رفتن به مطلب

فروش gtx 1080 aorus xtreme11gbpsوz170 proو6700kوwatter coolerو

Recommended Posts

cpu       و    واتر کولر      و         mainboard   فروش رفت.

gtx 1080 موجوده  قیمت پایه 2600

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1080AORUS-X-8GD#kf

لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دروغگو کلاهیردار.... هر جا باشی پیدات میکنم ببین کی گفتم مگه مثل بچه آدم بریزی بحسابم و الا میفرستمت بچه جون بری آب خونک بخوری بعد بفهمی حروخوری چه تاوونی داره....

ویرایش شده توسط delsorkh
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/14, 23:47:19، mamad hz گفته است :

توسط بنده خریداری شد 

بچه ها مواظب باشین این کلاهبردار پول من رو خورد و شیادی کرد فریبم داد کارت گرافیکو بدون این که پول بده فرستادم رومیه واسش....

پیگیری کردم چند نفر دیگه از یچه هام نزدیک بود تو دامش بیافتن البته مطمئن باشید زندانیش میکنم.

بدجور پاشو میخوره....

لینک به دیدگاه

وایی فروم شده جای یه عده بلا نصبت حروم خور خدایی آدم اینجور چیزارو میبینه از آدم بودن خودش شرمنده میشه آخه بدبخت 2600 ارزش داره که شخصیت و انسانیت خودتو زیر سوال ببری واقعا با فروشنده عزیز همدردی میکنم  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/06/14, 23:47:19، mamad hz گفته است :

توسط بنده خریداری شد 

درود

چطوری کاربرویژه شده؟؟؟

لینک به دیدگاه

داداش هرچه زودتر با اداره پست شهر مقصد تماس بگیر و بگو بسته رو تحویل ندن خب.بگو ازم کلاهبرداری شده

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، hunter گفته است :

داداش هرچه زودتر با اداره پست شهر مقصد تماس بگیر و بگو بسته رو تحویل ندن خب.بگو ازم کلاهبرداری شده

این بی وجدان خیلی حرفه ای بوده مثل اینکه از قبل فکر همه چیزو کرده بوده.....

این همه بازخورد مثبت رو متوجه شدم بعضا به زور از بچه ها گرفته بوده....

منم گفتم به میخوام از واسطه استفاده کنم چرب زبونی کرد و وانمود کرد کاربر ویژه اس و ....

لینک به دیدگاه

خیلی عجیب و حرفه ای راضیم کرد بخاط اینکه زود پولو بده با اتوبوس بفرستم

تا لحظه آخرم پیگیر بود لحظه ای که کالا رو گرفت اکانت تلگرامشو حذف کرد

لینک به دیدگاه

اگه مسول سایت بتونه بمن کمک کنه توی اینکه هر اطلاعاتی ازش هست بهم بده حتی ip کامپیوترش ....و یا اطلاعات درگاه بانگی که ازش خرید اکانت ویژه کره دستم به یه جایی میرسه

یا عکسش.

لینک به دیدگاه

بچه ها خیلی سوختم....کل پول کارت رو قرض گرفته بودم کارتو خریدم حالا باید قرضو قسطی بدم

لینک به دیدگاه

سلام برادر من شما باید تو چهار چوب قوانین سایت خرید و فروش کنی تقصیر خودت بوده بنده تا حالا کلی چیز فروختم اینجا هیچ وقت ریسکی که شما کردی رو نکردم و نمیکنم تو سایت دیوار این همه پلیس سایبری و فتا مینویسن که قبل از دریافت پول کالا ارسال نکنید
شما باید حداقل با پست میفرستادی یه سندی یه مدرکی داشتی  . بنظر من برو پلیس سایبری فتا شکایت کن شاید راه به جایی ببری 
ادرسی که واسش ارسال کردی رو نداری؟ ادرس خونش جایی که فرستادی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دروددوست عزیز?

حتماباکمک مدیران عزیزوپلیس فتاپیگیرقضیه باشیدتاهرجورشده پیداش کنن. دوستان حتماحتما سعی کنن باواسطه و باخیال راحت معاملات خودشونو انجام بدن تا اینچنین به مشکل برنخورن

امیدوارم به حقتون برسید،پاینده وموفق باشید....

