رفتن به مطلب

مشکل با gtx570

arashmol
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

گرافیک من gtx 570 هست و چند وقتیه تو بازیها به مشکل بر میخورم.مثلا تو یه بازی چند تا خط عجیب غریب رو تصویر میاد.تو یه بازی دیگه یه دفعه کف زمین سفید میشه.تو بازی hawx که بعضی مواقع تصویر سیاه میشه باز درست میشه.کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از چیه؟البته من اخرین درایور نصب کردم فکر کنم این اتفاقات افتاد ولی دراویور قدیمی که دوباره نصب کردم مشکل برطرف نشد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارتتون مرخص شده و سریعا گارانتیش کنید.

چون معمولا اینطور مشکلات سخت افزاری هست.بازم منتظر بمونید تا بقیه دوستان هم نظرشون رو بدن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خوبی ؟

سعی کن داریورهای مربوط به گرافیک رو حذف و از اول درایور خودش رو که همراهش بوده نصب کن اگه جواب داد

این درایور رو حذف کن و درای.ر جدید رو که دانلود کردی نصبش کن /

برا این مشکل از درایور 168 به بعد واسه GTX285 افتاد که آخر سر زنگ زدم به شرکت اسپارکل و گفتن که درایور رو کامل از نصب دربیار و دوباره درایور قدیمی رو که همراش بوده نصب کن اگه جواب گرفتی مشکل سخت افزاری نداره ولی برا نصب درایور جدید برو از قسمت سخت افزار کنترل پنل و بجا اینکه درایور قدیم رو حذف کنی بزن رو آپدیت ، درست میشه / من هم همین کارو انجام دادم و حل شد . الان هم که گرافیکم 580 هستش از همین روش استفاده می کنم

اگه دارکت ایکس بازی ها رو نصب نمیکنی ( که می کنی ) حتماً نصب کن / برا من توی مافیا همون اول بازی که از حیاط وارد ساختمون میشی بازی میرفت اسلو موشن و میومد بیرون ، با نصبش حل شد .

انشال.. که مشکل تو هم با اینا حل بشه .

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...