رفتن به مطلب

کمک برای قیمت گذاری

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قیمت این دو تا رو می خواستم

VGA: R9 20 Twi Frozr     https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwip_tb9tvbVAhVCJpoKHZRxBrcQFggnMAA&url=https%3A%2F%2Fwww.msi.com%2FGraphics-card%2FR9-290-GAMING-4G.html&usg=AFQjCNFIL9oXL8VqY0M6wMDdSX1qNonOgw

Case: Thermaltake Versa G2     http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001943

تا همین یه هفته پیش ازشون استفاده می کردم تا اینکه ارتقا دادم سیستمو.(بعد سه سال داشتن اینا)

متاسفانه متعلقات گم شدن تو اسباب کشی پارسال و یه نکته دیگه اینکه فن کیس رو روی کیس جدیدم گذاشتم.

اگر عکسی خواستین در خدمتم.

لینک به دیدگاه

سلام. گرافیک حدود 670 تا 700

کیس حدود 90 100

لینک به دیدگاه

سلام.

حتی با اینکه جعبه ندارند؟

ویرایش شده توسط Phantom
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. گرافیک حدود 670 تا 700

کیس حدود 90 100

ببخشید تگ نکردم.

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Phantom گفته است :

ببخشید تگ نکردم.

کیس رو حدود 4 سال پیش تو pt نو حدود 190 فروختن. فکر میکنم نو بودن الان قیمت ندارم شاید بیشتر هم بتونی بفروشی.

گراف هم این سری عالیه ولی خوب دیگه قیمت کارت های قدیمی افت کرده. به نظرم 700 خوبه چون 290x رو 750 تا 800 فروختن. باز هم اگه مایل بودید بزارید بازارچه یکم طول میکشه تا به قیمت مورد نظرتون بفروشید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

کیس رو حدود 4 سال پیش تو pt نو حدود 190 فروختن. فکر میکنم نو بودن الان قیمت ندارم شاید بیشتر هم بتونی بفروشی.

گراف هم این سری عالیه ولی خوب دیگه قیمت کارت های قدیمی افت کرده. به نظرم 700 خوبه چون 290x رو 750 تا 800 فروختن. باز هم اگه مایل بودید بزارید بازارچه یکم طول میکشه تا به قیمت مورد نظرتون بفروشید

نه قیمت که مناسبه...فقط می خوام بدونم من که جعبه ها و کارت گارانتی شو گم کردم و ندارم باید قیمت کمتری بفروشم یا نه . اگه اره چقد کمتر؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Phantom گفته است :

نه قیمت که مناسبه...فقط می خوام بدونم من که جعبه ها و کارت گارانتی شو گم کردم و ندارم باید قیمت کمتری بفروشم یا نه . اگه اره چقد کمتر؟

290 بعید میدونم دیگه گارانتی ازش مونده باشه.

معمولا کارتن رو 10 20 تومن کم میکنن ولی اگه جنس قدیمی باشه زیاد به کارتن اهمیت نمیدن. گارانتی هم معمولا میتونه رو قیمت تاثیر بزاره .

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

290 بعید میدونم دیگه گارانتی ازش مونده باشه.

معمولا کارتن رو 10 20 تومن کم میکنن ولی اگه جنس قدیمی باشه زیاد به کارتن اهمیت نمیدن. گارانتی هم معمولا میتونه رو قیمت تاثیر بزاره .

بی نهایت ازتون سپاسگزارم !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...