رفتن به مطلب

•••► مسابقه "ماینینگ" برای اولین بار در ایران توسط لیون کامپیوتر + جایزه ◄•••

Nateghi7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنظر من بهتر بود قانون جایزه دوم اینطور میشد که هر کسی بیشترین میزان هش ریت به ازای هر گیگابایت از مموری کارتش بیرون بکشه برندش باشه.
در این صورت تعداد زیادی از ماینر ها میتونستند تو این بخش کاندید باشن. نه فقط یکی که کارتی مثل R9 295X2 داره و میتونه بالای 60 مگاهش از یک کارت بکشه بیرون.

لینک به دیدگاه

• ارسال 193
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان به مشکل زیر برخورد کردم، این چه اروریه؟ چه کنم؟

miniggpuerror.thumb.png.8a05239bf5eb10711b361eba1001c329.png

جلوی ارورها ضربدر زدم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، KingMast1r گفته است :

بنظر من بهتر بود قانون جایزه دوم اینطور میشد که هر کسی بیشترین میزان هش ریت به ازای هر گیگابایت از مموری کارتش بیرون بکشه برندش باشه.
در این صورت تعداد زیادی از ماینر ها میتونستند تو این بخش کاندید باشن. نه فقط یکی که کارتی مثل R9 295X2 داره و میتونه بالای 60 مگاهش از یک کارت بکشه بیرون.

سلام.

اصلا لازم نیست کارتتون قوی باشه

"فقط و فقط شرکت در ماینینگ سکه یوبیک، باعث میشه اسمتون ثبت و به قید قرعه بهتون 1عدد اتریوم معادل حدود 1.5 میلیون تومان هدیه داده بشه"

هیچ ارتباطی به مگاهَش و قدرت نداره.فقط شرکت کنید کافیه.

در 56 دقیقه قبل، Abraham گفته است :

دوستان به مشکل زیر برخورد کردم، این چه اروریه؟ چه کنم؟

miniggpuerror.thumb.png.8a05239bf5eb10711b361eba1001c329.png

جلوی ارورها ضربدر زدم

برای ماینینگ سکه یوبیک ، حداقل نیاز به کارت گرافیک 2گیگابایتی هست.کارت گرافیک شما احتمالا 2گیگابایت حافظه نداره و نمیتونید توی مسابقه شرکت داشته باشین.

شرمنده:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

برای ماینینگ سکه یوبیک ، حداقل نیاز به کارت گرافیک 2گیگابایتی هست.کارت گرافیک شما احتمالا 2گیگابایت حافظه نداره و نمیتونید توی مسابقه شرکت داشته باشین.

شرمنده:100_pray:

والا توی تصویری که مشاهده میفرمائید گرافیک R7 260X دو  گیگ هست و ماین هم شده ضربدر های تصویر رو مشاهده بفمرمائید. 

GPU2GBMining.png

لینک به دیدگاه

اینهم یک تصویر دیگه با همون ارور اما با دو تا ماینینگ دیگه و تأیید 2 گیگ بود گرافیک

59ac64e0361b7_gpu2gberror.thumb.png.d02b12a2a7d76aa2c0099f50e5ef2778.png

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Abraham گفته است :

والا توی تصویری که مشاهده میفرمائید گرافیک R7 260X دو  گیگ هست و ماین هم شده ضربدر های تصویر رو مشاهده بفمرمائید. 

