رفتن به مطلب

توهم ذهن یک ماینر: هیـــس ساکت، کسی نفهمه!!

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، Ehsan89 گفته است :

من یه 270x دارم

به نظرتون ارزش داره باهاش ماین کنم ؟!؟! به نظرتون با این کارت چه کوینی ماین کنم بهتره !؟!؟

میدونم خیلی ضعیفه ولی خب برای شروع از هیچی بهتره

در ضمن من ویدئو های شما رو در مورد یوبیک و اتریوم دیدم

در مورد مونرو هم ویدئو بسازید

ارزش نداره. یعنی فقط برای اینکه ماینینگ رو یاد بگیری خوبه ولی اینکه بزاری ماین کنه اصلا جالب نیست.
فکر میکنم بهترین سکه ای که میشه باهاش ماین کرد یوبیک باشه.یه تستی کن ببین چقدر هش ریت بدست میاری؟ اگر بتونی 10 مگاهش، بدست بیاری،آره اون موقع میتونی هر ماهی شب ها بزاری ماین کنه و ماهی 3-4 سکه استخراج کنی و نگه داری کنی، به مرور بعد از 6 ماه میشه حدود 20 سکه و اینجوری میتونی به مرور سکه یوبیک جمع کنی،پسفردا یوبیک بشه 50 دلار، شما خیلی برد میکنید.شاید،نمیگم حتما، بلکه فقط یک راه هست اگر علاقمند بودید و حوصله داشته باشید.

به روی چشم،:100_pray:ویدیو ها رو کامل میکنم ایشالا :9_innocent:

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 38 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

ارزش نداره. یعنی فقط برای اینکه ماینینگ رو یاد بگیری خوبه ولی اینکه بزاری ماین کنه اصلا جالب نیست.
فکر میکنم بهترین سکه ای که میشه باهاش ماین کرد یوبیک باشه.یه تستی کن ببین چقدر هش ریت بدست میاری؟ اگر بتونی 10 مگاهش، بدست بیاری،آره اون موقع میتونی هر ماهی شب ها بزاری ماین کنه و ماهی 3-4 سکه استخراج کنی و نگه داری کنی، به مرور بعد از 6 ماه میشه حدود 20 سکه و اینجوری میتونی به مرور سکه یوبیک جمع کنی،پسفردا یوبیک بشه 50 دلار، شما خیلی برد میکنید.شاید،نمیگم حتما، بلکه فقط یک راه هست اگر علاقمند بودید و حوصله داشته باشید.

با اتریوم تست کردم 8 مگا هش میده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

الان بهترین کارتی که میشه برای شروع خرید چیه ؟؟؟ چند مدلی معرفی کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ehsan89 گفته است :

با اتریوم تست کردم 8 مگا هش میده

در 4 دقیقه قبل، Ehsan89 گفته است :

الان بهترین کارتی که میشه برای شروع خرید چیه ؟؟؟ چند مدلی معرفی کنید

الآن بهیچوجه پیشنهاد نمیکنم کارت گرافیک بخرید بدلیل سقوط سکه ها و افزایش قیمت کارتها.اجازه بدید بازار سکه ها استیبل بشه،و روی یک قیمتی قفل بشه، بعدش شروع کنید.الآن زیاد جالب نیست حقیقتش رو دارم میگم.
ولی در کل بهترین کارت برای ماینینگ RX 470 هست.RX 480 هم خیلی خوبه ولی با قیمت پایین. 570 و 580 هم هیچ فرقی با این دو مدل ندارند.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

الآن بهیچوجه پیشنهاد نمیکنم کارت گرافیک بخرید بدلیل سقوط سکه ها و افزایش قیمت کارتها.اجازه بدید بازار سکه ها استیبل بشه،و روی یک قیمتی قفل بشه، بعدش شروع کنید.الآن زیاد جالب نیست حقیقتش رو دارم میگم.
ولی در کل بهترین کارت برای ماینینگ RX 470 هست.RX 480 هم خیلی خوبه ولی با قیمت پایین. 570 و 580 هم هیچ فرقی با این دو مدل ندارند.

من نتایج کارت وگا 64 ای ام دی رو دیدم بنظرم با این شرایط منتظر بمونم بهتره ممنون

منتظر ویدئو هستما

لینک به دیدگاه

هرچی بدبختی گیمراست از این ماینینگه!!

