رفتن به مطلب

روشن نشدن مین بورد msi B350 gaming plus!!! کمک فوری لطفا!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . 

من واسه کافی نت یکی از دوستام این سیستم رو از آریا سفارش دادم و امروز بعد ازاسمبل هرکاری کردم روشن نشد انگار اصلا برق تو مین بورد نمیاد اولش فک کردم مشکل پاور هست وصل کردم به پاور خودم باز روشن نشد ولی پاوری که امروز گرفتم مین بورد خودم رو روشن می کنه و برق وارد مین میشه ... ( مین خودم کراسهر ) 

به نظرتون مشکلش چیه ؟

خود فروشگاه گفت این دومین مورد طی روز گذشته و امروز و خود گارانتی هم نمی دونه چیکار کنه ! اصلا هیچ نشونه ای مبنی بر این که این مین بورد زنده ست وجود نداره !!!! هیچ چیز  روشن نمیشه! حتی یه ال ای دی ساده ! 

Ryzen 1400 

msi B350 gaming plus 

Geil evo x 8gb RGB 2400

power CM masterwatt 500 lite 

ssd adata 120gb

بقیه قطعات رو داشت .

ضمن اینکه رم هم خرابه ! رو سیستم خودم تست کردم خراب بود ! من خودم هم از همین رم 16 گیگ 3200 دارم که سه ماه پیش RGB یش خراب بود بردم عوض کردم ! باز دوباره واسه دوستمم خراب در اومد ! 

توروخدا بگین چیکار کنم آبروم جلوی دوستم رفت ! می خواد کار کنه مونده بدون سیستم .

فروشگاه هم رم رو قبول کرد عوض کنه ولی مین رو نه ! به نظرتون نباید عوض میکرد مینی رو که از لحظه اول خراب بوده ؟ 

لینک به دیدگاه

از فروشگاه فاکتور خرید  ازش گرفته باشی  وظیفه اش  مین بورد حداقل بفرسته  گارانتی واگه  شمارا می شناسه ( کارتو قبول داشته باشه) میتونی  برات عوضش کنه

ویرایش شده توسط locca
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/09, 19:06:22، Lovilli.Alireza گفته است :

سلام . 

من واسه کافی نت یکی از دوستام این سیستم رو از آریا سفارش دادم و امروز بعد ازاسمبل هرکاری کردم روشن نشد انگار اصلا برق تو مین بورد نمیاد اولش فک کردم مشکل پاور هست وصل کردم به پاور خودم باز روشن نشد ولی پاوری که امروز گرفتم مین بورد خودم رو روشن می کنه و برق وارد مین میشه ... ( مین خودم کراسهر ) 

به نظرتون مشکلش چیه ؟

خود فروشگاه گفت این دومین مورد طی روز گذشته و امروز و خود گارانتی هم نمی دونه چیکار کنه ! اصلا هیچ نشونه ای مبنی بر این که این مین بورد زنده ست وجود نداره !!!! هیچ چیز  روشن نمیشه! حتی یه ال ای دی ساده ! 

Ryzen 1400 

msi B350 gaming plus 

Geil evo x 8gb RGB 2400

power CM masterwatt 500 lite 

ssd adata 120gb

بقیه قطعات رو داشت .

ضمن اینکه رم هم خرابه ! رو سیستم خودم تست کردم خراب بود ! من خودم هم از همین رم 16 گیگ 3200 دارم که سه ماه پیش RGB یش خراب بود بردم عوض کردم ! باز دوباره واسه دوستمم خراب در اومد ! 

توروخدا بگین چیکار کنم آبروم جلوی دوستم رفت ! می خواد کار کنه مونده بدون سیستم .

فروشگاه هم رم رو قبول کرد عوض کنه ولی مین رو نه ! به نظرتون نباید عوض میکرد مینی رو که از لحظه اول خراب بوده ؟ 

مگه نمیگید گفته که این دومین مورد گزارش شده هستش بلاخره یه جای کار میلنگه 
حتماً موجابشون کن پس بگیرند لولای درب

ویرایش شده توسط isaghasemi
لینک به دیدگاه

سلام. بایوس رو ریست کردین؟

یه بار برام اتفاق افتاد رو این مین خودم. جامپر کلیر سیموس  زدم حل شد

شمام یه تستی بزن. یا باتری رو در بیار یا جامپر بزن  شاید روشن شد. 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Lovilli.Alireza گفته است :

درست بود مشکل از سیم برقش بود .

امکان داره واضح تر توضیح بدین اخوی یعنی مشکل از سیم پاور بود یا کلید پاور کیس ؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

امکان داره واضح تر توضیح بدین اخوی یعنی مشکل از سیم پاور بود یا کلید پاور کیس ؟

یه سیم هست از زیر دکمه پاور کیس میخوره به هدر پاور روی مین بورد اون مشکل داشت برق نمی اومد تو مین بورد من فک میکردم مین مشکل داشته ! ولی رم سیستم خراب در اومد ! من رو سیستم خودم یه پک 16 گیگ GEil evo x 3200 دارم همون روز اول بردمش گارانتی چون ار جی بیش خراب بود ! این یکی که که کلا خرابه ! باز بیاد ببرم گارانتی ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...