رفتن به مطلب

خرید لبتاب جدید!!!واقعا مشکل دارم کمک کمک!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به تمامی دوستان گرامی!

من امسال رشته نرم افزار کامپیوتر قبول شدم و شدیدا علاقه مند به برنامه نویسی هستم و میخواستم ببینم ایا چه لبتابی بگیرم برای من بهتر خواهد بود؟؟بودجه هم حد 5000000تومن نقد رو دارم ولی میتونم بهش اضافه کنم!

خودم دو لبتاب بیشتر چشمم رو گرفته هر دو تا از ایسوس هستن اولینش ایسوس 17 اینچی هستش و دومیش هم ایسوس  17 اینچی هستش بازم!

میخواستم ببینم جز این ها کدوم ها برای من بهتر خواهد بود خودم نمیدونم که ایا مک برای من کاربردی خواهد بود؟و ایا میتونم براش تمامی نرم افزار هارو براش پیدا کنم ؟ولی خودم دلم چندان با اپل نیستش!

و اینم بگم که من به برنامه نویسی موبایل (اندروید و تقریبا 2سال بعد هم ios) بیشتر مد نظرمه و اولویت های من در لبتاب صفحه نمایش مات و صفحه نمایش ipsهستش!و مهم ترینش هم بدون لگ(و گیر کردن) در هنگام کار کردن هستش!

واقعا راهنماییم کنید واقعا گیج شدم در این بازار نمیدونم چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام برنامه نویسی چون سیستم خیلی خوبی نمیخواد شما اصن لازم به خرج اینهمه پول نیستین و با 500-600 هم کارتون راه میفته ولی اگه پای رندر و انیمیشن سازی و بازی سازی و.... در میونه سیستم قوی نیاز دارید.

2-اصلا خرید مک بوک پیشنهاد نمیشه چون نه قدرت داره نه سیستم تازه نرم افزار برنامه نویسی اکثرا فقط تو ویندوز اجرا میشن. مک بوک فقط کلاس داره عین اپل.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

سلام برنامه نویسی چون سیستم خیلی خوبی نمیخواد شما اصن لازم به خرج اینهمه پول نیستین و با 500-600 هم کارتون راه میفته ولی اگه پای رندر و انیمیشن سازی و بازی سازی و.... در میونه سیستم قوی نیاز دارید.

2-اصلا خرید مک بوک پیشنهاد نمیشه چون نه قدرت داره نه سیستم تازه نرم افزار برنامه نویسی اکثرا فقط تو ویندوز اجرا میشن. مک بوک فقط کلاس داره عین اپل.

میخوام لبتاب بگیرم به نظر شما کدوم رو بگیرم؟

واقعا گیر هستم!نمیدونم چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، arman.kh.t گفته است :

میخوام لبتاب بگیرم به نظر شما کدوم رو بگیرم؟

واقعا گیر هستم!نمیدونم چی کار کنم؟

خب بگید اول کدوم مصارفو دارید تا بگم/

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

خب بگید اول کدوم مصارفو دارید تا بگم/

من برنامه نویسی موبایل رو علاقه دارم و بعد از اون به برنامه نویسی پایتون هم علاقه دارم و الانم دارم c++رو دارم میخونم کم مونده تموم کنم بعد یه هفته میرم سراغ جاوا بعد جاوا هم میرم سراغ برنامه نویسی اندروید با اندروید استودیو!

و در اینده هم میخوام تک تک ایده هامو خودم اجرا کنم در مورد نرم افزار موبایل!

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/31, 23:11:06، arman.kh.t گفته است :

من برنامه نویسی موبایل رو علاقه دارم و بعد از اون به برنامه نویسی پایتون هم علاقه دارم و الانم دارم c++رو دارم میخونم کم مونده تموم کنم بعد یه هفته میرم سراغ جاوا بعد جاوا هم میرم سراغ برنامه نویسی اندروید با اندروید استودیو!

شما سیستم بگیری با یه لپ تاب 500-600 سنگین تذی!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، arman.kh.t گفته است :

باید رم و cpu بالا بگیری ... همچنین گرافیک هم بالا باشه .... اندروید استودیو سیستم متوسط به بالا میخواد 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، arman.kh.t گفته است :

با سلام به تمامی دوستان گرامی!

من امسال رشته نرم افزار کامپیوتر قبول شدم و شدیدا علاقه مند به برنامه نویسی هستم و میخواستم ببینم ایا چه لبتابی بگیرم برای من بهتر خواهد بود؟؟بودجه هم حد 5000000تومن نقد رو دارم ولی میتونم بهش اضافه کنم!

خودم دو لبتاب بیشتر چشمم رو گرفته هر دو تا از ایسوس هستن اولینش ایسوس 17 اینچی هستش و دومیش هم ایسوس  17 اینچی هستش بازم!

میخواستم ببینم جز این ها کدوم ها برای من بهتر خواهد بود خودم نمیدونم که ایا مک برای من کاربردی خواهد بود؟و ایا میتونم براش تمامی نرم افزار هارو براش پیدا کنم ؟ولی خودم دلم چندان با اپل نیستش!

و اینم بگم که من به برنامه نویسی موبایل (اندروید و تقریبا 2سال بعد هم ios) بیشتر مد نظرمه و اولویت های من در لبتاب صفحه نمایش مات و صفحه نمایش ipsهستش!و مهم ترینش هم بدون لگ(و گیر کردن) در هنگام کار کردن هستش!

واقعا راهنماییم کنید واقعا گیج شدم در این بازار نمیدونم چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز

برای  کاربری شما یه لب تاب سه تومنی کافیه.چون براحتی و بدون مشکل میتونید نرم افزار هاتون رو اجرا کنید.ولی خوب با لب تاب های که شما مد نظرتونه دستتون برای انچام کار های دیگه بازتره.

در بین اون دو تا لب تاپ ،لب تاپ دوم دو ملیون اختلاف قیمت داره و صد در صد قویتره رم 32 در مقابل 16 گراقیک 1060 در مقابل 1070  وچند چیز دیگه.اگه محدودیت بودجه ندارید لب تاپ دوم توصیه میشه ولی هنوزم میگم لب تاپ اولی هم برا کار موردنظر شما زیاده.

در مورد دو تا لب تاپ هم به نظرم مشکل سایزشونه،که چون بزرگترن سنگینترن هستن و اگه میشه 15 اینچ استفاده کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...