رفتن به مطلب

خریدکیس فقط برای بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.میخواستم بعداز سه چهارسال سیستمموارتقاع بدم.اگه میشه سیستمی معرفی کنین که بتونم یکی دوسال راحت بتهاش بازی کنم.بودجم درحدودیک تومانه.فقط کیس میخوام.باتشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.میخواستم بعداز سه چهارسال سیستمموارتقاع بدم.اگه میشه سیستمی معرفی کنین که بتونم یکی دوسال راحت بتهاش بازی کنم.بودجم درحدودیک تومانه.فقط کیس میخوام.باتشکر

ورودتون رو تبریک میگم!clapping.gif اگر برای بازی میخواهید بستگی به مانیتورتون داره مدلش چی هست و چند اینچه؟I%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MB : Asus P8P67 LE 188

CPU : Intel Core i5 2310 220

VGA : Gainward GTX 560 Ti Phantom 1G 342 or Sapphire 6950 2G 342

RAM : ADATA 2x2G 1333 Gaming LV 58

HDD : Seagate 500G 50

ODD : Pioneer S19L 28

Case : Green Magnum 2 49

Power : Green 530A-EU 71

..........................................

1006000 تومان

لینک به دیدگاه

سیستم پیشنهادی جناب فیروزی از همه نظر عالی هست و من فقط پیشنهاد میکنم هارد رو سی گیت نگیرید . هارد رو Samsung 500GB F3 بگیریدکه از اون هارد بهتره.

لینک به دیدگاه

سلام.خیلی ممنون.مانیتورمlg 2661v.بنظرم بدنیست.بنظرشماچطوره؟درضمن سیستم پیشنهادی دراجرای بازی چطورعمل میکنه؟

لینک به دیدگاه

سيستمي كه جناب فيروزي فرمودند عاليه البته با توجه به توصيه اي كه سالار جان كردن بهترم ميشه اين كيس

به نظرم گرافيك فانتوم رو انتخاب كن سال ديگه يكي كنارش SLI كن حالشو ببر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سيستمي كه جناب فيروزي فرمودند عاليه البته با توجه به توصيه اي كه سالار جان كردن بهترم ميشه اين كيس

به نظرم گرافيك فانتوم رو انتخاب كن سال ديگه يكي كنارش SLI كن حالشو ببر @};-

البته به شرطی که مادربورد از SLI ساپورت کنه که نمیکنه ارزون ترین P67 ساپورت SLI که مین خوبی هم هست MSI-P67-GD55

لینک به دیدگاه

باسلام یعنی سال دیگه یدونه کارت اضاف کنم عالی میشه؟90درصدکیس به خاطربازیbattlefield میخوام بگیرم.بنظرتون جواب میده؟لطفاراهنمایی کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام یعنی سال دیگه یدونه کارت اضاف کنم عالی میشه؟90درصدکیس به خاطربازیbattlefield میخوام بگیرم.بنظرتون جواب میده؟لطفاراهنمایی کنید.ممنون

دوست عزیز با یک عدد کارت گرافیک هم میتونید Battelfield رو با بهترین کیفیت اجرا کنید ولی اگر در آینده قصد دارید یک کارت گرافیک دیگر به سیستمتون اضافه کنید در صورتی که 6950 بخرید مشکلی ندارید اما اگر GTX 560 Ti بخرید باید مادربوردتون رو (Biostar TP67XE (210 یا (Asus P8P67 Pro (243 بگیرید.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان 2 تا سوال واسه من پیش اومده بابت این سیستم که معرفی کردین

اول اینکه قدرت کدام کارت بیشتر هست 560 یا 6950 ؟ چون من هر چی بنچمارک از این کارتها میبینم خیلی مشخص نبوده واسم

اینم بگم من چند وقت پیش یه EVGA 560 خریده بودم که با کارکرد حدودا 1 ماه این کارت رو فروختم . از نظر قدرت کارت خیلی خوبی بود و فقط مشکلش صدای نویز زیادش بود که میرفت رو اعصابم . و این اولین تجربه من برای خرید کارت انودیا بود که نمیدونم چرا به دلم نشست . در اصل کارتهای ati رو خیلی میپسندم

دوم اینکه پاور 530A- EU جوابگوی این 2 کارت میتونه باشه ؟

من پاورم 535A هستش و با این پاور با کارت 560 سوپرکلاک شده مشکلی نداشتم . میخوام بدونم آیا با گرافیک 6950 هم مشکلی برام پیش نمیاد ؟

اینم سیستم من

asrock 870

athlon ii 635

2 gb super talent 1333

1 tera segate

fan : tower 120 extreme

1 DVD/ rRW

ممنون میشم منو یه راهنمایی بکنید .

پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

اول اینکه قدرت کدام کارت بیشتر هست 560 یا 6950 ؟ چون من هر چی بنچمارک از این کارتها میبینم خیلی مشخص نبوده واسم

اینم بگم من چند وقت پیش یه EVGA 560 خریده بودم که با کارکرد حدودا 1 ماه این کارت رو فروختم . از نظر قدرت کارت خیلی خوبی بود و فقط مشکلش صدای نویز زیادش بود که میرفت رو اعصابم . و این اولین تجربه من برای خرید کارت انودیا بود که نمیدونم چرا به دلم نشست . در اصل کارتهای ati رو خیلی میپسندم

من پاورم 535A هستش و با این پاور با کارت 560 سوپرکلاک شده مشکلی نداشتم . میخوام بدونم آیا با گرافیک 6950 هم مشکلی برام پیش نمیاد ؟

اینم سیستم من

asrock 870

athlon ii 635

2 gb super talent 1333

1 tera segate

1 DVD/ rRW

پاورتون برای 6950 هم کفایت میکنه. تو بعضی بازیها 560 بهتره تو بعضیام 6950. بستگی به بازی داره. ولی کلاً میشه گفت 6950 یه مقدار قویتره مخصوصاً تو رزولوشن بالا

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اینم سیستم من

asrock 870

athlon ii 635

2 gb super talent 1333

1 tera segate

1 DVD/ rRW

6950 از 560 قوی تره و از همین پاوری که دارید می تونید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

اینم سیستم من

asrock 870

athlon ii 635

2 gb super talent 1333

1 tera segate

1 DVD/ rRW

اگه اشتباه نکنم شما EVGA GTX 560 TI SC رو خریداری کرده بودید ! درسته ؟!! دلیل اینکه نویز این کارت کمی اذیت میکنه اینه که EVGA بدون اینکه تغییری در ساختار فن این کارت بده فرکانس هسته رو تا 900 مگاهرتز اور کرده که برای فن رفرنس کمی بالاست !

6950 مقدار بسیار کمی از GTX 560 TI بهتر عمل میکنه و عملا فرق انچنانی با یکدیگر ندارند و انتخاب بین این دو بیشتر بر میگرده به سلیقه و نظر شخصی خریدار!

پاورتون هم برای هر دو کارت لب مرز هست ! حداقل پاور برای این دو کارت585 تا 600 وات توصیه میشه !

لینک به دیدگاه

با تشکر فراوان از دوستان گلی که راهنمایی کردن آقا مجید و آقای فیروزی گل

خیلی دوست دارم نظر آقا سالار عزیز هم داشته باشم . بنده به شخصه ارادت خاصی به این عزیز دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من چند وقت پیش یه EVGA 560 خریده بودم که با کارکرد حدودا 1 ماه این کارت رو فروختم . از نظر قدرت کارت خیلی خوبی بود و فقط مشکلش صدای نویز زیادش بود که میرفت رو اعصابم . و این اولین تجربه من برای خرید کارت انودیا بود که نمیدونم چرا به دلم نشست . در اصل کارتهای ati رو خیلی میپسندم

با درود:

دوست عزیز ، نویز کارت گرافیک 2 دلیل داره.

1 - کارتهای گرافیک سری 400 و 500 ، وقتی دارای 2 فن باشند نویز کمی دارند ، اما کارتهای 1 فنه دارای نویز بیشتری نسبت به 2 فنه هستند و دلیلش مشخص است 1 فن باید بیشتر دور بزند تا بتواند کار 2 تا فن را انجام دهد در نتیجه RPM فن بالا رفته و نویز هم بالا می رود ، اما کارتهای 2 فنه راحتتر کارت را خنک کرده و نویز کمتری دارند.

2- بستگی به گوش طرف داره.

یکی از دوستان بنده آنقدر صدای mp3 ماشین را بالا می بره که گوشهای بنده درد می گیره ولی خودش راحته ، این در حالیه که وقتی بغل سیستم می شینه و بازی می کنه صدای نویز فنها را اصلا نمی شنوه و می گه عجب سیستم ساکتیه ، @};- غافل از اینکه گوشاش سنگین شده و صدای فن کارت گرافیک و CPU را نمی شنوه.

حالا شما هم مثل بنده گوشهای تیزی دارید و نویز فنها اذیتتون می کنه .

یکی از دلایل خرید کارت گرافیک دو فنه برای خودم همین مسئلۀ نویز بود که خیلی حساسم و با این کارت گرافیکهای 4 فنه هیچ صدایی شنیده نمی شه و بسیار آرام کار می کنند ( به دلیل 2 فنه بودن )

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

Xzero عزیز ممنون از اینکه وقت گذاشتید و راهنمایی کردید . همینطور که فرمودید من این کارت رو خریداری کردم و خیلی زود فروختم . شاید یه جورائی به کارتهای ati علاقه بیشتری دارم و کارت 560 از نظر فرم و ظاهر و صدای نویز زیادش سوای قدرت فوق العادش به دلم نمیشست

نظر همه دوستان برای بنده ارزشمنده بوده و همیشه سعی کردم با جمع بندی نظرات دوستان تصمیم بگیرم تا خیالم راحت باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.اگه یدونه کارت جواب میده پس دوتاکارت بغیرازفریم بالابردن چه کاری انجام میده؟ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...