یه زمانی قشنگ با 1.2 بهترین 1060 نسخه 6 گیگ میشد بخری الان 3 گیگ بزور میدن.

کلی قیمت دیگم رفته بالا که دیگه نمیگم.

ولی واقعا این ماین اتیشیه که افتاده به جون گیم.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بحث قیمت تو کشور ما ربطی به این چیزا نداره کلا ماینینگم نبود همین بود

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

این مسئله همیشه بوده واقعیته، واقعا هم همه دوس دارن گیم بزنن حق هم دارن... ولی ماینینگ هم که گناه نیست یه پوله که داره متولد میشه و نیاز به طرفدار داره که قدرت بگیره.

مشکل از شرکت های گرافیک سازی هست که بصورت قطره قطره ای گرافیک وارد بازار میکنن که قیمت بالا بمونه،میترسن زیاد گرافیک بسازن که بازار پر از گرافیک بشه

اگر بلفرض یه شرکت چینی هم ازین سمت شروع میکرد به ساخت کارت گرافیک، اونوقت واقعا بازار دیدنی میشد! دیگه دست فقط 1کشور نبود.فعلا انحصاریه.

ولی بنظرم کنسول بصرفه ترین برای بازی کردن هستش اگر حوصله ی چنج کردن دیسک اورجینال رو داشته باشید، ارزشش رو داره با 1تومن یه پلی4 میشه گرفت. ارزونترین کیس گیمینگ در میاد 2-2.5 میلیون.

لینک به دیدگاه

این "سرکوب چینی" هم واسه خودش داستانی شده.

اوضاع ارز دیجیتالی این روزها حسابی پیچیده شده و صاحبان ارز تحت تأثیر اخبار، دست به فروش ارز خود زدند و باعث سقوط ارزش ارز شدند.

2 حالت وجود داره: اول اینکه چین دست از موضع خود برداره که در این صورت شاهد افزایش ارزش ارز میشیم و همه چی به روال سابق برمیگرده.دوم اینکه بر موضع خودش پافشاری کنه که باعث میشه تا حداقل 20 روز  آینده شاهدکاهش ارزش ارز باشیم.

دولت چین از دو سو شدیدا تحت فشار هست.از یک طرف چین بصورت علنی دلیل اینکارشونو توضیح نداده ولی چندی از اقتصاددان های چینی دلایلی برای این امر آوردن که اصلا قابل توجیه نیست و پشت پرده یه سری اتفاقات افتاده که منجر به این تصمیم گیری شده (رسوایی اقتصادی). از طرفی دیگر چین با این عمل خود باعث میشه سهم عظیمی از ارز دیجیتالی خودش رو از دست بده (سهم چینی ها از بیت کوین 27 درصد است). کلأ  درد دولت چین اینه که نمیتونه روی این معاملات نظارت داشته باشه و قراره ماه آینده در جلسات حزب کمونیست چین در این موضوع تصمیم گیری بشه.

چین و روسیه هر دو از کشورهایی بودند که پول و ارز منتشر شده از سوی نهادهای غیر دولتی را غیر قانونی اعلام کرده بودند ولی بعدا با توجه به ارتقای جایگاه ارز دیجیتال در بازارهای جهانی، آن را پذیرفتند.

جالب اینکه دولت های ژاپن و کره جنوبی از این تصمیم چینی ها حسابی خوشحال شدند و فرصت بزرگی برای ورود به این صنعت را یافتند به طوری که قرار است دولت ژاپن چند میلیارد دلاردر صنعت بیت کوین سرمایه گذاری کند و شرکت GMO که یکی از بزرگترین شرکتهای فن آوری ژاپن هست اعلام کرده با صدها میلیون دلار سرمایه گذاری در بخش ماینینگ Asic  وارد این صنعت می شود.

نظر شخصی: این داستان با اینکه حسابی به ضرر ماینرها و دارندگان ارز تمام شده ولی بشخصه از این موضوع حسابی خوشحالم چراکه این موضوع انحصاری بودن ارز دیجیتالی رو میشکنه. اصلا هدف اصلی ارز دیجیتالی همین بوده که منحصر به هیچ دولت یا شخصی نباشه که باعث ایجاد نوسانات ارزی نشه ولی دیدیم که با تصمیم یک دولت چگونه این ارزها دستخوش نوسانات شدید شدند.

