رفتن به مطلب

•••► مسابقه "ماینینگ" برای اولین بار در ایران توسط لیون کامپیوتر + جایزه ◄•••

Nateghi7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

ممنون رو 10 هم گذاشتم باز زیاد کم نکرد. همون 10 برای من خوبه. یکم فشار کمتر میشه. هش ریت هم از 2.3 اومد 1.8 که خبه. برای چنین کارت ضعیفی. 

یه اشتباهی فکر میکنم انجام دادم.شما اینتنسیتی رو بر روی 50 بگذار، الآن فایل Readme داخل کلیمور رو خوندم متوجه شدم بیش از عدد 10 هم میشه.

اگر دوس داشتی با اعداد مختلف تست کن.

قربونت برم.B|

لینک به دیدگاه

• ارسال 193
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با گرافیک Intel HD میشه؟

مصرف اینترنت به چه حدی هست؟

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

اینم برای بنده

فقط چون روی اون سیستمم مانیتور نیست رزولوشن صفحه 480 هستش برای همین دو سری عکس گرفتم یک سری از GPU-Z و CPU-Z و سری بعد از کلیمور

Capture main.JPG

Capture6.JPG

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/02, 12:08:41، uxex2 گفته است :

با کارت گرافیک GTX 980 روی ویندوز ۱۰ بالاتر از 3Mh  نمیده

مشکل چی میتونه باشه ؟ درایور هم آخرین ورژن نصبه

در 6 ساعت قبل، Altek گفته است :

درود دوستان 

من تمام مراحل آموزش رو برای مسابقه رفتم اما

با 970 خیلی کم میزنه!!!بخاطر ضعیف بودن سی پی یو؟؟

59a1531b14744_Screenshot(146).thumb.png.0ea8f32849562cb4d037690883939bb8.png

دوستان گلم گزینه optimise for compute رو داخل نرم افزار nvidia control روشن یا همون enable کنین

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

با کارت گرافیک لپتاپم که 645m هست نزدیک 30 ساعت سکه یوبیک ماین کردم. هش ریت حدود 2.3 مگاهش ^_^ فقط یه نکته که وسط استخراج هی ارور میده که باعث میشه زمان استخراج تو کلیمور کم نشون بده. دلیل ارور هم فکر کنم کلیمور سهم خودش رو اتریوم استخراج می کنه و من چون کارتم دو گیگ هست نمی تونه این کار رو بکنه و کلا کیمور ریست می کنه و از اول شروع می کنه (عکس دوم). در هر صورت اگه به میزان هش ریت و مقداری که استخراج کردم نگاه کنید متوجه میشید که بیش از 24 ساعت سکه یوبیک استخراج کردم.

59a1794d3064e_Screenshot2017-08-2423_49_03.thumb.png.314732002239dd8280af33da2fb93622.png

59a17879a7fe0_Screenshot2017-08-2500_34_39.thumb.png.0c5c910c416f5e2874cd86b3d4d4837c.png

دوست من شما توی این عکس فقط 7 دقیقه است که استخراج رو شروع کردین...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

یه اشتباهی فکر میکنم انجام دادم.شما اینتنسیتی رو بر روی 50 بگذار، الآن فایل Readme داخل کلیمور رو خوندم متوجه شدم بیش از عدد 10 هم میشه.

اگر دوس داشتی با اعداد مختلف تست کن.

قربونت برم.B|

محسن جون خسته نباشی. اومدم دیدم ترکوندی یه تنه! 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Nateghi7 گفته است :

محسن جون خسته نباشی. اومدم دیدم ترکوندی یه تنه! 

عزیزید شما آقا ناطقی محترم.:100_pray:

هر سوالی بچه ها داشته باشن تا جاییکه بنده دانشش رو داشته باشم، کمکشون میکنم.تاپیک 0 تا 100 زده شد. دو تاپیک مرجع دیگر هم ایشالا اضافه میکنیم.که به امید خدا تا 20ـم یا 30ـم شهریور ماه، وضعیت ماینینگ فروم لیون کامپیوتر، کامل و پرفکت باشه.

