رفتن به مطلب

راهنمایی برای کمک در خرید پاور

اشتراک گذاری

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام پاور را بخرم ؟

• 750 80pluse bronze Super Flower
    • 785 80pluse bronze Green
    • 700 80pluse bronze Thermaltake

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بله شما حق دارید بنده در رابطه با مدل دقیق اشتباه کردم .

پس پاور شما و پاورهایی که توی لینک ریویو هستند یکی هستند . تفاوت PCB رو چجوری توجیه می کنید ؟ می تونید از یک متخصص مدارات تغذیه سوال کنید که وقتی پلن یک PCB عوض می شه 100% راندمان اون تغییر خواهد کرد .

آیا نبایستی در لیبل اشاره بشه که این رویژن جدید هستش ؟ اون جمله به زبان چینی برای من کاربر ایرانی که معنیش رو نمی دونم توجیه کننده نیست .

خوب دوست گرامی من هم از شما ممنونم ولی تا صفحه 16 سرچ گوگل رفتم تا رسیدم به یه فروم که نمیدونم زبونش کجایی هست ولی این لینکش هست و این هم عکسهایی که یه کاربر این پاور رو تهیه کرده و عکسها رو گذاشته تو عکسها به نظر برد بردی هست که برای من هم هست ولی فن 14 سانتش یمقدار کدر تر هست خودتون ببینید

لینک شما

اینم عکسش

npsu1.jpg

ypsu3.jpg

ولی با همه این تفاسیر من باز هم فکر میکنم چون منطقه پخش خیلی وسیعی تو سراسر جهان داره مخصوص هر منطقه یه مدل خاص برای اون منطقه طراحی میکنه ولی بر پایه استاندارد اولیه

و این هم یه سایت فکر کنم چینی که لیبل روی پاور من با عکسهای گذاشته شده این سایت تقریباً یکی هست

لینک شما

25%20%E4%B8%8B%E5%8D%88%2002:12:52

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود دوست گلم

بگذار راحت باشیم .

واقعا ازتون میخوام به این سوالات من جواب بدید : چون میخوایم با هم روراست باشیم

1 - شما که گرین نمیخواستید چرا توی نظر سنجی گذاشتید ؟

2 - وقتی سوال میکنید از سایر کاربران و اکثر رای ها به گرین ختم میشه چرا یه ایرادی میگذارید و باز سوپر فلاور ؟

3 - در ضمن شما که اینقدر در اطلاعات در مورد پاورها استاد هستید ایا نیاز به نظر سنجی از کاربران دارید . واقعا چه دلیلی داره . شما خودت به تنهایی میتونی 1000 نفر و راهنمایی کنی عزیز @};- ؟

خوب چند تا نکته که خودم متوجه شدم رو اینجا میگذارم ( دوست گلم اینجا فروم خودتونه و راحت باشید و خواهش میکنم که از حرفهای من دلخور نشید و این فقط یک سری حرهفای دوستانه هستش ) :

1 - خیلی خوشم اومد از این روش تبلیغ !!! تا به حال خودم با این همه تجربه چنین مسیری رو بلد نبودم @};- @};-

2 - باور کنید با پخش و قدرتی که گرین داره با حرف منو شما از فروشش کم نمیشه چون 1000 درصد مطمئنم که هر روز دنبال چیز جدید و با کیفیت تر هستش و مثل شرکتهای معتبر خوب در دنیا کالاهای خوب رو میکنه

3 - شرکت گرین مال ما نیستش که حرصش رو بزنیم ولی به عنوان اینکه یک شرکت ایرانی با کالاهای با کیفیت هستش خیلی خیلی دوستش دارم چون من نظیرش رو ندیدم

4 - هر شرکت وارد کننده ای در ایران با کالاهایی که وارد میکنه نون خودش رو در میاره ( البته از دید من کالاهای با کیفیتی هم وارد میشه از برندهای معتبر دنیا که اسم و رسیمی واسه خودشون دارن و من به شخصه با هیچ کدوم از اون برندها مشکلی ندارم چون اگر مشکلی وجود داشت توی سایت برای فروش نمیگذاشتم مشتری و مصرف کننده حقی داره و من هم سعی میکنم همیشه در خدمتشون باشم و الان اگر کسی بگه سوپر فلاور بگذار رو سیستمم حتما انجام وظیفه میکنم ) و با شناختی که از این شرکتها دارم حتی گردن کلفتهاش 10000000000000000 درصد مطمئنم که به اندازه 1000 صدم کالاهای گرین رو وارد نمی تونن بکنن و حتی مشتری رو ساپورت کنن به همون اندازه کم .