افت بیت کوین امروز نشان دهنده عدم تنوع ماینرها در دنیاست و به روشنی دیدیم که تراکم 27 درصدی بیت کوین در یک کشور ، چگونه ارزش این ارز رو پایین آورد.

در کل این اتفاق پایانی بر ارز دیجیتالی نیست بلکه شروعی دوباره هست. اینقدر باید این اتفاق ها بیافتد تا ارز دیجیتالی به بلوغ خود برسد.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به نظر من باید این مطلب کمتر اشاعه پیدا کنه.
و فقط هم لیون هست که اینقدر چسبیده به ماینینگ و نمیدونم میخواد چی از توش در بیاره.
حسینی ماینینگ چیزه زیادی نداره جز نفرت ماینر ها از تو.
به شخصه از لیون خرید ماینینگ نمیکنم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/24, 16:26:14، Ehsan89 گفته است :

بحث قیمت تو کشور ما ربطی به این چیزا نداره کلا ماینینگم نبود همین بود

باه بحث قیمت توی مملکت ما بر میگرده به زیاده خواهی دلال ها.
الان شما میتونی پاور کولر مستر 1200 وات رو از امازون با قیمت تمام شده 900 هزار تومن بیاری ایران.ولی ببین دلال ها دارن چند میفروشن.بعضی ها که رسوندنش به دو میلیون.
البته مشکل از خریدار ها هم هست. اگه جنس ها رو نخریم دلال دیگه بهش خوش نمیگذزه و زیاده خواهی نمیکنه.
همینطور که میبینید لیون هنوز کارت گرافیک موجود داره.فکر میکنی به خاطر موجودیه بالای قطعه هست یا قیمت بالا که کسی نمیخره؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

اینکه اینجا شده تجمع ماینر ها به نظرم خیلی خوبه ، چون چند فکر بهتر از یک فکر هست ، و از دوستمون جناب محسن خان ممنونم از استارت اینجا رو زد

ببینید مثلا من هک شدم و میام اینجا مینویسم هم از دیگران کمک میگیرم و هم اینکه اینجا نوشتن باعث میشه تا دیگر دوستان حواسشون بیشتر جمع باشه ، یا مثلا یکی دیگر از دوستان که سکه هاشون در bittrex به مشکل خورده بود

اما با کلیت اینکه این مطلب باید کمتر اشاعه پیدا کنه موافقم ،" البته نظر بنده هست و می تونه اشتباه باشه"

دلیلش این هست :من یک ماه ، همینطور که گفته شده بود "هرچقد سختی بره بالا پس قیمت هم میره بالا" ، اتر رو زیر نظر گرفتم

طی این یک ماه من از به دست اوردن روزی 0.016 به 0.011 اتر در روز کاهش پیدا کردم اما قیمت همش حدود 290-300 دلار بود 

و پی بردم که گفته ی بالا میتونه اشتباه بوده باشه ، فک می کنم فقط قیمت وقتی میتونه بره بالا که تقاضا زیاد شده باشه ، نه سختی...

ما داریم با ماین کردم عرضه روز زیاد می کنیم ، پس نمی تونم بگیم اگر سختی بره بالا پس قیمت میره بالا

این حرف من برای ما چند نفری نیست که در این فروم ماین می کنیم ، اگر در مقیاس بزرگ در نظر بگیریم ، مثلا هر کدوم از ما بریم با 4 نفر بیرون از اینجا که سر رشته ای از کامپیوتر دارن صحبت کنیم در مورد ماین و همینطور اونها هم با 4 نفر دیگه و همینطور گسترش پیدا کنه ، اون موقع بالاخره کاهش سود حس میشه

باز هم منظورم ما ایرانی ها فقط نیست ، فرض رو بر این بگیرین که کل دنیا همه ی ماینرها بخوان همینطوری به هر کی رسیدن که از سخت افزار چیزی میدونه از ماین صحبت کنن ...... وقتی همه در حال استخراج طلا هستند چه کسی دیگر کارها رو انجام میده و آیا باز هم طلا ارزش داره؟!.....