GPU2GBMining.png

بله.پس در فایل Bat. این عبارت nofee 1-  رو اضافه کنید در ادامه ی عبارت های دیگر،بنویسید مثال:

EthDcrMiner64.exe -epool stratum+tcp://us.ubiqpool.io:8008 -ewal ADDRESSEKIFEPOOLIUBIQ -epsw x -eworker rig1 -allcoins 1 -nofee 1

درصورتیکه همچنان مشکل داشتید،بعدش etha 1-  رو اضافه کنید:

EthDcrMiner64.exe -epool stratum+tcp://us.ubiqpool.io:8008 -ewal ADDRESSEKIFEPOOLIUBIQ -epsw x -eworker rig1 -allcoins 1 -nofee 1 -etha 1

و اگر همچنان مشکل داشتین mode 1-  رو اضافه کنین :

EthDcrMiner64.exe -epool stratum+tcp://us.ubiqpool.io:8008 -ewal ADDRESSEKIFEPOOLIUBIQ -epsw x -eworker rig1 -allcoins 1 -nofee 1 -etha 1 -mode 1

اگر قطعیِ سرور زیاد بود، عوضش کنید و بجای اون stratum+tcp://us.ubiqpool.io:8008 چیز دیگری قرار بدید، چنتاشو اینجا گذاشته:

https://ubiqpool.io/

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

به نظرم کلا معقوله ماینینگ خیلی جذابیت داره برای کسی که اهلش باشه حالا سوای سود یا ضرری که داره . کلا دنیای جالبی هست و من که ازش لذت میبرم :3_grin: 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

یکی از ریگ های من توضیح اینکه این ریگ مود شده و  دو تا ارز رو ماینیگ میکنه برای همین هش پایین تری داره نصب به ماینیگ تکی  تکی روی اتریوم هر گرافیگ 26 تا 27 رو میزنه  در این عکی 53 ساعت هست که داره کار میکنه

image.png

ویرایش شده توسط Farzad Jenabi
لینک به دیدگاه

سلام
خدا قوت
برای ETH ماین خواستم کنم تمام ادرس دهی ها هم درست بوده با کلیمور ولی به محض اجرا بعد از چند ثانیه یه سری جملاتی سریع نوشته میشه که نمیشه خوند و بسته میشه صفحه

اشکال از چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، KoenigTiger گفته است :

سلام
خدا قوت
برای ETH ماین خواستم کنم تمام ادرس دهی ها هم درست بوده با کلیمور ولی به محض اجرا بعد از چند ثانیه یه سری جملاتی سریع نوشته میشه که نمیشه خوند و بسته میشه صفحه

اشکال از چی میتونه باشه؟

این مسابقه یوبیک هستش نه اتریوم.(ادیت» مث اینکه اتریوم هم جزو مسابقست:3_grin:)

نمیخواید مشخصات سخت افزارتون رو بگید؟ ویندوزتون چی هستش؟ از کدوم ویدیو یا آموزش استفاده کردین؟

وارد پوشه کلیمور بشید، هنگام اجرای کلیمور یک فایل LOG بوجود میاد.اون فایل LOG رو بازش کنید یک سری حروف انگلیسی هست،اینجا قرار بدید کمکتون میکنیم.

@Farzad Jenabi سلام آقا فرزاد لطفا قوانین مسابقه رو رعایت بفرمایین، کاملا صحیح هستش ولی بایستی حتما از gpuz cpuz عکس بگیرید.سعی کنید مثل این عکس باشه. بدین شکل اسمتون توی مسابقه ثبت و شامل قرعه کشی خواهد شد.هش ریت مهم نیست.

سلامت باشین عزیزان.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

یکی از ریگ های من توضیح اینکه این ریگ مود شده و  دو تا ارز رو ماینیگ میکنه برای همین هش پایین تری داره نصب به ماینیگ تکی  تکی روی اتریوم هر گرافیگ 26 تا 27 رو میزنه  در این عکی 53 ساعت هست که داره کار میکنه

image.png

سلام وقت بخیر. لطف کنین قوانین مربوطه رو رعایت بفرمایین.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Abraham گفته است :

MiningChallenge.thumb.png.f49edf2495e4281e93306ff63cd0d76e.png

برای من طبق قوانین هست؟

لینک به دیدگاه

درود

اینم اسکرین شات من

توضیح 2 روز هست که کلایور با GPU-Z با هم را نشد اسکرین شات بگیرم هر بار سیستمم هنگ کرد و باز 24 ساعت دیگه گذاشتم زیر بار واینسری عکس اول جدا و دوم را مجزا گرفتم (از طریق عکاسی خود GPU-Z )

