رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

:D...سلام خدمت تمامی دوستان لیونی...:D
:12_slight_smile:...امیدوارم حالتون خوب باشه بنده یه سری قطعات برای خرید سیستم لیست کردم دوست دارم نظرتون رو  دربارشون بدونم...:14_relaxed:
:16_relieved:...دوستان لطفا فقط درباره همین قطعات کامنت بدید...:16_relieved:
مادربرد: GIGABYTE Z270X-Gaming 5
پردازنده: Intel Core i7-7700K Kaby Lake
کارت گرافیک:
GIGABYTE GTX 1050 Ti G1 Gaming WF2X 4GB GDDR5
پاور:
Corsair HX850i 80Plus Platinum Power Supply
HDD:
WD Blue 2TB 64MB Buffer

SDD: Kingston UV400 SATA3 SSD - 120GB
RGB: DeepCool RGB 360 Color LED
کیس: GREEN Z8 PANZER MAX Full Tower Case
کولر سی پی یو:
Cooler Master Hyper 212 LED Turbo
مانیتور:
LG 22MP58VQ 22Inch IPS 5ms Monitor
دی وی دی رایتر:
ASUS 24X DVD-RW
رم:
  Gskill Trident Z RGB 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داداش بگو کاربرد سیستم  چی قراره باشد تا راهنمایی کنم

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

داداش بگو کاربرد سیستم  چی قراره باشد تا راهنمایی کنم

گیمینگ
مالتی مدیا

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک به خاطر کمبود بودجه فعلا 1050ti انتخاب شده

لینک به دیدگاه

خب برای گیم داشتن گرافیک قوی تر از پردازنده i7 مهم تره. شما میتونی پردازنده i5 بگیری و گرافیک 1060 یا 1070 که به مراتب بهتر هستند. 

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

خب برای گیم داشتن گرافیک قوی تر از پردازنده i7 مهم تره. شما میتونی پردازنده i5 بگیری و گرافیک 1060 یا 1070 که به مراتب بهتر هستند. 

فعلا با همین 1050ti میتونم سر کنم برای من مهم هماهنگی و مچ بودن قطعات خیلی مهم هستش نظرتون چیه درباره این مورد؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mr.mohammadhjh گفته است :

فعلا با همین 1050ti میتونم سر کنم برای من مهم هماهنگی و مچ بودن قطعات خیلی مهم هستش نظرتون چیه درباره این مورد؟

رمتو هشت گیگ کم کن جاش گرافیک قوی تر میخری!

بعدا هشت گیگ دیگه میخری!الان شما با مانیتور فول اچ دی میخوای بازی کنی پس هشت گیگ بیشتر لازم نداری!هشت گیگ اضافه کاملا بدون استفاده میمونه

این پردازنده ای هم که انتخاب کردی یکم در مورد دماش حرف و حدیث هست

850 واتم واسه این سیستم زیاده حتی اگه بخوای بعد ها 1080 tiهم بخری باز 700 نهایت کافیه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

رمتو هشت گیگ کم کن جاش گرافیک قوی تر میخری!

بعدا هشت گیگ دیگه میخری!الان شما با مانیتور فول اچ دی میخوای بازی کنی پس هشت گیگ بیشتر لازم نداری!هشت گیگ اضافه کاملا بدون استفاده میمونه

این پردازنده ای هم که انتخاب کردی یکم در مورد دماش حرف و حدیث هست

850 واتم واسه این سیستم زیاده حتی اگه بخوای بعد ها 1080 tiهم بخری باز 700 نهایت کافیه

ممنونم از نظرتون
لطفا رم  و کارت گرافیک  پیشنهادیتون رو بگید
رم  بی زحمت  از برند Gskill  بگید

لینک به دیدگاه

داداش نصف انتخابت غلطه

شما رفتی کیس 500 تومنی برداشتی بعد نصف قطعاتت ضعیفن

اگر میتونین برای سری 8 اینتل وایسید خیلی بهتره به نظرم چون این سری جزو سری های گرون اینتله و تو سری 8 اینتل برای مقابله با رایزن پردازنده های فوق العاده با قیمت های خیلی بهتر نسبت به نسل های گذشته داده بیرون. دوستان تایپیک زده بودن core i3 اش اندازه همین 7700k قدرت داره پس خرید این سیپیو کار درستی نیست.

