رفتن به مطلب

گفتگو درباره Green Z2+ Hero

Recommended Posts

درود

از دوستانی که این کیس رو خریدن تقاضا دارم نظرشون رو درباره ی کیفیت ساخت و خنک کنندگی این کیس بگن.

راستی کیفیت دکمه ی پاورش چطوره؟ بعضی کیس ها، دکمه ی پاور و ری استارتشون باعث میشه خود به خود خاموش روشن بشن؛ به همین دلیل این سوال رو پرسیدم:3_grin:

واسه ی سیم کشی و قرار دادن هارد دیسک مشکلی نداشتید؟

هارد دیسک های ۳.۵ اینچی که کنار پاور قرار گرفتن جاشون بد نیست؟ مثل اینکه گرم میشن اونجا! شنیدم بعضی پورت های پنل جلویی I/O این کسی بعد از یه مدت خراب میشن:50_open_mouth:! درسته آیا چنین چیزی؟

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

نظری نبود؟:3_grin:

خب تا ۲۰۰ هزار تومان، چه کِیسی پیشنهاد میدید؟:35_thinking:

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/13, 02:45:46، Hossein.9 گفته است :

درود

از دوستانی که این کیس رو خریدن تقاضا دارم نظرشون رو درباره ی کیفیت ساخت و خنک کنندگی این کیس بگن.

راستی کیفیت دکمه ی پاورش چطوره؟ بعضی کیس ها، دکمه ی پاور و ری استارتشون باعث میشه خود به خود خاموش روشن بشن؛ به همین دلیل این سوال رو پرسیدم:3_grin:

هارد دیسک های ۳.۵ اینچی که کنار پاور قرار گرفتن جاشون بد نیست؟ مثل اینکه گرم میشن اونجا! شنیدم بعضی پورت های پنل جلویی I/O این کسی بعد از یه مدت خراب میشن:50_open_mouth:! درسته آیا چنین چیزی؟

سلام دوست عزیز خسته نباشید ... من این کیس رو دارم میتونم بگم نسبت به قیمتش خیلی کیس خوبی هستش .. خنک کنندگیش با توجه به 5 تا فن داشتنش عالیه 

دکمه پاورش خیلی خوبه و مشکلی نداره 

اصلا همچین چیزی نیست مخصوصا سیم کشیش خیلی خوبه و راحت ...

دوست عزیز بستگی به پاور داره ... در ضمن گرمای پاور از زیر کیس خارج میشه و گرماش رو به درایور 3.5 اینچی نمیده ... هر پاوری هم استفاده کنی هرچقدر هم گرما بده باز مشکلی نداره ... فاصلشون هم نزدیک نیست که نگران باشید 

واسه من که چنین چیزی نشده

فقط یه مشکل داره : شیشه کناریش کیفیتش خیلی چنگی به دل نمیزنه و خط و خش میفته خلاصه کیفیتش معمولی رو به پایین هست ولی من باهاش مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/13, 02:45:46، Hossein.9 گفته است :

درود

سلام داداش.من این کیس رو دارم و هیج مشکلی تا الان نداشتم.دکمه پاور هیچ مشکلی نداره!واسه سیم کشی فقط یه کوچولو اذیت کرد اونم چون پاورم ماژولار نیس و قدیمیه و  قطر کابل هاش زیاده.و تو قرار دادن هاردم هیچ مشکلی نداشتم

در رابطه با هارد 3.5 هم جاشون به نظر من خیلی مناسبه چون فن پایینی جلوی کیس تقریبا بیشتر هواش میخوره به هارد دیسک ها! و اگر شما از یک هارد استفاده میکنید میتونید زیر براکت هارد فن 8 سانتی نصب کنی ک هاردت رو خنک کنه!!!!اینم ازدمای هارد و درایو جامد

Hard.thumb.jpg.0e83e1462e0170102f88f2f07cc562a5.jpg3

من زیاد با پورت های پنل جلو کار نکردم و تا الان هم به مشکلی نخوردم ولی از کیفیت خوبی برخوردارند.

