رفتن به مطلب

فروش گوشي موبايل اپل مدل iPhone 7 Plus ظرفيت 256 گيگابايت

Recommended Posts

سلام دوستان با فروش یک فروند IPHONE 7 PLUS 256GB رنگ مشکی مات در خدمت دوستان هستم.

گوشی به صورت آک (هنوز اکتیو نشده و سیمکارت داخلش نرفته) 

قیمت فروش 36490000   

3620000هزینه ارسال به عهده خودم :) 

نحوه اعتماد سازی به این صورت هست که جناب رئیسی با نام کاربری rai30 از بچه های فعال لیون واسطه میشن به این صورت که مبلغ به حساب ایشون انتقال میدین با تایید ایشون من گوشی رو میفرستم و بعد از تحویل گوشی به خریدار و تایید ایشون جناب رئیسی مبلغ به بنده انتقال میدن 

دوستان گوشی دارای پارت نامبر آمریکا LLA میباشد 

لینک از فروشگاه دیجی کالا https://www.digikala.com/Product/DKP-174109/گوشي-موبايل-اپل-مدل-iPhone-7-Plus-ظرفيت-256-گيگابايت

شماره تلگرام بنده 09398969813 

واسطه لیون کامپیوتر هم پذیرفته میشود هزینه واسطه لیون با خریدار محترم

شفاف سازی در مورد  CCID  دوستانی که در مورد این موضوع سوال داشتن میتوننن از این لینک دیدن کنن  http://forum.mobilestan.net/archive/index.php/t-342152.html

خلاصه اش اینه این حربه CCID  بیشتر یه چیز شبیه بازار گرمی فروشندگان محترم ایرانی برای پاچیدن مشتری بیش نیست

1. اما ریپک بودن دستگاه بنده در حال حاظر منزل هستم حتمی فردا رفتم مغازه  این موردو چک میکنم ولی هینطور هم بالا اعلام کردم دستگاه پلمپه و اکتیو نشده از اسکرین شات مربوطه معلومه در مورد لوازم هم تظمین میدم همه چی اورجینال و  مث آیفون 7 plus  موجود  در بازار ایران باشه دوستان فروش خارج ار تاپیک هم برقراره به دلیل لازم داشتن پولش تقریبا 600 تا 500 تومن پایین قیمت بازار قیمت گذاشتم
  2. دوستان سوالی داشتین یا  پیشنهاد  قیمتی خصوصی در خدمت هستم  

photo_2017-08-26_00-07-57.jpg

photo_2017-08-26_00-07-50.jpg

HTH.jpg

photo_2017-08-26_00-08-35.jpg

photo_2017-08-26_00-08-29.jpg

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، sajad25 گفته است :

درود دوست عزيز گارانتي چيه!؟

سلام قربان گارانتی نداره 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AminC گفته است :

فروش اقساطی هم دارین؟:x

متاسفانه فقط نقد :)

لینک به دیدگاه

دوستان خارج از تاپیک فروخته شد لطفا تاپیک بسته شود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...