شما پاور 850 برداشتی درحالی که مصرفتون فقط 380 وات هست که همیشه صدوات بالاتر توصیه میشه بعد شما پاور 850 انتخاب کردید ؟!؟

شما سیپیو core i7 برداشتی بعد گرافیکتونو 1050 ti برداشتید؟!؟

اصلا خرید 1050 توصیه نمیشه چون ارزش خرید بسیار بسیار پایینی داره با این بودجتون حداقل یه 1070 باید بردارید!!

شما کولرتونم  led برداشتین که کولر های led دار معمولا به خاطر همون led گرونترن نسبت به معمولیا و شما میتونین یه فن معمولی بردارید. کیت rgb هم که دارین میگیرین.

تنها انتخاب خوبتون رمتون بود .

الانم قیمت گرافیکا فوق العاده به خاطر ماین کشیده بالا به حدی که قیمت دست دوم همون کارت الان اندازه نوش تو زمان قبل تره پس بهتره برای نسل 8 اینتل وایسین که قیمتا یکمی هم بکشه پایین بهتر شه.

مانیتورتونم جای کشش داره ولی دیگه هرجور خودتون میدونید.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mr.mohammadhjh گفته است :

ممنونم از نظرتون
لطفا رم  و کارت گرافیک  پیشنهادیتون رو بگید
رم  بی زحمت  از برند Gskill  بگید

خواهش میکنم

در کل که من میگم الان نخر و چند ماه صبر کن تا این شوک ماینینگ و ترس از افزایش قیمت دلار از بین بره و برسی به فصل امتحانات:4_joy:

رم همون مدلی که انتخاب کردی خوبه و معمولا تکش هم پیدا میشه البته با تاخیر 15 باشه بهتره ولی در کل فرقی نداره زیاد(یه هشت گیک از همون مدل انتخابی خودت)

کارت گرافیکم ببین هشت گیگ رمو کم کنی چفدر میمونه واست چون قیمت قطعات رو ندادی!بعد اگه رسید که 1060 ام اس ای گیمینگ انتخاب خوبیه!هرچند بازم میگم قیمتا در حال حاضر خیلی غیر واقعی هست و خرید اصلا به صرفه نیست

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

داداش نصف انتخابت غلطه

شما رفتی کیس 500 تومنی برداشتی بعد نصف قطعاتت ضعیفن

اگر میتونین برای سری 8 اینتل وایسید خیلی بهتره به نظرم چون این سری جزو سری های گرون اینتله و تو سری 8 اینتل برای مقابله با رایزن پردازنده های فوق العاده با قیمت های خیلی بهتر نسبت به نسل های گذشته داده بیرون. دوستان تایپیک زده بودن core i3 اش اندازه همین 7700k قدرت داره پس خرید این سیپیو کار درستی نیست.

شما پاور 850 برداشتی درحالی که مصرفتون فقط 380 وات هست که همیشه صدوات بالاتر توصیه میشه بعد شما پاور 850 انتخاب کردید ؟!؟

شما سیپیو core i7 برداشتی بعد گرافیکتونو 1050 ti برداشتید؟!؟

اصلا خرید 1050 توصیه نمیشه چون ارزش خرید بسیار بسیار پایینی داره با این بودجتون حداقل یه 1070 باید بردارید!!

شما کولرتونم  led برداشتین که کولر های led دار معمولا به خاطر همون led گرونترن نسبت به معمولیا و شما میتونین یه فن معمولی بردارید. کیت rgb هم که دارین میگیرین.

تنها انتخاب خوبتون رمتون بود .

