رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 22 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اینم خدمت شما جمعش شد 1.8

نکته: رم جیل برداشتم مشخصاتش با جی اسکیل یکی بود اما جی اسکیل صدتومن بالاتر بود

نکته 2: مادریرد گیگابایت تو این سایت نبود خودتون موقع خرید میتونین بگیرین وگرنه همین خیلی خوبه( چون گیگامیپسندین گفتم)

نکته 3: این سایت کیس Z4 نداشت کیس مناسب شما z4 asitak هست.

جمعشون میشه 7 میلیون اگه با بودجتون مغایره بگین یکم تغییرات بدم توش.

12313123132.thumb.JPG.f88c6bdafa2b1db35b542c28dea25726.JPG

سیستم 2066 برداشتم:17_heart_eyes:مخصوص اورکلاک سری اکستریم:17_heart_eyes:

دوست عزیز ایشون برای گیم و مالتی مدیا میخوان سیستمی که شما نوشتید برای اورکلاک هست ... در ضمن این پاور یه مقدار ضعیفه ... دلیلی نداره این همه برای مادربورد خرج بذارن سی پی یو هم که تفاوتش با core i7 دویست تومن هست و ارزش نداره ... هارد هم  که دورش 5400 هست و خوب انتخاب خوبی نیست ... رم هم که فرکانسش بالاست و الکی پول دارن میدن ...  مانیتور رو هم که مد نظر نگرفتید در ضمن این دی وی دی رایتر جزو ضعیف ترین هاست ... رم هم اگه میخوتن geil بردارن بهتره سری evo x rgb بردارن تفاوتی تو قیمت نداره با این

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 24 دقیقه قبل، Game World گفته است :

با احترام خدمت شما

این بنده با اینکه میدونم اطلاعات زیادی ندارم و در برابر دیگر افراد انجمن چیزی به حساب نمیام ولی خواستم که نظرمو بگم

راستش من تا حالا نشنیده بودم کسی بگه کولر فابریک ۷۷۰۰ برای خنک کردنش کافیه و تا به امروز هر کی دیدم یه کولر مناسب براش تهیه کرده

مورد دوم هم با اینکه توی گیم تفاوت خاصی نمیکنه ۷۷۰۰ با ۷۷۰۰k ولی خب قیمت هر دو رو که نگاه کنیم شاید بیشتر از ۵۰ یا ۶۰ تومن بیشتر هزینه کردن ارزشش رو داره (حداقل برای فروشش در آینده کار رو راحت تر میکنه چون خب بلاخره قدرتمند تره)

و البته حرفتون بسیار درسته که برای گیمینگ ۶۰ فریم i5 هم کافیه که البته با اومدن نسل ۸ i3 هم کاملا جواب گو خواهد بود(ولی خب قضیه برای ۱۴۴ فریم بر ثانیه و بالاتر قضیه فرق میکنه)

و با اینکه رم با فرکانس ۲۴۰۰ کافیه ولی خب مدلی که دوست عزیز GRANDAM معرفی کردن ۳۰ تومن اختلاف قیمت داره ولی خب حداقل حس بهتری به مصرف کننده میده xD

در مورد کیس هم سلیقه ایه ولی من فکر میکنم z4 گزینه بهتری باشه

و در آخر باید اضافه کنم که قطعا صبر کردن برای نسل هشتم اینتل بسیار خوبه 

ولی نظر شخصیم اینه اگه ایشون عجله برای خرید سیستم دارند فکر کنم رایزن در حال حاضر ارزش خرید بیشتری داره و مثلا خرید ryzen 1600 و اورکلاکش به ۳.۹ یا۴ تجربه بهتری برای دوستمون رقم بزنه

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/11, 19:55:44، Game World گفته است :

دوست عزیز ایشون برای گیم و مالتی مدیا میخوان سیستمی که شما نوشتید برای اورکلاک هست ... در ضمن این پاور یه مقدار ضعیفه ... دلیلی نداره این همه برای مادربورد خرج بذارن سی پی یو هم که تفاوتش با core i7 دویست تومن هست و ارزش نداره ... هارد هم  که دورش 5400 هست و خوب انتخاب خوبی نیست ... رم هم که فرکانسش بالاست و الکی پول دارن میدن ...  مانیتور رو هم که مد نظر نگرفتید در ضمن این دی وی دی رایتر جزو ضعیف ترین هاست ... رم هم اگه میخوتن geil بردارن بهتره سری evo x rgb بردارن تفاوتی تو قیمت نداره با این

سلام دوست گرامی.

