رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید موس گیمینگ و‌خوب تا60تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. من امروز موسم خراب شد بعد دیگه تصمیم گرفتم یه موس خوب بگیرم که5-6سالی جواب بده. قبلا همش موس10-20تومنی میگرفتم که عمر هرکدوم یسال بود میخوام یه موس بگیرم که چندوقت بشه نگهش داشت. گیمر و راست دستم هستم میخوام مناسب باشه‌. یودجه هم که مشخص هست‌ . ترجیحا با سیم باشه موس چون بیسیم ها گرونترن و کمی هم ضعیف ترن. منتظر زاهنمایی شما دوستان هستم ممنون.

لینک به دیدگاه

منم دنبال یه کیبورد خوب فوقش تا ۱۰۰ تومن میگردم چون بعد تقریبا ۷ سال کارکرد خراب شد

راستی قیمت کوگار 200k چنده؟

--

اسپم: امروز رفتم انباری مغازه پدرم یه کارت گیگابایت 8500 عه نیم گیگ رم پیدا کردم اصلا اشک تو چشمام جمع شد

لینک به دیدگاه

با 60 تومن فکر نکنم بشه 6 سال کار کشید از موس :|

به نظر من یکم افزایش بودجه بده از سری SteelSeries Rival 100 تهیه بکن. لیون طرح های مختلف و زیبایی دارد.

واقعا از نظر کیفیت ساخت عالین.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

حالا پنج شیش سال که نه ولی دو سه سالی بمونه. موسای تسکو جشنواره زده نظرتون چیه کدوم مدلو بگیرم؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام دوست عزیز ... من این دومی رو دارم .... موس خیلی خوبی هستش ولی یه کمی بزرگه ... و حرکت دادنش برام سخته

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام دوست عزیز ... من این دومی رو دارم .... موس خیلی خوبی هستش ولی یه کمی بزرگه ... و حرکت دادنش برام سخته

پس بهتره برم حضوری بخرم موس !ممنون که گفتید

در 3 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

سلام دوست من. ممنون ازتون ولی نگاه کردم دیدم اون 80 تومنیه قابلیتاشاندازه این 40 تومنیه تسکو هست. نظرتون چیه راجبش به نظر موس خوبیه.

لینک به دیدگاه

به نظرم برای گیمینگ موس کوچک و متوسط خوبه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام دوست من. ممنون ازتون ولی نگاه کردم دیدم اون 80 تومنیه قابلیتاشاندازه این 40 تومنیه تسکو هست. نظرتون چیه راجبش به نظر موس خوبیه.

دوست عزیز هر ارزانی بی حکمت نیست

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

در 2 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

نمیشه باید بالای 100 هزینه کنی

سلام دوستان. لطفاموارد مورد نظرتونو بگید مناسب بود بگیرم. اینمورد به نظرتون چطوره؟

http://lioncomputer.ir/product/12880/موس+تسکو+TM752GA/

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Chabouk گفته است :

دوست عزیز هر ارزانی بی حکمت نیست

راستش ارزون نیست تو جشنواره ارزون شدهاگه دقتکنید.

در 1 دقیقه قبل، Game World گفته است :

به نظرم برای گیمینگ موس کوچک و متوسط خوبه

یعنی این تسکو مناسب نیست به نظرتون؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

ارگونومی مناسبی داره و مثل اینکه جنسش هم خوبه اگه بودجه بیشتری ندارید توصیه میکنم همین رو تهیه کنید

لینک به دیدگاه

این موس هم مشخصات و طراحی زیباتری نسبت به موس تسکو داره (( البته کمی به سلیقه هم برمیگرده))

http://lioncomputer.ir/product/3933/موس+گیمینگ+A4tech+Bloody+V3M/

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

این موس هم مشخصات و طراحی زیباتری نسبت به موس تسکو داره (( البته کمی به سلیقه هم برمیگرده))

http://lioncomputer.ir/product/3933/موس+گیمینگ+A4tech+Bloody+V3M/

بله این هم موس خوبی  هستیکی از دوستان بالاتر گفتن ولی نگاه  کردم مشخصات هردو یکی بود(دقتو جنسو کلید هاو..) کاملا یکی بود و این موس تسکو تازه هدیه پد گیمم هدیه که خیلیم نیاز دارم!!!

برای همین فکرمیکنم همینوبگیرم!