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/01, 17:48:14، abc.abc گفته است :

سلام

اما با کلیت اینکه این مطلب باید کمتر اشاعه پیدا کنه موافقم ،" البته نظر بنده هست و می تونه اشتباه باشه"

دلیلش این هست :من یک ماه ، همینطور که گفته شده بود "هرچقد سختی بره بالا پس قیمت هم میره بالا" ، اتر رو زیر نظر گرفتم

طی این یک ماه من از به دست اوردن روزی 0.016 به 0.011 اتر در روز کاهش پیدا کردم اما قیمت همش حدود 290-300 دلار بود 

و پی بردم که گفته ی بالا میتونه اشتباه بوده باشه ، فک می کنم فقط قیمت وقتی میتونه بره بالا که تقاضا زیاد شده باشه ، نه سختی...

ما داریم با ماین کردم عرضه روز زیاد می کنیم ، پس نمی تونم بگیم اگر سختی بره بالا پس قیمت میره بالا

سلام.
من همچنان نظرم اینه اگر سختی بره بالا، قیمت رو هم میبره بالا و بالا نگه میداره.
دلیلش به الکتریسیته برمیگرده!
وقتی شما وقت و زمان و هزینه و برق بیشتری مصرف کنی برای بدست آوردن سکه، قطعا راضی نمیشی سکه رو به پایینتر از اون بفروشی، این نکته اول
نکته دوم وقتی سکه خواهان هی افزایش پیدا کنن و جامعه به سمت آشنایی و استخراج این ارز ها بره، هر استخراج گر، چندین نفر رو با این ارز ها آشنا میکنه و همین باعث به قول بچه ها اشاعه پیدا شدنش میشه
و سرمایه گذاری کمک میکنه که در آخر تعداد کسانیکه سکه میخوان، بسیار بسیار بیشتر از تعداد ماینر ها خواهد شد، و همین قیمت رو میبره بالا.

شما با 2-3ماه بعید میبینم به جمله ی بالا برسی،ولی طی 1سال؟! قطعا میرسی :) 
پیشنهاد میکنم قیمت اتریوم رو الآن، و پیش از پایان سال 2018 بررسی کنی ببینی چه روندی به خودش میگیره.

از طرفی مباحث مرتبط با تردینیگ و سرمایه گذاری و خرید و فروش سکه بسیار پیچیده تر از اینی هستن که بنده بیام اینجا پیشبینی کنم، سو تفاهم نشه برای دوستان، من بصورت کلی بیان میکنم که احتمال بسیار زیاد قیمت اتریوم داره مومنتوم میسازه (فرض کنید پتانسیل) و هرچقدر پتانسیلش بره بالا، تفاوتی نمیکنه الآن توی چه قیمتی هست، بلاخره قیمتش میره بالا.
مشخص نیست کی و چه موقع، ولی بالا خواهد رفت.
ماینر ها به کمتر از روزی 1دلار با کارت 300 دلاری،راضی نمیشن، و برای همینه سکه هاشونو از یه قیمتی کمتر بهیچوجه نمیفروشن،میخواد خریدار داشته باشه میخواد نداشته باشه.
و برای همینه هرچقدر تعداد ماینرها افزایش پیدا کنه،هرچقدر سختی بره بالا، آروم آروم قیمت سکه رو با خودش میبره بالا، این فارق از جهش ناگهانی سکه رو به بالا بخاطر سرمایه گذار ها هست.
سرمایه گذار های اتریوم الآن تازه دارن مومنتوم میسازن (دارن سکه اتریوم با این قیمت میخرن که ببرنش بالا)

رشد قیمتی اتریوم رو طی چند مدت بعد یه نگاه بندازید، امیدوارم که موفقیت آمیز باشه و بچه ها رو مشتاق کنه در مورد ارز های دیجیتالی بیشتر بدونن.

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/03, 15:13:27، TechBaMohsen گفته است :

سلام.
من همچنان نظرم اینه اگر سختی بره بالا، قیمت رو هم میبره بالا و بالا نگه میداره.
دلیلش به الکتریسیته برمیگرده!
وقتی شما وقت و زمان و هزینه و برق بیشتری مصرف کنی برای بدست آوردن سکه، قطعا راضی نمیشی سکه رو به پایینتر از اون بفروشی، این نکته اول
نکته دوم وقتی سکه خواهان هی افزایش پیدا کنن و جامعه به سمت آشنایی و استخراج این ارز ها بره، هر استخراج گر، چندین نفر رو با این ارز ها آشنا میکنه و همین باعث به قول بچه ها اشاعه پیدا شدنش میشه
و سرمایه گذاری کمک میکنه که در آخر تعداد کسانیکه سکه میخوان، بسیار بسیار بیشتر از تعداد ماینر ها خواهد شد، و همین قیمت رو میبره بالا.

