رفتن به مطلب

راهنمایی در انتخاب isp برای بازی آنلاین

arman1234
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخاستم ببینم دوستان برای بازی آنلاین از چه isp استفاده میکنن و بهترین isp چیه

الان من مخابرات دارم که پینگ و پکت لاست بالایی داره ولی تایم اوت نداره و ارزونه. 100 گیگ 90 تومن که برا من که مصرفه ماهی 40 گیگه خوبه ولی نمیشه راحت آنلاین بازی کرد

میخاستم بدونم کسی isp میشناسه که برا گیم خوب باشه و قیمتش هم مناسب باشه؟

ویرایش: جشنواره های پارس آنلاین چند وقت یه باره؟ چون قیمت بسته های جشنوارش خوبه فقط

ویرایش شده توسط arman1234
لینک به دیدگاه

بین بدو بد تره.

اسیاتک گرونه اما پینگش بد نیس. گیمینگو فعال کنی خیلی بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

الان رفتم پارس آنلاین رو دیدم

قیمت بسته های جشنوارش خیلی خوب بود

تعریف پینگ و ایناشم زیاد شنیدم

میخاستم ببینم این جشنواره هاش چند وقت یه باره؟ و کیفیت پینگ و ایناش چطوره برا بازی آنلاین؟

لینک به دیدگاه

اسیاتک که اصلا

شاتل و پارس انلاین و صبانت 

یکی انتخاب کن 

من اسیاتک دارم درخواست جمع اوری دادم 

لینک به دیدگاه

داداش اینجوری به نتیجه نمیرسی

من خودم آسیاتک دارم و پینگم حدود 45 هست ولی دوستم با آسیاتک پینگش بالا 150 هست. isp های توی ایران در هر شهر و منطقه بازده متفاوتی دارن و شما فقط از طریق آزمون خطا میتونی به نتیجه برسی

لینک به دیدگاه

پارس انلاين خيلي قاطي داره يه روز سيصده يه روزهشتاده پينگش.              البته اين مقدار براي بتل١ هستش

لینک به دیدگاه

من شاتل استفاده می‌کنم البته سرویس گیم هم فعاله  روی سرویس (خود isp ارائه میده) بسته به سرور بازیا بین ۱۱۲-۱۲۰ هست پینگ  در ضمن از سرویس‌های کاهش پینگ هم استفاده کردم که پینگ گوگل رو (8.8.8.8) تا ۷۰ کاهش میده ولی‌ تو بازی تاثیری نداشت و همون ۱۱۲ میانگین بود فکر کنم پینگ مناسبی باشه برای ایران هر چند عالی‌ نیست

اگر تک نفر بازی میکنی‌ ماهانه ۱۰-۷ گیگ بیشتر نمی‌شه روزی ۴-۵ ساعت فقط برای بازی البته

نویز خط رو هم حتما چک کنید مورد نداشته باشه,  خط‌های داخلی‌ آپارتمان معمولا نویز شدیدی دارن چون به خوبی‌ تقسیم بندی نمی‌شه شخصا همیشه از سر باکس کابل مستقیم میکشم تا مودم

سرور آلمان بازی Sniper elite v2

GER.PNG

سرور  Cs Go UK

UK.PNG

ویرایش شده توسط ___Z_Y
لینک به دیدگاه

همه isp ها یه جورن. من خودم مخابرات دارم ولی گاهی پینگ 90 میگیرم چند تا راه بهت پیشنهاد میکنم شاید به دردت خورد.
اول اینکه مودمت ریستارت کن. با ریستارت شدن معمولا ای پی عوض میشه و میتونه روی پینگت اثر بذاره.
اگر این کار اثر نکرد مودم رو حداقل 10 دیقه خاموش بذار و بعد روشن کن
اگر نشد از تنظیمات مودم adsl mode رو عوض کن بذار روی یکی دیگه ببین کدوم بهتر جواب میده. تو هر مودمی یک اسمی داره ولی مقادیرش adsl2+  و adsl2 و چندتا دیگه هست. دونه دونه امتحان کن. هربار یه کدومش جوابه

