رفتن به مطلب

قانع بودن به ASUS GTX 1060 6GB STRIX OC یا خرید GTX 1080 OC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 19 دقیقه قبل، Game World گفته است :

بر خلاف حرف شما به این بنچمارک ها اصلا اعتقاد ندارم ... اصلا به خاطر همین بنچمارک ها من یه عالمه ضرر کردم ... سی پی یو من تا همین 2 ماه پیش core i5 7400 بود بعدش توی ویدیو هایی که دیدم توی youtube متوجه شدم که i7 7700k از این سی پی یو خیلی قویتره تو بازی و به طور میانگین تو 90 درصد بازی حدود 25 الی 35 فریم بیشتر میده .... ولی وقتی سی پی یو رو عوض کردم دیدم نه تنها 25 فریم بلکه 5 فریم هم تفاوت نکرد مثلا تو بتلفیلد 1 توی youtube بین این دو سی پی یو 25 فریم تفاوت بود ولی الان هیچ تفاوتی نیست و من همون فریم رو میگیرم .... اصلا مافیا 3 هیچی assassins creed syndicate هم فریم کم میگیرم وقتی همه چیزو آخر میذارم حتی گرافیک رو هم آورکلاک می کنم باز با برنامش ولی حدود 34 فریم میگیرم

دلیلش همونیه که گفتم و اینکه سیستم های تستشون در بهینه ترین حالت ممکن قرار داره

لینک به دیدگاه

ولی به دوستان پیشنهاد می کنم اشتباه من رو نکنن توی خرید سیستم برای گیم ...

من 6.6 دادم کل سیستم رو خریدم ( کیس + مانیتور ) ولی اشتباه کردم تو انتخاب قطعات یعنی آگاه نبودم وارد فروشگاه که شدم با فروشنده صحبت کردم مرد خوبی هم به نظر می رسید گفتم میخوام سیستم بگیرم برای گیم گفت چقد میخوای هزینه کنی بهش گفتم و نهایت رسیدیم به انتخاب قطعات ولی چی بگم اشتباه کردم دیگه توی انتخاب مادربورد مرده گفت مادربورد توی فریم داخل گیم خیلی مهمه و تاثیر داره منم نظرم قبلش روی یه مادر بورد 400 تومنی بود ولی با گفته اون مرد یه مادربورد حرفه ای گیمینگ 1050 تومنی خریدم ولی واقعیتش الان احساس می کنم که پولم رو هدر دادم  و باید اون هزینه رو میذاشتم روی گرافیک و حتی هزینه اضافی برای i7 7700k خلاصه میخوام بگم واسه کسایی که سیستم گیم میخزن .... گرافیک خیلی خیلی خیلی مهمه ... اول گرافیک رو انتخاب کنن ... دوم اینکه i5 بردارید ختما خرج اضافه نکنین برای i7 چون فرقی نداره من خودم تجربه کردم ... و سوم اینکه برای مادربورد هم هزینه کم بکنید مثلا یه مادربورد 400 تومنی فوقش و همچنین فرکانس رم رو بالا نگیرید یعنی الکی پول ندید برای فرکانس بالا همون 2400 خوبه ... اینجوری پشیمون نمیشید هیچوقت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

دلیلش همونیه که گفتم و اینکه سیستم های تستشون در بهینه ترین حالت ممکن قرار داره

ولی بازهم هر چقدر بهینه باشه چرا تفاوت فریم رو انقدر زیاد نشون میده ( 30 فریم ) در حالی که 5 فریم هم نیست ... توی گیم سی پی یو و گرافیک و یه رم 16 مهمه بقیش تاثیر میذاره ولی در حد 1 الی 2 فریم و مهم نیست چون باید اضافی خرج کرد ... ممنون از شما

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Game World گفته است :

ولی به دوستان پیشنهاد می کنم اشتباه من رو نکنن توی خرید سیستم برای گیم ...

