رفتن به مطلب

بهترین پاور 650 تا 700 وات موجود بازار؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان .

به دنبال تعویض پاورم هستم بهترین پاور 650 تا 700 وات بازار رو میخاستم تهیه کنم.

سیستم هم زیاد مصرف نداره گرافیک 1080 هست و 4 ماژول رم و 2700k .

بالای 700 نمیخام بگیرم حتی 1 وات ^_^.

نظرتون کدوم مدل هست؟ بدون مشکل ترین؟ گارانتی طولانی؟ کابل های قطور؟ تایید شده باشه؟

بودجه هم محدودیت نداره.

LED و ماژولار و کابل اسلیو شده هم برام مهم نیست.

لینک به دیدگاه

سلام.

از اونجایی که نمیخواین حتی 1 وات هم بالاتر از 700 وات باشه :12_slight_smile: مناسب ترین گزینه ای که میتونم پیشنهاد بدم بهتون cooler master vanguard 650 full modular هست.oem مدل 650  و 750 وات enhance electronics هست مثل سری semi modular و مدل های بالاتر  seasonic  .البته مدل های جدیدتر 850 وات vanguard هم فکر کنم enhance electronics قراره جایگزین بشه مثل سری masterwatt maker  .همین v650 full modular با شرایط شما گزینه ی بسیار خوبی هست و نیازی به حساسیت نیست.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

دوتا نکته فقط میگم . 

یکی اگه تعویض قطعه وحابجایی زیادداری توسیستم ازین کابل فلت ها نگیر هم ضخامت سیم وهم روکشش نازکن زودتر خراب میشن

دوم سری دوشاخه 12ولت یکم بازده بگی نگی کمتر میشن ولی درعوض نویز کمتردارن تولودهای سنگین تر .هم مصرف برق گرافیم وcpuباهم ولی دوشاخه فقط گرافیک میتونه اضافه برق cpuبگیره . تومدل ساخت دوشاخه 12ولت .البته گفته شرکت اینجوره خالا واقعا توعمل صوزت بگیره خوبه .

منتهی این دوتا چیز اگع نصرف گرافیک و cpuبالاست درتظر بگیری احتمال کمترمشکل خوردن با قسمت پاور هست ویکم اعصابت توارامشه .که باگ کرافیک ازچی هست یا.. .اگه یکموقع نشکلی پیش بیاد 

باز باید ببینی اولویتت بع بازده واتلاف انرژی 2الی 3%عست یا مصرف بدون دغدغه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

از اونجایی که نمیخواین حتی 1 وات هم بالاتر از 700 وات باشه :12_slight_smile: مناسب ترین گزینه ای که میتونم پیشنهاد بدم بهتون cooler master vanguard 650 full modular هست.oem مدل 650  و 750 وات enhance electronics هست مثل سری semi modular و مدل های بالاتر  seasonic  .البته مدل های جدیدتر 850 وات vanguard هم فکر کنم enhance electronics قراره جایگزین بشه مثل سری masterwatt maker  .همین v650 full modular با شرایط شما گزینه ی بسیار خوبی هست و نیازی به حساسیت نیست.

موفق باشین.

درود.

بهترین OEM تولید کننده پاور االان این EE هست؟ چه پاور های دیگه یی تولید کرده که در بازار هست؟

تشکر.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من سری های v کولر مستر هست.

اینم خوبه

http://lioncomputer.ir/product/7935/پاور+کولرمستر+وی+650+گلد+RS650-AFBAG1/

لینک به دیدگاه

اگه حوصله داری دنبال قطعات کمیاب ولی فوق العاده بگردی من پاور EVGA SuperNOVA 650 G1 پیشنهاد میکنم ;)

لینک به دیدگاه

اگه دنبال انتخاب راحت و کم دردسر هستید که خب دوستان مدلهای مختلفی از برند کولرمستر توصیه کردن که شرکت آواژنگ پوشش خوبی در گارانتی میده

کورسیر ترجیحا نگیرید چون وضعیت مدلهای وارد شده و ریپک بودن یا نبودنشون دست شرکتیه به اسم تخت جمشید که سر به تنش نمیرزه

اگه حوصله گشتن هم دارید که در برند EVGA شک نکنید و بگردید و پیدا کنید

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

درود.