در رابطه با اون خرابی ک شما میگی به علت خاک رفتن داخل پورت هاس ک همه کیس ها این مشکل رو دارند و شامل تنها گرین نمیشه!بازم اگر شما خیلی حساسی میتونی  با یه چسب برق مشکی روی پورت ها رو بپوشونی و هر وقت لازم داشتی یه ذره از چسب رو باز کن و فلش یا هرچیزی ک میخوای به کیس وصل کنی رو وصل کن و وقتی کارت تموم شد دوباره چسب رو بچسبون سر جاش!

و اما این کیس 2 تا عیب داره از نظر من

1= محل قرار گیری درایو جامد کنار مادربرد ک باید خیلی دقت کرد تو نصبش و خییلی نفس گیره.و اگر درایو جامدت سامسونگ باشه باید برعکس نصبش کنی تا بتونی ازش استفاده کنی!ولی اگه درایو جامدت رو همون کنار پاور بذاری میتونی از این عیب کیس راحت بگذری

2= فن های کیس بیشتر جنبه تزئینی دارن!و زیاد گردش هوایی ندارن(فن ها فابریک کیس 34 cfm دارن)ولی بازم از هیچی بهتره!من ک همه فن هاشو با فن های جت فلو عوض کردم ک خیلی گردش هوا بهتر شده

سخن پایانی

به نظر من این کیس خیییلی ارزش خرید بالایی داره به اضافه این که خدمات پس از فروش و گارانتی گرین هم پشتوانه خرید شماس!(فک کنم2سال گارانتی) به نظرم اگر سیستم متوسط رو به بالا دارید همین کیس انتخاب عالیه و هزینه بیشتر عقلانی نیس

در ضمن کیس dukas رو باید با z+grand مقایسه کنید نه با این کیس این کیس همه جوره از دوکاس سر تره

ویرایش شده توسط ali.king
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

در ضمن کیس dukas رو باید با z+grand مقایسه کنید نه با این کیس این کیس همه جوره از دوکاس سر تره

سلام خدمت شما دوست عزیز.

مطمعنا کیس دوکاس از Z2 بهتره. مورد مقایسش هم بین گرین ها Z4 هست که برتری نسبی بازم با دوکاس هست.

شما تعداد فن های موجود روی کیس رو دیدید و احتمالا ساپورت فن های بیشتر کیس Z2 ولی اولویت همیشه با کیفیت ساخت هست که دوکاس خیلی بهتر از Z2 و Z4 کارکرده اگر هر دو رو کنار هم بزارید متوجه حرف من میشید.

درباره کیس Z2

تجربه من درباره اسمبل داخل این کیس میگه که بدنه این کیس نازکه و با کمی فشار خم میشه و دفرم میشه.

درب کیس همون روز اول به سختی جا میخوره!

شیشه که نه طلق روی درب پر از خط و خش میشه!

فضای کابل کشی برای سیستم معمولی خوبه ولی اگر سیستم حرفه ای باشه و کابل زیاد و کلفت داشته باشه به مشکل میخورید.

فن کیس های جدید گرین همشون تزیینی هستن و از نظر هوادهی و مکش خیلی ضعیف هستن ولی زیبایی خیلی زیادی دارن تقریبا نیازی به نوار LED نخاهید داشت.

دکمه پارو این مدل خیلی خوبه و جای خوبی هم قرار گرفته. 4 پورت یو اس بی هم داره که بهتر میکنه وضعیت پنل جلو رو.

از نظر صرفه اقتصادی کیس های گرین اکثرا بی رقیب هستن.

در کل میشه گفت انتخاب های زیادی ندارید که بشه خیلی مشاوره داد تو این رنج قیمت بازم بخام کیس بخرم همین رو میخرم. تا 200 تومن هم Z4.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام خدمت شما دوست عزیز.

مطمعنا کیس دوکاس از Z2 بهتره. مورد مقایسش هم بین گرین ها Z4 هست که برتری نسبی بازم با دوکاس هست.

شما تعداد فن های موجود روی کیس رو دیدید و احتمالا ساپورت فن های بیشتر کیس Z2 ولی اولویت همیشه با کیفیت ساخت هست که دوکاس خیلی بهتر از Z2 و Z4 کارکرده اگر هر دو رو کنار هم بزارید متوجه حرف من میشید.

درباره کیس Z2

تجربه من درباره اسمبل داخل این کیس میگه که بدنه این کیس نازکه و با کمی فشار خم میشه و دفرم میشه.

