رفتن به مطلب

معرفی Msi Nx8800gt 1gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دردو دوستان:

شركت ام اس آی قدرت كارت گرافیك جیفورس8800 را با افزایش مقدار حافظه موجود بر روی كارت به نحو موثری افزایش داده است.برای این منظور از 8 ست حافظه گرفیكی پر سرعت Qimonda استفتده نموده.همچنین با سیستم خنك كننده نوع 2slot/3 pipe GTS امكان اوركلاك فوف العاده ای را بری استفاده كنندگان این كارت به ارمغان آورده است.همچنین لذت بازی كردن بی نظیر با تكنولوژیHD.این محصول جدید شركت میتواند رقیب سرسختی برای دیگركارتهای مدل 8800 باشد.

071220_1.jpg

071220_2.jpg

لینک به دیدگاه

سلام . این کارت وارد بازار شده ؟ لطفا فرکانس هسته و رم و واحد سایه زنی این کارت رو بگید . قیمتش هم اگر معلومه بگید . ممنون

لینک به دیدگاه

سلام . این کارت وارد بازار شده ؟ لطفا فرکانس هسته و رم و واحد سایه زنی این کارت رو بگید . قیمتش هم اگر معلومه بگید . ممنون

دوست عزیز در باره اینكه وارد بازار شده یا نه باید بگم اگر منظورتون بازارهای خارج ایران است بله اما اگر منظورتون بازار ایران هست باید از آقای حسینی مدیر محترم بپرسید.در باره اطلاعات دیگری كه شما درخواست كردید باید بگم این كارت 1 گیگا بایتی در دو نوع اوركلاك و نوع معمولی ارایه شده مشخصات نوع اوركلاك به شرح زیر است:

Graphics Bus Technology: PCI Express 2.0

Memory Amount: 1024MB

Memory Interface: 256-bit

Core Clock (MHz): 660

Shader Clock (MHz): 1650

Memory Clock (MHz): 1900

Memory Bandwidth (GB/sec): 57.6

Fill Rate (Billion pixels/sec): 33.6

RAMDACs (MHz): 400

واین هم مشخصات نوع معمولی:

Graphics Bus Technology: PCI Express 2.0

Memory Amount: 1024MB

Memory Interface: 256-bit

Core Clock (MHz): 600

Shader Clock (MHz): 1500

Memory Clock (MHz): 1800

Memory Bandwidth (GB/sec): 57.6

Fill Rate (Billion pixels/sec): 33.6

RAMDACs (MHz): 400

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز فعلا 8800GT رو MSI وارد نکرده من خودم همیشه ازش خزید میکنم و بین کارتهای گرافیک توی بازار کارتهای فوق العاده ای داره . وارد بازار ایران شد حتما در اینجا خبرشو میدم .

با تشکر از همه دوستان

موفق و پیروز باشید و گرم در این هوای سرد

لینک به دیدگاه

با سلام

طبق اطلاعات من کارتهاي گرافيک msi هميشه در مدلهاي مشابه از ساير برندها قوي تر نشان داده اند . البته بايد بگم هنوز هيچ شرکتي (طبق جستجويي که کردم ) مدل 1024mb 8800gt را عرضه نکرده و بهمين دليل من فکر مي کنم قيمت اين کارت گرافيک يک مقدار بالاتر از هد انتظار و رايج خود باشد

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان

امروز 8800gt Msi 512mb وارد ایران شد ولی به تعداد محدود و فردا قیمت نهاییش مشخص میشه و فکر کنم که کل بار این رو بردارم و کسی نداشته باشه البته بستگی داره که معاملمون بشه مشخصات دقیق و قیمت اون رو فردا مشحص میکنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...