تلفن توی مسیر مودم وصل نکن. تلفن کلا به خط خونه وصل نکن. اسپلیتر رو تعویض کن
با یک مودم دیگه امتحان کن.
اگر برنامه مدیریت اینترنت یا از اینا که نت رو میاره رو گیم داری ققطعش کن

اگر هیچکدوم جواب نداد زنگ بزن پشتیبانی اول توضیح بده بگو مشکلت رو. بعد ازش شماره داخلیشو بگیر و اگر خوب کار نکرد حتما زنگ بزن و راپورتشو بده تا ادم شه.
خود من یکبار شد طرف حدود نیم ساعت داشتیم حرف میزدیم و بنده خدا پیگیر کار من بود تا پینگم از 220 شد 80
در کل این راههایی که گفتم همش ازمون و خطاست که من همرو در مدت گیمنگم امتحان کردم روی همه نوع بازی. ممکنه همش برای یک نفر جواب نده
امیدوارم موفق باشی

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان

مشکل من با مخابرات اینه که به روز پینگ 120 هست یه روز 250 یعنی مشکل از اوناس نه سیم و مودم و اینا

فقط یه سوالی که کسی جواب نداد این بود که جشنواره های پارس آنلاین چند وقت یه باره

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز شما نبايد اين سوال رو اينجا بپرسي چون شهر به شهر حتي منطقه به منطقه فرق ميكنه برو از هم محلات اين مسائله رو پيگير شو 

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/27, 23:52:48، arman1234 گفته است :

ممنون از دوستان

مشکل من با مخابرات اینه که به روز پینگ 120 هست یه روز 250 یعنی مشکل از اوناس نه سیم و مودم و اینا

فقط یه سوالی که کسی جواب نداد این بود که جشنواره های پارس آنلاین چند وقت یه باره

جشنواره های پارس انلاین رو نمیدونم کی به کی هست ولی 

بیشتر گیمر ها اینو میدونن که پارس انلاین و شاتل بهترین پینگ رو میدن 

من خودم پارس انلاین داشتم و از پینگم بسیار راضی بودم ولی به خاطر سرویس های گران مجبور شدم بیام صبانت که واقعا

صبانت هم در زمینه پینگ خیلی خوب هست اصلا فکرشو نمیکردم حتی  پنل گمینگ هم ندارن ولی در کل پینگشون خوبه 

همین الان که دارم مینویسم Cmd رو باز کردم و ping 4.2.2.4 -t  زدم 113 پینگم هست 

جمع بندی اینکه : پارس انلاین و شاتل عالیی هستن ولی یکم قیمتاشون زیاد هست  و برای منی که حجم زیادی رو درماه مصرف میکنم و کاربریم گیمینگ هست فعلا صبانت بهترین هست تو شهر ما  

به نظر من قشنگ همه isp هارو چک کن که خدایی نکرده اشتباه انتخاب نکنی که خیلی دردسر داره 

ویرایش شده توسط Matin96D
لینک به دیدگاه

به عنوان سوال آخر قیمت بسته های شاتل چطوره؟ مثلا برای مصرف ماهی 40 گیگ حدودا چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

پینگ و به صورت کلی کیفیت اینترنت، فقط بستگی به ISP شما نداره. بلکه به کیفیت مودم، سیم کشی، خط و فاصله شما تا مرکز مخابراط داره.
بنده پارس آنلاین دارم، پینگش توی بازی ها عالی هست و بدون مشکل بازی میکنم. اما سرعتم پایینه چون کیفیت سیم کشی محلمون پایینه و فاصلمون تا مرکز مخابراط زیاد.
پیشنهاد میکنم برای اینکه کیفیت اینترنتتون یکم بهتر بشه از سرخط خونه خودتون یه کابل با کیفیت به صورت مستقیم بکشید تا خود مودم اینترنت. فقط هم نیاز به کمی کابل و 2 عدد اسپلیتر دارید تا نویز نندازه. همچنین با پشتیبانی تماس بگیرید به حتما ذکر کنید که مصرف شما بازی آنلاین هست و پایین بودن پینگ اولیت داره. با اینکار اونا سرویستون رو روی گیمینگ تنظیم میکنن.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 01:25:49، i-Farzad گفته است :

داداش اینجوری به نتیجه نمیرسی

من خودم آسیاتک دارم و پینگم حدود 45 هست ولی دوستم با آسیاتک پینگش بالا 150 هست. isp های توی ایران در هر شهر و منطقه بازده متفاوتی دارن و شما فقط از طریق آزمون خطا میتونی به نتیجه برسی

45با کجا؟ دقیقا؟!