درب کیس همون روز اول به سختی جا میخوره!

شیشه که نه طلق روی درب پر از خط و خش میشه!

فضای کابل کشی برای سیستم معمولی خوبه ولی اگر سیستم حرفه ای باشه و کابل زیاد و کلفت داشته باشه به مشکل میخورید.

فن کیس های جدید گرین همشون تزیینی هستن و از نظر هوادهی و مکش خیلی ضعیف هستن ولی زیبایی خیلی زیادی دارن تقریبا نیازی به نوار LED نخاهید داشت.

دکمه پارو این مدل خیلی خوبه و جای خوبی هم قرار گرفته. 4 پورت یو اس بی هم داره که بهتر میکنه وضعیت پنل جلو رو.

از نظر صرفه اقتصادی کیس های گرین اکثرا بی رقیب هستن.

در کل میشه گفت انتخاب های زیادی ندارید که بشه خیلی مشاوره داد تو این رنج قیمت بازم بخام کیس بخرم همین رو میخرم. تا 200 تومن هم Z4.

موفق و پیروز باشید.

حرفتون منطقیه ولی برای من کیفیت ساخت بدنه کیس هیچ اهمیتی نداره!حتی اگه از فولاد هم باشه برام مهم نیس چون قرار نیس زمین بخوره!والا درب کیس من بعد حدود 10 ماه استفاده به راحتی جا میخوره با اینکه هر هفته داخل کیس رو گردگیری میکنم و زیاد درشو باز و بسته میکنم.در رابطه با خش گرفتن طلق هم حق با شماس ولی اگه مراقب باشی و از اول با دسمال مخصوص تمیز کنی خط و خش نمیوفته.در رابطه با فضای کابل کشی ک خودمم اشاره کردم ک گرین یکم کم لطفی کرده تو قسمت فضای پشت ولی بازم میشه با استفاده از بست کمربندی تا حدودی این مشکل رو حل کرد

لینک به دیدگاه

پورت های جلو مشکلی ندارند 

در عوض درب کیس بسیار تاریکه ک نبودش زیاد فرقی نمیکنه و فقط توی شب و تاریکی یکم معلوم میشه توی کیس 

فن ها تقریبا میشه بگید برای قشنگی هستن 

قیمت هارد بسیار بده و منطقه مدیریت کابل معمولیه 

جای فن بالای کیس بسیار افتضاحه و برای رادیاتور به صورت پول و پوش جواب نیست 

در عوض دوکاس بگیرین 

قسمت هارد ها بسیار محکم تره و پلاستیکی نیست ک این خیلی خوبه 

سیم کشی توش راحت تره و برای نصب واتر کول در بالا هم مناسب تره 

اگر کمی میتونید به بودجه خودتون اضافه کنید و دوکاس با 2 تا فن معمولی بگیرین z2 رو بیخیال شین 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگویی  دوستان:18_kissing_heart:

حالا بالاخره کدوم رو بخرم؛DeepCool Dukase V3 یا Z2+ Hero؟

لینک به دیدگاه

استفاده از طراحی معلق برای پنل سقفی به منظور پاکسازی سریع و آسان و ارائه قابلیتهای کولینگ فراوان

t53gs71z3h0rq0oiu3.thumb.jpg.ab7059b629423690e70c0cb218d43d8d.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان در صورتی که z4 موجود نباشه چه کیسی میتونه جایگزینش بشه متاسفانه z4 پیدا نکردم و تصمیم گرفتم به جاش z2+hero بگیرم

حالا یه سوال کولر grand macho rt که ارتفاعش 159 mm هست و این کیس تو توضیحات نوشته ساپورت تا 160mm من میتونم این کولر رو بزارم داخل این کیس؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، CleverM گفته است :

دوستان در صورتی که z4 موجود نباشه چه کیسی میتونه جایگزینش بشه متاسفانه z4 پیدا نکردم و تصمیم گرفتم به جاش z2+hero بگیرم

والا نه Z4 و نه Z2+ Hero تو هیچ فروشگاهی موجود نیست؛ نمیدونم چرا:35_thinking::43_slight_frown:

در 2 ساعت قبل، CleverM گفته است :

حالا یه سوال کولر grand macho rt که ارتفاعش 159 mm هست و این کیس تو توضیحات نوشته ساپورت تا 160mm من میتونم این کولر رو بزارم داخل این کیس؟

من تجربه ای در این خصوص ندارم؛ منتظر نظرات دوستانی که در این زمینه تجربه داشتن، باشید. 

