رفتن به مطلب

قانع بودن به ASUS GTX 1060 6GB STRIX OC یا خرید GTX 1080 OC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عرض می کنم خدمت دوستان گلم .... سوالم کاملا مشخصه خواهشا دوستان جوابگو باشن  ممنونم .... فقظ اینکه مانیتورم 1080P هستش و 60 هرتر ... بازهم تشکر ... هدفم اینه روی 60 فریم و حتی بالاتر از اون بازی کنم روی آخرین تنظیمات :14_relaxed:

لینک به دیدگاه

GTX 1060 برای 1080p 60hz کاملا مناسب و کافی هست و GTX 1080 برای 2.5K و 4K مناسب هست.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

GTX 1060 برای 1080p 60hz کاملا مناسب و کافی هست و GTX 1080 برای 2.5K و 4K مناسب هست.

آخه تو بازی مافیا 3 وقتی همه چیزو میذارم اخر 40 فریم میده

لینک به دیدگاه

اعصابم خورد میشه ... ولی تو بقیه بالای 60 میده

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

جناب شما رو چه حسابی میگی 1060 برای فول اچ دی کافی هست؟!!

ایشون میگه رو اخرین تنظیمات!

بزار یه مثال بزنم مثلا اگه تو بازی GTA Vتنظیمات رو در حالت کاستوم رو حداکثر بزارید تو بعضی صحنه ها در شب و کوهپایه های اطراف شهر نرخ فریم به 30 هم میرسه هرچند که در شهر و بخصوص در روز معمولا بالای هشتاد هست(با کارت گرافیک 1080)

یا مثلا در بازی هیتمن اگه بخواید تصاویر نرم نمایش داده بشه میتونید رزولوشن 4Kرو روی مانیتور فول اچ تی هم اجرا کنید که البته کم کم همه بازی های جدید این قابلیت رو پشتیبانی میکنن!

کارت گرافیک 1060 در تنظیمات بالا خیلی بازی هارو نمیتونه در فریم ثابت 60 نگه داره!!

شما نقد سایت هارو نگاه نکن چون اولا اکثرشو میانگین نرخ فریم و حداکثر نرخ فریم رو نشون میدن دوما اگر حداقل فریم رو نشون بدن در حالت خاموش بودن و غیر فعال بودن یک سری قابلیت هاست

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

والا بنده با 1070 اورکلاک شده هم رو 1080 و تمام تنظیمات حداکثر بعضی بازی هارو مشکل دارم ، همون 1080 بخر

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام عرض می کنم خدمت دوستان گلم .... سوالم کاملا مشخصه خواهشا دوستان جوابگو باشن  ممنونم .... فقظ اینکه مانیتورم 1080P هستش و 60 هرتر ... بازهم تشکر ... هدفم اینه روی 60 فریم و حتی بالاتر از اون بازی کنم روی آخرین تنظیمات :14_relaxed:

1060 که کافی نیست ولی فعلا به صلاح نیست کارتتون رو ارتقا بدید چون حباب قیمتی در بازار هست!صبر کنید چند ماه دیگه...

لینک به دیدگاه

یه همچین حسی رو هم وقتی ۷۷۰ و بعدش ۹۷۰ خریدم داشتم 

توصیه میکنم درگیر این موضوع نشی لذت بازی رو از بین میبره منم خودم حساس بودم بیشتر فریم کنار تصویر نگاه میکردم تا بازی

بعضی بازیا بهینه نیستن یا بازیای جهان باز سنگین هستن حساس نشو لذت ببر از سیستمت

لینک به دیدگاه

داداش 1060 رو به نظرم ارتقا بده 1070 بگیر. اینم بگم که هر بازی که کرک میشه چون یکم تغییر توش میشه ممکنه خراب بشه و یکمم باعث افت فریم میشه بعضی جاها. تو مثلا کالاف بلک اپس 2صدا نیست به خاطر کرک.

