۰۰۰ تومان
thumb_1484472419_z_plus_grand_white_01.jpg
کیس گرین Z+ Grand White
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ : سفید
delete.png حذف
قیمت : ۱۴۳,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۲,۱۷۶,۰۰۰ تومان

هارد رو هم گفتید یه مورد دارید خودتون

بقیشم برای مانیتور . میتونید بعدا که پول اومد دستتون یه ماژول دیگه رم 8 گیگ و یه ssd ساتا یا M.2 اضافه کنید . (مادربورد انتخابی یه پورت واسه ssd m.2 داره که خیلی بدرد شما میخوره چون سرعت بیشتری رو نسبت به ساتا 6 ارائه میده.)

اگر خواستید میتونید از بازارچه همین فروم هم ssd و بقیه چیزهارو تهیه کنید با قیمت کمتر.

موفق باشید

ویرایش شده توسط JDM
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/25, 22:45:56، Saman Taji گفته است :

سلام

سی پی یو رو 1500X بردارید بهتر هست چون فرکانس کاری و کش بیشتری داره، مادربرد رو میتونم گیگابایت AB350-Gaming 3 پیشنهاد بدم که کارت صدای با کیفیت و کارت شبکه خوبی هم داره، رم هم اول ۸ گیگ بندازید اما بعدا میتونید یه ماژول دیگه  هم اضافه کنید... کیس رو هم از گرین مدل Z4 یا +Z2 یا Z+ و یا از دیپ کول DUKASE V3 بردارید، پاور گرین خوبه اما سعی کنید کولر مستر یا کورسیر بگیرید اون هم با گواهی گلد یا سیلور و با وات مورد نیاز سیستم... مانیتور هم بنکیو  مدلVZ2350HM عالیه، کارت گرافیک هم ای ام دی RX460 یا جی فورس GTX1050ti با برد گیگابایت پیشنهاد میدم و دست آخر ssd هم حداقل ۱۲۰ گیگ اگه پول تون رسید بخرید خیلی خوبه!

قطعات پیشنهادی من هم بدون ssd حدود ۳۰۰۰، ۳۴۰۰ میشه... موفق باشید :-)

سلام و سپاس از وقتی ک گذاشتید :$

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/25, 23:07:27، The.13east گفته است :

سلام 

با اضافه کردن 100 تومن به مبلغ 2 میلیون قطعات زیر رو بگیرید ک خیلی سیستم قوی تری میشه  (پوسته کیس جا موند ک ترجیحا معمولی ترین چیز ممکن رو بگیرید )

و با بقیه پولتون میتونید 8گیگ رم دیگه و 120 گیگ اس اس دی اضافه کنید و بقیه پولتون رو بزارید یه مانیتور فول اچ دی ال جی بخرید 

Untitled.png

سلام دوست عزیز و سپاس از زمانی ک گذاشتی .

راستش 2 سوال داشتم و اون این هست ک با وجود این ک اورکلاک تو برنامم هست بنظرت این مادربورد وبا چیپست A320 مناسبه ،B350 بردارم بهتر نیست بنظرت؟؟

و سوال دیگه این ک برای مادربرد بودجه بیشتری بذارم یا کارت گرافیک ؟

بین RX460 و RX550 و GTX 1050 و GTX1050TI ممنون میشم راهنماییم کنی به ترتیب اولویت خودت

و بهم بگی به ترتیب کدوم بهترن؟ ممنون :x

ویرایش شده توسط Tabnak7
ببخشید اشتباهی نوشته بودم RX500
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/26, 23:33:03، JDM گفته است :

سلام.

خدمت شما:

thumb_1495271654_AMD-RYZEN-5-1400-3.4-GHz-Socket-AM4-Processor-with-Wraith-Stealth-65W-cooler.jpg
سی پی یو ای ام دی Ryzen 5 1500X
وضعیت گارانتی : با گارانتی ماتریکس - 2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۷۱۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۷۱۵,۰۰۰ تومان
thumb_1501148446_13-144-020-V05.jpg
مادربرد ام اس آی A320M GAMING PRO
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین - 3 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۳۳۹,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۳۳۹,۰۰۰ تومان
thumb_1464597699_Value%20-%2001.jpg
رم کینگ استون DDR4 2133Mhz CL15 8GB
وضعیت گارانتی : با گارانتی اصلی - مادام العمر     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۲۴۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۲۴۵,۰۰۰ تومان
thumb_1501402637_1.jpg
کارت گرافیک ام اس آی RX 460 4G OC
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین - 36 ماه     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۵۹,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۵۵۹,۰۰۰ تومان
thumb_1456574078_ES%20430%20-%2001.jpg
پاور گرین 480 وات GP480A-ES
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین 37 ماه     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۱۷۵,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۱۷۵,۰۰۰ تومان
thumb_1484472419_z_plus_grand_white_01.jpg
کیس گرین Z+ Grand White
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ : سفید
delete.png حذف
قیمت : ۱۴۳,۰۰۰ تومان تعداد :
جمع : ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۲,۱۷۶,۰۰۰ تومان

