رفتن به مطلب

تورو خدا کمکم کنید برام خیلی مهمه!

arman.kh.t
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام بر تمامی دوستان گرامی من یه سوال خیلی بزرگ ازتون داشتم!

من تا به الان(1-سینوس پایلونیدال داشتم(جراحیش کردم دو سال پیش ولی هنوزم وقتی شدید میدوم و یا وسایل سنگین بر میدارم یه چند روز درد درست و حسابی تو اون ناحیه دارم)2-پولیپ روده دو تا یکی 0.5سانتی داشتم یکی هم 1.5 سانتی که هر دوتاشونم به وسیله کولونوسکوپی برداشتم ولی هنوزم نفخ شدید شکمی به بعضی از غذا ا دارم و مشکل ایجاد میکنه واسم از نظر غذا خوردن3-بواسیر خارجی برجسته دارم که کاملا قابل لمسه بعضا هم خونریزی داره ولی کم4-حساسیت شدید چشمی موقع بهار و تابستون به گرده گل طوری که کلا نمیتونم برم بیرون و تو این مدت خونه نشین میشم و اگه برم بیرون نزدیک به 2 روز تمام خارش چشم شدید دارم که حتی روزی 2 تا لوراتادین هم درمانش نمیکنه) 

میخواستم ببینم ایا میتونم با اینا معافیت سربازی بگیرم؟ من امروز اقدام کردم واسه معافیت پزشکی گرفتن و در ضمن دیپلم هستم و 19 سال دارم و امسال هم اگه خدا بخاد میرم دانشگاه!میخواستم ببینم ایا بهم معافیت میدم و مراحلش چجوری خواهد بود و ایا زیادی اذیت میکنن و چطوریاس؟میترسم واقعا سرباز برم هم از نظر دردی که جای سینوس پایلونیدال هستش که وقتی کارای سنگین میکنم اذیتم میکنه!و هم از نظر غذا که نتونم تو سربازی هر غذایی دادن بخورم و اذیتم کنه و نفخ کنم!

تورو خدا اطلاعاتی دارید بهم کمک کنید!واقعا داره دیوونم میکنه!

لینک به دیدگاه

امکان معافیت زیاده اگرهم معاف نکنن 100% معارف از رزم میشی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، unhappy گفته است :

امکان معافیت زیاده اگرهم معاف نکنن 100% معارف از رزم میشی

روندش چطوریه میدونید؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
امیدوارم زودتر تمام سلامتی تون برگرده
نهایتاً بتونید معاف از رزم یا پا طلایی بشید
البته خدمت چیز بدی نیست شاید بعضی از مواردی که گفتید خوب بشه در طول مدت خدمتتون :ph34r::ph34r:

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
امیدوارم زودتر تمام سلامتی تون برگرده
نهایتاً بتونید معاف از رزم یا پا طلایی بشید
البته خدمت چیز بدی نیست شاید بعضی از مواردی که گفتید خوب بشه در طول مدت خدمتتون :ph34r::ph34r:

به نظرتون معافیت نمیدن و در ضمن معاف از رزم چیه؟ و اگه میدونید میشه روندش رو هم بگید!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، arman.kh.t گفته است :

به نظرتون معافیت نمیدن و در ضمن معاف از رزم چیه؟ و اگه میدونید میشه روندش رو هم بگید!؟

والا ما که فقط دیدیم،  اقدام نکردم برای همچین مواردی
باید صبر کنید دوستانی که اقدام کردن بیان پاسخ بدن

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mInI_ClockEr گفته است :

والا ما که فقط دیدیم،  اقدام نکردم برای همچین مواردی
باید صبر کنید دوستانی که اقدام کردن بیا پاسخ بدن

مگه چیزایی که من دارم با سربازی حل میشه؟کدومشون؟ورزش دارم ولی درد پایین کمر و شکم نمیزاره زیاد باشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...