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/14, 19:44:31، ali.king گفته است :

ممنون از لطفتون به دوکاس:4_joy::4_joy:نا امید شدم درضمن هر چی باشه خیلی خوشگلتر خوشگلی مهمه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من جدیدا همین کیس رو خریدم اما رنگ فن هاش قرمزه o.O دقیقا رنگ فن های z4 آستیاک!

روی جعبه نوشته icy white اما رنگ فن هاش قرمزه!

از خود نمایندگی گرین هم خریدم.

فقط خواستم بگم خریدار ها از قبل بدونن. البته شاید واسه اونها همون سفید یخی از آب دراومد! مثل هندونه شده!

یه برچسب RED LED میچسبوندن حداقل!

fgry45ydfbhfth1.jpg

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، M.i.l.a.d گفته است :

فقط خواستم بگم خریدار ها از قبل بدونن. البته شاید واسه اونها همون سفید یخی از آب دراومد! مثل هندونه شده!

دادا شما راس میگی و حق با شماس

ولی خب مشکل تو همه شرکتا هست از همون کورسیر بگیر تا همین گرین خودمون

گارانتی واسه یه همچین چیزیه.قبلا هم تو فروم سخت افزار بهتون گفتم از گارانتی استفاده کنید اگه با رنگ فن ها مشکل دارید.با اینکه این فن ها رو دیر یا زود خودتون میفهمید ک جنبه تزئینی داره و باید عوضشون کنید و واسه فروش این فن ها رنگ قرمزش رو بهتر میخرن اگه بخواین بفروشین

لینک به دیدگاه

توصیه من دیپکول دوکاس هست

هم خوشگل تره هم خوش ساخت تر (ولی نظر شخصی مهم تره) منتهی z4 رو ترجیح میدم

کیفیت ساخت کیس های 150 تومنی گرین شدیدا پایین اومده

من پارسال با 130 یه x1 خریدم فوق العادس در یک کلام

اون زمان گرین روابطی با NZXT داشت و داست فیلتر های کیس من هم ساخت NZXT هستن و این یعنی یه محصول ایرانی-آمریکایی که دیگه نیاز به تعریف نداره

کیفیت پلاستیک پنل جلو فوق العاده بالاست و امسال تازه وقتی دیدم آهنربا نمیچسبه بهش پی بردم پلاستیکه |:

فقط یه روزی هدست وصل کرده بودم به پورت های 3.5 جلو و یهو سیم های هدست گیر کرد لای چرخ صندلی و طی یه عملیات وحشیانه کشیده شدن، پورت ها به فنا رفتن و باید عوض بشن از روی مدارچاپی متاسفانه که نمیدونم خودم انجام بدم یا بدم بیرون انجام بدن

منحرف شدم از بحث اصلی ... زیر 200 الان کیس خریدن به صرفه نیست یا دوکاس بگیرید یا z4 اگه گیر آوردید

خودم به شخصه اسیاک رو میپسندم چون فن های جلوش معلوم میشن و با led خیلی زیبا میشه رادیاتور ساپورتینگ بهتری هم داره نسبت به دوکاس و از نظر کولینگ بهتره

در مورد فن هم خودم 3 عدد deepcool xfan l خریدم و led های خودشو کور کردم و دورشون نوار rgb کشیدم و شدن به زیبایی فن های گرین منتهی با پرفورمنس فوق العاده بالا و cfm در حدود 60

فن های rgb گرین حدود 35 cfm میدن که افتضاحه قابل سینک با هیچ نرم افزاری هم نیستن (فن های من با همه تکنولوژی های نورپردازی سینک میشن)

موفق باشید :)

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دادا شما راس میگی و حق با شماس

ولی خب مشکل تو همه شرکتا هست از همون کورسیر بگیر تا همین گرین خودمون

گارانتی واسه یه همچین چیزیه.قبلا هم تو فروم سخت افزار بهتون گفتم از گارانتی استفاده کنید اگه با رنگ فن ها مشکل دارید.با اینکه این فن ها رو دیر یا زود خودتون میفهمید ک جنبه تزئینی داره و باید عوضشون کنید و واسه فروش این فن ها رنگ قرمزش رو بهتر میخرن اگه بخواین بفروشین

من نمخیوام عوض کنم، فقط گفتم که خریدار هاش بدونن.