هارد رو هم گفتید یه مورد دارید خودتون

بقیشم برای مانیتور . میتونید بعدا که پول اومد دستتون یه ماژول دیگه رم 8 گیگ و یه ssd ساتا یا M.2 اضافه کنید . (مادربورد انتخابی یه پورت واسه ssd m.2 داره که خیلی بدرد شما میخوره چون سرعت بیشتری رو نسبت به ساتا 6 ارائه میده.)

اگر خواستید میتونید از بازارچه همین فروم هم ssd و بقیه چیزهارو تهیه کنید با قیمت کمتر.

موفق باشید

راستش 2 سوال داشتم و اون این هست ک با وجود این ک اورکلاک تو برنامم هست بنظرت این مادربورد وبا چیپست A320 مناسبه  ، B350 بردارم بهتر نیست بنظرت؟

بین RX460 و RX550 و GTX 1050 و GTX1050TI ممنون میشم راهنماییم کنی به ترتیب اولویت خودت 

ویرایش شده توسط Tabnak7
ببخشید اشتباهی نوشته بودم RX500
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Tabnak7 گفته است :

راستش 2 سوال داشتم و اون این هست ک با وجود این ک اورکلاک تو برنامم هست بنظرت این مادربورد وبا چیپست A320 مناسبه  ، B350 بردارم بهتر نیست بنظرت؟

بین RX460 و RX500 و GTX 1050 و GTX1050TI ممنون میشم راهنماییم کنی به ترتیب اولویت خودت 

سلام

rx 460    قیمت و کارایی بهتر 4 گیگ حدود 550

1050 ti قیمت خیلی زیاد

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Tabnak7 گفته است :

راستش 2 سوال داشتم و اون این هست ک با وجود این ک اورکلاک تو برنامم هست بنظرت این مادربورد وبا چیپست A320 مناسبه ،B350 بردارم بهتر نیست بنظرت؟؟

بین RX460 و RX500 و GTX 1050 و GTX1050TI ممنون میشم راهنماییم کنی به ترتیب اولویت خودت 

من بودجه مادربرد رو به سی پی یو اضافه کردم و 1600 براتون انتخاب کردم ک کارایی بیشتری نسبت به 1500ایکس خواهد داشت 

بین کارتهایی ک گفتید هم بهترین 1050تی ای هست بعدش 1050 و بعد 460 و 550

کارت 550 براتون انتخاب کردم چون برای بازی هایی ک مطرح کردید کافیه و بیشتر برای کار دانشجویی و کد نویسی ها مناسب میشه چون سی پی یو قوی تری داره !!! 

ولی مادربرد 100% مورد b350 بهتر هست ولی نه ب شرطی ک مجبور باشید از سی پی یو کم کنید 

با بودجه شما من دقیق حساب کردم ک ب چ چیزهایی نیاز دارید 

اگر اینکه بتونید 3میلیون رو یک جا خرج کنید ک سیستم بهتری میشه بست 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Tabnak7 گفته است :

سلام

برای اورکلاک مناسب باید یه کولر مناسب تهیه کنید که خودش هزینه بر هستش در ثانی فقط با چیپ x370 میشه اورکلاک کرد.(با بقیه هم میشه ولی بسختی و کار من و شما نیستش)

من جای شما بودم اگه میتونستم یه 1050 Ti دست دوم گیرمیاوردم  چون هم قدرت بیشتری نسبت به RX 460 داره و هم مصرف کمتر .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، JDM گفته است :

سلام

برای اورکلاک مناسب باید یه کولر مناسب تهیه کنید که خودش هزینه بر هستش در ثانی فقط با چیپ x370 میشه اورکلاک کرد.(با بقیه هم میشه ولی بسختی و کار من و شما نیستش)

من جای شما بودم اگه میتونستم یه 1050 Ti دست دوم گیرمیاوردم  چون هم قدرت بیشتری نسبت به RX 460 داره و هم مصرف کمتر .