Screenshot_1.png

1.png

ویرایش شده توسط Hadi Gm
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Unholy Rage گفته است :

با 6 تا کارت rx 470 چقدر ماین میشه تو 1 ماه؟

بستگی داره به کلی شرایط  ولی الان در حال حاضر حدود 1و200   تومان حدودا

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

نمیخواید مشخصات سخت افزارتون رو بگید؟ ویندوزتون چی هستش؟ از کدوم ویدیو یا آموزش استفاده کردین؟

وارد پوشه کلیمور بشید، هنگام اجرای کلیمور یک فایل LOG بوجود میاد.اون فایل LOG رو بازش کنید یک سری حروف انگلیسی هست،اینجا قرار بدید کمکتون میکنیم.

@Farzad Jenabi سلام آقا فرزاد لطفا قوانین مسابقه رو رعایت بفرمایین، کاملا صحیح هستش ولی بایستی حتما از gpuz cpuz عکس بگیرید.سعی کنید مثل این عکس باشه. بدین شکل اسمتون توی مسابقه ثبت و شامل قرعه کشی خواهد شد.هش ریت مهم نیست.

سلامت باشین عزیزان.

سلام این فایل جدیدunnamed.thumb.jpg.6fd5a48e1f63717e5d2900bafd940ad7.jpg  ولی متوجه نشدم gpu z  , cpu z  برای چی هست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلامت باشین عزیزان.

درستش کردم
چند کراکتر اضافه داشت

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Abraham گفته است :

برای من طبق قوانین هست؟

بله دوست من. موفق باشی...

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Unholy Rage گفته است :

با 6 تا کارت rx 470 چقدر ماین میشه تو 1 ماه؟

دوست خوبم لطف کنین هر سوالی خارج از مبحث مسابقه رو توی تاپیک جدا مطرح کنین،  من و دوستان دیگه حتما کمکتون می کنیم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، KoenigTiger گفته است :

درستش کردم چند کراکتر اضافه داشت

نتیجه رو ارسال کنین دوست من... 

لینک به دیدگاه

درورد 
تمامی قوانین و موارد ضروری رعایت شده
28 ساعت از استارت ماین گذشته و هیچ مشکلی نبوده
دما و دور فن هم در حد  ایدیال

کارت Gigabyte 1070 Extreme

59b6391041e56_Rig1.thumb.png.d71403917423ad0bbc093e04dc8f673a.png

ویرایش شده توسط Alireza_Lincoln
لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید به تیم لیون کامپیوتر و دوستان مشتاق ماینینگ

مسابقه خیلی جالبی ترتیب دادین (دمتون گرم;))

منتها اگر جایزه اول که مادربرد ماینینگ باشه شرایطش تغییر بکنه به نظر من بهتر مثلا همون طور که یکی از دوستان گفتن میزان هش ریت  نسبت به یک مشخصه خاص مد نظر باشه

که در این صورت امکان کاندید شدن تعداد بیشتری از دوستان در این مورد این جایزه هست.

با تشکر

مسابقه ماینینگ لیون کامپیوتر

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام عزیزان
این هم مود دست ساز خودم برای MSI RX 480 Gaming X 8G

100% پایدار
بدون هیچگونه فشار روی خنک کننده و چیپ

تشکر فراوان از تیم لیون عزیز که بدون شک اگر نبودند خیلی از قطعات ماینینگ باید بصورت شخصی وارد میشد.
مسابقه عالی بود و به شخص لذت بردم!
با آرزوی موفقیت برای تک تک عزیزان شرکت کننده...

mining champ.png

ویرایش شده توسط حمیدرضا سوداگری
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...