5 - من از گرین حمایت میکنم چون تا به حال دل مشتریهای منو نشکونده و 1000 بار دیگه هم این کار و می کنم ( البته تا وقتی که همینطوری خوب باشه باهاهش ادامه میدم )

مبارکتون باشه و امیدوارم که هیچ وقت خراب نشه البته میدونم گارانتی اشنا داریا @};-

اگر نیاز به تست و یا چیزی تو این مایه ها بود دوست گلم روی من حساب کن . در ضمن یه سری پاور تهیه شده برای تست امیدوارم که نتیجه خوبی داشته باشه و حتما اینجا در اختیار این دوستان قرار میدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گلم

بگذار راحت باشیم .

واقعا ازتون میخوام به این سوالات من جواب بدید : چون میخوایم با هم روراست باشیم

1 - شما که گرین نمیخواستید چرا توی نظر سنجی گذاشتید ؟

2 - وقتی سوال میکنید از سایر کاربران و اکثر رای ها به گرین ختم میشه چرا یه ایرادی میگذارید و باز سوپر فلاور ؟

3 - در ضمن شما که اینقدر در اطلاعات در مورد پاورها استاد هستید ایا نیاز به نظر سنجی از کاربران دارید . واقعا چه دلیلی داره . شما خودت به تنهایی میتونی 1000 نفر و راهنمایی کنی عزیز @};- ؟

خوب چند تا نکته که خودم متوجه شدم رو اینجا میگذارم ( دوست گلم اینجا فروم خودتونه و راحت باشید و خواهش میکنم که از حرفهای من دلخور نشید و این فقط یک سری حرهفای دوستانه هستش ) :

1 - خیلی خوشم اومد از این روش تبلیغ !!! تا به حال خودم با این همه تجربه چنین مسیری رو بلد نبودم @};- @};-

2 - باور کنید با پخش و قدرتی که گرین داره با حرف منو شما از فروشش کم نمیشه چون 1000 درصد مطمئنم که هر روز دنبال چیز جدید و با کیفیت تر هستش و مثل شرکتهای معتبر خوب در دنیا کالاهای خوب رو میکنه

3 - شرکت گرین مال ما نیستش که حرصش رو بزنیم ولی به عنوان اینکه یک شرکت ایرانی با کالاهای با کیفیت هستش خیلی خیلی دوستش دارم چون من نظیرش رو ندیدم

4 - هر شرکت وارد کننده ای در ایران با کالاهایی که وارد میکنه نون خودش رو در میاره ( البته از دید من کالاهای با کیفیتی هم وارد میشه از برندهای معتبر دنیا که اسم و رسیمی واسه خودشون دارن و من به شخصه با هیچ کدوم از اون برندها مشکلی ندارم چون اگر مشکلی وجود داشت توی سایت برای فروش نمیگذاشتم مشتری و مصرف کننده حقی داره و من هم سعی میکنم همیشه در خدمتشون باشم و الان اگر کسی بگه سوپر فلاور بگذار رو سیستمم حتما انجام وظیفه میکنم ) و با شناختی که از این شرکتها دارم حتی گردن کلفتهاش 10000000000000000 درصد مطمئنم که به اندازه 1000 صدم کالاهای گرین رو وارد نمی تونن بکنن و حتی مشتری رو ساپورت کنن به همون اندازه کم .

5 - من از گرین حمایت میکنم چون تا به حال دل مشتریهای منو نشکونده و 1000 بار دیگه هم این کار و می کنم ( البته تا وقتی که همینطوری خوب باشه باهاهش ادامه میدم )

مبارکتون باشه و امیدوارم که هیچ وقت خراب نشه البته میدونم گارانتی اشنا داریا @};-

اگر نیاز به تست و یا چیزی تو این مایه ها بود دوست گلم روی من حساب کن . در ضمن یه سری پاور تهیه شده برای تست امیدوارم که نتیجه خوبی داشته باشه و حتما اینجا در اختیار این دوستان قرار میدیم

خیلی ممنون آقای حسینی که کمک میکنید

من هم کاملاً با حرفهای شما موافق هستم

مخصوصاً در مورد شماره های 1 واقعاً میبینید که تاثیر خودش رو گذاشته و حتی شما هم رو بر آن داشته تا در هر صورت به کاربر ها کمکی کنید و پاورها رو تست کنید (که شخصاً بسیار متشکرم کاش این کار رو زودتر میکردید تا من هم با آگاهی کاملتری برای خرید پاور میرفتم بازار)