شما با 2-3ماه بعید میبینم به جمله ی بالا برسی،ولی طی 1سال؟! قطعا میرسی :) 
پیشنهاد میکنم قیمت اتریوم رو الآن، و پیش از پایان سال 2018 بررسی کنی ببینی چه روندی به خودش میگیره.

از طرفی مباحث مرتبط با تردینیگ و سرمایه گذاری و خرید و فروش سکه بسیار پیچیده تر از اینی هستن که بنده بیام اینجا پیشبینی کنم، سو تفاهم نشه برای دوستان، من بصورت کلی بیان میکنم که احتمال بسیار زیاد قیمت اتریوم داره مومنتوم میسازه (فرض کنید پتانسیل) و هرچقدر پتانسیلش بره بالا، تفاوتی نمیکنه الآن توی چه قیمتی هست، بلاخره قیمتش میره بالا.
مشخص نیست کی و چه موقع، ولی بالا خواهد رفت.
ماینر ها به کمتر از روزی 1دلار با کارت 300 دلاری،راضی نمیشن، و برای همینه سکه هاشونو از یه قیمتی کمتر بهیچوجه نمیفروشن،میخواد خریدار داشته باشه میخواد نداشته باشه.
و برای همینه هرچقدر تعداد ماینرها افزایش پیدا کنه،هرچقدر سختی بره بالا، آروم آروم قیمت سکه رو با خودش میبره بالا، این فارق از جهش ناگهانی سکه رو به بالا بخاطر سرمایه گذار ها هست.
سرمایه گذار های اتریوم الآن تازه دارن مومنتوم میسازن (دارن سکه اتریوم با این قیمت میخرن که ببرنش بالا)

رشد قیمتی اتریوم رو طی چند مدت بعد یه نگاه بندازید، امیدوارم که موفقیت آمیز باشه و بچه ها رو مشتاق کنه در مورد ارز های دیجیتالی بیشتر بدونن.

سلام

اگر بگیم به دلیل الکتریسیته هست پس چرا چند سال قبل سر بیت کوین اون همه کارت وارد بازار شد و دیگه ماین ارزشی نداشت؟

ماین وقتی ارزش داره که بالای 15 درصد از سرمایه رو هر ماه برگردونه ، در غیر اینصورت اگر صرف اینکه سکه نگه داریم که قیمت بیاد بالا ، خب چرا همینطوری سکه نخریم ، چرا مثلا به خاطر 5 درصد بریم ماین کنیم که برعکس ضرر می کنیم با کاهش قیمت و استهلاک  سخت افزار

نمیشه بگیم وقتی من دارم این همه "وقت و زمان و برق مصرف می کنم برای بدست آوردن سکه ، راضی نمیشم سکه هامو پایینتر بفروشم "، باید بگم دیگه ماین نمی کنم.....

آیا اگه من و چند نفر دیگه سکه هامونو نگه داریم سکه میره بالا؟ به نظرم خیر ، چون دیگر سکه هایی که تا بحال ماین شده چی؟ مگر اینکه درصد زیادی از بازار رو در اختیار داشته باشیم

و صد البته بحث تقاضا ، من وقتی می تونم با نگه داشتنش قیمت رو ببرم بالا برام بصرفه ، که تقاضایی پشتش باشه ، حالا اگه استخراج بیشتر از تقاضا باشه چی میشه؟

همون مثالی که بالا زدم کاملا صدق می کنه ، وقتی همه طلا استخراج می کنن آیا طلا باز هم خریداری داره؟ اصلا دیگه به این حالت ارزش داره؟ ما داریم با استخراج عرضه رو زیاد می کنیم باید برای خود ارز مجازی تبلیغ بشه تا تقاضاش زیادتر شه ، نه  اینکه با ماین تقاضا زیاد شه ;)

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

اگر بگیم به دلیل الکتریسیته هست پس چرا چند سال قبل سر بیت کوین اون همه کارت وارد بازار شد و دیگه ماین ارزشی نداشت؟

ماین وقتی ارزش داره که بالای 15 درصد از سرمایه رو هر ماه برگردونه ، در غیر اینصورت اگر صرف اینکه سکه نگه داریم که قیمت بیاد بالا ، خب چرا همینطوری سکه نخریم ، چرا مثلا به خاطر 5 درصد بریم ماین کنیم که برعکس ضرر می کنیم با کاهش قیمت و استهلاک  سخت افزار

نمیشه بگیم وقتی من دارم این همه "وقت و زمان و برق مصرف می کنم برای بدست آوردن سکه ، راضی نمیشم سکه هامو پایینتر بفروشم "، باید بگم دیگه ماین نمی کنم.....

