رفتن به مطلب

قصدتهیه گرافیک جدید دارید؟سریعتر اقدام کنیدقیمت کارت گرافیک ها و لب تاب های گیمینگ افزایش می یابد!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

2.thumb.jpg.554d4086754abd175edef499a340f2ec.jpg

صنعت ساخت تراشه های DRAM ، کمبود حاد کلاس های مختلف حافظه های گرافیکی GDDR را تجربه میکند،که این روند میتواند باعث افزایش بی رویه قیمت کارت های گرافیکی شود.قیمت های عرضه کنندگان حافظه های گرافیکی برای قطعات مختلف در ماه آگوست 30.8 درصد افزایش یافته است .این میانگین افزایش، از رشد قیمتی 6.50 دلاری در ماه جولای تا رسیدن به قیمت 8.50 دلاری آن بدست آمده است.تامین کنندگان تراشه های حافظه گرافیکی از جمله سامسونگ و Sk Hynix ، بخش بزرگی از موجودی خود را به سرورها و تلفن های همراه معطوف ساخته اند و باعث افزایش قیمت آنها شده اند.شرکت سامسونگ بزرگترین عرضه کننده تراشه های حافظه گرافیکی است که 55 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد.و به دنباله آن شرکت SK Hynix با داشتن 35 درصد و کپمانی میکرون با داشتن 10 درصد از سهم بازار در رتبه های بعدی قرار دارند.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان، قیمت قطعات دیگر وضعیتش چطور خواهد شد؟ من میخواستم ryzen 1700 بگیرم گفتند صبر کنم تا pro بیاد

به نظرتون صبر کنم یا خیر؟

لینک به دیدگاه

ب لطف ماینینگ وضع بازار همینجوری داغونه اخه 1060 چی دداره 1650 ! 

وضع بازار لپتاپ ایران که خیلی سوژس تا شب یه تاپیک میزنم ببینین

لینک به دیدگاه

با تشکر از تیم خبری لیون

آقا لطفا از این تیترها نزنید ؟!!! همینجوریش هم الکی قیمت ها بالاست و وای به حال اینکه فروشندگان قطعات بشنون که یه تراشه دچار کمبود شده ، اون موقع اونا زودتر از سازندگان قطعات به فکر میوفتن و در نهایت دودش تو چشم ملت میره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

با تشکر از تیم خبری لیون

آقا لطفا از این تیترها نزنید ؟!!! همینجوریش هم الکی قیمت ها بالاست و وای به حال اینکه فروشندگان قطعات بشنون که یه تراشه دچار کمبود شده ، اون موقع اونا زودتر از سازندگان قطعات به فکر میوفتن و در نهایت دودش تو چشم ملت میره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

دقیقا به فکر همین بودم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

با تشکر از تیم خبری لیون

بله دقیقا موافقم ضمنا این گرونی چیز تازه ای نیست واز حدود یه ماه پیش قیمت گرافیک ورم  متاسفانه افزایشی شد اگه بازم اینجوری ادامه داشته باشه احتمال برا یه 1060 دوتومن نا قابل باید بزاریم کنار!!:1_grinning:

لینک به دیدگاه

خب خیلی سادست دوستان! چاره کار یه پلی 4 اسلیم با 1 تومن 

من الان یه ساله کلا سیستمو بوسیدم گذاشتم کنار ازون موقع که 480 دویست دلاری با یک و سیصد به بازار اومد. حالا تصمیم با خودتونه. وقتی عزیزان دل میرن با یک وششصد 1060 میخرن مشخصه قیمتا نه تنها نمیشکنه بلکه گرونترم میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من الان یه ساله کلا سیستمو بوسیدم گذاشتم کنار ازون موقع که 480 دویست دلاری با یک و سیصد به بازار اومد. حالا تصمیم با خودتونه. وقتی عزیزان دل میرن با یک وششصد 1060 میخرن مشخصه قیمتا نه تنها نمیشکنه بلکه گرونترم میشه.

من چند وقت پیش وقتی برای پسر دایم گرفتم تو فکرش رفتم

ولی وقتی دیدم وقتی دستگاه روشن باشه و برق بره چه مشکلی واسش پیش میاد بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

سلام.

چی شده بود؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، David Beckham7 گفته است :

سلام.

