رفتن به مطلب

فروش ZOTAC GTX 460 1GIG DDR5

Polaris
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه . یک عدد کارت ZOTAC GTX 460 1 Gig DDR5 با رابطه مموری 256 بیتی موجود است ... کارت مدل رفرنس است و اصلا اور نشده .

گارانتی کارت برای شرکت آواژنگ هست و تا تاریخ اکتبر 2012 گارانتی دارد. با این کارت اصلا بازی نشده و تنها به صورت دکور روی سیستم بوده و تنها با سیستم به اینترنت متصل شدم.

Core Clock : 675 MHZ

Memory Clock:900 Mhz

Shader Clock:1350Mhz

جعبه و تمامی متعلقات کارت موجود است.

قیمت پایه : 190 هزار تومان

معامله در تهران و فقط حضوری صورت میگیرد!

به قیمت پایه فروخته شد!

ویرایش شده توسط ASAP
لینک به دیدگاه

دوستان من قیمت پایه رو روی 190 هزار میزارم و به هیچ عنوان پایین تر هم نمیام ... همین امروز قیمت نوش رو گرفتم و به من 280 تومن قیمت دادن.

در خدمتم!

لینک به دیدگاه

دوستان من قیمت پایه رو روی 190 هزار میزارم و به هیچ عنوان پایین تر هم نمیام ... همین امروز قیمت نوش رو گرفتم و به من 280 تومن قیمت دادن.

در خدمتم!

از کجا 280 قیمت گرفتید؟

280 -290 پوله 6870

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین امروز قیمت نوش رو گرفتم و به من 280 تومن قیمت دادن.

@};- امان از دست این فروشنده های طمع کار!! حالا بخوای بهشون بفروشی میگن نوش 200 تومنه 130 میخرم!!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

عوض خندیدن پاشین برین بازار رضا و ایران قیمت بگیرید ! در ضمن 6870 رو زیر 320 تومان ندیدم!

لینک به دیدگاه

عوض خندیدن پاشین برین بازار رضا و ایران قیمت بگیرید ! در ضمن 6870 رو زیر 320 تومان ندیدم!

من امروز رفتم پاساژ ایران چون کار داشتم و چون تاپیک شما رو دیده بودم قیمت هم گرفتم فروشنده ازم پرسید آخرین قیمتی که داری چنده وقتی قیمت شما رو گفتم جالبیش این بود که ایشون هم خندید

دوست گرامی قیمت 227 تا220 هست فکر میکنم بهتره شما برید از همین بازار ایران قیمت بگیرید

ضمنا من از طبقه دوم مغازه ای که تو نبش جنوب شرقی ساختمون هست قیمت گرفتم .

ویرایش شده توسط amu reza
لینک به دیدگاه

من امروز رفتم پاساژ ایران چون کار داشتم و چون تاپیک شما رو دیده بودم قیمت هم گرفتم فروشنده ازم پرسید آخرین قیمتی که داری چنده وقتی قیمت شما رو گفتم جالبیش این بود که ایشون هم خندید

دوست گرامی قیمت 227 تا220 هست فکر میکنم بهتره شما برید از همین بازار ایران قیمت بگیرید

ضمنا من از طبقه دوم مغازه ای که تو نبش جنوب شرقی ساختمون هست قیمت گرفتم .

شما درست میفرمایید! پس از ایشون بخرید :-j

احتمالا اون چیزی که شما قیمت کردین یا GTX 460SE بوده یا گارانتیشو مرحوم شیخ اسامه بن لادن متقبل شده!

یه احتمال دیگری هم هست : شما به قدری مشتاق خرید بودین که یه چند صد هزار تومانی رو اشتباهی متوجه شدین یا.....!

ویرایش شده توسط ASAP
لینک به دیدگاه

قیمت کارت های زوتک به خاطر گارانتی که دارن( آواژنگ) از برند های دیگه مثل EVGA یا ... گرون تر هست. دوستان ملاحضه بفرمایید. :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما درست میفرمایید! پس از ایشون بخرید :-j

احتمالا اون چیزی که شما قیمت کردین یا GTX 460SE بوده یا گارانتیشو مرحوم شیخ اسامه بن لادن متقبل شده!

یه احتمال دیگری هم هست : شما به قدری مشتاق خرید بودین که یه چند صد هزار تومانی رو اشتباهی متوجه شدین یا.....!

دوستمون خیلی بیراه نمیگند و نیازی به تمسخرکردنشون نیست .

من هم امروز تو بازار رضا دیدم یه معازه فقط zotac داره و یاده تاپیک شما افتادم و رفتم قیمت کردم گفتند 245 با 2 سال گارانتی آواژنگ.

حتی پرسیدم مگه آواژنگ گارانتیش 3 ساله نیست گفتند جدیدا 3 ساله گارانتی میکنه و بعد که برگشتم پشت ویترین دیدم یعضی هاشون لیبل 2 ساله دارند و بعضی ها 3 ساله که 460 پشت ویترین از سری 2 ساله بود .

لینک به دیدگاه

به هر حال !

هر کسی خریداره بسم الله... خود شیرینی ،اسپم و ترول ممنوع !

Only Real Dealers are welcomed

ویرایش شده توسط ASAP
لینک به دیدگاه

به هر حال !

هر کسی خریداره بسم الله... خود شیرینی ،اسپم و ترول ممنوع !

Only Real Dealers are welcomed

1- سلام

2- شما که قیمت ندارید بهتره به دیگران سفارش نکنید برن و از ایران یا رضا قیمت بگیرن و لحن صحبت کردنتون رو هم درست کنید

3- گارانتیش آواژنگ بود .

4- احتمالا شما زیادی مشتاق نشون دادید که به اون قیمت بهتون دادن .

5- اگر خواستید به آدرسی که دادم مراجعه کنید .

و در آخر این که خود شما گفتید برید ازونجا قیمت بگیرید .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط amu reza
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...