رفتن به مطلب

صدای زیاد فن سی پی یو AMD 965

ahmadmalaki
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان سیستم من با سی پی یو 965 AMD هنگام کار با سیستم در حالت عادی دمای 42 درجه و در فعالیت شدید تا 53 درجه میره اما در هر دو حالت دور فن سی پی یو حداقل 4600 هستش و در کار شدید تا 6000 دور هم میره و این باعث میشه کیس صدای وحشتناکی داشته باشه

البته گرافیک من انبرد هستش.

باید فن رو تعویض کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در این صورت تا 40 و 50 تومان بی صدا ترین فن موجود در بازار چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.

.

یا نیاز به تنظیمات خاصی در سیستم هست ؟؟؟؟؟

در ضمن کیس در مکان خنکی قرار دارد و به خوبی تهویه میشود.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان سیستم من با سی پی یو 965 AMD هنگام کار با سیستم در حالت عادی دمای 42 درجه و در فعالیت شدید تا 53 درجه میره اما در هر دو حالت دور فن سی پی یو حداقل 4600 هستش و در کار شدید تا 6000 دور هم میره و این باعث میشه کیس صدای وحشتناکی داشته باشه

البته گرافیک من انبرد هستش.

باید فن رو تعویض کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در این صورت تا 40 و 50 تومان بی صدا ترین فن موجود در بازار چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.

.

یا نیاز به تنظیمات خاصی در سیستم هست ؟؟؟؟؟

در ضمن کیس در مکان خنکی قرار دارد و به خوبی تهویه میشود.

درود

دمای سیستمتون تا حدی بالا هستش ولی خوب با توجه به فصل گرم تابستان تا 5 درجه بیشتر از حد عادی میشه براش در نظر گرفت که زیاد مشکلی نداره ولی در کل دور فن های ای ام دی و صدایی که از این چرخش بالا ایجاد میشه شایع هست و تنها راهش تعویض فنش با یک فن حرفه ای و خوب هست.توی این رنج قیمتی توصیه بنده به شما TuniQ tower 120 Extreme هست با قیمت 51

7c7cea81872d671402fa46c7fe793870Tower%20120%20Extreme.jpg

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1617

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان من سی پی یو اینتل 8400 داره ( 775 ) دمای سی پی یو در فعالیت عادی 55 و در لود های سنگین تا 63 میره اما دور فنش از 2500 فراتر نمی ره ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من تا یه گیم خیلی ساده یا حتی یه صفحه اینترنت باز می کنم به شدت صدای فن زیاد میشه و دمای سی پی یو میره بالا

با وجود اینکه از خمیر مرغوب استفاده کردم نتیجه ایی ندیدم

علت این افزایش صدای فن و دمای سی پی یو چیست ؟

یعنی یه صفحه اینترنت اینقدر سنگینه ؟؟؟؟

موقع بازی فوتبال که دیگه نپرسید که انگار سوار تراکتور شدم دور فن تا مرز 7000 میره و دمای سی پی تا مرز 65

چرا اینجور میشه ؟؟؟؟

.

.

به خاطر گرافیکه آنبردشه ؟؟؟؟

من زیاد اهل اورکلاک نیستم . با این وجود یک فن کامل بی صدا می خوام

حداقل شب ها بتونم برنامه ورد رو بدون دردسر باز کنم

لینک به دیدگاه

دوست گلم تا الان هر چی این 4 هسته ای های AMD رو فروختم همشون با دور بالا میچرخن و دارای نویز بسیار زیادی هستن و شما میتونید از ارزونترین فنها استفاده کنید مثلا bofalo green که 20 تومان هستش و از دست این صدا راحت بشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم تا الان هر چی این 4 هسته ای های AMD رو فروختم همشون با دور بالا میچرخن و دارای نویز بسیار زیادی هستن و شما میتونید از ارزونترین فنها استفاده کنید مثلا bofalo green که 20 تومان هستش و از دست این صدا راحت بشید

با درود

آقای حسینی بوفالو صداش وحشتناکه ها.

لینک به دیدگاه

فن بوفالو در برابر فن استوک amd کاملا بی صداست

شما میتونی از تنظیمات سرعت فن سرعت فن را کم کنی اما بهترین راه همونه که آقای حسینی گفتند

ویرایش شده توسط rommatti
لینک به دیدگاه

دوستان من یه فن کامل کم صدا یا بی صدا می خوام

قیمت تا 40 یا 50 ولی نمی خوام چیز زیادی هم بگیرم

مناسب و اندازه خودم

لینک به دیدگاه

با سلام

من هم همین مشکلو با AMD 1090 T داشتم.

اما با عوض کردن خمیر سیلیکون مشکلش حل شد.

فن از 6000 دور رسید به 2000 دور .

اما بعدش فن گرین تور 120 اکستریمو که بستم صدایی از سی پی یو به گوش نرسید.wink.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...