رفتن به مطلب

Tetro
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

خریدار کارت گرافیک سری 1070 هستم, از برند های Zotac- Gigabyte-MSI.

برند های Gigabyte و Asus به دلیل قیمت بالا خریداری نمیشود. 

\فقط سری های Gaming

کارت حتما گارانتی داشته باشه.

لطفا قیمت های معقولانه بزارین چون قیمت های نزدیک به آک خریدار نیستم. 

با تشکر.

ویرایش شده توسط WeedFeeder
لینک به دیدگاه

درود

اگر آکبند به کارت می آد،گیگا ویندفورس 2x

دارم،دو سال و اندی گارانتی داره.

قیمت ۱.۸۵۰ ارسال،رایگان با پست سفارشی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

سلام 

آکبند مد نظرم نیست. 

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، WeedFeeder گفته است :

آپر کات.

یه هوک چپ

خخ

لینک به دیدگاه

سلام. فاندرز ادیشن ۳ ماه کار کرده گارانتی لایف تا 2020 موجوده. قیمتتون رو پ.خ کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، clon3r گفته است :

سلام. فاندرز ادیشن ۳ ماه کار کرده گارانتی لایف تا 2020 موجوده. قیمتتون رو پ.خ کنید.

درود

فقط کارت های کاستوم مد نظرم هست.

لینک به دیدگاه

درود

فعلا از خرید منصرف شدم. 

لطفا تاپیک بسته شود.

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/03, 22:33:05، سعید بهمنیان گفته است :

درود

در در 1396/06/04, 00:16:23، WeedFeeder گفته است :

سلام 

آکبند مد نظرم نیست. 

با تشکر

جناب با توجه به قیمت های فعلی بازار قیمتی که ایشون گفتن اصلا نزدیک به آک نیست. آخرین باری که کارت 1070 مدل ایشون موجود بوده قیمت آکبندش 2250 تومن بوده.الان مدل Rog اورکلاک نشده 2550 قیمت داره.اگر دوباره تصمیم به خرید گرفتید بهتره قیمت های مورد انتظارتون رو روشون تجدید نظر کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HK888 گفته است :

جناب با توجه به قیمت های فعلی بازار قیمتی که ایشون گفتن اصلا نزدیک به آک نیست. آخرین باری که کارت 1070 مدل ایشون موجود بوده قیمت آکبندش 2250 تومن بوده.الان مدل Rog اورکلاک نشده 2550 قیمت داره.اگر دوباره تصمیم به خرید گرفتید بهتره قیمت های مورد انتظارتون رو روشون تجدید نظر کنید.

اکبند زوتاک سه فن 2200 سراغ دارم با 18 مله گارانتی سریر خواستین پی ام بدید شماره فروشنده رو بدم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Bahman69 گفته است :

اکبند زوتاک سه فن 2200 سراغ دارم با 18 مله گارانتی سریر خواستین پی ام بدید شماره فروشنده رو بدم

گارانتی سریر با گارانتی آواژنگ فرق داره. اگه شرایطشون رو بخونید می بینید که کالایی که گارانتی سریر داره با کالای بدون گارانتی فرق خواصی نداره! وقتی که حتی سوختگی به خاطر نوسانات برق شهر رو قبول نمی کنن، کالا گارانتی نداشته فکر کنم بهتره. حتی هزینه ی حمل نقلشم می گیرن که من تاحالا برای هیچ کدوم ازکالاهایی که برای آواژنگ فرستادم هزینه ای ندادم:
"موارد عمومی که موجب نقض گارانتی رايگان سریر می گردد:
1. مخدوش شدن سريال دستگاه، موجود روی برچسب كارخانه، برچسب گارانتی و یا کارت گارانتی.2. پایان یافتن مدت زمان ضمانت بر اساس آنچه بر روی قطعه درج شده و یا در وب سایت سریر سرویس بخش تاییدیه گارانتی ذکر شده است.3. اقدام به تعمیر توسط شخص يا اشخاصی به‌ غیر از کارشناسان سریر.4. عیوب ناشی از تماس یا قرار گرفتن در مجاورت مایعات، حرارت بالا، سرمای شديد، مواد شیمیایی، امواج مغناطیسی شدید، گرد و غبار و خاک زیاد و به‌ طور کلی آسيب‌های ناشی از عدم رعايت شرایط صحيح نگهداری.5. ایرادات ناشی از ضربه، سقوط از ارتفاع، حمل و نقل ناصحیح، نگهداری و استفاده در شرایط غیر استاندارد و غیر متعارف.6. ایرادات ناشی از حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی و مانند آن7. هر نوع آسیب فیزیکی مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، خم شدگی، تاب برداشتگی، ترک خوردگی، سوختگی، تغییر رنگ و غیره که با چشم قابل مشاهده باشد.8. هر نوع آسیب الکترونیکی مانند سوختگی، ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات بر اثر نوسانات برق شهر یا اتصال لوازم جانبی معیوب و غیره که با چشم مشاهده شده و به دلایلی جز ایراد ذاتی قطعه یا اشكالات ناشی ازخط تولید کارخانه باشد.9. خرابی ظاهری سوکت‌ها و درگاه‌های ورودی و خروجی. "

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، HK888 گفته است :

درود

در واقع برند موردنظر من MSI هستش چون قیمتش از همه پایین تره و حتی طبق بنچمارک ها کاراییش از نسخه اورکلاک شده ASUS بهتره.

در این لیست ZOTAC از همه کاراییش بهتره و در رتبه 1 قرار داره, MSI در رتبه 4 و نسخه OC از ASUS در رتبه 6 قرار گرفته.GPU.thumb.PNG.ec0ee6b6b9e40f41d244e48eaf3ec4bc.PNG

قیمت MSI حدود 1800 تا 1900 و قیمت ایسوس 2200 تا 2400 که با توجه به کارایی مشابه اصلا نمیصرفه از ایسوس و یا گیگا کارت بخرم. (بودجم کافی نیست).

اگه بودجم کافی بود حتما بهترین رو میگرفتم و خیال خودم رو راحت میکردم ولی کافی نیست چیکار میشه کرد :(

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/13, 14:57:35، WeedFeeder گفته است :

درود

در واقع برند موردنظر من MSI هستش چون قیمتش از همه پایین تره و حتی طبق بنچمارک ها کاراییش از نسخه اورکلاک شده ASUS بهتره.

در این لیست ZOTAC از همه کاراییش بهتره و در رتبه 1 قرار داره, MSI در رتبه 4 و نسخه OC از ASUS در رتبه 6 قرار گرفته.GPU.thumb.PNG.ec0ee6b6b9e40f41d244e48eaf3ec4bc.PNG

قیمت MSI حدود 1800 تا 1900 و قیمت ایسوس 2200 تا 2400 که با توجه به کارایی مشابه اصلا نمیصرفه از ایسوس و یا گیگا کارت بخرم. (بودجم کافی نیست).

اگه بودجم کافی بود حتما بهترین رو میگرفتم و خیال خودم رو راحت میکردم ولی کافی نیست چیکار میشه کرد :(

سلام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...