من 6.6 دادم کل سیستم رو خریدم ( کیس + مانیتور ) ولی اشتباه کردم تو انتخاب قطعات یعنی آگاه نبودم وارد فروشگاه که شدم با فروشنده صحبت کردم مرد خوبی هم به نظر می رسید گفتم میخوام سیستم بگیرم برای گیم گفت چقد میخوای هزینه کنی بهش گفتم و نهایت رسیدیم به انتخاب قطعات ولی چی بگم اشتباه کردم دیگه توی انتخاب مادربورد مرده گفت مادربورد توی فریم داخل گیم خیلی مهمه و تاثیر داره منم نظرم قبلش روی یه مادر بورد 400 تومنی بود ولی با گفته اون مرد یه مادربورد حرفه ای گیمینگ 1050 تومنی خریدم ولی واقعیتش الان احساس می کنم که پولم رو هدر دادم  و باید اون هزینه رو میذاشتم روی گرافیک و حتی هزینه اضافی برای i7 7700k خلاصه میخوام بگم واسه کسایی که سیستم گیم میخزن .... گرافیک خیلی خیلی خیلی مهمه ... اول گرافیک رو انتخاب کنن ... دوم اینکه i5 بردارید ختما خرج اضافه نکنین برای i7 چون فرقی نداره من خودم تجربه کردم ... و سوم اینکه برای مادربورد هم هزینه کم بکنید مثلا یه مادربورد 400 تومنی فوقش و همچنین فرکانس رم رو بالا نگیرید یعنی الکی پول ندید برای فرکانس بالا همون 2400 خوبه ... اینجوری پشیمون نمیشید هیچوقت

به خصوص مادربورد که هر چند ماهی سری جدید میزنن!!!

تا یه سری هنوز درست و حسابی وارد بازار ایران نشده سری بعد میاد!!!

با این اپدیت های بایوسشونم که گند زدن به همه چیز!یه برد ولتاژ بالا میده یه مدل دیگه مشکل کنترل ار جی بی داره یکی تنظیمات فنش...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

به خصوص مادربورد که هر چند ماهی سری جدید میزنن!!!

تا یه سری هنوز درست و حسابی وارد بازار ایران نشده سری بعد میاد!!!

با این اپدیت های بایوسشونم که گند زدن به همه چیز!یه برد ولتاژ بالا میده یه مدل دیگه مشکل کنترل ار جی بی داره یکی تنظیمات فنش...

همینطوره

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

یه فکر دیگه برای پولی که گذاشتی کنار برای خرید 1080بکن تا خیالت راحت بشه:D

نباید برای سیستم خرج بذارم ... میخوام جمع کنم-_-

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Game World گفته است :

ولی بازهم هر چقدر بهینه باشه چرا تفاوت فریم رو انقدر زیاد نشون میده ( 30 فریم ) در حالی که 5 فریم هم نیست ... توی گیم سی پی یو و گرافیک و یه رم 16 مهمه بقیش تاثیر میذاره ولی در حد 1 الی 2 فریم و مهم نیست چون باید اضافی خرج کرد ... ممنون از شما

خود بازی هم مهمه!یه بازی ممکنه تو یه سری تنظیمات فریم بالاتری بده ولی با یکی دو تا تغییر کوچیک  نرخ فریم خیلی متفاوتی داشته باشه

کلا اینا خوب راهشو بلدن که نتایج رو اونطور که خودشون میخوان رقم بزن و در اخر اینکه به قول شما نمیشه رو نتایجشون حساب باز کرد

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Keykhosro.Goorani گفته است :

خود بازی هم مهمه!یه بازی ممکنه تو یه سری تنظیمات فریم بالاتری بده ولی با یکی دو تا تغییر کوچیک  نرخ فریم کالا متفاوتی داشته باشه

کلا اینا خوب راهشو بلدن که نتایج رو اونطور که خودشون میخوان رقم بزن و در اخر اینکه به قول شما نمیشه رو نتایجشون حساب باز کرد

مشکل اینجاست آدم نمیدونه کدوم بنچمارک حقیقت داره یا اینکه به حقیقت نزدیکه

لینک به دیدگاه

اصلا همون 1060 خوبه باید طرز فکرم رو عوض کنم :4_joy:

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Game World گفته است :

:89_clap:

لینک به دیدگاه

خیلی به بنچمارکا دقت نکن نه شرایط ما نه شرایط بازی کرکی با اصلی یکیه که نتیجش یکی باشه

تازگیا یه حس بدی هم نسبت به گرافیک ای انویدیا دارم چون بعد از یه مدت شدید افت میکنن 

کارتای AMD تو یه سری زمینه ها عقب هستن ولی قدرتشون تو دراز مدت پایدار تره

اگه قصد تعویض کارت رو داری دست نگه دار حداقل صبر کن تا حباب قیمتا بشکنه یا ببینیم سری وگا با چه قیمتی وارد میشه

دوستانی که منفی میدن برای مثال برین 390 و ۹۷۰ رو از بنچمارکای قبل تا الان مقایسه کنین :4_joy:

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

یه همچین حسی رو هم وقتی ۷۷۰ و بعدش ۹۷۰ خریدم داشتم 

توصیه میکنم درگیر این موضوع نشی لذت بازی رو از بین میبره منم خودم حساس بودم بیشتر فریم کنار تصویر نگاه میکردم تا بازی

بعضی بازیا بهینه نیستن یا بازیای جهان باز سنگین هستن حساس نشو لذت ببر از سیستمت

دقیقا من هم همین طور هستم.

