رفتن به مطلب

وضعیت تعرفه های جدید اینترنت نامحدود یک ماه دیگر مشخص خواهد شد

Javadmpower
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در آخرین روزهای کاری دولت یازدهم بود که وزیر سابق ارتباطات از حذف تعرفه های حجمی اینترنت و آغاز فروش اینترنت تنها به صورت نامحدود در کشور سخن به میان آورد. این طرح از همان گام نخست با انتقاد گسترده کاربران و رسانه ها مواجه شد که اعتقاد داشتند اعمال چنین طرح هایی با وجود ظاهر کاربر پسند در نهایت باعث پرداخت هزینه های بیشتر از سوی کاربران و سود کلان برای اپراتورهای اینترنتی خواهد شد. اما همه این انتقادات نیز نتوانستد رای وزیر قبلی ارتباطات و نهادهای زیردستی را تغییر دهند و تعرفه های جدید در نهایت ابلاغ شدند. این کار سر آغاز اعتراض های بسیار شدیدتری از سوی کاربران بود. تعرفه های اینترنت بدون هیچ تغییر قیمتی به نفع کاربران تنظیم شده بودند و حتی سقف در نظر گرفته شده برای اینترنت نامحدود (!) نیز بسیار کمتر از آنچه انتظار می رفت بود. سرانجام وزارت ارتباطات از توقف پیگیری پروژه اینترنت نامحدود خبر داد و عنوان کرد شرایط اجرای این طرح پس از آغاز به کار دولت دوازدهم پیگیری خواهد شد.

امروز آذری جهرمی وزیر جدید ارتباطات در مراسم معارفه خود صحبت هایی درباره تعرفه های اینترنت موبایل و همچنین وضعیت فروش اینترنت نامحدود مطرح کرد. او با دفاع از تعرفه های فعلی اینترنت موبایل گفت: ایران به لحاظ شاخص «ارزیدن» جزو ده کشور اول دنیا به لحاظ این سرویس است. به گفته وی موضوعی که در مورد گرانی اینترنت مطرح می شود مربوط به اینترنت ثابت است که کشور ما شاخصی بهتر از رتبه ۹۰ در دنیا ندارد. این غیرطبیعی بودن قیمت سبب شده برنامه اصلاح تعرفه ها را مد نظر قرار دهیم. بر اساس توضیحات وزیر ارتباطات، کمیته ای برای بررسی وضعیت تعرفه اینترنت ثابت و ارائه اینترنت نامحدود  که پیش از این مصوب شد تشکیل شده است و ظرف یک ماه آینده این تعرفه ها نهایی خواهند شد

منبع سایت سخت افزار

لینک به دیدگاه

الان به این یکی  هم حمله  میشه برش میدارن

لینک به دیدگاه

یعنی اینکه با ما همراه باشید با تعریف جدیدی از محدود نامحدود

لینک به دیدگاه

خدا به خیر کنه

من که امروز رفتم یک سال سرویس فعلیمو تمدید کردم

فوقش دیگه خیلی بخوان حال بدن دو برابر میکنن میزان ترافیک رو نسبت به تعرفه سری قبلی که دادن که باز هم به صرفه نیست

هر کاری میکنن فقط این سرویسای رایگان شبانه رو قطع نکنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

همون واعظی  میتونست کاملا نامحدود کنه اما بعضیا..... . 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

همون واعظی  میتونست کاملا نامحدود کنه اما بعضیا..... . 

کیا یعنی دقیقا آیا؟!:3_grin:

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

کیا یعنی دقیقا آیا؟!:3_grin:

نمیشه صحبت کرد تاپیک بسته میشه. 

لینک به دیدگاه

ولی من فکر میکنم همون ماهی 50 تومن نا

در 2 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

خدا به خیر کنه

من که امروز رفتم یک سال سرویس فعلیمو تمدید کردم

فوقش دیگه خیلی بخوان حال بدن دو برابر میکنن میزان ترافیک رو نسبت به تعرفه سری قبلی که دادن که باز هم به صرفه نیست

هر کاری میکنن فقط این سرویسای رایگان شبانه رو قطع نکنن

کلا هیچوقت نخوایید تغییر کنید !!!! اینا می خوان نامحدود کنن بعد میگی سرویس  شبانه و قطع نکنن که اصلا هیچ ربطی نداره! همین حرفا رو بزنید تا بدونن چقدر راحت میشه ازتون سو استفاده کرد که به همین وضعیت فعلی هم راضی هستید اگر هم خواستن لطفی هم بکنند سرویس خیلی ارزون بدن باز غر میزنید چون عادت کردید بدبخاته