بهترین OEM تولید کننده پاور االان این EE هست؟ چه پاور های دیگه یی تولید کرده که در بازار هست؟

تشکر.

خیر بهترین نیست و حتی جزو بهترین ها هم نیست اما به معنی بدبودنش هم نیست.oem درمدل 850 واتش seasonic هست درحال حاضر و 650 وات enhance electronics.

بهترین ها flextronics هستند (oem سری AXi برای corsair) و از دید شخصی بعد از اون seasonic که هم خودش تولید کننده هست و هم سازنده ی اصلی.البته پلتفرم های متفاوت عملکرد متفاوت دارن و صرفا oem خوب به معنی بهترین عملکرد نیست . به عنوان مثال seasonic پلتفرم های متفاوتی با کیفیت های متفاوت ارایه میده بر اساس سفارش هاش.

پاورهای evga هم اونهایی که superflower و براساس پلتفرم leadex II یا leadex platinum یا titanium هستند مثل سری g3 و p2 و t2 گزینه های خوبی هستند  همونطور که دوستان عزیزمون اشاره کردن اما مواردی مثل موجودی و گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت موجب برتری cm vanguard میشه بدون درنظرگرفتن oem .

برای مشاهده تمام پاورها و oem ها میتونین به این سایت مراجعه کنین : http://www.realhardtechx.com/index_archivos/PSUReviewDatabase.html که امتیاز و لینک review هاشون رو هم جلوی مدل ها قرار داده

و برای عکس داخلی و مرجع پلتفرم ها هم میتونین به این سایت مراجعه کنین :

http://orionpsudb.com/evga (از بالا میتونین برند های دیگه رو هم انتخاب کنین اما متاسفانه کولرمستر شاملش نمیشه)

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

خیر بهترین نیست و حتی جزو بهترین ها هم نیست اما به معنی بدبودنش هم نیست.oem درمدل 850 واتش seasonic هست درحال حاضر و 650 وات enhance electronics.

بهترین ها flextronics هستند (oem سری AXi برای corsair) و از دید شخصی بعد از اون seasonic که هم خودش تولید کننده هست و هم سازنده ی اصلی.البته پلتفرم های متفاوت عملکرد متفاوت دارن و صرفا oem خوب به معنی بهترین عملکرد نیست . به عنوان مثال seasonic پلتفرم های متفاوتی با کیفیت های متفاوت ارایه میده بر اساس سفارش هاش.

پاورهای evga هم اونهایی که superflower و براساس پلتفرم leadex II یا leadex platinum یا titanium هستند مثل سری g3 و p2 و t2 گزینه های خوبی هستند  همونطور که دوستان عزیزمون اشاره کردن اما مواردی مثل موجودی و گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت موجب برتری cm vanguard میشه بدون درنظرگرفتن oem .

برای مشاهده تمام پاورها و oem ها میتونین به این سایت مراجعه کنین : http://www.realhardtechx.com/index_archivos/PSUReviewDatabase.html که امتیاز و لینک review هاشون رو هم جلوی مدل ها قرار داده

و برای عکس داخلی و مرجع پلتفرم ها هم میتونین به این سایت مراجعه کنین :

http://orionpsudb.com/evga (از بالا میتونین برند های دیگه رو هم انتخاب کنین اما متاسفانه کولرمستر شاملش نمیشه)

موفق باشین.

درود تشکر.

چون خودم هم اول به AX0000i فکر کردم ولی اصلا ندیدم در سایت ها حتی مدل 860 واتشم ندیدم موجود باشه. علاقه زیادی به این سری دارم ولی نیست.

شما بدون در نظر گرفتن بودجه چند مدل رو از بد به خوب پشت سر هم قرار میدهید برای من؟

نمیدونم یک چیزی ته ذهنم هست یک بنده خدایی به اسم جـــانی؟ سایتی چیزی داره؟ تایید میکنه پاور سوپلای ها رو؟ درست میگم؟ نظر ایسون روی چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

پیشنهاد من سری های v کولر مستر هست.