آیا اگه من و چند نفر دیگه سکه هامونو نگه داریم سکه میره بالا؟ به نظرم خیر ، چون دیگر سکه هایی که تا بحال ماین شده چی؟ مگر اینکه درصد زیادی از بازار رو در اختیار داشته باشیم

و صد البته بحث تقاضا ، من وقتی می تونم با نگه داشتنش قیمت رو ببرم بالا برام بصرفه ، که تقاضایی پشتش باشه ، حالا اگه استخراج بیشتر از تقاضا باشه چی میشه؟

همون مثالی که بالا زدم کاملا صدق می کنه ، وقتی همه طلا استخراج می کنن آیا طلا باز هم خریداری داره؟ اصلا دیگه به این حالت ارزش داره؟ ما داریم با استخراج عرضه رو زیاد می کنیم باید برای خود ارز مجازی تبلیغ بشه تا تقاضاش زیادتر شه ، نه  اینکه با ماین تقاضا زیاد شه ;)

قضیه ی اونهمه کارت بخاطر "اسیک" بود و داستانش بطور کامل با زمان الآن که اسیک رسیستنس در اتریوم و دیگر سکه ها هستیم، فرق میکنه.
یک یو اس بی اسیک با قیمت 150 دلار میتونست 1.5 گیگاهش برسونه درصورتیکه بهترین کارت گرافیک بازار در اون لحظه نهایت 650مگاهش میرسوند!! و همین ها باعث شد که کارت بدرد ماین نخوره دیگه و سکه ای هم نبود دیگه.

15% در هر ماه؟!؟! :50_open_mouth: چه شغلی داریم بتونه 100 میلیون تومن رو در عرض یکسال تبدیل به 280 میلیون تومن دارایی کنه؟! (100میلیون قطعه+180میلیون درآمد!)

بسیاری از فارمر های عظیم، سکه های خودشون رو خیلی ساده وارد بازار نمیکنن  و نمیفروشن معمولا به حالت 80-20 یا 70-30 فقط برای خرج و مخارج و کارگر ها و برق و آپگرید، 30% از سکه هاشونو تبدیل به پول میکنن و 70% مابقی رو بصورت سرمایه گذاری طولانی مدت تا سال 2025 (که بلاک های بیت کوین به حداقل رشدش میرسه و تورم بسیار کم خواهد شد) نگهداری میکنن.
بحث دو سه نفر ماینر مبتدی نیست، تفکر فارمر ها،تفکر سرمایه گذاران بزرگ، تعیین کننده ی آینده ی بازار هست.
و تا جاییکه من دنبال کردم، تفکرشون بدین شکل بوده که نوشتم (قضیه ی برق و انرژی و خوابیدن سرمایه و...) .

از طرفی استخراج سکه همونطور که گفتین باعث افزایش عرضه (تورم) میشه
ولی بهرحال جوّ حاکم، جوّ تقاضای بالا هست و این رو براحتی میشه در نمودار های وضعیت قیمتی سکه ها مشاهده کرد.
chart.thumb.jpeg.48fd172766ebf8c54ec83b2c12685380.jpeg

در نمودار دیفیکالتی سکه هایی که فقط 1روز قیمتشون میره بالامیشه مشاهده کرد،
12_51.54_31102017.thumb.png.ab1e1bdfa3c7d62b109d5028010bb70d.png

در فروش ریگ و کارت گرافیک ها،

12_57.14_31102017.thumb.jpg.08fdbcea03712509fa7ec59cee52e50a.jpg

در Sold Out شدن های پی در پی اسیک ها،
13_02_02_31102017.thumb.jpg.2d5c7b8421c90efbefe3daa6c1c5078e.jpg