لینک به دیدگاه

سلام

اگه بودجتون میرسه دیپ کول بخرید با فن های اضافه ،دیپ کول بگرید

اگه بودجتون محدوده گرین بگرید

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

سلام

اگه بودجتون میرسه دیپ کول بخرید با فن های اضافه ،دیپ کول بگرید

اگه بودجتون محدوده گرین بگرید

هفته ی پیش خریدم! عکس هم خودم گرفتم.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

اون زمان گرین روابطی با NZXT داشت و داست فیلتر های کیس من هم ساخت NZXT هستن و این یعنی یه محصول ایرانی-آمریکایی که دیگه نیاز به تعریف نداره

کیفیت پلاستیک پنل جلو فوق العاده بالاست و امسال تازه وقتی دیدم آهنربا نمیچسبه بهش پی بردم پلاستیکه |:

فقط یه روزی هدست وصل کرده بودم به پورت های 3.5 جلو و یهو سیم های هدست گیر کرد لای چرخ صندلی و طی یه عملیات وحشیانه کشیده شدن، پورت ها به فنا رفتن و باید عوض بشن از روی مدارچاپی متاسفانه که نمیدونم خودم انجام بدم یا بدم بیرون انجام بدن

منحرف شدم از بحث اصلی ... زیر 200 الان کیس خریدن به صرفه نیست یا دوکاس بگیرید یا z4 اگه گیر آوردید

خودم به شخصه اسیاک رو میپسندم چون فن های جلوش معلوم میشن و با led خیلی زیبا میشه رادیاتور ساپورتینگ بهتری هم داره نسبت به دوکاس و از نظر کولینگ بهتره

در مورد فن هم خودم 3 عدد deepcool xfan l خریدم و led های خودشو کور کردم و دورشون نوار rgb کشیدم و شدن به زیبایی فن های گرین منتهی با پرفورمنس فوق العاده بالا و cfm در حدود 60

فن های rgb گرین حدود 35 cfm میدن که افتضاحه قابل سینک با هیچ نرم افزاری هم نیستن (فن های من با همه تکنولوژی های نورپردازی سینک میشن)

تا اینجا که حدودا یک هفته است که z2 hero رو خریدم 2 مورد وجود داشته برام در مورد Z2 hero:

1- لبه ی جلویی  بالای کیس 2 تکه است، موقع جابجا کردن کیس باید از زیرقسمت پایین تر به عنوان جای دست استفاده کرد، لبه ای که بالاتره مقاوم نیست و خم میشه.

2- مگنت فن پاور میتونست قوی تر باشه، البته نمیدونم اگه قوی تر باشه مشکلی  پیش میاره یا نه!؟ 

راستی:

شیشه ی کناری اونقدر ها هم دودی نیست و به نظرم خوبه.

مشکل دکمه های کنترل سرعت فن حل شده و دیگه درنمیان.

کم قدرت بودن فن ها برای سیستم های نه چندان قوی هم مشکلی پیش نمیاره فکر کنم، تعداد فن ها نسبتا زیاده.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

پیرو صحبت های شما دوست خوب و عزیز.

شما میگی پارسال بنده بیش از 3 سال پیش x1 خریدم. مزخرفترین جنس ساخت و فضا برای نصب و سیم کشی و بی کیفیت ترین رنگ ممکن روی این کیس هست.

پلاستیک جلوش به قدری عالیه که اگر فن led دار ببندید، از اطرافش و وسطش و اینور و اونورش همینجوری نور میزنه بیرون که تو کمتر کیسی این قابلیت رو پیدا میکنید.

برای بستن پیچ فن های سقف باید کمترین فشار رو وارد کنید چون ممکنه خیلی نافرم سقف خم بشه و فن ها برن تو مین برد!