سه سال پیش یه سیستم خریدم کارتش Gt 630  و پردزاندش g2030 اینتل هست.از اون موقع تا الان هر بازی که میومد رو اجرام می کردم.کاری نداشتم فریم بالا باشه یا پایین باشه.الان که در مورد فرییم و سخت ازفار و کارت و . اینا اطلاعاتم خوب شد و فهمیدم نمیتونم یه دقیقه هم با سیستمم بازی کنم.رو پایینترین کیفتی فریم 20 هست که اون موقع کلی حال میکرد اما الان که بازی میکنم نمی تونم تحمل کنم.

میگم کاشکی این فریم و تنطیمات رو یاد نمیگرفتم تا باز هم با هیجان و لذت بازی می کردم.اما دیگه  ادم باید بسازه.با همین سیستمی که دارم میشینم بازی ها  مثل Gta v کیفیت پایین بازی میکنم .هر چند که اون لذت قدیم رو نداره.اون وقع خیلی خوب بازی بتل 3 رو تموم کردم اونم چنیدن بار.الان میام نصبش میکنم میبینم 25 فریم میده کیفیت لو.با خودم میگم خدایا اون موقع چطور اینو بازی میکردم:4_joy:

اما دیگه چه میشه کرد.ادم نباید اینقد روی فریم حساس باشه.بازی کن بره.به قولی کاری نداشته باشه تو شهرش تو فلان بازی 10 فریم باشه و یا اونجا 100 فریم.

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SamanSina گفته است :

دقیقا من هم همین طور هستم.

سه سال پیش یه سیستم خریدم کارتش Gt 630  و پردزاندش g2030 اینتل هست.از اون موقع تا الان هر بازی که میومد رو اجرام می کردم.کاری نداشتم فریم بالا باشه یا پایین باشه.الان که در مورد فرییم و سخت ازفار و کارت و . اینا اطلاعاتم خوب شد و فهمیدم نمیتونم یه دقیقه هم با سیستمم بازی کنم.رو پایینترین کیفتی فریم 20 هست که اون موقع کلی حال میکرد اما الان که بازی میکنم نمی تونم تحمل کنم.

میگم کاشکی این فریم و تنطیمات رو یاد نمیگرفتم تا باز هم با هیجان و لدت بازی می کردم.

دقیقا همینه من یه ۹۷۰ زوتک خریدم از مدلای معمولیش دو سال پیش یکمی صدای کویل واین داشت تو یه سری بازی ها هم خوب فریم نمی گرفتم به قدری رفت رو اعصابم که با یه هفته کار کرد فروختمش چون ۱۲۰۰ پول داده بودم واسم زور بود

ولی از اون روز تا الان با گرافیک hd4600 سی پی یو سر کردم حتی جی تی ای رو ب پایین ترین حالت رو اچ دی با ۳۰ فریم بازی کردم به قدری لذت بخش بود که واقعا حال کردم یا بتل فیلد وان رو هم همینطور 

انتظار تو بیار پایین لذت ببر

لینک به دیدگاه

خب بنچ مارک زیادی اهمیتی نداره توی یویتیوب بنا به این دلیل : چون بازی اپدیت میشه و فریمش بهتر میشه  مثل بازی watch dogs 2

اونها از رم های فرکانس 3000 و ... استفاده میکنن و از هارد های ssd evo 850 nvme  اگه اشتباه ننوشته باشم

الان من با r9 290  دارم فریم بیشتری میگیرم از فیلم های یوتیوب ....