با یه نگاه به کلود ماینینگ هایی که برای تقاضا بایستی در صف انتظار باشیم
13_03.54_31102017.thumb.jpg.16e5f0d53c8bfd7fe64b98242028bf85.jpg

منظورم کلا این نیست که سکه خوبه ارز دیجیتالی خوبه یالا همه بریم ماینر بشیم، منظورم اینه "جوّ حاکم، برای ارز های دیجیتالی مثبت هست" و روند صعودی داره در حال حاظر.
و در حال حاظر ورود کردن خوبه، با این خوب بودن 7-8% ماهانه سود میرسونه.
شرایط همینه.هرکسی خواست شروع کنه هرکسی نخواست،نظاره گر باشه.
دلیلی نداره همه ماینر یا تریدر بشن، هرکسی با یک شغلی راحت تر هست.
هرکسی دید متفاوتی داره،یکی دیدش منفی هست و احتمال شکست بدی منفی گرایی میده، یکی دیدش مثبت هست و احتمال موفقیت و افزایش سرمایه و غیره رو میبینه.

راه های مختلف و زیادی رو توی این مدت در ارزهای دیجیتالی دیدم که ماینینگ فقط جزئی از اونهاست، اگر واقعا بخوایم سود مالی داشته باشیم، واقعا جا برای پیشرفت هست.
اصلا منظورم سکه و ICO هایی که پمپ میشن به بالا نیست، اصلا منظورم اسکم و یه شبه پولدار شدن نیست، کاملا اصولی و با برنامه منظورم هست.

سلامت باشین.:100_pray:

لینک به دیدگاه

نقل قول

15% در هر ماه؟!؟! :50_open_mouth: چه شغلی داریم بتونه 100 میلیون تومن رو در عرض یکسال تبدیل به 280 میلیون تومن دارایی کنه؟! (100میلیون قطعه+180میلیون درآمد!)

سلام مجدد

بله دوست من، دقیقا 15 درصد در ماه ، همون چیزی که خودتون گفته بودید بعد 6 ماه سرمایه بر میگرده ، با 15 درصدی که من گفتم بعد 7 ماه سرمایه بر میگرده.... 100 میلیون قطعه دیگه 100 میلیون نیست ، اینجا ریسک سرمایه گذاری زیادی هست همونطور که در سال 2014-2013 افت زیادی داشت و هک شدن خیلی چیزهای دیگه

من اینجا نظرم رو در مورد این تاپیک بیان کردم که در اصل باید خود ارز دیجیتال معروف بشه تا تقاضاش زیاد بشه و قیمت بالاتر بره ، اما اینکه بگیم ماین قیمت رو میبره بالا ، من همچنان نظرم این هست که خیر و اتفاقا قیمت و یا حداقل سود اوری رو میاره پایین

از یک منظر دیگه هم میشه بهش نگاه کرد ، صد نفر هستیم که داریم ماین می کنیم و اطلاعات خوبی داره پردازش میشه حالا اگر 1000 نفر باشیم ، کسی که به این پردازش ها نیاز داره با خیال راحت تری مبلغ کمتری رو پرداخت می کنه و افرادی که خیلی کم توقع هستن و با کمترین سود راضی میشن فقط ماندگار میشن (که البته مطمعنن از کشور ما نیستن با این هزینه های سخت افزار ، از جایی هستن که قیمت سخت افزار مثل قیمت جهانی باشه و شاید هزینه برق کمتر) 

نمیدونم چرا از این نظر فقط میترسم پس فردا برای ماینر ها تو ایران یک قانونی چیزی بزارن که یک سودی برای اونها هم باز شه (مثلا تعداد پایه های برق رو بیشتر کنن)..... همونطور که  اینجا هر چیزی خوب گرفت خواستن تا دولتی بشه (مثلا برنامه های تاکسی..)

من باز هم تاکید می کنم ، گفته های من بر اساس ما چند نفری نیست که در این انجمن هستیم و یا افرادی که ما می تونیم بهشون این موارد رو اموزش بدیم ، در سطح جهانی و به طور کل منظورم هست ، وگرنه از شما خیلی ممنونم که اینجا آموزش دادید و گروهی شدیم تا بتونیم به یکدیگر هم کمک کنیم و حداقل بنده رو  در مورد این بحث آشنا کردید

پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...