به شما توصیه میکنم  به دکتر چشم پزشک مراجعه کنید احتمالا مشکلی توی بینایی شما به وجود اومده که نمیتونید تفاوت پلاستیک اشغال و درجه چندم ایرانی رو با فلز متوجه بشید. اون پلاستیک براق بی کیفیت کمتر از یه هفته ان قدر خط و خش میگیره که فکر میکنی با اسکاچ تمیزش کردن.

این جمله  که توصیه من دیپ کوله ولی z4 رو ترجیح میدم از ارایه های ادبی ادبیات فارسی استفاده شده درش؟ به شخصه متوجه نشدم.
اگر به دوستمون دارین دیپ کول رو توصیه میکنید پس چرا 10 خط درباره z4 صحبت کردید؟
اگر به دوستمون z4 پیشنهاد میدید برای چی اولش میگید پیشنهاد من دیپ کوله؟؟
بحث ساپورت رادیات که گفتید ینی میگید هستن افرادی که رادیات 280 میخرن میبندن رو کیس گرین؟؟ دیده شدن همچین افرادی؟

بحث کولینگ رو که مطرح کردید میشه بفرمایید برتری های گرین z4 نسبت به دوکال دیپ کول تو بحث کولینگ چین؟

ممنون از شما.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

پیرو صحبت های شما دوست خوب و عزیز.

شما میگی پارسال بنده بیش از 3 سال پیش x1 خریدم. مزخرفترین جنس ساخت و فضا برای نصب و سیم کشی و بی کیفیت ترین رنگ ممکن روی این کیس هست.

پلاستیک جلوش به قدری عالیه که اگر فن led دار ببندید، از اطرافش و وسطش و اینور و اونورش همینجوری نور میزنه بیرون که تو کمتر کیسی این قابلیت رو پیدا میکنید.

برای بستن پیچ فن های سقف باید کمترین فشار رو وارد کنید چون ممکنه خیلی نافرم سقف خم بشه و فن ها برن تو مین برد!

به شما توصیه میکنم  به دکتر چشم پزشک مراجعه کنید احتمالا مشکلی توی بینایی شما به وجود اومده که نمیتونید تفاوت پلاستیک اشغال و درجه چندم ایرانی رو با فلز متوجه بشید. اون پلاستیک براق بی کیفیت کمتر از یه هفته ان قدر خط و خش میگیره که فکر میکنی با اسکاچ تمیزش کردن.

این جمله  که توصیه من دیپ کوله ولی z4 رو ترجیح میدم از ارایه های ادبی ادبیات فارسی استفاده شده درش؟ به شخصه متوجه نشدم.
اگر به دوستمون دارین دیپ کول رو توصیه میکنید پس چرا 10 خط درباره z4 صحبت کردید؟
اگر به دوستمون z4 پیشنهاد میدید برای چی اولش میگید پیشنهاد من دیپ کوله؟؟
بحث ساپورت رادیات که گفتید ینی میگید هستن افرادی که رادیات 280 میخرن میبندن رو کیس گرین؟؟ دیده شدن همچین افرادی؟

بحث کولینگ رو که مطرح کردید میشه بفرمایید برتری های گرین z4 نسبت به دوکال دیپ کول تو بحث کولینگ چین؟

ممنون از شما.

ماشالا چقدر عصبانی هستن دوستان

عزیز هیچ کدوم از این مشکلاتی که فرمودید واسه x1 من وجود نیومده

قاب جلو بسیار درست چفت شده و از نوارهای rgb درون کیس به میزان 3 متر استفاده میکنم. خودم سلیقه ای دوست دارم که نور از جلوی کیس بیرون بزنه و فن ها نمایان بشن.

کناره ها ایزوله هستن ولی جلورو خودم اینجوری بیشتر میپسندم مخصوصا در شب و چراغ خاموش. واسه همین گفتم که دوکاس کیس بهتریه ولی من به همین علت اسیاک رو دوست دارم. سلیقه ست خب |:

جنس استیل ها هم مناسبه از نظر من. شاید شما توقع بیشتری از این کیس داشتید با توجه به قیمت ... منم اگه کورسیر های گرافیت رو بزارم کنار این با ماشین رد میشم از روش.