اینقدر قشنگ اعتراض کردید تا مرز حذف شدن پیش رفته بود نمیگفتید قیمت ها کم بشه بلکه کل طرح رو از ریشه زدین  تا همینجوری با همین وضعیت آشغال اینترنت باقی بمونید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کل طرح آشغال بود ، میومد به اسم نامحدود ، نت محدود تو پاچه ملت میکرد اونم چه سرعتی با چه حجمی ، اسمش نامحدود دیگه حجم محدودیتی نداره ، الان من نت 128 نامحدود دارم سرعت دانلود حداکثر 30 کیلوبایت اما الان محدودیت حجمی ندارم و همین سرعت همیشه دارم و روزانه 500 مگابایت سرعت 130 کیلوبایت دارم 

طرحی که آشغال باشه باید از ریشه کنده بشه چون آجر و از اول کج بزاری تا آخر کج میره ، بنا باید از بن راست بره نه اینکه چهار تا آجر درست کنی به امید اینکه خونت کج نشه !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر به فکر منافع مردم هستن چرا حق انتخاب رو میگیرن.

هم طرح نامحدودشون رو ارایه کنن هم حالت فعلی رو بذارن سر جاش بمونه . هر کسی مایل بود و فکر کرد به نفعشه تغییر بده.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کل طرح آشغال بود ، میومد به اسم نامحدود ، نت محدود تو پاچه ملت میکرد اونم چه سرعتی با چه حجمی ، اسمش نامحدود دیگه حجم محدودیتی نداره ، الان من نت 128 نامحدود دارم سرعت دانلود حداکثر 30 کیلوبایت اما الان محدودیت حجمی ندارم و همین سرعت همیشه دارم و روزانه 500 مگابایت سرعت 130 کیلوبایت دارم 

طرحی که آشغال باشه باید از ریشه کنده بشه چون آجر و از اول کج بزاری تا آخر کج میره ، بنا باید از بن راست بره نه اینکه چهار تا آجر درست کنی به امید اینکه خونت کج نشه !!!

همینکه روزانه نمیشه بیشتر از 500 مگابایت دانلود کرد محدودیت یعنی در ماه فقط 15 گیگ برای اینکه با این سرعت یک فیلم بگیریم ببینم باید 2 ، 3 روز صبر کنیم

لینک به دیدگاه

اگه طرح  نامحدود واقعی بدن خوبه.نمیزارن  ما هم به ارزومون یه یه نت نامحدود باشه برسیم.اخه این چه وضعشه.

واقعا یه ماهه تو اینش موندم که در رابطه با اون طرح های قبلی که اعلام کردند و  اعتراض ها زیاد شد، گفتند حتی خود وزیر هم گفت که روزی 5 ساعت فیلم تماشا کنی و به مدت یه ماه این فعالیت رو تکرار کنی باز هم حجمت تمام نخواهد شد و مجبور نخواهید شد که گیگ اضافه بخرید.

نمیدونم چطور اینو حساب کردند.لابد فکر کردن ملت میخوان برن فیلم با کیفیت 128 و کمتر نگاه کنند که اینطوری گفتند.

عجب از سطح دانش این مدیران و وزیران کشور.

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

چیزی که من متوجه شدم در این مدت  "نامحدود" صرفاً یک برند هست و نباید به معنی کلمش توجه بشه.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ولی من فکر میکنم همون ماهی 50 تومن نا

کلا هیچوقت نخوایید تغییر کنید !!!! اینا می خوان نامحدود کنن بعد میگی سرویس  شبانه و قطع نکنن که اصلا هیچ ربطی نداره! همین حرفا رو بزنید تا بدونن چقدر راحت میشه ازتون سو استفاده کرد که به همین وضعیت فعلی هم راضی هستید اگر هم خواستن لطفی هم بکنند سرویس خیلی ارزون بدن باز غر میزنید چون عادت کردید بدبخاته

اینقدر قشنگ اعتراض کردید تا مرز حذف شدن پیش رفته بود نمیگفتید قیمت ها کم بشه بلکه کل طرح رو از ریشه زدین  تا همینجوری با همین وضعیت آشغال اینترنت باقی بمونید

چه غر زدنی؟؟!!!عادت کردیدم غر بزنیم؟!این چه طرز صحبت کردنه؟احترام خودتون رو نگه دارید!!