.1-مقدار مصرف ایشون 540 هست که 100 وات بالاتر همیشه بهتره که میشه 640 و من 650 پیشنهاد دادم

2-ایشون گفتن گیم و مالتی مدیا و برای گیم فرکانس تک هسته خیلی مهم هست  برای همین سیپیو رو اون انتخاب کردم

3-متاسفانه ندیدم 5400 هست .

4-چرا میگین فرکانس بالا خریدن الکیه؟

5-ایشون که نمیخوان دیویدی رایت کنن و اینا فقط در حد نصب ویندوز و...

6-جیل Rgb دویست فرکانسش کمتره و در فرکانس یکسان cl 16 هست و این 15 شما معلومه به جزئیات توجهی نکردید.

7- اگر نگاه کنید فرکانس این پردازنده 4.4 در حالت توربو هست که میشه بیشتر از 7700k ولی 4 ترده این.

8- شما رفتین پاور گرین انتخاب کردین که بدترین پاور موجود در بازار هست و برای سیستم های قدرتمند اصلا پیشنهاد نمیشه

9-چون دیگه 1151 مادربرد 270 و اینا دیگه کلا تعطیله و سری بعد هم که فقط رو 370 هس اگر ایشون بخوان در اینده سیستمشون رو تغییر بدن مجبورن کل سیستمو تغییر بدن

10- سیپیو اکستریم ضریب باز هست و برای اور کار خاصی نمیخواد که هرکسی میتونه انجام بده راحت.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، CleverM گفته است :

راستش من تا حالا نشنیده بودم کسی بگه کولر فابریک ۷۷۰۰ برای خنک کردنش کافیه و تا به امروز هر کی دیدم یه کولر مناسب براش تهیه کرده

به نکته خوبی اشاره کردی دوست عزیز مخصوصا که 7700 و 7700k مشکل دمایی دارن و بعضی موارد واتر کولر هم جوابگو نبوده کامل.  من خودم سیپیو زئون دارم که همون core i5 هست قدرتش میشه گفت استوک اصلا کفایت نمیکنه و خیلی فنای استوک بی کیفیتن.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اینم خدمت شما جمعش شد 1.8

نکته: رم جیل برداشتم مشخصاتش با جی اسکیل یکی بود اما جی اسکیل صدتومن بالاتر بود

نکته 2: مادریرد گیگابایت تو این سایت نبود خودتون موقع خرید میتونین بگیرین وگرنه همین خیلی خوبه( چون گیگامیپسندین گفتم)

نکته 3: این سایت کیس Z4 نداشت کیس مناسب شما z4 asitak هست.

جمعشون میشه 7 میلیون اگه با بودجتون مغایره بگین یکم تغییرات بدم توش.

12313123132.thumb.JPG.f88c6bdafa2b1db35b542c28dea25726.JPG

سیستم 2066 برداشتم:17_heart_eyes:مخصوص اورکلاک سری اکستریم:17_heart_eyes:

راستش من اصلا قصد اورکلاک ندارم من فقط برای گیم در حد فول اچ دی و برنامه های فتوشاپ و... میخوام سی پی یو i7 هم برای کارم لازم دارم تا در آینده نیاز به ارتقا نداشته باشه سیستم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام خسته نباشید باید بگم که انتخابتون کلا اشتباهه و در آینده پشیمان میشید چون من خودم چند وقت پیش سیستم خریدم و الان بابت انتخابم پشیمونم ...