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 12:32:27، Matin96D گفته است :

جشنواره های پارس انلاین رو نمیدونم کی به کی هست ولی 

بیشتر گیمر ها اینو میدونن که پارس انلاین و شاتل بهترین پینگ رو میدن 

من خودم پارس انلاین داشتم و از پینگم بسیار راضی بودم ولی به خاطر سرویس های گران مجبور شدم بیام صبانت که واقعا

صبانت هم در زمینه پینگ خیلی خوب هست اصلا فکرشو نمیکردم حتی  پنل گمینگ هم ندارن ولی در کل پینگشون خوبه 

همین الان که دارم مینویسم Cmd رو باز کردم و ping 4.2.2.4 -t  زدم 133 پینگم هست 

جمع بندی اینکه : پارس انلاین و شاتل عالیی هستن ولی یکم قیمتاشون زیاد هست  و برای منی که حجم زیادی رو درماه مصرف میکنم و کاربریم گیمینگ هست فعلا صبانت بهترین هست تو شهر ما  

به نظر من قشنگ همه isp هارو چک کن که خدایی نکرده اشتباه انتخاب نکنی که خیلی دردسر داره 

خب 133کاملا افتضاح هست ما ایرانی ها  به همچین چیزی عادت کردیم کلا !

شاتل و پارس آنلاین توی گیم  خوب جواب میدن من با شاتل حتی پینگ 75هم  تو  کانتر گرفتم اونم پینگ ثابت ! تو بازیrustهم پینگ 60ثابت با سرور  روسی داشتم انگلیس 85

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

خب 133کاملا افتضاح هست ما ایرانی ها  به همچین چیزی عادت کردیم کلا !

شاتل و پارس آنلاین توی گیم  خوب جواب میدن من با شاتل حتی پینگ 75هم  تو  کانتر گرفتم اونم پینگ ثابت ! تو بازیrustهم پینگ 60ثابت با سرور  روسی داشتم انگلیس 85

عذرخواهی میکنم منظورم 113 بود . بعدشم 113 یک پینگ خوب برای ایران محسوب میشه بیشتر دوستانی که من دارم  شاتل دارن و پینگشون 100 هست 

پس این چیزی که شما دارین  میگین شانسی هست تاکیید میکنم شانسی !!!! 

شاید بین هر 10000 نفر  یک نفر بتونه به همچین پینگی برسه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HiKa گفته است :

سلام دوست عزیز.

پینگ و به صورت کلی کیفیت اینترنت، فقط بستگی به ISP شما نداره. بلکه به کیفیت مودم، سیم کشی، خط و فاصله شما تا مرکز مخابراط داره.
بنده پارس آنلاین دارم، پینگش توی بازی ها عالی هست و بدون مشکل بازی میکنم. اما سرعتم پایینه چون کیفیت سیم کشی محلمون پایینه و فاصلمون تا مرکز مخابراط زیاد.
پیشنهاد میکنم برای اینکه کیفیت اینترنتتون یکم بهتر بشه از سرخط خونه خودتون یه کابل با کیفیت به صورت مستقیم بکشید تا خود مودم اینترنت. فقط هم نیاز به کمی کابل و 2 عدد اسپلیتر دارید تا نویز نندازه. همچنین با پشتیبانی تماس بگیرید به حتما ذکر کنید که مصرف شما بازی آنلاین هست و پایین بودن پینگ اولیت داره. با اینکار اونا سرویستون رو روی گیمینگ تنظیم میکنن.