طرف اومده همین سرویسو گرون ترم کرده تحویل داده میگی داریم غر میزنیم؟!شبانه  نباشه که به فناییم

بیکاریم مگه الکی اعتراض کنیم؟!اگه اون تعرفه ها اجرایی میشد و احیانا دانلود رایگان شبانه هم حذف میشد باید چندین برابر هزینه ترافیک و سرویس میکردیم!شاید یکی مثل شما هیچ استفاده ای از نت نداشته باشه و فقط بیاد اینجا نظر بده ولی بنده به شخصه به غیر از ترافیکی که صرف دانلود بازی و فیلم میکنم چند ده گیگ رو فقط صرف اپدیت ها وفیلم ها و کلیپ های اموزشی مربوط به کارم (که معمولا در سرور های خارجی هست)اپلود فایل ها و خیلی موارد دیگه میکنم

نه میخواستی بگیم اقای وزیر خوبه خوبه لطفا یکم ارزونش کن!!!الان از شاتل  5000 هزار گیگ ترافیک مخصوص شاتل لند بعلاوه 100 ترافیک داخلی میگیرم 10 تومن بعد طرف زده 20 گیگ داخلی 50 تومن!این طرح الان اصلاح شدنیه؟!!!مثلکه اصلا خبر نداری از تعرفه هایی که داده بود!!!بیشتر از نود درصد کاربران اعتراض کردن و همه سایت ها به باد تمسخر گرفتن این طرحو بعد داری میگی...!!!یه نگاه به کامنتای دیگم بندازی بد نیست

در ایران فعلا شرایط نامحدود سازی واقعی فراهم نیست!یه نگاه بندازی به ساعات اوج مصرف ترافیک وببینی سرعت در چه محدوده ای هست میفهمی چه فشاری داره به شبکه میاد و مشکل پهنای باند داریم!تازه این مال الانه که کل سرویس های خانگی محدوده و اگه قرار باشه کلا نامحدود بشه عملا انقدر سرعت پایین میاد که دیگه...

بهتره فعلا به تدریج مقدار ترافیک همین سرویس های فعلی رو بالا ببرن نه اینکه همون رو اسمشو عوض کنن و با قیمت بالاتر بفروشن

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، farid68 گفته است :

اگر به فکر منافع مردم هستن چرا حق انتخاب رو میگیرن.

هم طرح نامحدودشون رو ارایه کنن هم حالت فعلی رو بذارن سر جاش بمونه . هر کسی مایل بود و فکر کرد به نفعشه تغییر بده.

خودشم گفت استقبال نکردن به خاطر همین میخوایم کلا محدود رو حذف کنیمxD

بعد طرف اومده اینجا میگه طرح خوبی بود چرا اعتراض کردید برش دارنxD

همین جناب وزیر جدید تو صفحه اینستاش تو کامنتا جواب داده بود تحقیق کردیم دیدیم اکثر کاربرا همون پنج تا هفت گیگ مصرف دارن ماهیانهxD

من احساس میکنم اینا اصلا تو بطن جامعه نیستن!کسی که این حرفو میزنه مشخصه سرویس های کاملا نا محدود در اختیارشه و نمیدونه فقط یه اپدیت ویندوز 10 چقدر حجم میبلعه!و متاسفانه اطلاع نداره که مردم مجبورن همون پنج تا هفت گیگ رو مصرف کنن چون نمیتونن بیشتر هزینه کنن و بقیه مصارفشون رو در ساعات رایگان شبانه ...

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

چه غر زدنی؟؟!!!عادت کردیدم غر بزنیم؟!این چه طرز صحبت کردنه؟احترام خودتون رو نگه دارید!!

طرف اومده همین سرویسو گرون ترم کرده تحویل داده میگی داریم غر میزنیم؟!شبانه  نباشه که به فناییم

پیشنهاد میکنم با این عصابی که داری به یه دکتر مراجعه کنی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پیشنهاد میکنم با این عصابی که داری به یه دکتر مراجعه کنی

http://click.ir/1396/05/09/unlimited-internet-packages/

با این تعرفه منم بی اعصاب میشم 

من تازه میخوام برم شبانه بگیرم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...