اونجوری که حساب کردم متوجه شدم بودجه شما حدود 7 میلیون هست پس خواهشا در انتخابتون دقت کنید و به نصیحت های اینعزیزانی که اینجا هستن گوش بدید و بعد تصمیم بگیرید :12_slight_smile:

سیستم پیشنهادی من اینه :

Mainboard : MSI B250M MORTAR ARCTIC LGA1151: 435.000

Processor : Intel Core i7 7700 3.6 GHz Kaby Lake : 1.220.000

Memory : Gskill Ripjaws V CL15 2400 MHz DDR4 : 640.000

SSD : Kingston UV400 120GB SATA3 : 230.000

HDD : Toshiba  P300 7200 Rpm 64MB Buffer SATA 3 : 270.000

Power : Green GP 700A - HP PSU : 380.000

Case : Green Z2+ Hero Gaming Mid Tower : 200.000

Monitor : LG 22MP58VQ 22 INCH IPS 5MS : 565.000

ODD : LG GH24NS95 24X SATA Bulk : 55.000

VGA : MSI GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X GAMING X OC : 2.850.000

جمع کل : 6.845.000

چند نکته و راهنمایی :

1. خرج اضافه برای مادربورد گیمینگ یعنی انداختن پول در سطل آشغال من خودم تجربه کردم 1050 دادم مادربورد الان پشیمونم 

2 . بهترین برند برای مادربورد فعلا از لحاظ کیفیت و قیمت msi هست ( کلا msi برند عالی هستش )

3 . چون شما اهل اورکلاک نیستید براتون سی پی یو رو ضریب بسته زدم ( هیچ تفتوتی بین 7700k و 7700 معمولی در گیم نیست حتی با i5 هم تفاوتی ندارن این دو در گیم من خودم تجربه کردم 

4 . 7700 معمولی خودش داخل جعبش سی پی یو کولر داره که انصافا با کیفیت هست و نیازی به تهیه سی پی یو کولر جداگانه و خرج اضافه نیست 

5 . پاور مورد نیاز شما 600 الی 650 وات هست که من 700 وات نوشتم براتون کاملا مناسبه و برندش هم green هست من خودم این پاور رو دارم و واقعا عالی و بی صر و صدا هستش

6 . کیس انتخابیتون گرون هست و براتون Z2 + Hero زدم واقعا نسبت یه قیمتش عالی هستش من خودم دارم اینو 

7 . رمتون فرکانسش رو براتون 2400 زدم چون بیشتر از اون بی فایده هست و عملا هیچ تاثیری در کاربری و حتی گیم هم نداره حتی اگه فرکانسش 3000 باشه که واسه من 3000 هستش و خرج اضافی هستش

8 . اس اس دی کاملا مناسبه اونی که خودتون زدید و با کیفیت هستش

9 . هاردی که شما انتخاب کردید دورش 5400 هستش یعنی سرعتش از اینی که من انتخاب کردم کمتره هاردی که انتخاب کردم دورش 7200 هستش و سرعتش عالیه هارد خوبیه و با کیفیت

10 . مانیتوری که انتخاب کردید خیلی خوب هستش همون رو براتون نوشتم

11 . دی وی دی رایتر ایسوس پیشنهاد نمیشه من خودم همین مدل رو دارم و الان خیلی باهاش مشکل دارم ( یعنی ضعیفه و read خوبی نداره ضداش هم کم نیست ) ولی ال جی عالی هستش 

12. و در نهایت کارت گرافیکتون ( قلب تپنده سیستم گیمینگ ) جزو 3 کارت گرافیک برتر دنیا برای گیم ... عالی هستش و واقعا هر گیمی رو میخوره توی آخرین تنظیمات 

امیدوارم نکاتی که گفتم به دردتون خورده باشه عزیز:14_relaxed:

دستتون درد نکنه بی زحمت لینک قطعات از سایت لیون کامنت میکنید تا مشخصاتشون بخونم 

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام خسته نباشید باید بگم که انتخابتون کلا اشتباهه و در آینده پشیمان میشید چون من خودم چند وقت پیش سیستم خریدم و الان بابت انتخابم پشیمونم ...