گرافیک 1070 بگیر  ( دلیلش پایین تر نوشتم )

رم 16 باس 2400

i7 7700k  میگیری بگیر ولی من اورکلاک میکنم بازی هام هنگ میکنه ( اور اتوماتیک ) (بخاطر دماش تا 86 میرسه با واتر کولر گرین و  هنگ میکنه )   نمیگم amd  ولی ببین دوستان کدام استفاده کردن وراضی هستن و به چند تا کلیپ اعتنا نکن

تجربه کاربرا مهم تره /// میتونی i5  هم برداری و گزینه مناسبیه برای fhd  ولی از تموم قدرت کارتت هم در رزولوشن fhd   کار نمیکشی  و این یعنی هزینه اضافی /// اگه رزولوشن بالاتر بازی میکنی باید i7 ببندی که بهتر فریم بگیری 

یه هارد ssd  هم لازم داری  برای بازی ای که انلاین میزنی و زیاد پلی میدی

لینک به دیدگاه

من وقتي كارت ١٠٨٠ فاندرز داشتم و مانيتور فول اچ دي نمي تونستم gr wildlands و watchdogs 2 را در تنظيمات ultra ٦٠ فريم ثابت بگيرم حالا ١٠٦٠ كه ديگر جاي خود دارد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بسته به گیمتون داره

الان مافیا 3 انقدر اون بازی از لحاظ داستانی و گرافیکی مسخره هست من حتی از اینکه پول بسته دادم دانلودش کنم ناراحتم .......

از متال گیر سالید 5 فنتوم پین خیلی خیلی بدم اومد با اون داستان بی سر و ته و فیلم هندیش اما چیزی که آدمو تحت تاثیر قرار میده بهینه بودن بازی هست در بعضی از بازی ها میان نسخه کنسولی رو یه راست برای پی سی منتشر میکنن وضعیت میشه فاجعه مثل همین مافیا اصلا بازی ساخته نشده بالای 30 فریم بگیره یعنی موتور بازی سازی انقدر آشغاله که برای بالای 30 فریم ساخته نشده بعد میان با یه آپدیت این قفل 30 فریم رو ور میدارن اوضاع بدترم میشه ....

زیاد روی فریم بازی حساس نباش خداوکیلی اگه اون عدد اون بالا نباشه تفاوت 50با 60 رو متوجه نمیشی مگر در مواقع پریدن ناگهانی فریم از 60 به 50 که بازی یکم تیک خواهد داشت

و اینجور که انویدیا نشون داد با کارت های سری 10 من عمرا از این شرکت بجز میان رده خرید کنم

آخه طرف بره 980 بخره بعد دو سال این کارت حتی از ضعیف ترین کارت سری 10 یعنی همین 1060 هم پایین تر باشه؟

اصلا بازار قطعات رو میبینی حالت بهم میخوره ور میدارن یه مادربرد میزنن روش اسم گیمینگ هم میچسبونن نمیگن بابا عزیز کدوم گیمیری همچین چیزی میاد میخره مگر طرف فوق پولدار باشه ...

امیدوارم این شرکت ها دست از سر منافع زیادی خودشون ور دارن بعنوان مثال شما 20یا 30 سال پیش یه ماشین رده بالا مثل مک لارن اف وان میخریدی الان همون ماشین حرف برای گفتن داره در مقابل ماشین 2017

اما قطعات کامپیوتری امروز سیستم میبندی فردا سوکت جدید معرفی میشه که قطعاتش سه برابر بهتر قطعات نسل شما قدرت دارن ....

در کل دوست عزیز به هیچ عنوان برای بازی هایی که ارزش ندارن فکر ارتقا نکن من خودم از 5سال پیش یه 290ایکس دارم تا امروز بازی نشده این کارت نتونه از پسش بر بیاد امسال به فکر خرید 1070 بودم دیدم آخه بخرمش این کارت نهایت 1سال و خورده ای دیگه میشه عین وضع 970

بعد هم بازی درست و حاسبی کجا بود؟ همه بازی ها شده چرت و پرت ، خیر سرمون 5سال صبر کردیم برای متال گیر جدید که کوجیما (خدا بگم این بشر رو چیکار کنه) قشنگ گذاشت توی کاسمون ...

الان فقط من منتظرم کار جدید کمپانی cd project red با نام Cyberpunk 2077 بیاد ببینم سیستم پیشنهادیش چی میتونه باشه ارتقا بدم قطعات رو و سعیمو میکنم تا بازی رو پیشخرید کنم چون به این شرکت اعتقاد دارم انصافا

توی این مدت تنها بازی که تونست خاطره بد فنتوم پین و فقدان بازی ها رو جبران کنه و منم 2ساله حدود 5بار این بازی رو تموم کردم و فکر کنم یه بار دیگه هم میرم فقط و فقط شاهکاری مثل ویچر 3 هست