الانم قیمت گرافیکا فوق العاده به خاطر ماین کشیده بالا به حدی که قیمت دست دوم همون کارت الان اندازه نوش تو زمان قبل تره پس بهتره برای نسل 8 اینتل وایسین که قیمتا یکمی هم بکشه پایین بهتر شه.

مانیتورتونم جای کشش داره ولی دیگه هرجور خودتون میدونید.

نسل هشتم کی معرفی میشه؟
کی وارد ایران میشه؟
من الان چون اصلا سیستم ندارم واقعا باید سیستم بخرم  اگه براتون مقدوره یه سیستم پیشنهادی با مادربرد گیگابایت بهم بگید

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، mr.mohammadhjh گفته است :

نسل هشتم کی معرفی میشه؟
کی وارد ایران میشه؟
من الان چون اصلا سیستم ندارم واقعا باید سیستم بخرم  اگه براتون مقدوره یه سیستم پیشنهادی با مادربرد گیگابایت بهم بگید

نسل هشتم ده روزی اینا هست معرفی شده و احتمالا تا اواخر این ماه اینا وارد بازار بشه.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

نسل هشتم ده روزی اینا هست معرفی شده و احتمالا تا اواخر این ماه اینا وارد بازار بشه.

خیلی ممنون از راهنماییتون پس برای نسل هشتم صبر میکنم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

ولی اگه باز براتون مقدور بود یه سیستم روی همین نسل هفتم برام لیست کنید که داشته باشم لیست درست برای نسل هفتم رو

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، mr.mohammadhjh گفته است :

ولی اگه باز براتون مقدور بود یه سیستم روی همین نسل هفتم برام لیست کنید که داشته باشم لیست درست برای نسل هفتم رو

خواهش میکنم دوست عزیز چشم حتما فردا براتون ارسال میکنم تو همین تایپیک.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

خواهش میکنم دوست عزیز چشم حتما فردا براتون ارسال میکنم تو همین تایپیک.

یه دنیا سپاس
ترجیها مادربرد گیگابایت باشه
رم هم gskill
برای کولینگ هم ایر کولر
دستتون درد نکنه

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/10, 23:43:09، mr.mohammadhjh گفته است :

یه دنیا سپاس
ترجیها مادربرد گیگابایت باشه
رم هم gskill
برای کولینگ هم ایر کولر
دستتون درد نکنه

چشم حتما. اتفاقا خودمم یکی از طرفداران گیگابایت هستم:1_grinning:

لینک به دیدگاه

ایوای داداش ببخشید بهت قول داده بودم سیستم بفرستم یادم یه یه ربع دیگه اینا برات میفرستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود

میشه بفرمایید کجا عنوان شده که نسل هشتم 10 روزه معرفی شده و تا آخر ماه به بازار میاد؟

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

میشه بفرمایید کجا عنوان شده که نسل هشتم 10 روزه معرفی شده و تا آخر ماه به بازار میاد؟

سلام. همونطور که دوستان گفتن 22 اگوست معرفی شد.

منم نگفتم تا اخر این ماه میاد گفتم احتمال داره چون اولین لپ تاب با پردازنده نسل هشتم قراره معرفی بشه.

لینک به دیدگاه

آلان همه قطعات مناسبو براتون جمع کردم فقط اگه میشه لینک مادربرد تونو بدید ؟

لینک به دیدگاه

اینم خدمت شما جمعش شد 1.8

نکته: رم جیل برداشتم مشخصاتش با جی اسکیل یکی بود اما جی اسکیل صدتومن بالاتر بود

نکته 2: مادریرد گیگابایت تو این سایت نبود خودتون موقع خرید میتونین بگیرین وگرنه همین خیلی خوبه( چون گیگامیپسندین گفتم)

نکته 3: این سایت کیس Z4 نداشت کیس مناسب شما z4 asitak هست.

جمعشون میشه 7 میلیون اگه با بودجتون مغایره بگین یکم تغییرات بدم توش.