اونجوری که حساب کردم متوجه شدم بودجه شما حدود 7 میلیون هست پس خواهشا در انتخابتون دقت کنید و به نصیحت های اینعزیزانی که اینجا هستن گوش بدید و بعد تصمیم بگیرید :12_slight_smile:

سیستم پیشنهادی من اینه :

Mainboard : MSI B250M MORTAR ARCTIC LGA1151: 435.000

Processor : Intel Core i7 7700 3.6 GHz Kaby Lake : 1.220.000

Memory : Gskill Ripjaws V CL15 2400 MHz DDR4 : 640.000

SSD : Kingston UV400 120GB SATA3 : 230.000

HDD : Toshiba  P300 7200 Rpm 64MB Buffer SATA 3 : 270.000

Power : Green GP 700A - HP PSU : 380.000

Case : Green Z2+ Hero Gaming Mid Tower : 200.000

Monitor : LG 22MP58VQ 22 INCH IPS 5MS : 565.000

ODD : LG GH24NS95 24X SATA Bulk : 55.000

VGA : MSI GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X GAMING X OC : 2.850.000

جمع کل : 6.845.000

چند نکته و راهنمایی :

1. خرج اضافه برای مادربورد گیمینگ یعنی انداختن پول در سطل آشغال من خودم تجربه کردم 1050 دادم مادربورد الان پشیمونم 

2 . بهترین برند برای مادربورد فعلا از لحاظ کیفیت و قیمت msi هست ( کلا msi برند عالی هستش )

3 . چون شما اهل اورکلاک نیستید براتون سی پی یو رو ضریب بسته زدم ( هیچ تفتوتی بین 7700k و 7700 معمولی در گیم نیست حتی با i5 هم تفاوتی ندارن این دو در گیم من خودم تجربه کردم 

4 . 7700 معمولی خودش داخل جعبش سی پی یو کولر داره که انصافا با کیفیت هست و نیازی به تهیه سی پی یو کولر جداگانه و خرج اضافه نیست 

5 . پاور مورد نیاز شما 600 الی 650 وات هست که من 700 وات نوشتم براتون کاملا مناسبه و برندش هم green هست من خودم این پاور رو دارم و واقعا عالی و بی صر و صدا هستش

6 . کیس انتخابیتون گرون هست و براتون Z2 + Hero زدم واقعا نسبت یه قیمتش عالی هستش من خودم دارم اینو 

7 . رمتون فرکانسش رو براتون 2400 زدم چون بیشتر از اون بی فایده هست و عملا هیچ تاثیری در کاربری و حتی گیم هم نداره حتی اگه فرکانسش 3000 باشه که واسه من 3000 هستش و خرج اضافی هستش

8 . اس اس دی کاملا مناسبه اونی که خودتون زدید و با کیفیت هستش

9 . هاردی که شما انتخاب کردید دورش 5400 هستش یعنی سرعتش از اینی که من انتخاب کردم کمتره هاردی که انتخاب کردم دورش 7200 هستش و سرعتش عالیه هارد خوبیه و با کیفیت

10 . مانیتوری که انتخاب کردید خیلی خوب هستش همون رو براتون نوشتم

11 . دی وی دی رایتر ایسوس پیشنهاد نمیشه من خودم همین مدل رو دارم و الان خیلی باهاش مشکل دارم ( یعنی ضعیفه و read خوبی نداره ضداش هم کم نیست ) ولی ال جی عالی هستش 

12. و در نهایت کارت گرافیکتون ( قلب تپنده سیستم گیمینگ ) جزو 3 کارت گرافیک برتر دنیا برای گیم ... عالی هستش و واقعا هر گیمی رو میخوره توی آخرین تنظیمات 

امیدوارم نکاتی که گفتم به دردتون خورده باشه عزیز:14_relaxed:

رمی که لیست کردید چند گیگ هستش؟
فن استوک سی پی یو که عین باد بزن عمل میکنه به نظرتون میتونه از پس کولینگ 7700 بر بیاد واقعا؟

ویرایش شده توسط mr.mohammadhjh
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/11, 20:28:42، mr.mohammadhjh گفته است :