لینک به دیدگاه

1060 1070 کارت های میان رده هستن دوست گلم ، به قیمت های ایران توجه نکنید ولی در مورد این که قانع باشید یا خیر باید خودتون تصمیم بگیرید.

لینک به دیدگاه

اگر بخوای همه بازیها رو بالای ۶۰ فریم بازی کنی شک نکن و کارتت رو عوض کن. البته خوب آقای گورانی بهتر می گن الان یه حباب قیمتی هست و الان به صلاح نیست کارتتون رو عوض کنید.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Game World گفته است :

آخه تو بازی مافیا 3 وقتی همه چیزو میذارم اخر 40 فریم میده

دوست من بازی مافیا 3 optimize شده نیست. برای بازی های optimized گرافیک 1060 برای 1080P 60Hz کافی هست. در youtube کمی بنچمارک ها را نگاه بکنید.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Game World گفته است :

اعصابم خورد میشه ... ولی تو بقیه بالای 60 میده

کلا مافیا 3 بازی داغونی هست از همه نظر. optimize نیست. گرافیکش آشغاله. پر باگ و texture های کیفیت پایین و...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

سی پی یوتون چی هست؟

لینک به دیدگاه

از دوستان تشکر می کنم ولی توی بیشتر بازی ها که anti analising گزینه بسیار مهمی از لحاظ گرافیکی هستش ( وقتی میذاری روی 8x خیلی افت فریم پیدا می کنه مثلا تو بازی gta v وقتی فعال نیستش 90 فریم اینا میگیرم ولی فعالش که می کنم فریم میشه 40 یا 45 ... منم تفاوت 40 یا 45 با 60 رو زود متوجه میشم و اذیت میشم .... درسته گزینه سنگینی هستش ولی من هحساس می کنم تاثیر زیادی میذاره تو گرافیک بازی ها البته بیشتر بازی ها

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

سی پی یوتون چی هست؟

INTEL CORE i7 7700K OC 5.0 GHz

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوست گرامی توجه داشته باشید که  گزاشتن روی اخرین تنظیمات گرافیکی بازی شاید انچنان تفاوتی ایجاد نکنه یا حداقل در حین بازی متوجه تغییر کیفیت  اون نشید
اگر خیلی حساس هستین یکدفعه تیر خلاص بزنید و 1080Ti  بخرید ، چون شما که به 1060 راضی نیستین قطعاً بعد از یک مدتی دوباره از 1080 هم زده میشید

لینک به دیدگاه

بر خلاف حرف شما به این بنچمارک ها اصلا اعتقاد ندارم ... اصلا به خاطر همین بنچمارک ها من یه عالمه ضرر کردم ... سی پی یو من تا همین 2 ماه پیش core i5 7400 بود بعدش توی ویدیو هایی که دیدم توی youtube متوجه شدم که i7 7700k از این سی پی یو خیلی قویتره تو بازی و به طور میانگین تو 90 درصد بازی حدود 25 الی 35 فریم بیشتر میده .... ولی وقتی سی پی یو رو عوض کردم دیدم نه تنها 25 فریم بلکه 5 فریم هم تفاوت نکرد مثلا تو بتلفیلد 1 توی youtube بین این دو سی پی یو 25 فریم تفاوت بود ولی الان هیچ تفاوتی نیست و من همون فریم رو میگیرم .... اصلا مافیا 3 هیچی assassins creed syndicate هم فریم کم میگیرم وقتی همه چیزو آخر میذارم حتی گرافیک رو هم آورکلاک می کنم باز با برنامش ولی حدود 34 فریم میگیرم

لینک به دیدگاه

کارت گرافیکتون فعلا خوب هست . چند ماه صبر کنید از سری volta خرید کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوست گرامی توجه داشته باشید که  گزاشتن روی اخرین تنظیمات گرافیکی بازی شاید انچنان تفاوتی ایجاد نکنه یا حداقل در حین بازی متوجه تغییر کیفیت  اون نشید
اگر خیلی حساس هستین یکدفعه تیر خلاص بزنید و 1080Ti  بخرید ، چون شما که به 1060 راضی نیستین قطعاً بعد از یک مدتی دوباره از 1080 هم زده میشید