لینک به دیدگاه

فقط من یبار رفتم لیون یمغازه خیلی کوچیکی بود همونهیامن اشتباه رفتم چون پلاکش که 36بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز شما اول باید ببینید مدل قراردادن دستتون روی موس به چه شکلی هست. 3 مدل وجود داره که تو عکس زیر مشخصه

mousegriptypes.thumb.jpg.59ce290ffba1a14e48f08fe600c7b08e.jpg

در عکس زیر هم یک نمونه برای هر کدام از شیوه ها داده شده البته از برند ریزر. اما با دقت توی عکس و مدل ها میتونید بفهمید که کدام شکل موس برای شما بهتر است

main-qimg-88e05e52569ef259a66dbafdeed677e4.png.78c0ae55d57e5a24c42a1daadff130f7.png

ضمن اینکه بنده  با توجه به اینکه Palm Grip هستم مدل Bloody V3M رو تهیه کردم که از نظر ارگونومی بسیار مشابه DeathAdder هستش.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

سلام. سری های تسکو کیفیت بالایی ندارن پیشنهاد میکنم بلادی v2 بخرید کفی های زیرش خیلی لیزن.

X7 هم خیلی موس عالی ای هست

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

به نظرم نه .... واسه من موس خیلی مهمه و موس های گرون قیمت شرکت هایی مثل logitech . asus . corsair . cougar . razer واقعا عالی هستن و اندازشون هم مناسبه ... من خودم موس میخوام بگیرم پول هام رو جمع می کنم از اینا میگیرم

لینک به دیدگاه

اگر می تونید پول بیشتر خرج کنید اینو بگیر

http://lioncomputer.ir/product/3933/موس+گیمینگ+A4tech+Bloody+V3M/#prettyPhoto

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

سلام ممنون از توضیحاتتون. من بیشتر شبیه دو سه هست و بیشتر شبیه سه. پس فکر کنم این موس مناسب باشه.

در 5 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام شنیدم موساشون و هدستاش مخصوصا خیلی با کیفیتن غلطه ایا؟ اون موس بلادی رو دیدم کمی قیمتش بالا بود.

لینک به دیدگاه

با سلام.

از تسکو همه چیزهاش ازجمله موس و کیبردش رو تهیه کردم برای اقوام و دوستان.

بیش از 6 ماه عمر نمیکنه. توهمون 6 ما هم هیچ وقت لذت نمیده بهتون.

ارگونومی بد و کپی بی کیفیت هست.

خودم قدیم یه v2m از bloody خریدم فک کنم 4 ساله دارمش الانم گذاشتمش به عنوان موس گیم نت و کارای بیرون خونه بازم کاملا عالی هست و کار میکنه.

تو این قیمت توصیه میکنم از همین برند bloody بخرید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، miladnuranii گفته است :

اگر می تونید پول بیشتر خرج کنید اینو بگیر

http://lioncomputer.ir/product/3933/موس+گیمینگ+A4tech+Bloody+V3M/#prettyPhoto

سلام. این هم شد انتخال دیگم. ولی کمی قیمتش بالاست. فعلا هم چون کل سیستمو عوض کردم نمیتونم بالاتر بپردازم خیلی ولی خوب این مدلم یادداشت میکنم که رفتم ببینم اگه جایی قیمت مناسب تری داشت(مثلا اگه نمایندگیشو پیدا کردم) اینو میگیرم ولی اگه نبود دیگه مجبورم همون تسکو رو بگیرم. ممنون از همگی اگه بازم پیشنهادی هست ممنون میشم بگین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

سلام دوستان. من امروز موسم خراب شد بعد دیگه تصمیم گرفتم یه موس خوب بگیرم که5-6سالی جواب بده. قبلا همش موس10-20تومنی میگرفتم که عمر هرکدوم یسال بود میخوام یه موس بگیرم که چندوقت بشه نگهش داشت. گیمر و راست دستم هستم میخوام مناسب باشه‌. یودجه هم که مشخص هست‌ . ترجیحا با سیم باشه موس چون بیسیم ها گرونترن و کمی هم ضعیف ترن. منتظر زاهنمایی شما دوستان هستم ممنون.

دروددوست عزیز

یه موس گیمینگ دارم درحداک باکارتن بارزولوشن 3600 dpi بسیارباکیفیت ازبرند معروف ومحبوب a4tech توی بازارچه قسمت خریدوفروش موس وکیبرد تاپیکش هست اگه پسندکردید برای معامله درخدمتم.باتون رامیام...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...