راستش من اصلا قصد اورکلاک ندارم من فقط برای گیم در حد فول اچ دی و برنامه های فتوشاپ و... میخوام سی پی یو i7 هم برای کارم لازم دارم تا در آینده نیاز به ارتقا نداشته باشه سیستم

اگر نمیخواین ارتقا بدین پس یا رایزن بگیرین یا برای نسل 8 وایسید.اورکلاکم سری اکستریم سخت نیس و خطرناکم نیست . اون پردازنده اهای لاک هست که سخته کمی و خطر هم داره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mr.mohammadhjh گفته است :

16 گیگ هست عزیز 

بهتره این سی پی یو کولر رو بگیرید Green Glacier Evo 240 و همچنین cpu رو 7700k بگیرید میتونید کیس رو هم z4 بردارید ولی شیشه کناریش دودی هستش و خوب جا نمیفته تو قابش ولی z2 شفاف هستش پاور هم اینو بردارید Cooler master v650s 80 plus semi modular

لیست قطعات : 

http://lioncomputer.ir/product/10871/مادربرد+ام+اس+ای+B250M+MORTAR+ARCTIC/

http://lioncomputer.ir/product/10564/سی+پی+یو+اینتل+Intel+Core+i7-7700K/

http://lioncomputer.ir/product/6651/رم+جی+اسکیل+Ripjaws+V+16GB+8GBx2+2400Mhz+CL15+DDR4/

http://lioncomputer.ir/product/9300/اس+اس+دی+کینگستون+UV400+120GB/

http://lioncomputer.ir/product/7712/هارد+پی+300+توشیبا++2+ترابایت/

http://lioncomputer.ir/product/5268/پاور+کولر+مستر+650+وات+V650S/

http://lioncomputer.ir/product/9118/کیس+گرین+زد+2+پلاس+هیرو/

http://lioncomputer.ir/product/9287/مانیتور+22+اینچ+ال+جی+LG+22MP58VQ/

http://lioncomputer.ir/product/2167/دی+وی+دی+رایتر+ال+جی+GH24NS95/

http://lioncomputer.ir/product/8697/کارت+گرافیک+ام+اس+ای+GTX+1080+Gaming+X/

http://lioncomputer.ir/product/11616/کولر+مایع+کولر+مستر+MasterLiquid+Lite+120/

پاور رو عوض کردم ... الان عالی شد 

7200 شدش

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

این  لیست چطوره
پاور هم GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU  هستش

Untitled.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، CleverM گفته است :

با احترام خدمت شما

این بنده با اینکه میدونم اطلاعات زیادی ندارم و در برابر دیگر افراد انجمن چیزی به حساب نمیام ولی خواستم که نظرمو بگم

مورد دوم هم با اینکه توی گیم تفاوت خاصی نمیکنه ۷۷۰۰ با ۷۷۰۰k ولی خب قیمت هر دو رو که نگاه کنیم شاید بیشتر از ۵۰ یا ۶۰ تومن بیشتر هزینه کردن ارزشش رو داره (حداقل برای فروشش در آینده کار رو راحت تر میکنه چون خب بلاخره قدرتمند تره)

و البته حرفتون بسیار درسته که برای گیمینگ ۶۰ فریم i5 هم کافیه که البته با اومدن نسل ۸ i3 هم کاملا جواب گو خواهد بود(ولی خب قضیه برای ۱۴۴ فریم بر ثانیه و بالاتر قضیه فرق میکنه)

و با اینکه رم با فرکانس ۲۴۰۰ کافیه ولی خب مدلی که دوست عزیز GRANDAM معرفی کردن ۳۰ تومن اختلاف قیمت داره ولی خب حداقل حس بهتری به مصرف کننده میده xD

در مورد کیس هم سلیقه ایه ولی من فکر میکنم z4 گزینه بهتری باشه

و در آخر باید اضافه کنم که قطعا صبر کردن برای نسل هشتم اینتل بسیار خوبه 

ولی نظر شخصیم اینه اگه ایشون عجله برای خرید سیستم دارند فکر کنم رایزن در حال حاضر ارزش خرید بیشتری داره و مثلا خرید ryzen 1600 و اورکلاکش به ۳.۹ یا۴ تجربه بهتری برای دوستمون رقم بزنه

حرف شما درسته ایشون بهتره سی پی یو کولر بگیرن .... حرف شما درسته در مورد دومی .... مادربوردی که نوشتم هم فرکانس بیشتر از 2400 ساپورت نمیکنه .... z4 شیشه اش دودی هست و همچنین خوب جا نمیفته ... 