12313123132.thumb.JPG.f88c6bdafa2b1db35b542c28dea25726.JPG

سیستم 2066 برداشتم:17_heart_eyes:مخصوص اورکلاک سری اکستریم:17_heart_eyes:

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید باید بگم که انتخابتون کلا اشتباهه و در آینده پشیمان میشید چون من خودم چند وقت پیش سیستم خریدم و الان بابت انتخابم پشیمونم ...

اونجوری که حساب کردم متوجه شدم بودجه شما حدود 7 میلیون هست پس خواهشا در انتخابتون دقت کنید و به نصیحت های اینعزیزانی که اینجا هستن گوش بدید و بعد تصمیم بگیرید :12_slight_smile:

سیستم پیشنهادی من اینه :

Mainboard : MSI B250M MORTAR ARCTIC LGA1151: 435.000

Processor : Intel Core i7 7700 3.6 GHz Kaby Lake : 1.220.000

Memory : Gskill Ripjaws V CL15 2400 MHz DDR4 : 640.000

SSD : Kingston UV400 120GB SATA3 : 230.000

HDD : Toshiba  P300 7200 Rpm 64MB Buffer SATA 3 : 270.000

Power : Green GP 700A - HP PSU : 380.000

Case : Green Z2+ Hero Gaming Mid Tower : 200.000

Monitor : LG 22MP58VQ 22 INCH IPS 5MS : 565.000

ODD : LG GH24NS95 24X SATA Bulk : 55.000

VGA : MSI GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X GAMING X OC : 2.850.000

جمع کل : 6.845.000

چند نکته و راهنمایی :

1. خرج اضافه برای مادربورد گیمینگ یعنی انداختن پول در سطل آشغال من خودم تجربه کردم 1050 دادم مادربورد الان پشیمونم 

2 . بهترین برند برای مادربورد فعلا از لحاظ کیفیت و قیمت msi هست ( کلا msi برند عالی هستش )

3 . چون شما اهل اورکلاک نیستید براتون سی پی یو رو ضریب بسته زدم ( هیچ تفتوتی بین 7700k و 7700 معمولی در گیم نیست حتی با i5 هم تفاوتی ندارن این دو در گیم من خودم تجربه کردم 

4 . 7700 معمولی خودش داخل جعبش سی پی یو کولر داره که انصافا با کیفیت هست و نیازی به تهیه سی پی یو کولر جداگانه و خرج اضافه نیست 

5 . پاور مورد نیاز شما 600 الی 650 وات هست که من 700 وات نوشتم براتون کاملا مناسبه و برندش هم green هست من خودم این پاور رو دارم و واقعا عالی و بی صر و صدا هستش

6 . کیس انتخابیتون گرون هست و براتون Z2 + Hero زدم واقعا نسبت یه قیمتش عالی هستش من خودم دارم اینو 

7 . رمتون فرکانسش رو براتون 2400 زدم چون بیشتر از اون بی فایده هست و عملا هیچ تاثیری در کاربری و حتی گیم هم نداره حتی اگه فرکانسش 3000 باشه که واسه من 3000 هستش و خرج اضافی هستش

8 . اس اس دی کاملا مناسبه اونی که خودتون زدید و با کیفیت هستش

9 . هاردی که شما انتخاب کردید دورش 5400 هستش یعنی سرعتش از اینی که من انتخاب کردم کمتره هاردی که انتخاب کردم دورش 7200 هستش و سرعتش عالیه هارد خوبیه و با کیفیت

10 . مانیتوری که انتخاب کردید خیلی خوب هستش همون رو براتون نوشتم

11 . دی وی دی رایتر ایسوس پیشنهاد نمیشه من خودم همین مدل رو دارم و الان خیلی باهاش مشکل دارم ( یعنی ضعیفه و read خوبی نداره ضداش هم کم نیست ) ولی ال جی عالی هستش 

12. و در نهایت کارت گرافیکتون ( قلب تپنده سیستم گیمینگ ) جزو 3 کارت گرافیک برتر دنیا برای گیم ... عالی هستش و واقعا هر گیمی رو میخوره توی آخرین تنظیمات 

امیدوارم نکاتی که گفتم به دردتون خورده باشه عزیز:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...