شما نگاه کنی تمام فرانچایز های معروف پسرفت کردن مثل سری ندای وظیفه که الان فقط شده جنگ در 200سال دیگه ... فقط یه بار تا آخرش میری و بعد بازی رو پاک میکنی

یا هیتمن درسته ابسلوشن رو خیلی ها گفتن ضعیف ترین هیتمن ساخته شده هست اما در مقابل این هیتمن 2016 واقعا پادشاهه

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

بستگی به بازیتون داره

بنده خودم 1060 شیش گیگ دارم

gta v و rainbow و forza horizon 3 رو در رزولیشن 1600*900 و حداکثر تنظیمات 60 فریم کامل میگیرم (رینبو 150 فریم -_-)

در همه بازیایی هم که تست کردم فقط نهایتا از 3 گیگ رمم استفاده شده که نشون میده با توجه به رزولیشنم بیشتر به فرکانس نیاز هست تا رم

کارت رو هم بعضی وقتا تفریحی تا 2.2 اوور میکنم دما هم نهایتا 60

تازه کارت من msi 1060 6gt ocv1 هست شما که کارتتون استریکسه و بیشتر از این حرفا میتونید اوورش کنید

یه نکته فقط: anti aliasing رو زیاد نکنید رم کم نمیارید ولی قدرت کم میارید (gpu نمیکشه)

بین دو حالت انتی الیاسینگ روشن و خاموش 100 فریم اختلاف هست در رینبو

اگه میتونید از خیر آنتی الیاسینگ بگذرید بله 1060 کاملا کافی هست پولتون رو جمع کنید دو سه سال دیگه ارتقا بدید

اگه هم نمیتونید از خیر آنتی الیاسینگ بگذرید (که به نظر من بگذرید) با توجه به رزولیشنتون 1070 خریداری کنید 1080 زیادی قویه -_-

8 گیگ vram و 9 ترافلاپس قدرت پردازشی رو در 1080*1920 پیکسل زندانی میکنید

1080 رو ساختن که باهاش فورکی بازی کنید نه فول اچ دی |:

اینو هم بگم که کرک خیلی به بازی صدمه میزنه

انجین گرافیکی فورزا هورایزن 3 من در اثر کرک آسیب دیده و بعضی مواقع به علت نامعلومی افت فریم شدید حادث میشه

افت فریمی که در 950 قبلیم داشتم، در 1060 فعلیم دارم، در تایتان xp آیندم (|:) هم خواهم داشت و ربطی به گرافم نداره

خیلی به فریم ریت حساس نشید

نزارید لذت بازی رو بهتون تلخ کنه

امیدوارم موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Game World گفته است :

همینه که درسته!

من که خودمم 1060 دارم امروز داشتم با یکی از رفیقام صحبت میکردم فهمیدم یه سیستم high-end خریده مجهز به 1070

تا دو ساعت افسردگی گرفتم گفتم چه سیستم زغال سوزی دارم و خوش به حالش و ... |:

تا اومدم خونه یه دست فورزا با تنظیمات ultra پلی کردم حالم جا اومد

طرز فکر ماست که تعیین میکنه زندگی چقدر به کام مون باشه ...

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

بستگی به بازیتون داره

بنده خودم 1060 شیش گیگ دارم

gta v و rainbow و forza horizon 3 رو در رزولیشن 1600*900 و حداکثر تنظیمات 60 فریم کامل میگیرم (رینبو 150 فریم -_-)

در همه بازیایی هم که تست کردم فقط نهایتا از 3 گیگ رمم استفاده شده که نشون میده با توجه به رزولیشنم بیشتر به فرکانس نیاز هست تا رم

کارت رو هم بعضی وقتا تفریحی تا 2.2 اوور میکنم دما هم نهایتا 60

تازه کارت من msi 1060 6gt ocv1 هست شما که کارتتون استریکسه و بیشتر از این حرفا میتونید اوورش کنید

یه نکته فقط: anti aliasing رو زیاد نکنید رم کم نمیارید ولی قدرت کم میارید (gpu نمیکشه)

بین دو حالت انتی الیاسینگ روشن و خاموش 100 فریم اختلاف هست در رینبو

اگه میتونید از خیر آنتی الیاسینگ بگذرید بله 1060 کاملا کافی هست پولتون رو جمع کنید دو سه سال دیگه ارتقا بدید

اگه هم نمیتونید از خیر آنتی الیاسینگ بگذرید (که به نظر من بگذرید) با توجه به رزولیشنتون 1070 خریداری کنید 1080 زیادی قویه -_-