اینم خوبه

http://lioncomputer.ir/product/7935/پاور+کولرمستر+وی+650+گلد+RS650-AFBAG1/

در 7 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

اگه حوصله داری دنبال قطعات کمیاب ولی فوق العاده بگردی من پاور EVGA SuperNOVA 650 G1 پیشنهاد میکنم ;)

G3 بهترنیست؟ این مدل در بازار هست؟

در 5 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

اگه دنبال انتخاب راحت و کم دردسر هستید که خب دوستان مدلهای مختلفی از برند کولرمستر توصیه کردن که شرکت آواژنگ پوشش خوبی در گارانتی میده

کورسیر ترجیحا نگیرید چون وضعیت مدلهای وارد شده و ریپک بودن یا نبودنشون دست شرکتیه به اسم تخت جمشید که سر به تنش نمیرزه

اگه حوصله گشتن هم دارید که در برند EVGA شک نکنید و بگردید و پیدا کنید

موفق باشید :)

تاپیک رو دیدم نامید شدم از اون وارد کننده...

EVGA رو عقیق وارد میکنه؟ جایی موجود هست در اینترنت چون من اهواز هستم به بازار تهران دسترسی ندارم.

لینک به دیدگاه

evga رو من خیلی وقته جایی ندیدم مثل اینکه خیلی وقته وارد نمیشه

حتی مدت زمان زیادیه گرافیک هاش هم پشت ویترین ها نیستن

شاید ته انبار بعضی فروشگاه ها یکی دوتایی باشه

اگه بخواید evga بخرید باید خیلی بگردید

نظر من اینه که یه پاور کولرمستر خریداری کنید

چون هم وضعیت گارانتی روشن تری داره هم راحت تر گیر میاد

تو وات های زیر 1000 اغلب پاورها (جز گرین) خیلی خوب هستن

بنده خودم پاورم G650M کولرمستر هست که پارسال حدود 350000 خریداری کردم

خیلی هم راضیم ازش :)

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

بنده خدایی به اسم جـــانی؟ سایتی چیزی داره؟ 

http://www.jonnyguru.com/index.php

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

G3 بهترنیست؟ این مدل در بازار هست؟

تاپیک رو دیدم نامید شدم از اون وارد کننده...

EVGA رو عقیق وارد میکنه؟ جایی موجود هست در اینترنت چون من اهواز هستم به بازار تهران دسترسی ندارم.

فارس(Fares) شرکت واردکننده‌ش هست و روی کارت گارانتی همراه پشتیبان که هر دو یکی هستند.

این مدل رو داره:

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=429

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

درود تشکر.

چون خودم هم اول به AX0000i فکر کردم ولی اصلا ندیدم در سایت ها حتی مدل 860 واتشم ندیدم موجود باشه. علاقه زیادی به این سری دارم ولی نیست.

شما بدون در نظر گرفتن بودجه چند مدل رو از بد به خوب پشت سر هم قرار میدهید برای من؟

نمیدونم یک چیزی ته ذهنم هست یک بنده خدایی به اسم جـــانی؟ سایتی چیزی داره؟ تایید میکنه پاور سوپلای ها رو؟ درست میگم؟ نظر ایسون روی چی هست؟

اونی که مدنظرتونه jonnyguru.com هست داخل لینک اولی که قراردادم امتیاز Jonnyguru و سایر سایت ها هم جلوی بیشتر پاورها هست .  سری AXi بیشتر مناسب اورکلاکر ها و کاربرهای تخصصی هست و اختلاف قیمتش برای کاربرای معمولی یا حتی اورکلاکر های عادی توجیه نداره  . نیازی به هزینه ی اضافی نیست و همین vanguard full modular بسیار مناسبه  و با خیال راحت خریدتون رو انجام بدین .اگه خواستین بیشتر هزینه کنین 850 واتش رو بگیرین که امتیازهای خوبی هم گرفته و oem این مدل seasonic هست.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فارس(Fares) شرکت واردکننده‌ش هست و روی کارت گارانتی همراه پشتیبان که هر دو یکی هستند.

این مدل رو داره:

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=429

درود سعید جان. این مدل هست الان در بازار من بخوام بخرم؟.