سیم کشی کردم 2 تا اسپلیتر هم دارم مخابرات هم سرویس گیم نداره

میخام برم شاتل یا پارس آنلاین که سرویس گیم هم داشته باشه فقط مشکلم اینه که نمیدونم قیمتاشون چجوریه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

سیم کشی کردم 2 تا اسپلیتر هم دارم مخابرات هم سرویس گیم نداره

میخام برم شاتل یا پارس آنلاین که سرویس گیم هم داشته باشه فقط مشکلم اینه که نمیدونم قیمتاشون چجوریه

خب پس من به شما پارس آنلاین رو پیشنهاد میکنم. کیفیتش واقعا خوبه و پینگ مناسبی هم داره. توی سرور های ایرانی معمولا 50 تا 60 متغیره برای من. اما یکم گرونه و حجم هاش کمه.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، HiKa گفته است :

خب پس من به شما پارس آنلاین رو پیشنهاد میکنم. کیفیتش واقعا خوبه و پینگ مناسبی هم داره. توی سرور های ایرانی معمولا 50 تا 60 متغیره برای من. اما یکم گرونه و حجم هاش کمه.

این 50 الی 60 رو که مخابراتم میده توی ایرانی   حتی اکثر اوقات پینگ من تو بازی های ایرانی زیر 50 . ولی  چه کنیم  تو بازی هایی مثل رینبو پینگ بین 100تا 170 متغییر

لینک به دیدگاه

درود

استارتر عزیز .. قبل از آی اس پی .. همه چیز بستگی به بستر مخابراتی شما داره

از برند مودم و وسایل جانبی مثل اسپلینتر و...- سیم کشی داخلی و خارجی ساختمون .. پست های مخابراتی محل .. مرکز مخابراتی و .......

بعد این موارد میرسیم به آی اس پی .. هر آی اس پی تو یه منطقه خوبه یجادیگه افتضاح .. باید از هم محلیاتون پیگیر بشید ..

من  از برج 4 سال 84 ای دی اس داشتم .. با هر آی اس پی بگی قرار داد داشتم و تست کردم   صبا نت ( ندا گستر صبا )، آسیا تک ؛ شاتل ؛ لایزر , داتک  و... از سال 90 تا به حال هم پارس آنلاین داشتم و دارم .. کیفیتش عالیه . 

من به چندتا از دوستانم پیشنهاد دادم .. تهران ، قم ، جنوب ایران .. کیفیت ها توی پینگ تایم توی یک سرور همزمان نهایت 10-50 تا بود ...

پینگ من توی سرور های ایران ( اینترانت ) زیر 10 هست ..

توی سرور های اروپا زیر 100

در 9 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

این 50 الی 60 رو که مخابراتم میده توی ایرانی   حتی اکثر اوقات پینگ من تو بازی های ایرانی زیر 50 . ولی  چه کنیم  تو بازی هایی مثل رینبو پینگ بین 100تا 170 متغییر

درود

سرور های رینبو سیکس غیر قابل پیش بینی هستن ..چون هر گیم تو یک سرور جدا در یک منطقه جدا متصل هستی .. برای همینه توی یک گیم شما 110 هستی تو یه گیم بالای 150.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 04:39:52، ___Z_Y گفته است :

داداش منم شاتلم اما سرویس گیم اینا ندارم پینگم 50 هست:|:96_ok_hand: اما ظهر ساعت 3 اینا بخوای بازی کنی 900:|

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، HolymighT گفته است :

پینگ من توی سرور های ایران ( اینترانت ) زیر 10 هست ..

توی سرور های اروپا زیر 100

عجب خفن پروف گیمینگ د اری؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammad1070 گفته است :

عجب خفن پروف گیمینگ د اری؟

بله

http://screenshot.sh/oBFEk9zQU6WFy

http://screenshot.sh/m3mjHtQpHQHVK

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HolymighT گفته است :

عجب پینگ داخلی دارین!! تا حالا من اینطور پینگ ندیده بودم. خودم صبا نت دارم که بهترین حالت زیر 21 نیومده! الان هم نمیدونم صبا نت رو نگه دارم یا نه!؟

میشه بی زحمت پینگ سرور 8.8.8.8 رو هم بگیرین و اگه مقدروه پینگ سروره easo.ea.com خیلی ممنون

شما تهران هستین؟ کسی از دوستانتون سمنان نبوده که بهش پارس آنلاین سفارش بدین و ببینیم اینجا چطوره؟:14_relaxed:

در جواب استارتر هم باید گفت دوستان به صورت کامل راهنمایی کردن، متاسفانه تنها راه اینه که isp ها رو دونه به دونه امتحان کنید

ویرایش شده توسط aminda
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...