در هر صورت الان نظر سنجی رو که ببینید متوجه میشید که همین سوپر فلاور که شاید کمتر از 1 ماه باشه و به احتمال زیاد برای بار اول به گوش بعضی ها میخوره 4 تا نظر رو به خودش جلب کرده و پاور های ترمالتیک رو تو نظر سنجی خودمون جا گذاشته

واین فکر میکنید واقعاً چه معنی رو داشته باشه ؟؟؟

(((راستشو بخواهید من الان پاور 535 گرین رو میخوام بفروشم پولش هم خیلی لازم دارم ولی باور کنید دلم نمیاد خداییش گارانتیش حرف نداره به نظر من جزو 3 تا گارنتی اول ایران هست و جای هیچ بحثی رو نداره )))

لینک به دیدگاه

ولی با همه این تفاسیر من باز هم فکر میکنم چون منطقه پخش خیلی وسیعی تو سراسر جهان داره مخصوص هر منطقه یه مدل خاص برای اون منطقه طراحی میکنه ولی بر پایه استاندارد اولیه

منطقی نیست . بنده قانع نشدم . تصمیم گیری با صاحب نظران .

(((راستشو بخواهید من الان پاور 535 گرین رو میخوام بفروشم پولش هم خیلی لازم دارم ولی باور کنید دلم نمیاد خداییش گارانتیش حرف نداره به نظر من جزو 3 تا گارنتی اول ایران هست و جای هیچ بحثی رو نداره )))

فکر کنم منظور آقای حسینی رو کامل متوجه نشدید . یکبار دیگه پست ایشون رو بخونید .

انشاءالله برای تست ها تشریف بیارید تا نقطه نظرات شما رو هم جویا شیم .واقعاً خوشحال می شیم فردی رو که طرفدار این برند هستش هم برای اعتبار هرچه بیشتر تست ها داشته باشیم. ولی در کل خیلی این قضیه دو PCB بودار هستش .

پاورتون مگه گارانتیش تموم نشده ؟!!!

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منطقی نیست . بنده قانع نشدم . تصمیم گیری با صاحب نظران .

فکر کنم منظور آقای حسینی رو کامل متوجه نشدید . یکبار دیگه پست ایشون رو بخونید .

انشاءالله برای تست ها تشریف بیارید تا نقطه نظرات شما رو هم جویا شیم .واقعاً خوشحال می شیم فردی رو که طرفدار این برند هستش هم برای اعتبار هرچه بیشتر تست ها داشته باشیم. ولی در کل خیلی این قضیه دو PCB بودار هستش .

پاورتون مگه گارانتیش تموم نشده ؟!!!

خب آره گارنتیش که تموم شده ولی خوب هروقت بری گرین درست میکنه دیگه مگه غیر از این هست ؟؟؟

خب الان میگید چیکار کنیم شما میتونید با همکاری خود شرکت وارد کننده یعنی پیشگامان انفورماتیک پایتخت تماس بگیرید و ازشون کمک بخواهید مثلاً در اختیار گذاشتن یه پاور تست و همیچین چیزایی اصولاً من فکر میکنم که همکاری کنند چون اگه من بودم و جای یه شرکت وارد کننده بودم حالا حتی اگه جنس خوب هم وارد نکرده بودم حتماً یه پاور از خود شرکت اصلی با بهترین کیفیت رو در اختیار میزاشتم تا شاید سودی داشته باشه (ولی باز هم انگار به عکسها نگاه نکردی دوست گرامی برد پاور من با اون عکسی که از یه فروم به زبان تایلندی بود یکی هست قشنگ دقت کن دوست عزیز کاملاً مشخص هست فقط فنش فرق میکنه )

ودر اینجا هم باز به اون حرف میرسیم که حتی اگه تو این تستها هم کم بیاره واصلاً افتضاح باشه این برند مورد تست باز هم بازاری ها کار خودشون رو میکنن و فقط بدرد ما که یه کاربر با آگاهی بهتر هستیم میخوره (یعنی بازاری ها برای افراد نا آگاه این پاور رو پیش نهاد میدن و به قول معروف میدانزن بهشون)

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام

پاور گرین پاوری هست که تو بازار شناخته شده است ولی رتبه سی و چندم دنیاست . من سوپر فلاور رو پیشنهاد می کنم چون خودتون هم اگر مشخصاتش رو با پاور های مشابه مثل گرین مقایسه کنید کاملا برتری داره سوپرفلاور و از نظر قیمت هم مناسبتره فقط از نظر گارانتی پایینتر هست اونم به خاطره اینه که مدت کمی هست که وارد ایران شده و حتما تا چند وقت دیگه مدت گارانتی اون هم مثل گرین میشه .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