8 گیگ vram و 9 ترافلاپس قدرت پردازشی رو در 1080*1920 پیکسل زندانی میکنید

1080 رو ساختن که باهاش فورکی بازی کنید نه فول اچ دی |:

اینو هم بگم که کرک خیلی به بازی صدمه میزنه

انجین گرافیکی فورزا هورایزن 3 من در اثر کرک آسیب دیده و بعضی مواقع به علت نامعلومی افت فریم شدید حادث میشه

افت فریمی که در 950 قبلیم داشتم، در 1060 فعلیم دارم، در تایتان xp آیندم (|:) هم خواهم داشت و ربطی به گرافم نداره

خیلی به فریم ریت حساس نشید

نزارید لذت بازی رو بهتون تلخ کنه

امیدوارم موفق باشید :)

کاملا موافقم.اصلا این   نرم افزار msi after burner چیه ک اینقد آدم رو حساس میکنه یه زمانی IGI  میزدیم اصلا دلهره و استرس دما و فریم رو نداشتیم الان خود منم یه مدت به فریم گرفتن و این چیزا حساس بودم ولی خب خداروشکر دیدم گرافیکا گرون شدن و منم از خیرش گذشتم.

به نظرم بشین از بازی لذت ببر و به فریم و این چیزا فکر نکن.نرم افزار msi رو ک نصب کردی فقط گزینه های دمای گرافیک و پردازنده رو فعال کن تا فقط از دمای قطعاتت با خبر بشی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

کاملا موافقم.اصلا این   نرم افزار msi after burner چیه ک اینقد آدم رو حساس میکنه یه زمانی IGI  میزدیم اصلا دلهره و استرس دما و فریم رو نداشتیم الان خود منم یه مدت به فریم گرفتن و این چیزا حساس بودم ولی خب خداروشکر دیدم گرافیکا گرون شدن و منم از خیرش گذشتم.

به نظرم بشین از بازی لذت ببر و به فریم و این چیزا فکر نکن.نرم افزار msi رو ک نصب کردی فقط گزینه های دمای گرافیک و پردازنده رو فعال کن تا فقط از دمای قطعاتت با خبر بشی

یادش بخیر IGI ...

گفتم تفریحی اوور میکنم ولی صدی نود afterburner و gpu-z بسته ن اصلا کاری به دما و اینا ندارم بالا بره لیمیتیشن افتربرنر خودش اوکی میکنه همه چیو

ولی انصافا یادش بخیر قدیما چقدر بازی کردنا باصفا تر و کم دردسر تر بود

الان خیلی دنگ و فنگش زیاد شده آدم اعصابش خورد میشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

یادش بخیر IGI ...

گفتم تفریحی اوور میکنم ولی صدی نود afterburner و gpu-z بسته ن اصلا کاری به دما و اینا ندارم بالا بره لیمیتیشن افتربرنر خودش اوکی میکنه همه چیو

ولی انصافا یادش بخیر قدیما چقدر بازی کردنا باصفا تر و کم دردسر تر بود

الان خیلی دنگ و فنگش زیاد شده آدم اعصابش خورد میشه

اره یادش بخیر.هنوز من بازی igi 1 و دو بازی میکنم وک لی حال میکنم.کلا  لذت گبک  زدن قدیم و الان کلی فرق کرده.امروز گیم میزنند فقط زل میزنند به فریم.اون طوری که توجه شون به فریم هست اصلا به  گیم پلی  و داستان و اینا رو توجه نمیکنند.به نظر من هم 1060 بخری بهتره و تا سه 4 سالی جواب میده اون موقع  کارت های سری ولتا و جدید انویدیا معرفی میشن میتونی هی کارت جدید تر بخری.

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

من نمیدونم اون موقع چه جوری زیر 30 فریم بازی میکردم! البته مجبور بودم:D الان با 1050 بالای 30 فریم میگیرم که حله. باید از بازی لذت ببری نه اینکه چشت به گوشه مانیتور باشه ببینی چند فریم میده

اونایی هم که high end رو 60 فریم بازی می کنن نوش جونشون

لینک به دیدگاه

واقعا منطقی بود حرف های شما ... چند وقتی بود قاطی کرده بودم ... زیاده خواهی نباید بکنم . والله ... تا همین چند وقت پیش کارتم gt 9500 بود:4_joy:

ولی با اونم حسابی حال میکردم .... هی ..... همین مکس پین 3 روی اون سیستم قدیمی بیشتر حال میداد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...