رایزن تو 80 درصد بازی ها تو 1080p خیلی پایین تر از i7 و i5 هستش به طور میانگین 30 فریم یا حتی 40 فریم و مناسبه کار ایشون نیست چون کارشون گیم هست و مالتی مدیا

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/11, 22:01:20، mr.mohammadhjh گفته است :

این  لیست چطوره

Untitled.png

داداش شما که دوباره اشتباه برمیداری! کیس 500 تومنی دوباره برداشتی بعد گرافیک 1060؟!؟

داداش اصل برای گیم گرافیکه شما وقتی گرافیک قوی نگیری 7700k بگیری پولتو ریختی تو جوب.

Z4 بگیر داداش بهترین کیسه دراون رنج قیمت.

داداش پاورای گرین اصلا توصیه نمیشه یکی از دوستان مقایسش با پاورای دیگه و نتایج افتظاهشو گذاشته بود نخر اصلا.

Ssd هم m2 تهیه کنید سرعتش خیلی بالاتر از sata هست.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mr.mohammadhjh گفته است :

این  لیست چطوره

Untitled.png

این مادربورد پیشنهاد نمیشه چون 135 تومن گرون تر از اون موردی هستش که من گفتم و فقط RGB داره 

این گرافیک اصلا پیشنهاد نمیشه همونی که گفتم خوب بود ....

چرا انقد زیاد هزینه میکنید روی کیس بهتره Z2 یا Z4 رو بگیرید

این هارد دورش 5400 هستش ولی توشیبا دورش 7200 هستش ( سریع تره خوندن و نوشتنش )

پاور چرا نزدید ؟؟؟؟

سی پی یو کوار هم از نوع مایع بردارید مدلش رو گفتم 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

داداش شما که دوباره اشتباه برمیداری! کیس 500 تومنی دوباره برداشتی بعد گرافیک 1060؟!؟

داداش اصل برای گیم گرافیکه شما وقتی گرافیک قوی نگیری 7700k بگیری پولتو ریختی تو جوب.

داداش پاورای گرین اصلا توصیه نمیشه یکی از دوستان مقایسش با پاورای دیگه و نتایج افتظاهشو گذاشته بود نخر اصلا.

این کیسه خیلی دل من برده آخه لامصب:3_grin:
من خودم هم دوست ندارم گرین بگیرم پاور رو ولی چون فول ماژولار بود انتخابش کردم
شما یه پاور خوب پیشنهاد بدید بی زحمت
اس اس دی هم خودم تو فکرش بودم m2  بردارم یه m2  خوب میگید لطفا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Game World گفته است :

این مادربورد پیشنهاد نمیشه چون 135 تومن گرون تر از اون موردی هستش که من گفتم و فقط RGB داره 

این گرافیک اصلا پیشنهاد نمیشه همونی که گفتم خوب بود ....

چرا انقد زیاد هزینه میکنید روی کیس بهتره Z2 یا Z4 رو بگیرید

این هارد دورش 5400 هستش ولی توشیبا دورش 7200 هستش ( سریع تره خوندن و نوشتنش )

پاور چرا نزدید ؟؟؟؟

سی پی یو کوار هم از نوع مایع بردارید مدلش رو گفتم 

وسترین دیجیتال برند خوشنام تری هستش تو هارد این ترجیح میدم به توشیبا
واتر کولر هم  آلرژی دارم بهش بخاطر ترس از نشتی:46_confounded:

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

به نظرم z4 بده یعنی مشکل داره .... شیشه اش خوب جا نمیفته تو قابش و شیشه اش دودی هستش خیلی خوب دیده نمیشه توی کیس پاور هم گفتم مدل پیشنهادیم رو cooler master v650s بقیش ok هست درضمن تفاوت زیادی بین m2 و sata نیست خیلی کمه تفاوت

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Game World گفته است :

داداش شیشه ملاک نیست قابلیت مهمه که z4 ازهمه بهتره

و سیپیو حتی اگه ایشون اور هم نکنن 7700k فقط 40 تومن اینا فرق داره با 7700 درحالی که 7700k بهتره و 0.3 فرکانسش بالاتره و در حالت معمولی 0.6!!! واقعا ارزششو داره

برای اون رمم Z170-z270 پیشنهاد میشه بهتره.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

داداش شیشه ملاک نیست قابلیت مهمه که z4 ازهمه بهتره

و سیپیو حتی اگه ایشون اور هم نکنن 7700k فقط 40 تومن اینا فرق داره با 7700 درحالی که 7700k بهتره و 0.3 فرکانسش بالاتره و در حالت معمولی 0.6!!! واقعا ارزششو داره

برای اون رمم Z170-z270 پیشنهاد میشه بهتره.

اونوقت باید یه مادربورد گرون قیم بردارن فقط به خاطر این که فرکانس رم بالاتره و باید هزینه گزاف کنن

لینک به دیدگاه

شما خب تو کارای معمولی قطعا تفاوت احساس نمیکنید ولی وقتی سیستم بره زیر فشار خودتون حس میکنید! مثلا Ssd ساتا 300 مگه سرعتش m2 حدود 900!!!!

البته هرکدوم مدل به مدل دارن .

لینک به دیدگاه

میتونید بگید z4 نسبت به z2 چه برتری داره ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

کیس رو همین z8 panzer  برمیدارم و بودجم رو افزایش میدم برای کیس

لینک به دیدگاه

شما خب تو کارای معمولی قطعا تفاوت احساس نمیکنید ولی وقتی سیستم بره زیر فشار خودتون حس میکنید! مثلا Ssd ساتا 300 مگه سرعتش m2 حدود 900!!!!

البته هرکدوم مدل به مدل دارن .

حرف شما درسته ولی ظرفیت که دارن تهیه می کنن انقدر کمه که همچین برنامه یا بازی نمیشه روش نصب کرد فقط ویندوز میشه نصب کرد که اونم تفاوتی نیست بینشون

لینک به دیدگاه

7700K با همون b250 هم کار میکنه ولی برای استفاده کامل تر میتونن ُاز سری Z انتخاب کنن.

در در 1396/06/11, 22:14:02، mr.mohammadhjh گفته است :

دادش همیشه نباید به نام و نشان اهمیت بدی توشیبا هم برند خیلی خوبی هست ولی اگر رو وسترنی فکر کنم بیرون 7200 شو داشته باشن.

درمورد کولرم شنیدم واترای گرین صدا و نشتی دارن برای همین همون کولری که گفتم یعنی ماچو بگیرید

پاورم خدمتتتون ارائه دادم تو لیستم هست یه نگاه بکنین.

لینک به دیدگاه

تفاوت قیمت بین 7700k و 7700 خیلی کم هستش حتی اگر تو کارایی فرقی هم نداشته باشن بنده همین 7700k رو برمیدارم

لینک به دیدگاه

7700K با همون b250 هم کار میکنه ولی برای استفاده کامل تر میتونن ُاز سری Z انتخاب کنن.

دادش همیشه نباید به نام و نشان اهمیت بدی توشیبا هم برند خیلی خوبی هست ولی اگر رو وسترنی فکر کنم بیرون 7200 شو داشته باشن.

درمورد کولرم شنیدم واترای گرین صدا و نشتی دارن برای همین همون کولری که گفتم یعنی ماچو بگیرید

پاورم خدمتتتون ارائه دادم تو لیستم هست یه نگاه بکنین.

اصلا توی هارد 2 ترابایت wd 7200 نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...