همانطور که قول داده بودیم چند تا تست از این پاورها گرفتیم که نتایج رو به صورت خلاصه عنوان میکنم :

1- پاور 750 amptac انصافا پاور خوبیه و در تستها برنز رو میگیره و از دید ما اگر قیمتش واقعا 138 تومان برای مصرف کننده تموم بشه میشه روش حساب کرد و میتونه انتخاب خوبی برای کاربران عزی بشه . ولی بنده وقتی برای خریدش اقدام کردم چند تا قیمت دادن . در بازار پایتخت با قیمت 165 تومان بهم اعلام کردن و در پاساژ ایران به قیمت 154 تومان که نهایتا توسط خود خود شرکت از یکی از نماینده ها به زور 140 خریداری شده .

2 - پاور golden green 800واتش به زور میتونه سیلور بگیره ولی گفتن که گلد داره

3 - پاور 350 واتش روی فشار 350 ترکید و جرقه و دود ازش بلند شد .

اینها واقعیتهای این پاور بودن ولی از دید من که کاملا شخصیه 750 amptac اگر قیمت 140 تومان به دست مصرف کننده بیفته انتخاب خوبی میتونه باشه :-? [-O<

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

منم نظرم رو گریم هست چون هم گارانتی بیشتر و کیفیت نسبنا خوبی داره منم خودم گرین دارم وراظیم

لینک به دیدگاه

منم گرین رو انتخاب میکنم با اینکه ایرانی هست قابل رقابت با برند های دیگه هست

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من هیچ اطلاعی از پاور ها ندارم ولی اینو می دونم که جامعه ایران نسبت به جاهای دیگه خیلی کوچیکه و وقتی یه چیز به عنوان جنس خوب معرفی میشه همه جا زود پخش می شه و اگر هم جنس بدی باشه به همین صورت . از اونجایی که همه از پاور گرین خوب یاد می کنن پس پاور خوبیه .

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

پاورهای گرین بعد از تقریباً یکسال برات سوت هم میزنن ! باور نمی کنید ؟ امتحان کنید ! می دونم این برندی که پیشنهاد میکنم جزو انتخاب های شما نیست اما ENERMAX هم پاورهای فوق العاده ای می سازه یه تحقیق راجع بهش بکنی بد نیست (مال من OCZ هست فکر نکنی دارم تبلیغ برند پاور خودم رو می کنم)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید یک مورد برای شما پیش اومده باشه که پاور مشکل پیدا کرده که اون رو هم میتونید به گارانتی ارجاع کنید و براتون حل میکنن . خود من الان 5-6 ساله مدل 535A رو دارم که هیچ مشکلی نداشته تا الان . صدای فنش هم در نیومده . چه برسه به سوت . تو هر خط تولیدی پیش میاد که تعدادی از قطعات مشکل داشته باشن . دلیل نمیشه که کل اون خط تولید رو زیر سوال برد .

لینک به دیدگاه

حامد عزیز این نظر و تجربه ی شخصی بود,اگه یه برند یا هر چیز دیگه ای واقعاً کیفیت داشته باشه کسی مثل بنده صد سال دیگه نمیتونه اون رو زیر سوال ببره چون من فقط یه کاربر معمولی هستم ونه طراح سخت افزار, ولی کیفیتشون به برندهای مشهور نمیرسه چه در زمینه ی تولید کیس چه پاور چه کولر,تنها مزیتشون قیمت کمتره اونم یه خورده !

لینک به دیدگاه

اشتباه شما همینجاست . گرین خودش تولید کننده مستقیم نیست . سفارش دهنده هستش به شرکت های تولید کننده . خیلی از برندهای پاور و کیس به این شکل هستن . یا طراحی میکنن و یا با اعمال تغییراتی سفارش میدن و برند خودشون رو روی اون کالا میزنن . قطعاتی که گرین میاره همه از شرکت ها و تولیدکنندگان معتبر تهیه میشه . تو مشخصات قطعات تو سایت گرین نگاه کنی میبینی که اسم تولید کننده اصلی رو در انتهای مشخصات میزنه . مثلا پاور 685B رو شرکت seventeam electronics تولید میکنه و یا پاور 600A-EU رو شرکت high power electronic . در واقع شما اگر محصولات این شرکت ها رو بخوای با برند خودشون بخری باید 30-20 درصد بیشتر هزینه کنی . خیلی از این برندهای مشهور هم قطعاتشون مثل گرین تولید خودشون نیست و فقط برند خورده .