لینک به دیدگاه

حتی ایشون 5 تا هم مثبت داشته باشن دلیل نمیشه شما کالا رو اول ارسال کنید. حداقل برای اول ارسال 30-40 هست که شما اصلا تمام این کار ریسک خودتون بوده و نباید فریب میخوردید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، pourya92 گفته است :

سلام برادر من شما باید تو چهار چوب قوانین سایت خرید و فروش کنی تقصیر خودت بوده بنده تا حالا کلی چیز فروختم اینجا هیچ وقت ریسکی که شما کردی رو نکردم و نمیکنم تو سایت دیوار این همه پلیس سایبری و فتا مینویسن که قبل از دریافت پول کالا ارسال نکنید
شما باید حداقل با پست میفرستادی یه سندی یه مدرکی داشتی  . بنظر من برو پلیس سایبری فتا شکایت کن شاید راه به جایی ببری 
ادرسی که واسش ارسال کردی رو نداری؟ ادرس خونش جایی که فرستادی

من همزمان دقیقا همزمان با این معامله از یه دوستی یه کارت گرافیک خریدم توسط واسطه لیون و فوق العاده بود این بی همه چیز گولم زد شما نمیدونین...نمیتونین خودتونو جای من بذارین ففط سرزنش میکنین.....اگه بچه ها بیخودی بازخورد مثبت بهش نمیدادن اگه کاربر ویژه نبود عمرا راضی میشدم

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی افراد بدتر از این ها کلاهبرداری کردند که حتی عکس کارت ملی و کارت بانکی و غیره هم دادن ولی بازم این کلاهبردار ها رو کسی دستگیر‌ نکرد جالبه

اونوقت با اتوبوس که هیچ نشونی ندارید دیگه واویلا

لینک به دیدگاه

انشالله گیرش بیاری پولتو بگیری خداییش۲۶۰۰پول کمی نیست

خدا لعنت کنه اینجورآدمارو

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AminC گفته است :

در وحله اول باید چندتا کاربری که الکی فیدبک دادن و معامله‌ای که معلوم نیست انجام شده یا نشده! برخورد بشه.

دوست عزیز ربطی به کاربری که داده چه ربطی داره اخه. اشتباه از ایشون بوده که برای چهارتا مثبت اول فرستادن که سه تاشم معلوم نیست خودش اکانت ساخته و.... ایشون کار خودشون اشتباه بوده خودشونم میگن اشتباه از خودشون بوده. منم عین ایشونم داشته سرم کلاه میرفته فکر نمیکنم داستانش جاس اینجا باشه. ولی با حرف شما موافق نیستم.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، AminC گفته است :

در وحله اول باید چندتا کاربری که الکی فیدبک دادن و معامله‌ای که معلوم نیست انجام شده یا نشده! برخورد بشه

فاز؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز حتما پیگیر قضیه باشید تا آدمایی که فلکر میکنن بقیه ازشون کمترن حساب کار دستشون بیاد

بعدشم من اصلا نمیخوام تقصیر رو گردن کسی بندازم باللاخره شما اعتماد میکنید به شخصی و ایشون هم از اعتماد شما سوء استفاده میکنه در هر صورت امیدوارم این شخص رو پیدا کنید و مراجع قضایی موضوع رو پیگیر بشن

اما اگه 1 درصد هم احتمال داشته باشه که شما این فرد رو پیدا نکردید حرص خوردن و ناراحت بودن هیچ دردی رو دوا نمیکنه شما اینطور فکر کن این پول صدقه سر خودت و خانوادت بوده و مطمئنا کسی که همچین کاری میکنه یک روزی گیر میفته حتی بزرگترین سارقان دنیا هم یه روز گکیر افتادن شما نگران نباشید

موفق و پیروز باشید و تا زمانیکه خبر خاص از این طرف پیدا نکردید ناراحت نباشید و خاطرتون رو آزرده نکنید

لینک به دیدگاه

اوه ه.کم کم داره فضای لیون به کلاهبرداری باز میشه.مدیران محترم لیون لطفا در این گونه مسائل هوشیار باشید.و به این دوستمون کمک کنید تا بتونند کارتشو پس بگیره.همین الان شما بهتره تو سایت فتا شکایت کنی و  اگر اشنایی چیزی داری و یا امکانش هست به همون ادرسی که فرستادی خودت برو شاید بتونی پیداش کنی.انشالله به دستت برسه.

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

2600پول کمی نیست.

من بودم اگه لازم بود یک ماه هم طول میکشید کارمو ول میکردم پیداش میکردم.

داداش ایشالا پیداش میکنی...

پیداش کردی به هیچ عنوان وبه هیچ عنوان رضایت نده تا پدرشو دربیارن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...