رفتن به مطلب

آیا کارت NVIDIA 1030 توانایی PIP کردن 4 شبکه 4K را دارد ؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من میخواستم  VU+ 4K  بگیرم قیمت گرفتم  2300  برام در میومد ...پردازندش ARM دوال کور هست و توانایی PIP -4K رو نداره

تصمیم گرفتم یک PC جمع کنم  بهمراه یک کارت DVB  بادارای 4 تیونر کلشو حساب کردم حدود 2100 درمیاد ..برای گرافیک میخوام از 1030 استفاده کنم ..حالا برا سوال هست ایا این کارت توانایی پخش همزمان 4 یا 3 شبکه 4K روهمزمان باهم دارد

و یکسوال دیگه ایا کارتهای رده 10 انویدیا از HDR 10+ حمایت میکند

لینک به دیدگاه

سلام همون vu+4k  رو اگه بگیرید بهتره -کارتهای دی وی بی  نسبت به ریسیورهای خانگی خیلی ضعیفتر هستن -تا جایی که من میدونم کارتهای دی وی بی توانایی همزمان  پخش 3 یا 4 شبکه 4k رو ندارن  

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Analyser گفته است :

من میخواستم  VU+ 4K  بگیرم قیمت گرفتم  2300  برام در میومد ...پردازندش ARM دوال کور هست و توانایی PIP -4K رو نداره

تصمیم گرفتم یک PC جمع کنم  بهمراه یک کارت DVB  بادارای 4 تیونر کلشو حساب کردم حدود 2100 درمیاد ..برای گرافیک میخوام از 1030 استفاده کنم ..حالا برا سوال هست ایا این کارت توانایی پخش همزمان 4 یا 3 شبکه 4K روهمزمان باهم دارد

و یکسوال دیگه ایا کارتهای رده 10 انویدیا از HDR 10+ حمایت میکند

ایول ایول. حرکت جالبیه.

یعنی دی وی بی کیفیت رو نمیاره پایین؟ مراحل پردازش تصویر داخلش انجام نمیشه مگه؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/05, 14:25:58، saeed0c گفته است :

مراحل پردازش تصویر داخلش انجام نمیشه مگه؟

سلام

آقا سعید پردازش صدا و تصویر رو سی پی یو  انجام میدهد(البته از وقتی کامپیوتر ها پنتیوم 4 شدن)

در در 1396/06/05, 02:40:58، Analyser گفته است :

تصمیم گرفتم یک PC جمع کنم  بهمراه یک کارت DVB  بادارای 4 تیونر کلشو حساب کردم حدود 2100 درمیاد

اگه کل سیستمت 2100 پولش باشه بعید میدونم بتونی باهاش 4k نگاه کنی اونم چندتا4kبصورت تصویر در تصویر.چرا.چونکه cpu و ram بالا نیاز دارید.

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...