رفتن به مطلب

این رم گارانتی داره؟ چقدر می ارزه؟

Recommended Posts

یه رم کورسیر xms3 دارم 1600 cl9 با گارانتی تخت جمشید.  یه لیبیل روشه ولی یکم کنار لیبل زده گی داره. این زدگی گارانتی رو باطل میکنه؟ گارانتیش مادامه؟ بعد اگه فرض کنیم مادام باشه چقدر برای مصرف کننده می ارزه؟

دو تا 2 دوال بودن یکیش فروخته شده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1396/05/29, 19:39:48، میلاد بهرامن گفته است :

یه رم کورسیر xms3 دارم 1600 cl9 با گارانتی تخت جمشید.  یه لیبیل روشه ولی یکم کنار لیبل زده گی داره. این زدگی گارانتی رو باطل میکنه؟ گارانتیش مادامه؟ بعد اگه فرض کنیم مادام باشه چقدر برای مصرف کننده می ارزه؟

دو تا 2 دوال بودن یکیش فروخته شده

یک عکس ازش بگیر و بزار.

من تجربه گارانتی های مادام العمر را نداشتم و نمی دونم این داره یا نه.

روی جعبه من یک شماره 10000223333 داره گارانتی تخت جمشید که اگر سریال قطعه رو بفرستی می گه چقدر گارانتی اش مانده

قیمت خرید رم من هست الان ( و اخرین کسی  هم که فروخته بود حدود 320 برای کیت 16 گیگش بود - البته مال ما دو تا CL11 بود نه CL9)

بیشتر بدرد کسایی می خوره که  قبلا یک کیت از رم هارو داشته و فقط می خواد اپدیت کنه یا اور ارزان کنه می خوره. برای کسایی که تکی بخوان بخرن نمی صرفه

لینک به دیدگاه

ممنون. فرصت کردم کدشو پیدا میکنم زنگ میزنم میپرسم

لینک به دیدگاه

سلام

منظور از گارانتی لایف تایم به معنای اینه که تا وقتی همون قطعه تولید میشه دارای گارانتی هست .

به شخصه بود یا نبود گارانتی رم برای خودم تاثیری در قیمت و ... نداره چون به ندرت خراب میشه

فکر نمیکنم یک زدگی جزئی باعث ابطال گارانتی بشه مگه اینکه حضرات دنبال بهانه جویی باشند .

رم ها مثل رم های معمولی بازار هستند و.باطبع قیمتی در سطح رم های مذکور  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...