قربونتون برم.:100_pray::9_innocent:

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Nateghi7 گفته است :

عزیز کلیمور بخاطر یه دستوری که نزدم ( تو فیلم آموزشی نبود) و آقا محسن کمک کرد درست کردم این رو نشون میده. چون هر ده دقیقه کلیمور ریست می کرد. اما اگه به هش ریت و مقداری که ماین کردم و سختی سکه یوبیک توجه می کردید می دید که من  حدود ۳۰ ساعت ماین کردم. در هر صورت آقا محسن کمک کرد تا کلیمور ارور نده و دوباره بیست و چهار ساعت میذارم که ماین کنه. اگه هفت دقیقه ای با این کارت اینهمه ماین می کردن که خیلی خوشبحالم بود .

لینک به دیدگاه

یه سوالی داشتم که این مسابقه تا کی ادامه داره؟ من شنبه هفته دیگه تازه سیستم به دستم میرسه xD

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، CleverM گفته است :

یه سوالی داشتم که این مسابقه تا کی ادامه داره؟ من شنبه هفته دیگه تازه سیستم به دستم میرسه xD

منم علاوه بر سوالات زیر:

با گرافیک Intel HD میشه؟

میخواستم بپرسم مسابقه تا کی ادامه داره، چون میخوام یه 470 برای اینکار بگیرم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، CleverM گفته است :

تو پست اول گفته شده :  تاریخ پایان مسابقه 20 شهریور ماه 1396

در 9 ساعت قبل، Abraham گفته است :

با گرافیک Intel HD میشه؟

کار ماینینگ یه کار محاسباتیه و گرافیک به خاطر داشتن تعداد هسته های بیشتر میتونه کارای محاسباتی رو خیلی سریع تر انجام بده . شما باا cpu  هم میتونید کار ماین کنید ولی هش ریت بسیار پایینی داره و اصلا صرفه نداره .

در 9 ساعت قبل، Abraham گفته است :

مصرف بسیار کمی داره ... فقط شبکتون استیبل باشه کافیه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SINAX گفته است :

تو پست اول گفته شده :  تاریخ پایان مسابقه 20 شهریور ماه 1396

متاسفام نمیدونم چرا ندیدم

لینک به دیدگاه

هاوایی وارد میشود :4_joy::

R9 290 @1160-1000 واترکول شده با 31.8Mhps

a.thumb.PNG.9146dd49015d61d0bbef9437a7ae319b.PNG
بعد 72 ساعت تو دمای محیط 30 درجه بالاترین دما 65 بوده

متاسفانه GPU-Z برای من مشکل داره و وقتی کارت تو لود باشه , باعث هنگ کردن سیستم میشه , من بجاش افتربرنر رو گذاشتم:

لینک به دیدگاه

درود به تمام دوستان و همراهان لیون کامپیوتر :100_pray:

امیدواریم با شرکت در این مسابقه هیجان انگیز و علمی تجربه جدیدی رو بدست بیارید که بتونه به شما عزیزان آگاهی کافی در زمینه ارزهای رمزگذاری شده و نحوه استخراج اون بده

به زودی اخبار زیادی رو در این زمینه تولید خواهیم کرد و شما رو بیشتر از پیش با این مقوله آشنا می کنیم و البته خیلی از شما عزیزان با این مقوله اشنایی کامل و یا نسبی دارید .

ولی خبرهای بسیار جدیدی رو در اختیارتون میگذاریم که شاید آینده رو در این زمینه بهتر ببینید .

خودتون رو برای انقلاب صنعتی چهارم آماده کنید دوستان و کاربران لیون کامپیوتر مثل همیشه باید پیشتاز این مسِئله باشن :5_smiley:

منتظر خبرهای بسیار هیجان انگیزی از طرف تیم فنی لیون کامپیوتر باشید

------------------------------

در ضمن قیمت حدودی ارز اتریوم که یکی از ارزهای معتبر رمزگذاری شده هستش از زمان شروع این مسابقه تا به الان بین 100 تا 150 هزار تومان نوسان داشته است و در حال حاضر حدودا به قیمت 1300000 تومان رسیده است

رشد شما مایه افتخار ماست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Nateghi7 گفته است :

دوستان گلم گزینه optimise for compute رو داخل نرم افزار nvidia control روشن یا همون enable کنین

همین کار رو کردم ولی اررور میدهUntitled.thumb.jpg.f6b5b1d60046a27ae7d31b101ca7b3ff.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

بنده از RX480 به صورت پایدار 29.350 میگیرم. ( به راحتی جا داره تا 30-31 هش رو پوش کرد که باتوجه به دما و چرخش فنها قصد انجامش رو ندارم)

انشاالله در روز های آینده از ریگ هایی با هش ریت بسیار بالاتر عکس میزارم.