کیفیت پنل جلو مناسبه از نظر من. یه خط و خش ریز هم روش نیست البته شیوه های نگهداری فرق دارن باهم. نمیگم شما بد نگهداری کردید ولی خب شرایط من که کیس در جای خلوتیه شاید فرق بکنه با شما

اینکه سر جنسش اختلاف بود بله خطای من بوده و دلیل نیست بر کیفیت. مناسب به نظر میاد و رنگ مات هم هست هم رنگ کیس و همین منو به اشتباه انداخت. کیس خیلی جلوی چشم و در معرض نور نیست و منم خیلی کار به کارش ندارم.

در مورد کیفیت رنگ هم رنگ شناس نیستم که نظری بدم و کیس اصلا نه ضربه ای میخوره نه چیزی که بخواد رنگش بپره و اینا

در مورد فضای کم برای کابل ها باهاتون موافقم و سر کابل منیجمنت خیلی سخت بود نظم دادن به سیستم و سمی ماژولار بودن پاورم بیشتر بر این مشکلات اضافه میکرد.

من نسبت به پولی که براش پرداخت کردم راضیم ازش و هیچ یک از مشکلاتی که شما فرمودید هم پیش نیومده براش و نخواهد اومد، انشاالله ...

با این پول فکر نمیکنم میشد چیز بهتری گرفت اونم تو یه خرید فوری و گیر کردن بین پارس+ و x1 ...

در مورد دوکاس و اسیاک، دوکاس کیس بهتریه ولی گفتم نظرم رو درباره اسیاک هم گفته باشم

اینکه پنل جلو باز باشه از نظر من مایه زیبایی هست مخصوصا با فن های rgb که استفاده میکنم. این رو بر پایه سلیقه خودم میگم و نظری در مورد تاثیرش در فرایند کولینگ ندارم

در مورد رادیاتور ساپورتینگ هم 360 ساپورت میکنه که دوکاس نمیکنه

البته فکر کنم دوکاس فقط 240 ساپورت کنه و 280 هم ساپورت نکنه. در مورد اسیاک خیلی مطمئن نیستم که 280 ساپورت بکنه یا نه. که فکر نمیکنم ساپورت کنه

کولینگ بهتر اسیاک بیشتر در مورد ایرکولر ها صادقه تا واترکولر ها و منم چون خودم از ایرکولر استفاده میکنم این وجه رو مورد بررسی قرار دادم (به علت فن های بیشتر)

امیدوارم رفع شبه شده باشه :)

شما هم موفق باشید :)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، M.i.l.a.d گفته است :

fgry45ydfbhfth1.jpg

درود بر شما،

با عرض پوزش بابت اشتباهی که به وجود اومده در کالایی که به دستتون رسیده،

سفارشی از طرف یکی از شرکت های تابعه صدا و سیما برای این کیس با تعداد بالا وجود داشته(با فن قرمز) که به احتمال زیاد خطایی توی انبارش محصول بوجود اومده و این محصول اشتباهاً به این شکل به دست شما رسیده. در صورتی که تمایل دارید می تونید فن های کیس رو باز کنید و برای دفتر مرکزی ارسال کنید، بنده فن های سفید براتون ارسال کنم(تمامی هزینه ارسال و دریافت بر عهده گرین می باشد)

با تشکر و پوزش مجدد :100_pray:

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود بر شما،

با عرض پوزش بابت اشتباهی که به وجود اومده در کالایی که به دستتون رسیده،

سفارشی از طرف یکی از شرکت های تابعه صدا و سیما برای این کیس با تعداد بالا وجود داشته(با فن قرمز) که به احتمال زیاد خطایی توی انبارش محصول بوجود اومده و این محصول اشتباهاً به این شکل به دست شما رسیده. در صورتی که تمایل دارید می تونید فن های کیس رو باز کنید و برای دفتر مرکزی ارسال کنید، بنده فن های سفید براتون ارسال کنم(تمامی هزینه ارسال و دریافت بر عهده گرین می باشد)

با تشکر و پوزش مجدد :100_pray:

اونقدر با رنگ قرمز مشکل ندارم که بخوام بفرستم برای تعویض. اسمش میشه نسخه IRIB ادیشن ! :D

ممنون از پاسخگویی.

ویرایش شده توسط M.i.l.a.d
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...