رفتن به مطلب

فروش دو فروند گرافیک گیگابایت GTX 1080

cjboss
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
دو فروند گرافیک GTX 1080 با مشخصات زیر به فروش می رسد
1. GIGABYTE 1080 GTX G1
کارت G1 گارانتی آواژنگ و تا 24 نوامبر 2019 هست
قیمت 2000 تومان ((مقطوع))
2.GIGABYTE 1080 GTX XTREME GAMING
XTREME GAMINGگارانتی ژانوس و تا 2018/04/23 هست

قیمت 2100 تومان ((مقطوع))

ارسال ساعت 8 الی 9 صبح روزهای کاری و فقط با پست انجام میشه

فروش در فروم همسایه هم در جریان است

59a8021d7a54a_photovga.thumb.jpg.3621976e5b0e18bdc4c7393e30c3d8f3.jpg59a80214cb8db_g1foroosh.thumb.jpg.fa962792d2260cfbf98cca65e26a7e26.jpg59a802064416d_forooshexterme.thumb.jpg.033a837000d1edbb1c70bcde8ccfe83d.jpgphoto3.thumb.jpg.3345ebc0210591f4ebeb1be34146f730.jpgphoto2.thumb.jpg.910f9f00f8ba454c1fd9bdd1bee2086d.jpgphoto1.thumb.jpg.4346caa15b3ce0561b0bbf2a24fe848f.jpg

ویرایش شده توسط cjboss
لینک به دیدگاه

داداش دوتاشو رزرو کردم قبل از همه توو پ خ . لطفا چک کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hunter گفته است :

داداش دوتاشو رزرو کردم قبل از همه توو پ خ . لطفا چک کنید

سلام

پ.خ دادم

اگر این کاربر عزیز نخواستن تایپیک ادامه داره

اولویت فروش با هم است

لینک به دیدگاه

هر دو خریداری شد.استارتر محترم لطفا تایید کنید و از طریق تلگرام هماهنگی لازم رو انجام بدید 09034095648

لینک به دیدگاه

اکستریم 2200 برا من

09388913202

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

اقای مثلا محترم گورانی این بچه بازیا یعنی چه؟؟؟!!!بنده با استارتر محترم هماهنگی کردم برای خرید هر دو  کارت<اگر میبینی ایشون هنوز تایید نکردن بخاطر اینه که تا ساعت 12 گرفتارن ایشون.شما هم بهتره برای شخصیت خودتون احترام قاعل بشید.

لینک به دیدگاه

اولین نفر که تو فروم اعلام خرید کردن کس دیگری است جناب هانتر با دوستان فروم مهربانانه تر رفتار کنید (: 

موفق باشید عزیزان (: 

حالا اگر یه کالای اساسی باشه چطور رفتار میکنیم 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، moh1366 گفته است :

اولین نفر که تو فروم اعلام خرید کردن کس دیگری است جناب هانتر با دوستان فروم مهربانانه تر رفتار کنید (: 

موفق باشید عزیزان (: 

دوست عزیز اصلا بحث این حرفا نیست،بحث اینه که استارتر قیمت رو ۲۱۰۰ اعلام کردن و هماهنگیای لازم با ایشون صورت گرفته ولی جناب گورانی وقتی دیدن دستشون از کارت کوتاهه ۲۲۰۰ پیشنهاد دادن،به نظر شما این کار درسته؟؟؟در ضمن به استناد حرف خود استارتر چند تا پیام بالاتر بنده زودتر از همه توی خصوصی بهشون پیام خرید رو دادم،میتونید یه نگاه بندازید.بازم از همه معذرت میخوام اگه بی ادبی کردم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، hunter گفته است :

هر دو کارت خریداری شد.ممنون از استارتر عزیز

تایید میشه کارت ها به ایشون فروخته شد انشالله مبارکشون باشه

باتشکر از گروه و مدیریت محترم لیون کامپیوتر 

لینک به دیدگاه

از دوستان عزیز هم بابت اختلافاتی که پیش اومد صمیمانه عذر می خوام

امیدوارم باعث کدورت بین دوستان نشده باشم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، moh1366 گفته است :

موفق باشید عزیزان (: 

xD

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، hunter گفته است :

اقای مثلا محترم گورانی این بچه بازیا یعنی چه؟؟؟!!!بنده با استارتر محترم هماهنگی کردم برای خرید هر دو  کارت<اگر میبینی ایشون هنوز تایید نکردن بخاطر اینه که تا ساعت 12 گرفتارن ایشون.شما هم بهتره برای شخصیت خودتون احترام قاعل بشید.

شان و شخصیت خودتو نشون دادی با حرف زدنت

لینک به دیدگاه

زمانی که ارزون شده بود مفت شده بود هیچکس 2 هم حاضر نبود بخره حالا الان سرش دعوا می شه چه حکمتیه که توی رکود که بهترین زمانه هیچکس خرید نمی کنه نمی دونم حتما باید گرون بخرید.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، slash_slash گفته است :

زمانی که ارزون شده بود مفت شده بود هیچکس 2 هم حاضر نبود بخره حالا الان سرش دعوا می شه چه حکمتیه که توی رکود که بهترین زمانه هیچکس خرید نمی کنه نمی دونم حتما باید گرون بخرید.

وقتی رکود هست همه فکر میکنیم بازم ارزون میشه پس فعلا نخریم ولی وقتی گرون میشه میگیم ای وای ممکنه بازم گرون تر بشه پس بریم بخریم و اینطور هست که هر روز گرون تر از دیروز:4_joy:

به هر حال حق با شماست و کارمون اشتباهه

همین چند ماه پیش بود زوتاک ای ام پی 2400 میداد ولی گفتیم نخریم بازم ارزون تر شه:(

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...