شرکت فارِس مگر نپوکید؟ اسمش شده همراه پشتیبان؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

اونی که مدنظرتونه jonnyguru.com هست داخل لینک اولی که قراردادم امتیاز Jonnyguru و سایر سایت ها هم جلوی بیشتر پاورها هست .  سری AXi بیشتر مناسب اورکلاکر ها و کاربرهای تخصصی هست و اختلاف قیمتش برای کاربرای معمولی یا حتی اورکلاکر های عادی توجیه نداره  . نیازی به هزینه ی اضافی نیست و همین vanguard full modular بسیار مناسبه  و با خیال راحت خریدتون رو انجام بدین .اگه خواستین بیشتر هزینه کنین 850 واتش رو بگیرین که امتیازهای خوبی هم گرفته و oem این مدل seasonic هست.

موفق باشین.

Semi ماژولارش امتیاز بهتری گرفته من سایت هارد OCP رو دیدم.

لینک به دیدگاه

I have no issues with the line filtering in this unit. I see a total of four Y caps, two X caps, two coils, and a TVS diode. While there is clearly room for three more Y caps and one more X cap, I trust the engineers at Super Flower to know what they're doing. These parts were omitted for a reason, like the extra switching MOSFETs and extra bridge rectifier. Don't worry about them.

این بابا رو خیلی دوست دارم. خیلی تعریف این پاور رو کرده که لینک دادی سعید جان.

بگردم دنبال سیاسونیک یا Evga که هندونه آبه^_^

xDxD

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

درود سعید جان. این مدل هست الان در بازار من بخوام بخرم؟.

شرکت فارِس مگر نپوکید؟ اسمش شده همراه پشتیبان؟

سه ماه پیش موجود بود. الان نمی دونم. شرکتش هست و از اول هم روی کارت گارانتی می زد گارانتی همراه پشتیبان.  اونی که جمع کرد مشکات بود.

این شماره ی شرکتشه، برای موجودی می تونی از خودشون بپرسی:

02166971869

02166971870

آقای دهقان

حالا از اینها گذشته همون 650 وات کولر مستر سمی ماجولار یا فول ماجولار هر دو پاورهای خوبی هستند و گارانتی شون هم معتبره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/10, 20:55:22، CleverM گفته است :

پاور های انر مکس چطوره؟

توی ایران با وجود برند هایی مثل کورسیر و کولر مستر توجه زیادی بهش نمیشه  و خیلی کمیابه و لی در کل پاور هایی خوبی تولید میکنه ولی با توجه با قیمت یکسانش با برند های معروف تر خریدش پیشنهاد نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

توی ایران با وجود برند هایی مثل کورسیر و کولر مستر توجه زیادی بهش نمیشه  و خیلی کمیابه و لی در کل پاور هایی خوبی تولید میکنه ولی با توجه با قیمت یکسانش با برند های معروف تر خریدش پیشنهاد نمیشه.

بسیار ممنون 

لینک به دیدگاه

دوستان یک مقدار صبر میکنم ببینم بار آخر شهریور چی توش هست بعدش اگر مدل مد نظرم که EVGA هست وارد نشد مدل نمیه ماژولار ونگارد رو میگیرم

تشکر از دوستان که همیاری کردن.

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون درمورد پاورهای سیلوراستون تویه این بازه چیه؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

دوستان نظرتون درمورد پاورهای سیلوراستون تویه این بازه چیه؟

اگه بتونی پیدا کنی فوق العاده هست فقط قیمت زیادی داره بازم خودتون هر جور صلاح میدونید;)

لینک به دیدگاه

دوستان طبق تحقیقاتی که من از سایت های خارجی داشتم بهترین پاور ها رو evga تولید میکنه و قیمت مناسبی نسبت به عملکردی که ارائه میده داره  . اگه به ویدیو های توی یوتیوب دقت کنید اکثرا به علت کیفیت بالای پاور های تولیدی evga برای سیستم پیشنهادی خود از پاور های تولیدی این شرکت استفاده میکنن

در کل برند های دیگه در ایران ارزش خرید بالایی در مقابل evga ندارن (( antec رو فاکتور بگیرید:1_grinning:))

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.9_9

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...