RX480.png

ویرایش شده توسط raminxxx
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/04, 22:04:14، Nateghi7 گفته است :

سلام. دوست عزیز لطف کن توجه کن تایمر نرم افزار ماینرتون بایدمدت زمانی بزرگتر از 24 ساعت( 24:00) رو نشون بده!  لطفا قوانین رو رعایت کنین.مرسی.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، alint گفته است :

هاوایی وارد میشود :4_joy::

R9 290 @1160-1000 واترکول شده با 31.8Mhps

a.thumb.PNG.9146dd49015d61d0bbef9437a7ae319b.PNG
بعد 72 ساعت تو دمای محیط 30 درجه بالاترین دما 65 بوده

متاسفانه GPU-Z برای من مشکل داره و وقتی کارت تو لود باشه , باعث هنگ کردن سیستم میشه , من بجاش افتربرنر رو گذاشتم:

همه چیز عالی ولی خواهش می کنم قوانین رو رعایت کنین و دوباره اسکرین شات بفرستین.

ویرایش شده توسط Nateghi7
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/04, 20:48:32، danyalbmw گفته است :

اینم برای بنده

فقط چون روی اون سیستمم مانیتور نیست رزولوشن صفحه 480 هستش برای همین دو سری عکس گرفتم یک سری از GPU-Z و CPU-Z و سری بعد از کلیمور

Capture main.JPG

Capture6.JPG

سلام. دوست عزیز شما هم لطف کن.  لطفا قوانین رو رعایت کنین.مرسی. در ضمن رزولیشن بالاتر بفرستین و از پای خود سیستمی که باهاش ماین کردین اسکرین شات بگیرین و ریموت نزنین.

ویرایش شده توسط Nateghi7
لینک به دیدگاه

تا به این لحظه اسکرین های کاربرهای sam-j و babak_11 بر طبق قوانین بوده. از دوستای دیگه می خوام بر طبق قوانین و اسکرین بفرستن. لطفا اسکرین شات رو با عمق تصویر بالا برامون بفرستین. فرمت PNG
ترجیحا با برنامه Snag IT اسکرین بگیرین.

ویرایش شده توسط Nateghi7
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز خب من كه گفتم GPUZ براي من مشكل داره و نميتونم اجرا كنم... بعدشم بجاش MSI AB رو گذاشتم ديگه مشكل كجاست؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، uxex2 گفته است :

همین کار رو کردم ولی اررور میدهUntitled.thumb.jpg.f6b5b1d60046a27ae7d31b101ca7b3ff.jpg

virtual-memory-windows-10.jpg.ba30474eb66131e40dc7a5d56a528bd0.jpg

virtual-memory-windows-10-adjust.thumb.png.03e0fc9a9bf6f50b04d29008febebc29.png

,Maximum size روی عددی بالای 16000 ست کنین.

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه گرافیک من دو گیگ هست حتی با اینکه یوبیک ماین می کردم ارور می داد. ماینم رو انجام می داد، اما هر 10 دقیقه از اول کلیمور اجرا می کرد که آقا محسن مشکل رو گفت و من حلش کردم. یه روز دیگه گذاشتم اجرا. با اینکه قبلا هم یه روز اجرا گذاشته بودم. برای اثبات میزان یوبیکی که ماین کرده بودم رو اسکرین گرفتم . در هر صورت الان دوباره اجزا گذاشتم و کلیمور بیشتر از 24 ساعت در حال اجرا بوده.

59a32f741e7e8_Screenshot2017-08-2801_11_55.thumb.png.6524d05b7b7ee8246b1f34c1fa4dcb53.png

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...