لینک به دیدگاه

درجریان هستم که خودشون تولید کننده نیستن ,ولی توانایی ترکیب درست می تونه محصول خوبی بیرون بده مثل گوشی ها که قطعاتشون رو کمپانی های دیگه تولید میکنن ولی بعضی هاشون به خاطر به کاربردن درست فروش بیشتری نسبت به سایر برندها دارن مثل اپل که اکثر قطعاتش رو سامسونگ تولید میکنه اما به دلیل داشتن ایده های بهتر و قدرت به کار گرفتن بهتر فروش بیشتری نسبت به خود سامسونگ داره !

ویرایش شده توسط gintama
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اسم سایت شهر سخت افزار گمونم به گوشتون خورده!

این یه مطلب با تست داخلی برای پنج پاور رده حرفه ای که یکیش گرین هست :

http://www.shahrsakhtafzar.com/other/five-powers-in-a-test.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان من خوشحالم که بعضی دوستان هنوز هم بعد از حدود یک سال دارن توی این تاپیک پست میدن و همچنان هم خیلی دیگه از دوستان از این مطلاب استفاده میکنن

ولی من همون سال گزشته که این پاور سوپر فلاوررو گرفتم هنوز مثل روز اولش داره کار میکنه نه صدایی و نه دمای اضافی داره و همچنان سیستم هم همون قبلی هست و کوچکترین تغییر ولتاژ توی شاخه های مختلف نداشه در ضمن میزان استفاده از سیستم بسیار بیشتر شده و توی هفته شاید حدود 2-5 ساعت سیستم خاموش بشه

(بخاطر دانلود شبانه روزی )

امیدوارم مطلاب این سایت بدرد دوستان خورده باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده مبتدی هستم اونم به شدت اگه ممکنه راهنماییم کنید . من یه پاور میخوام که قطعات زیر رو راحت بتونه تغذیه کنه سی پی یو cor i5 رم 4 گیگ ddr3 1333 گرافیک هم 6850 احتمالا بخرم و 4 تا فن هم دارم یکی 14 هست مادربورد هم asrock fataliti لطفا راهنماییم کنید تشکر. اگه امکان داره قیمت هم بگید

لینک به دیدگاه

مدل دقیق پردازنده رو بگید .

اگر قصد اور کلاک کردن سیستم رو ندارید پاور 530 وات گرین با مدل 530A-EU با قیمت حدود 105 تومان برای شما کافیه . اگر در آینده میخوای قطعات دیگه ای اضافه کنی بهتر پاور 600 وات گرین رو بگیری . مدل 600A-EU با قیمت 128 تومان. اگر قصد اورکلاک داری بهتره 685 وات گرین رو بگیری . مدل 685B با قیمت 192 تومان .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

گزینه هیچکدام نذاشتین عزیز.

بنظر من Cooler master بگیر

مدل 700 silent pro

خیالت 1 عمر راحته و 5 سال گارانتی معتبر داره .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان گلم

همانطور که قول داده بودیم چند تا تست از این پاورها گرفتیم که نتایج رو به صورت خلاصه عنوان میکنم :

1- پاور 750 amptac انصافا پاور خوبیه و در تستها برنز رو میگیره و از دید ما اگر قیمتش واقعا 138 تومان برای مصرف کننده تموم بشه میشه روش حساب کرد و میتونه انتخاب خوبی برای کاربران عزی بشه . ولی بنده وقتی برای خریدش اقدام کردم چند تا قیمت دادن . در بازار پایتخت با قیمت 165 تومان بهم اعلام کردن و در پاساژ ایران به قیمت 154 تومان که نهایتا توسط خود خود شرکت از یکی از نماینده ها به زور 140 خریداری شده .

2 - پاور golden green 800واتش به زور میتونه سیلور بگیره ولی گفتن که گلد داره

3 - پاور 350 واتش روی فشار 350 ترکید و جرقه و دود ازش بلند شد .

اینها واقعیتهای این پاور بودن ولی از دید من که کاملا شخصیه 750 amptac اگر قیمت 140 تومان به دست مصرف کننده بیفته انتخاب خوبی میتونه باشه @};- @};-

کاش از گرین هم تست میگرفتید میدیدم این ها هم حرفشون حرفه یا....

این درست نیست که فقط از سوپر فلاور ها تست گرفته بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...