موفق باشید

متوجه نمیشم واسه چی این پست بنده 3 تا منفی دریافت کرده اگه میشه استارتر عزیز در پخ بنده رو روشن کنند.ممنون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، JDM گفته است :

متوجه نمیشم واسه چی این پست بنده 3 تا منفی دریافت کرده اگه میشه استارتر عزیز در پخ بنده رو روشن کنند.ممنون

دوست عزیز امتیاز منفی و مثبت دادن یکجور حس رضایتمندی افراد به پست ها هست و همونطور ک در ازای امتیاز مثبت کامنت نمیگذارید در ازای امتیاز منفی هم باید انتقاد پذیر بود.

اما من حس میکنم دلیلش:

"برای اورکلاک مناسب باید یه کولر مناسب تهیه کنید که خودش هزینه بر هستش در ثانی فقط با چیپ x370 میشه اورکلاک کرد.(با بقیه هم میشه ولی بسختی و کار من و شما نیستش)"

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Tabnak7 گفته است :

حالا دلیل اینکه خیلی از دوستان قدیمی دیگه راهنمایی نمیکنن بقیه رو فهمیدم. :35_thinking:

اینم یه تجربه دیگه

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 10:06:48، JDM گفته است :

حالا دلیل اینکه خیلی از دوستان قدیمی دیگه راهنمایی نمیکنن بقیه رو فهمیدم. :35_thinking:

اینم یه تجربه دیگه

:35_thinking:

ویرایش شده توسط Tabnak7
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، JDM گفته است :

اینم یه تجربه دیگه

من از شما عذر میخوام دادا!شما خودت چندبار بنده رو خیلی راهنمایی های خوبی کردی.ولی این  تعصبات فن بوی داره فروم سایت رو بهم میریزه.

جالبیش اینجاس سودش میره تو شرکت بقیه جوشش رو این فن بوی ها میزنن

خیلی سیستم عالی پیشنهاد دادین.من ازت متشکرم:)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، JDM گفته است :

اینم یه تجربه دیگه

مهم نیست شما خودتو ناراحت نکن هیچوقت رو قبر کسی نمینویسن به علت منفی دادن یه عده افراد متعصب مُرد به این چندین پستت مثبت دادم امیدوارم دیگه از این قضایا پیش نیاد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، JDM گفته است :

سلام

موفق باشید

من با حرفتون مخالفم ک کولر جدا میخواد و کولری ک خود amd گذاشته فوق العادس 

در مورد x370 هم باید بگم اصلا اینطور نیست  و فقط به دلیل یه تعداد محدود فاز بیشتر کمی اورکلاک رو بهتر میکنه و در کل شاید 100مگاهرتز تفاوت داشته باشه توی اورکلاک

ولی 1050 تی ای فوق العادس ولی دست دوم و با قیمت خوب فعلا نیست و قیمتش متاسفانه خیلی نجومیه 

لینک به دیدگاه

سلام.

1- سیپیو 1500X بگیرید اما اگر میخواید میتونید برای کافی لیک هم منتظر بمونید چون چیزای خوبی واقعا داره اگه قیمت مناسب باشه

2-گرافیک اگه میتونید دسته دو تهیه کنید یا 970 یا 1050Ti خیلی بهتر از 460 هستن.

3-هارد به نظرم 500 کمه چون خودم الان 1.250 دارم کم اوردم میخوام یه هارد دیگه بگیرم

4-رم حتما 8 بگیرید و در اینده یه 8 دیگه هم بگیرید چون بازیا خیلی رم خور شدن( هرچند خودم خیلی از بازیا جدید رو با رم 4 اجرا کردم ولی بعضی بازیا مثل مس افکت اندرومدا خیلی کم اورد)

5-اگه میتونید در اینده یه Ssd 64gb حداقل تهیه کنید و ویندوزو روش بریزید خیلی باعث افزایش سرعت میشه.

6-هرچقدر اضافی اومد بدید برای کیس(درسته کیس باید تهویه مناسب برای گیمرا داشته باشه ولی میتونین بجاش درشو وا بزارید اگه اذیت نمیشید.