چی شده بود؟ 

سلام

دستگاه دچار مشکل میشه و احتمال چراغ زرد هست

تو نت دبارش نوشتن سرچ کنید

مال پسر دایم که نیم ساعت طول کشید تا دوباره راه اندازی شد اونم چند بار روشن خاموشش کردیم تا دوباره راه اندازی شد

خلاصه پشمام ریخت وقتی اینطوری شد

گفتم عمرا برم ps4 بخرم اونم با این وضعیت برقی که ما داریم

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

خدایی لذتی که گیم تو pc داره تو کنسول نداره

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اخه ps4 که تو خیلی بازی ها فریم پایین میده و مجبوریم نسخه پرو بگیریم یعنی حداقل 1600 و دوما بازی هاش حتی دسته دوم اکثرا 100 تومن به بالا قیمت دارن!!!یعنی 10 تا بازی میشه حداقل یک میلیون ولی من الان بازی های pcرو رایگان دانلود میکنم

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

تا جایی که بنده میدونم تو نسخه های جدید همچین مشکلی نبوده.

کدوم سری بود؟ تو سری های اول همچین مشکلاتی زیاد بوده ولی تو سری های بعدی حل شده.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

اخه ps4 که تو خیلی بازی ها فریم پایین میده و مجبوریم نسخه پرو بگیریم یعنی حداقل 1600 و دوما بازی هاش حتی دسته دوم اکثرا 100 تومن به بالا قیمت دارن!!!یعنی 10 تا بازی میشه حداقل یک میلیون ولی من الان بازی های pcرو رایگان دانلود میکنم

درود زیاد نمیخام بنویسم ولی با خرید بازیای دست دوم و تعویضشون همچین چیزی امکان نداره !

یکم حوصله میخاد و عجله نکردن با 60-70 بازی میشه خرید و فروخت بعد باز بازی جدید خرید. مجبورم نیستیم که همون روز ریلیز بازی بازیو بخریم.

حالا افت فریمو این چیزا هم بالاخره با توجه به پولی که میدیم باید انتظار داشته باشیم غیر اینه؟

و در اخر لازم میدونم بگم افکتای مختلف و انتی الایزینگ فقط دید بصری بازیو زیبا میکنن که بعد مدتی از چشم میفته و بازی مهمترین لذتش گیم پلی و داستانشه و با 60 فریم بودن بازیا منکه مشکلی باهاش حس نمیکنم.

من نظر شخصیم اینه که با حداقل هزینه فعلا کنسول بهترین گزینس

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

خدایی لذتی که گیم تو pc داره تو کنسول نداره

خب سلیقس. کسیم نمیگه فلان چیز بهتره. بنده منظورم این بود درمقایسه با کارتی مثه 1060 یک و پونصد مبلغ زیادیه و ارزششو نداره در مقابل میشه یه کنسول خرید. فقط از لحاظ بودجه عرض کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این بحث کنسول بهتره یا pc رو خدایی راه نندازین که به هیچ جا نمیرسه

من هر دوتاش رو تجربه کردم هر دوش خوبه

هر کدوم لذت خاص خودش رو داره

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دوستان این بحث کنسول بهتره یا pc رو خدایی راه نندازین که به هیچ جا نمیرسه

من هر دوتاش رو تجربه کردم هر دوش خوبه

هر کدوم لذت خاص خودش رو داره

o.Oo.O

الان کسی اینجا بحثی از بهتر بودن کرد؟

اینجا هم توضیح دادم بنده قصد همچین کاری ندارم:

فقط از لحاظ بودجه عرض کردم

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

o.Oo.O

الان کسی اینجا بحثی از بهتر بودن کرد؟

دوست عزیز کلی گفتم

چونکه پست من زیر پست شما بوده منظور شما نبودین

همیشه این جنگ کنسول و pc  با یک جرقه کوچیک شروع شده و با جنگ تمام عیار تموم شده

تو این چند ساله که تو لیون هستم چندین باره این مورد رو دیدم

همیشه هم این جرقه با این جملات شروع شده با این مبلغ میشه یک کنسول خرید و pc باز هم میگه کنسول کیفیت بالایی نداره

و جنگ شروع میشود :4_joy:

لینک به دیدگاه

خواهشن جو درست نکنید

بی دایره دارن میرقصن....

لینک به دیدگاه

به نظر من هم فعلا برای بازی کنسول به صرفه تره (بحثی سر برتر بودن پلتفرما ندارم)

مگر اینکه به زودی راهی پیدا بشه که با کنسول هم بشه ماین کرد :3_grin:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان برای گرافیک هم فعلا دندون رو جیگر بزارین تا این تب و تاب بخوابه

فعلا برین cpu  بخرید

لینک به دیدگاه

من با هزار بدبختی اسفند 94 یه سیستم جمع کردم بعد سر این گرافیک اونقد خرید فروش کردم سیستم از چشمم افتاد کل سیستمو به باد دادم. خدایی پشیمونم چون اون قیمتا هیچموقع برنمیگرده.

6100 خریده بودم 300 الان شده 500

لینک به دیدگاه

6100   قیمت 500 تومن مگه جه خبره با اون پول میشه رایزن 4 هسته و 8 رشته خرید  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...