رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام خسته نباشید .

مادربردBIOSTAR Z270GT6 LGA1151 Z270 Mainboard برای ماینیگ از سایت خریده ام والان مشکل نصب چند گرافیک را دارم تعداد گرافیکها ۶عدد هستن که چهار عدد خوب جواب داده است اما دوعدد دیگر موقه نسب خطای زرد رنگ میدهد لطفا درصورت امکان تنظیمات مادربرد ویاگرافیک رالطف بفرماید مدل گرافیک ها msi rx470 armor می باشند.باتشکر از گروه لیون

ویرایش شده توسط moossa
لینک به دیدگاه

شما باید از بایوس مادربرد تنظیمات خطوط pci-e به نسل یک تغییر بدید همچنین گزینه above 4g در قسمت چیپست باید فعال شود

قبل از همه این کارها بایوس خودتون آپدیت کنید

از چه درایوری استفاده میکنید؟پچ هم میکنید؟

لینک به دیدگاه

با سلم خدمت دوست عزیز.از این که جواب این جانب را دادید تشکر میکنم.

گرافیکها msi rx470 armor هستن و ازاخرین ابدیت ۱۷.۷.۲ استفاده کردم وبایوس ارجینال گرافیک نصب است.

مادربردرااپدیت کردم اخرین ورژن. مشکل من تنظیم بایوس مادربرد است. اموزشی که در سایت هست مربط به ام.اس.ای میباشد خیلی باهم فرق دارن وگزینهای که در اموزش گفتهشده را پیدا نکردم.مدل مادربرد biostar z270gt6 مباشد.لطفا راهنمایم کنید.باتشکر از اساتید.

لینک به دیدگاه

سلام گرامی

زمانی که همه کارت های گرافیک به مادر برد وصل هستند داخل بایوس برید و generation تمام pci هارو روی 1 تنظیم کنید و above 4g decoding را روی ON تنظیم کنید .

لینک به دیدگاه

با تشکر محمدجان مشکل من این هست که گذینهای که فرمودید  در بایس مادر برد پیدا شان نمی کنم بهر حال ازاین که وقت گذاشتید وجواب م رادادید بسیار سپاسگذارم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/30, 01:31:21، moossa گفته است :

با تشکر محمدجان مشکل من این هست که گذینهای که فرمودید  در بایس مادر برد پیدا شان نمی کنم بهر حال ازاین که وقت گذاشتید وجواب م رادادید بسیار سپاسگذارم.

132.thumb.jpg.1151eeafe7f72fe9e3c89b9a41be91db.jpg

1321.thumb.jpg.63fd29591d93273c815340d91bc96338.jpg

امیدوارم کمکت کنه دوست عزیزم. بخش max touloud رو روی 3.5 گیگ هم چک کن لطفا. کارت صدا و آپشن های اضافی مادر برد رو هم خاموش کنی بهتره

ویرایش شده توسط Nateghi7
لینک به دیدگاه

باتشکر از اموزشی که قرارداده بودید مشکل شناسای گرافیک حل شد اما باز مشکلی که هست این که در نرم فزار ماینییک دو عدد گرافیک اضافه شده را ارور مدهد ولی موقع 4عدد درست کار می کند.و ددرعکس مشخص میشود ونرم افزار رست می شود  با تشکر از زحمات شما بزرگواران.

photo_2017-08-25_21-39-44.jpg

photo_2017-08-25_21-40-31.jpg

لینک به دیدگاه

virtual memory رو بالا ببرین بالای 16000mb. توی تاپیک مسابقه عکس هاش هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...