ممنون ولی با توجه به پولی که به 1080 ti میدی بازی کردن تو 1080p حیفه

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/11, 15:11:04، Game World گفته است :

اره داداش بنچمارک های سیپیو که همه جا میزارن چرتو پرتو اشغاله. من تو همه جا خوندم همه کسم بهم گفتن زئون E5430 ( سوکت 771 تبدیل 775) سال 2007 اینا ساخته شده گفتن قدیمیه و اشغاله و از یه core i3 ضعیف تره و....

ولی من قبول نکردم اورش کردم رفتم بنجمارک گرفتم core i3 که هیچی نزدیک نزدیک core i7 2600k شده بود که مادربرد حرفه ای تر بگیرم انشالله بالاتر میبرمش

از amd 9590 که همین الانشم خیلی قویتره بعد قیمتش 900 هزارتومنه میگفتن بیا بخر  هسته ایه عالیه.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Game World گفته است :

از دوستان تشکر می کنم ولی توی بیشتر بازی ها که anti analising گزینه بسیار مهمی از لحاظ گرافیکی هستش ( وقتی میذاری روی 8x خیلی افت فریم پیدا می کنه مثلا تو بازی gta v وقتی فعال نیستش 90 فریم اینا میگیرم ولی فعالش که می کنم فریم میشه 40 یا 45 ... منم تفاوت 40 یا 45 با 60 رو زود متوجه میشم و اذیت میشم .... درسته گزینه سنگینی هستش ولی من هحساس می کنم تاثیر زیادی میذاره تو گرافیک بازی ها البته بیشتر بازی ها

عزیزبعضی از گزینه های تنظیمات گرافیکی بازی ها در حد ultra به بالا بهینه شده نیستند و به همین دلیل باعث افت فریم می شوند. فعال کردن این گزینه با غیر فعال بودن فرق خیلی کمی دارند و به سختی تشخیص داده میشه. یکی از اینا هم anti-aliasing هست که میتونید از درجه های پایین ترش استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

اگه واقعیت رو بخوام بگم اینه که وقتی مثلا تو بازی ac syndicate یا هر بازی دیگه ای تنظیمات رو یه کمی از اخر اخر میارم پایین خیلی متوجه تغییر گرافیک بازی نمیشم خیلی که چه عرض کنم شاید اصلا متوجه نمیشم حین بازی ولی فریمم خیلی زیاد تر میشه مثلا از 45 میشه 80 ولی میخوان اینو بگم که متاسفانه مثل یه وسواس شده برام اینکه وارد هر بازی میشم باید همه چیزو بذارم آخر و 60 فریم بگیرم در حالی کاملا اشتباهه به نظر خودم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Game World گفته است :

اگه واقعیت رو بخوام بگم اینه که وقتی مثلا تو بازی ac syndicate یا هر بازی دیگه ای تنظیمات رو یه کمی از اخر اخر میارم پایین خیلی متوجه تغییر گرافیک بازی نمیشم خیلی که چه عرض کنم شاید اصلا متوجه نمیشم حین بازی ولی فریمم خیلی زیاد تر میشه مثلا از 45 میشه 80 ولی میخوان اینو بگم که متاسفانه مثل یه وسواس شده برام اینکه وارد هر بازی میشم باید همه چیزو بذارم آخر و 60 فریم بگیرم در حالی کاملا اشتباهه به نظر خودم

بله همین طور هست. سعی کنید وسواس نداشته باشید. حتی سازنده های خود بازی ها هم تنظیمات پیشنهادی بهینه شده شان همش تا آخر Ultra نیست. واقعا تشخیص High و Ultra در رزولوشن 1080p سخت هست.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :

یه فکر دیگه برای پولی که گذاشتی کنار برای خرید 1080بکن تا خیالت راحت بشه:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...