7-پاور هم وقتی قطعات نهایی رو انتخاب کردید برید تو سایت گرین و میزان مصرفتونو محاصبه کنید و 100 وات بالاتر بردارید که مطمئن باشه ( خواستین ارتقا بدید)

:96_ok_hand:موفق باشید:96_ok_hand:

لینک به دیدگاه

سلام دوبار و وقت بخیر به دوستان 

ابتدا تشکر میکنم بخاطر همراهیتون و اینکه زمان گذاشتید و مشورت دادید

من چند روزی  مشغول حساب کتاب بودم تا اینکه به نقطه ی مثبتی رسیدم و قرار بر این شد ک البته یکم با تاخیر ولی حدوداً تاآبان ماه سیستم رو جمع کنم اما خب اینبار 3 تومن فقط برای کیس کنار گذاشتم.:12_slight_smile:

حالا از دوستان میخام ک یاری کنند و هم سیستم پیشنهادی خودشون رو بهم بگن و هم اینکه تو سوالایی ک میپرسم راهنماییم کنن و بهم مشورت بدن ممنون :21_kissing_closed_eyes:

@GRANDAM   @Saman Taji  @The.13east @alireza_r15  @behnamalizade69

ویرایش شده توسط Tabnak7
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 12:29:19، GRANDAM گفته است :

سلام.

1- سیپیو 1500X بگیرید اما اگر میخواید میتونید برای کافی لیک هم منتظر بمونید چون چیزای خوبی واقعا داره اگه قیمت مناسب باشه

2-گرافیک اگه میتونید دسته دو تهیه کنید یا 970 یا 1050Ti خیلی بهتر از 460 هستن.

3-هارد به نظرم 500 کمه چون خودم الان 1.250 دارم کم اوردم میخوام یه هارد دیگه بگیرم

4-رم حتما 8 بگیرید و در اینده یه 8 دیگه هم بگیرید چون بازیا خیلی رم خور شدن( هرچند خودم خیلی از بازیا جدید رو با رم 4 اجرا کردم ولی بعضی بازیا مثل مس افکت اندرومدا خیلی کم اورد)

5-اگه میتونید در اینده یه Ssd 64gb حداقل تهیه کنید و ویندوزو روش بریزید خیلی باعث افزایش سرعت میشه.

6-هرچقدر اضافی اومد بدید برای کیس(درسته کیس باید تهویه مناسب برای گیمرا داشته باشه ولی میتونین بجاش درشو وا بزارید اگه اذیت نمیشید.

7-پاور هم وقتی قطعات نهایی رو انتخاب کردید برید تو سایت گرین و میزان مصرفتونو محاصبه کنید و 100 وات بالاتر بردارید که مطمئن باشه ( خواستین ارتقا بدید)

:96_ok_hand:موفق باشید:96_ok_hand:

ممنون از زمانی ک گذاشتید من تا آبان زمان میذارم اما خب انتظار قیمت مناسب رو از اینتل ندارم . حالا باید دید ...  

حدوداً فکر میکنید کی توی بازارایران  هم این پردازنده ها باشن؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/03, 16:27:48، Tabnak7 گفته است :

ممنون از زمانی ک گذاشتید من تا آبان زمان میذارم اما خب انتظار قیمت مناسب رو از اینتل ندارم . حالا باید دید ...  

حدوداً فکر میکنید کی توی بازارایران  هم این پردازنده ها باشن؟

والا ماه دیگه میلادی(چهارروز دیگه) پردازنده هاش تو لپ تاب و اینا استفاده دیدم قراره بشه و تو همون ماهم تو بازار امریکا وارد میشه. تو ایران همیشه همه چیز دیر وارد میشه و به شهرستان ها خیلی دیرتر. فکر میکنم یکی دوماه بعدشم بیاد ایران که اولشم احتمالا قیمتا نابه سامانی داشته باشه.

والا اونجوری که دیدم بالاترین مدل سری جدید 8700k قیمتش یکم از 7700k بالاتره همش و کلا همشون در یه رنج هستن نسبت به نسل قبل.

این سریو کلا اینتل برای مقابله با رایزن داده.

لینک به دیدگاه

سلام به مبارکی

والا رایزن خوب هست ولی سری پروش داره می یاد

اینتل هم نسل جدید داره تی ده یه خونه تکونی کرده

قیمت گرافیک هم به دلیل ماینر ها رفته بالا

رم هم که داره اوج می گیره به خاطر افزایش تقاضا گوشی

تابستون هم که هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...